Kaip talpinti transliaciją naudojant WordPress naudojant

Kaip talpinti transliaciją naudojant WordPress naudojant

Ar norite surengti internetinį transliavimą naudodami „WordPress“? Jei tai akivaizdus „taip“, jums tikrai patiks šis įrašas. Šiandien mes tiksliai parodysime, kaip sukurti sėkmingą „podcast“ savo „WordPress“ svetainėje, naudojant madingą papildinį, vadinamą „PowerPress“. Kodėl „PowerPress“? Na, įskiepis pateiktas su milijonu ir viena savybėmis, kurios padeda priglobti transliacijas kaip bosas.

Be to, „PowerPress“ padeda paskirstyti savo transliacijas „Apple Podcast“ (anksčiau iTunes „Podcast“), „Spotify“ ir „Google“ podcast’ams tarp kitų vietų. Iš esmės papildinys leidžia pasiekti milijonus klausytojų, nesilenkiant atgal. Geriausia dalis yra įskiepis Laisvas be galo lengva nustatyti ir naudoti.

Tai sakydami, čiupkite sau karštą puodelį kavos ir nubraukime. O, nedvejodami užduokite klausimus ir pasidalykite savo mintimis komentaro skiltyje, esančioje šio įrašo pabaigoje.

Atsisiųskite „PowerPress“ iš „WordPress.org“

Kaip naudoti “PowerPress” talpinti transliaciją naudojant “WordPress”

Nepraleisdami nė sekundės, leiskite mums nustatyti „PowerPress“, kad sukurtumėte ir talpintumėte internetinį transliavimą naudodami „WordPress“. Nesijaudink nė trupučio; galite konfigūruoti papildinį, net jei esate puikus pradedantysis ir neturite jokių žinių apie kodavimą. Eikime prie reikalo.

„PowerPress“ diegimas

„PowerPress“ galima rasti „WordPress.org“ įskiepio repo, tai reiškia, kad galite įdiegti tiesiai iš „WordPress“ administratoriaus prietaisų skydelio. Kaip? „WordPress“ administratoriaus meniu eikite į Papildiniai> Pridėti naują kaip parodyta žemiau.

įdiegti naują „WordPress“ papildinį

Tada įveskite „PowerPress“ paieškos laukelyje ir radę papildinį, paspauskite Įdiegti dabar mygtuką, kaip mes pabrėžiame žemiau esančiame paveikslėlyje.

diegti

Po to paspauskite Suaktyvinti mygtuką.

aktyvinant „PowerPress“ papildinį

Suaktyvinę „PowerPress“, pridėkite naują elementą į savo „WordPress“ admin meniu. Spustelėkite tai „PowerPress“ meniu punktas, kaip mes pabrėžiame žemiau esančioje ekrano schemoje.

„powerpress“ podcasting papildinys „WordPress“ admin meniu

„PowerPress“ konfigūravimas

Kitame ekrane sukonfigūruokite pagrindinius transliacijos parametrus. Be kitų dalykų, galite pridėti parametrus, pavyzdžiui, savo transliacijos pavadinimą, nustatyti „Apple Podcast“, integruoti „Blubrry“ paslaugas (daugialypės terpės priegloba ir statistika) ir susieti savo „blubrry.com“ paskyrą (jei turite)..

„PowerPress“ nustatymai, kad būtų galima transliuoti transliaciją naudojant „WordPress“

Konfigūruokite savo nustatymus (pažadu, kad tai nesunku kaip A, B, C), slinkite žemyn iki puslapio apačios ir paspauskite Išsaugoti pakeitimus mygtuką.

išsaugoti „PowerPress“ nustatymus

Pirmojo podcast’o kūrimas

Paruošę pagrindinius nustatymus, galėsite pradėti kurti transliacijas. Spustelėkite Sukurkite tinklaraščio įrašą su epizodu nuorodą, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje.

sukuriant podcast'ą su powerpress

Spustelėję šią nuorodą, būsite nukreipti į pažįstamą „WordPress“ įrašų rengyklę. Pamatyti? Ar nesakiau jums, kad naudojant „PowerPress“, galima lengvai talpinti internetinį transliavimą naudojant „WordPress“?

„WordPress“ „podcast“ įskiepis

Kas toliau? Įveskite savo transliacijos pavadinimą ir turinį taip, kaip kuriate tinklaraščio įrašą. Tačiau garso ir vaizdo failas nėra įtrauktas į internetinę transliaciją. Kaip tu tai pridėsi? Tai paprasta, slinkite link puslapio apačios, kol pamatysite kitą skyrių.

pridedant „powerpress“ transliacijos medijos failą „WordPress“ redaktoriuje

Šiuo metu turėtumėte paruošti savo podcast failą. Geriausia yra tai, kad failus galite talpinti bet kurioje laikmenos prieglobos svetainėje.

Didžiųjų failų įkėlimas į tą patį serverį, kuriame gyvena jūsų „WordPress“ svetainė, gali sulėtinti puslapio greitį, žinoma, atsižvelgiant į jūsų kompiuterį.

Tačiau šios mokymo programos tikslais aš įkėliau muzikos failą į savo „WordPress“ laikmenų biblioteką. Tada įklijavau failo URL, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Šiuo metu nukopijuokite ir įklijuokite failo URL į aukščiau pateiktą skyrių, patikrinkite, ar viskas gerai, ir paspauskite Paskelbti mygtuką. Pažiūrėkime, ko pasiekėme iki šiol.

Visai neblogai. Ką tu manai? Ar buvo lengva, ar kas?

Pateikite savo „Podcast“ į „Podcast“ katalogus

Dabar, kai jau turite podcast’ą, laikas jį gauti į daugiau akių obuolių. Akivaizdu, kad turite sudaryti podcast’o rinkodaros planą, taip, kaip jūs reklamuojate kitą savo turinį.

Be to, galite jį pateikti apklausų kataloguose. Dabar „PowerPress“ leidžia neįtikėtinai lengvai pateikti savo transliaciją įvairiuose kataloguose. Kaip tu tai padarai?

Grįžkite į „PowerPress“ administratoriaus prietaisų skydelis ir spustelėkite Pateikite savo transliaciją į „iTunes“ ir kitus katalogus kaip mes pabrėžiame žemiau.

podcast'o pateikimas į podcast'ų katalogus naudojant „PowerPress“ papildinį

Būsite nukreipti į „Blubrry“ svetainę. Jei dar neturite paskyros, būsite paraginti ją sukurti. Jei jau turite sąskaitą, būsite nukreipti į kitą puslapį.

Aukščiau esančiame puslapyje galite pateikti savo transliaciją „Apple Podcast“, „Google Podcast“, „Spotify“, „Google Play Music“, „TuneIn“ ir „Stitcher Podcast Radio“. Visas nuorodas, kurių reikia norint pateikti savo apklausą į šiuos katalogus, galite rasti navigacija meniu dešinėje (žr. paveikslėlį aukščiau).

Tai dar ne viskas, galite padaryti tiek daug daugiau naudodami „Blubrry“ podcaster prietaisų skydelį, todėl nedvejodami tyrinėkite.

Kas daugiau?

„PowerPress“ aprūpinta daugiau funkcijų, leidžiančių transliuoti transliacijas ne tik kaip realybę, bet ir ypač smagiai. Pvz., Galite importuoti transliacijas iš „SoundCloud“, „LibSyn“, „PodBean“, „Squarespace“, „Anchor.fm“ ir RSS. Be to, galite importuoti nustatymus ir epizodus iš podcasting’ų papildinių „PodPress“ ir Podcasting plugin by TSG.

Be to, galite importuoti podcast epizodus iš kitų tinklaraščių platformų, tokių kaip „Blogger“, „Joomla“, „Movable Type“ ir „TypePad“. Kadangi „Blubrry“ siūlo daugialypės terpės prieglobą, keliais paspaudimais galite perkelti savo daugialypės terpės failus į jų paslaugą.

Nerimaujate dėl SEO? „PowerPress SEO“ yra nauja funkcija, padedanti optimizuoti savo podcast epizodus paieškos sistemoms, neprarandant prakaito. Be to, galite visiškai pritaikyti „PowerPress“ garso ir vaizdo grotuvus pagal savo temą.

Be to, galite apibrėžti MP3 ID3 žymas (pavadinimą, albumą, atlikėją, metus ir kt.), Rodomas šalia jūsų transliacijos epizodų. „PowerPress“ pateikiamas kartu su daugeliu kitų įrankių, leidžiančių papildinį pasirinkti pasirinktu internetinio transliavimo sprendimu daugiau nei 60 000 „WordPress“ vartotojų rašymo metu.

Išvada

Labai svarbu turėti svetainę, leidžiančią talpinti savo transliaciją ir skelbti ją keliuose podcast’ų kataloguose. Svetainė ne tik suteikia klausytojui galimybę klausytis ir užsiprenumeruoti, bet ir suteikia jūsų bendruomenei galimybę aptarti kiekvieną epizodą..

Kiekvieną įrašą, nukreipiantį į internetinio transliacijos epizodą, galite naudoti kaip sritį išsamiems parodomiesiems užrašams ar papildomai informacijai gauti. Norėdami gauti atsiliepimų iš kiekvieno klausytojo apie kiekvieną epizodą, galite naudoti kiekvieno įrašo komentarų skyrių. Be to, svetainė siūlo jums archyvą su visais podcast epizodais, nesitikint trečiųjų šalių paslaugų.

Turėdami galingą papildinį, pvz., „PowerPress“, kad galėtumėte transliuoti transliaciją naudodami „WordPress“, galite pasiekti apčiuopiamų rezultatų. Kodėl? Šis blogas berniukas daro daug sunkumų dėl nemokamo „WordPress“ papildinio. Sąžiningai, aš nemanau, kad galite gauti geresnį „WordPress“ podcasting priedą.

Ar rengiate „podcast“ naudodami „WordPress“? Mes norėtume išgirsti, kaip jūs tai darote, taip pat komentarus apie jūsų mintis apie visą procesą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me