Kaip tapti sėkmingu tinklaraštininku ir užsidirbti pinigų naudojant

Tapimas tinklaraštininku yra ne tik tai, ką reikia daryti savaitgalį. Tai yra gyvenimo būdas, ir vis daugiau tinklaraštininkų tampa tinklaraščių verslininkais, naudodamiesi populiariais pranešimais, kad galėtų kurti internetinį verslą. Taigi, kas yra tinklaraštininkas? Tai gali skirtis priklausomai nuo to, ko klausiate, tačiau neoficialiai tai yra mūsų oficialus „WPExplorer“ žodyno apibrėžimas:

Blogas verslininkas
/ bläɡprəˈnər /

daiktavardis; asmuo, kuris tvarko tinklaraštį kaip verslą, savo pomėgius ir aistras paverčiant visą karjerą, dažnai prisiimdamas finansinę riziką

Dienoraščių verslininkai yra visame internete ir labai tikėtina, kad kiekvieną dieną lankotės keliose jų svetainėse ieškodami verslo patarimų ar laisvalaikiu naršydami internete. Ir visi jie rado būdą, kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“.

„Blogpreneurs“ pavyzdžiai

Jei vis dar esate šiek tiek miglotas apie tai, kas yra tinklaraštininkas, pateikiame keletą pavyzdžių, kurie padės iliustruoti. Pirma yra „WPExplorer“ – tai tiesa. Pradėjome nuo paprasto tinklaraščio, kuriame dalijamės „WordPress“ patarimais ir naujienomis. Nuo tada mes išaugome į visapusišką prekės ženklą, kuriame yra mūsų pačių „WordPress“ produktai.

Kitas puikus pavyzdys (kurio galime tik siekti) yra Verslininkas ant ugnies. Iš pradžių John Lee Dumas aistros projektas, EOF perėjo nuo nedidelio kasdienio podcast’o prie humongous aukščiausio įvertinimo podcast’ų, internetinių seminarų, seminarų ir dar daugiau tinklo. Nuostabu, ką galite padaryti naudodamiesi tinklaraščiu ir šiek tiek dėmesio!

Kaip galite tapti tinklaraštininku

Nors negaliu garantuoti sėkmės, galiu duoti jums pagrindinius žingsnius, kad galėtumėte pradėti. Yra trys pagrindiniai veiksmai, kuriuos sudaro jūsų internetinio dienoraščio kūrimas, srauto auginimas ir, žinoma, būdų, kaip sugeneruoti pinigų iš savo tinklaraščio, paieška. Leiskite kasti!

1 veiksmas: sukurkite savo tinklaraštį

Mes jau daug kartų kalbėjome apie tinklaraščio kūrimą, bet čia yra sutrumpinta versija. Pirmiausia įsigykite sau puikus „WordPress“ priegloba. Mes naudojame ir labai rekomenduojame „WPEngine“, nes jie teikia tvarkomą prieglobą, nes jie yra atsakingi už jūsų serverį, todėl jums niekada nereikės jaudintis. Be to, jie siūlo puikius priedus, pavyzdžiui, atsargines svetainių atsargines kopijas, sustojimo svetaines ir tikrai nuostabų palaikymą visiems už 29 USD per mėnesį. Jei dirbate su biudžetu, „smagratis“ yra dar vienas puikiai valdomas „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, siūlantis panašias privilegijas už 15 USD per mėnesį. Ir jei jūs tikrai vilkėsite batų virvę, „Bluehost“ pirmus metus siūlo puikų pasiūlymą – tik 3,49 USD per mėnesį..

noir-tema

Priegloba atokiau, jums reikia puiki tinklaraščių tema su puikiomis savybėmis. Mes rekomenduojame „Noir Responsive WordPress Blog & Shop“ temą. „Noir“ komplektuojama su tokiomis funkcijomis kaip puslapio išdėstymo parinktys, tinkinti valdikliai (apie, socialinius, „Instagram“, „Facebook“ puslapį, informacinį biuletenį ir t. T.), Stiliaus vaizdo įrašų ir garso įrašų dienoraščių formatai, daugiau nei 700 pritaikytų „Google“ šriftų parinkčių, pasirinktiniai spalvų rinkikliai daugybei temų. elementai sukurti pasirinktinę spalvų schemą, „WooCommerce“ suderinamumas, RTL kalbų palaikymas, pasirinktiniai autorių langeliai su socialinėmis nuorodomis ir dar daugiau. Tai turi viskas trokštančiam tinklaraštininkui reikia.

Kai jau turite savo temą, pradėkite rašyti internetinius dienoraščius. Sukurkite daugybę unikalaus, kokybiško turinio. Rašyti apžvalgas. Sukurkite, kaip vadovauti. Dalinkitės grožio patarimais. Komentuok naujienas. Prašau, ką bedarytum, parašyk apie tai, ką žinai ir kas tave domina. Jei mėginsite kurti tinklaraštį apie tai, ko nesate aistringas, greičiausiai gana greitai prarasite pagreitį.

2 žingsnis: Sukurkite šiuos dalykus

Tai, ko gero, pati sunkiausia galimybė tapti tinklaraštininku. Jums reikia srauto, ir jums reikės skirti laiko ir pastangų, kad jį gautumėte (nebent jūsų BFF yra Kim Kardashian; tokiu atveju tereikia jos tviterio nuorodos į jūsų tinklaraštį … ir vieną mūsų tinklalapiui irgi gerai?). Darant prielaidą, kad savaitgaliais nebendraujate su A-listais, galite padaryti kelis dalykus, kurie padės sukurti jūsų.

socialinis dalijimasis

Būkite socialūs
Turite gauti savo turinį socialinės žiniasklaidos svetainėse, naudodamiesi savo paskyromis ir lankydamiesi natūraliais savo svetainės lankytojais. Noir turi įmontuota socialine dalijimasis žinutėmis, todėl viskas, ką turite padaryti, įsitikinkite, kad sukūrėte patrauklius įrašų pavadinimus, kurie sudomins kitus žmones „Twitter“, „Facebook“ ar „Google“+.

informacinis biuletenis

Pradėti informacinį biuletenį
Kuo anksčiau nustatysite savo informacinį biuletenį, tuo geriau. Žmonės užsiprenumeruos, o dauguma vartotojų niekada neatsisakys prenumeratų (tiesiog pažiūrėkite į savo pašto dėžutę, ar aš teisus?). Mes rekomenduojame „MailChimp“, nes ją naudojame ir mėgstame, be to, turime puikų pradedančiųjų vadovą, skirtą „MailChimp“ pradėti. Pradėkite nemokamai, o tai puikiai tinka naujam tinklaraštininkui, turinčiam mažą biudžetą. Jei naudojate „Noir“ temą, yra įmontuotas informacinio biuletenio valdiklis pasiūlė „MailChimp“. Tiesiog įklijuokite į savo informacinio biuletenio API ir skaitytojai gali pradėti prenumeruoti!

3 žingsnis: Parduokite ką nors

„Tinklaraščio“ dalyje, aprašytoje pirmame žingsnyje, dabar turite išspręsti „priešinį tinklą“. Norėdami būti verslas, turite susikurti pinigų srautus iš savo tinklaraščio. Yra du būdai, kaip priartėti prie šios paskutinės dalies.

reklamos

Reklama
Jei naudojate tokią temą kaip „Noir“, galite parduoti ir tada pridėti  reklamos į savo svetainę, naudodami integruotą pagrindinį puslapį, tinklaraščių įrašus ir valdiklių sritis. Tiesiog eikite į temos tinkinimo priemonę („WordPress“ prietaisų skydelyje spustelėkite Išvaizda> Tinkinti> Bendrieji temos nustatymai> Skelbimai) ir įklijuokite reklaminės juostos kodą iš savo dukterinės įmonės „Adsense“ arba sukurkite savo atvaizdą su nuoroda.

Partnerių pardavimas
Taip pat galite reklamuoti kitus produktus ir paslaugas internete, kad gautumėte pajamų. Taip užsidirba dauguma „YouTubers“, grožio tinklaraštininkų ir net „WordPress“ guru. Prisijunkite prie partnerių programos, tada pridėkite jus unikaliais filialų saitai teikiant rekomendacijas. Taip pat galėtumėte naudoti nemokamą papildinį Graži nuoroda sukurti tinkintas nuorodas su savo URL.

internetinė parduotuvė

Produktų ir paslaugų pardavimas
Vienintelis dalykas, geriau nei reklamuoti kitų žmonių produktus, yra reklamuoti savo sukurtą internetinė parduotuvė. Sukurkite savo el. Knygą, skaitmenines prekes, marškinėlius, internetinių seminarų paketus ar dar ką nors. Sukurkite tai, ko jūs, skaitytojai, norėsite. Jei esate gyvenimo būdo tinklaraštininkas, sukurkite treniruočių planą ar receptų knygą. Jei rašote apie vertybinių popierių rinką, sudarykite geriausių investavimo patarimų premijų kolekciją. Kad ir ką norėtumėte parduoti, „Noir WordPress“ tema yra visiškai palaikoma ir pritaikyta jūsų stiliui „WooCommerce“ kad galėtumėte nuvykti ten ir parduoti, parduoti, parduoti!

Apvyniokite

Tai yra mūsų rekomendacijos, kaip pradėti! Pasirinkite „WordPress“ prieglobos planą, gaukite tokią puikią temą kaip „Noir WordPress“ tema, reklamuokite savo svetainę ir kurkite ar bendrinkite produktus su kitais. Žinoma, dedamos pastangos tapti tinklaraštininku. Turėsite reguliariai kurti naują turinį, keisti savo produktų pasiūlą, kurti sezonines reklamas, kurti tinklus su kitais savo tinklaraščio verslininkais ir tt. Bet jei jūs pradėsite šiuos tris veiksmus, jūs klojate tvirtą pagrindą ir eisite į teisinga sėkmės kryptis!

Ar jūs taip pat esate tinklaraštininkas? Ar turite naudingų patarimų kitiems mūsų skaitytojams? Mes norėtume išgirsti jūsų patarimus ar patirtį toliau pateiktame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me