Kaip įterpti PDF failus į

Kaip įterpti PDF failus į

Gali būti, kad norėtumėte įterpti PDF failą į savo įrašą ar puslapį:

  • Knygos autorius gali norėti, kad skaitytojai gautų nemokamą egzempliorių.
  • Norėdami pridėti produktų katalogus savo svetainėje.
  • Norėdami pasidalyti savo klientais PDF formatu savo forma.
  • Galbūt naudojate kelionių agentūrą ir norite parodyti kelionių paketų maršrutą.

Tačiau yra problema!

Nors „WordPress“ leidžia įterpti garso įrašus, vaizdo įrašus ir, žinoma, vaizdus, ​​neįmanoma įterpti PDF failų į savo įrašus ir puslapius. Ši funkcija kol kas nėra prieinama, galbūt ateityje ji bus pridėta.

Jei norite pridėti PDF failą, galite nusiųsti failą naudodami Pridėti laikmeną parinktį, įdėkite ją, ir nuoroda į tą failą bus įtraukta į jūsų puslapį. Jūsų lankytojai gali ją atsisiųsti arba peržiūrėti failą interneto naršyklėje, palikdami savo svetainę.

O kas, jei norite į savo žinutes įterpti PDF failus ir leisti lankytojams tai peržiūrėti neišeinant iš jūsų svetainės? Ar yra koks nors sprendimas tam? Trumpas atsakymas yra TAIP.

Taigi šiame įraše aš parodysiu, kaip galite įterpti PDF failą į savo „WordPress“ įrašą ar puslapį. Prieš pradėdami, tikriausiai norite sukurti gerai suformatuotą, tvarkingą PDF dokumentą naudodami PDF redaktorius. Tada galėsite pasiruošti įtraukti jį į savo įrašus naudodami ar nenaudodami papildinio. Pradėkime.

Kaip įterpti PDF failą su papildiniu

Yra daugybė papildinių, kuriuos galite naudoti norėdami pridėti PDF failą prie savo „WordPress“ įrašo.

Tačiau mes naudosime papildinį, vadinamą PDF įdėjimas. Tai yra nemokamas papildinys, kurį galima rasti „WordPress“ papildinių kataloge. Geriausias dalykas šiame papildinyje yra tas, kad „JavaScript“ atlieka savo darbą, o ne kai kurios trečiųjų šalių paslaugos ar „iframe“.

1 veiksmas: įdiekite PDF Embedder papildinį

Prisijunkite prie savo „WordPress“ informacijos suvestinės ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Dabar ieškokite PDF įdėjimas paieškos laukelyje. Suradę papildinį, tiesiog įdiekite ir suaktyvinkite. Paprasta, ar ne??

Įdiekite PDF Embedder papildinį

2 veiksmas: nustatykite papildinį

Įdiegę šį papildinį, galite pradėti įterpti PDF failus, pirmiausia galite pakeisti nustatymus, kad įterptieji failai atrodytų geriau. Norėdami atidaryti šio papildinio nustatymų puslapį, eikite į Nustatymai> PDF įdėjimas iš kairiosios „WordPress“ informacijos suvestinės šoninės juostos.

PDF įdėjimo nustatymai

Nemokama šio papildinio versija leidžia pakeisti:

  • Plotis ir aukštis – Galite modifikuoti PDF peržiūros priemonės plotį ir aukštį. Jis priima sveikas skaičius (pikseliais) arba maks (100% plotis).
  • Įrankių juostos vieta – Šios PDF peržiūros priemonės įrankių juosta leidžia jūsų auditorijai priartinti arba nutolinti ir pereiti į kitą ar ankstesnį puslapį. Įrankių juosta gali būti viršuje, apačioje arba abiejose.
  • Įrankių juostos užveskite pelės žymeklį – Galite pasirinkti, ar norite, kad įrankių juosta būtų matoma tik pelės žymeklį užvedus ant dokumento, ar ne.

Dabar tai yra universalūs nustatymai. O kas, jei norite pakeisti konkretaus failo parametrus? Na, tai galite padaryti naudodamiesi trumpųjų kodų pagalba. Štai pavyzdys:

[pdf-embedder url = ”http://yoursite.com/wp-content/uploads/2019/01/April.pdf” width = ”500 ″ toolbar =” top ”toolbarfixed =“ on ”]

Aukščiau pateiktame pavyzdyje plotis nustatytas 500 pikselių, įrankių juostos vieta nustatyta į viršų, o įrankių juosta bus fiksuota. Taip pat galite nustatyti įrankių juostos dugną ir išjungti įrankių juostą.

Šis papildinys taip pat turi aukščiausios kokybės versiją, siūlančią tokias funkcijas kaip atsisiuntimo mygtukas, stebėjimo ir atsisiuntimo stebėjimas, nenutrūkstamas puslapio slinkimas ir nuorodų atidarymas naujame lange.

3 veiksmas: įdėkite PDF failą į savo pranešimą ar puslapį

Baigę nustatymus galite pradėti atlikti nešvarų darbą. Nesvarbu, ar naudojate klasikinį redaktorių, ar „Gutenberg“ redaktorių, galite lengvai naudoti šį papildinį norimam rezultatui pasiekti.

Jei naudojate Klasikinis redaktorius, PDF failo įdėjimas yra panašus į tai, ką darytumėte su vaizdu ar vaizdo įrašu.

Pirmiausia sukurkite naują įrašą arba atidarykite esamą, tada spustelėkite Pridėti laikmeną mygtuką. Dabar įkelkite savo PDF failą ir spustelėkite Įdėkite į paštą mygtuką, ir trumpasis kodas bus pridėtas prie jūsų įrašo.

Įterpti PDF failą Klasikinis redaktorius

Štai ir jūs – dabar galite peržiūrėti savo įrašą, kad patikrintumėte, ar jis veikia tinkamai.

O kaip apie Gutenbergo redaktorius? Na, o „PDF Embedder“ papildinys pateiktas su tam tikru bloku. Taigi sukurkite naują įrašą ir spustelėkite Pridėti blokuoti piktogramą. Kitas ieškokite PDF įdėjimas blokuoti ir pasirinkti.

Įterpti PDF failą „Gutenberg Editor“

Galiausiai spustelėkite bloką, kad pasirinktumėte (arba įkeltumėte) savo PDF failą ir jūsų darbas bus baigtas.

Čia yra galutinis rezultatas, nepriklausomai nuo to, kurį redaktorių naudojate:

Įdėto PDF failo finalas

Populiarūs PDF peržiūros programos papildiniai

Nors „PDF Embedder“ papildinys daro gerą darbą, visada gera turėti keletą alternatyvų. Taigi leiskite man dabar pasidalyti keliais nemokamais ir aukščiausios kokybės PDF peržiūros programos papildiniais, ne tam tikra tvarka:

PDF peržiūros programa, skirta „WordPress“

„WordPress“ papildinio PDF peržiūros priemonė

Informacija ir atsisiųsti

Pardavimų daugiau nei 3900 ir daugiau, „WordPress“ PDF peržiūros priemonė yra parduodamas „PDF Viewer“ papildinys „CodeCanyon“. Tai yra visiškai atsakingas ir suderinamas su naršyklėmis papildinys. Šis papildinys leidžia įjungti arba išjungti parinktis, tokias kaip spausdinimas, atsisiuntimas, mastelio keitimas, puslapio naršymas ir viešas bendrinimas. Taip pat galite naudoti „Google Analytics“ kartu su „WordPress“ norėdami stebėti lankytojų, kurie skaito jūsų PDF failus, skaičių.

„Google“ disko įterpėjas

„Google“ disko Embedder papildinys

„Google“ disko įterpėjas yra nemokamas papildinys, leidžiantis pasiekti „Google“ diską iš „WordPress“ prietaisų skydelio ir įterpti PDF, „Word“ dokumentus ar skaičiuokles į savo įrašą ar puslapį. Tačiau, norėdami naudoti šį papildinį, turite įdiegti „Google Apps“ prisijungimas taip pat – šio papildinio tikslas yra prijungti „Google“ diską prie „WordPress“ svetainės.

„Algori“ PDF peržiūros priemonė

„Algori“ PDF peržiūros programos papildinys

Ieškai „Gutenberg“ bloko įskiepio PDF failams įterpti? Galite išbandyti „Algori PDF Viewer“ papildinį. Šis nemokamas papildinys suderinamas su visomis interneto naršyklėmis, tokiomis kaip „Google Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Opera“ ir „Internet Explorer 11“. Tai leidžia įkelti kelis failus į vieną puslapį ir palaiko pateikimo režimą..

„Real3D“ „FlipBook WordPress“ papildinys

„Real3D“ „FlipBook WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiųsti

Kaip rodo pavadinimas, „Real3D FlipBook“ yra reaguojantis ir lietimui pritaikytas 3D „flipbook“ papildinys, skirtas rodyti PDF ir vaizdus. Jis buvo sukurtas naudojant HTML5 ir nereikalauja naudoti „Flash“. Galite tinkinti nustatymus, tokius kaip pasukimo greitis, pasukamas garsas, mastelio keitimas ir fotoaparato kampas. Šis papildinys taip pat palaiko „lightbox“ ir viso ekrano režimus.

Įterpti bet kurį dokumentą „Plus“

Įterpti bet kurį dokumentą „Plus“

Informacija ir atsisiųsti

„Embed Any Document Plus“ yra vienas iš šio tipo papildinių, leidžiantis lengvai įkelti ir įterpti dokumentų failus (PDF, Word, PPT, Excel ir kt.) „WordPress“ svetainėse. Papildinys prideda mygtuką „Pridėti dokumentą“ virš vaizdo redagavimo priemonės. Tai atidarys iššokantįjį „EAD Plus“, iš kurio galėsite pasirinkti savo dokumento šaltinį. Jis taip pat yra glaudžiai integruotas su „Google Drive“, „Dropbox“ ir „Box.com“ debesų paslaugomis. Galite apsistoti savo „WordPress“ svetainėje ir įkelti failus į debesies paslaugas bei įterpti tiesiai iš ten.

Įkėlę arba pasirinkę dokumentą, kurį norite įterpti, taip pat gausite parinktį pasirinkti, kurią dokumentų tarnybą norėtumėte pasirinkti įterpti failą. Papildinys automatiškai atpažins failo formatą ir pasiūlys žiūrinčiajam. Žiūrovai gali tvarkyti ne daugiau kaip 5–8 MB dydžio failą. Didesnių failų kūrėjai rekomenduoja įkelti juos į „Google“ diską ir įterpti iš ten.

Kaip įterpti PDF failą be papildinio

Na, jei jūs esate iš tų, kurie visada ieško sprendimų be papildinio, tada šis skyrius skirtas jums. Mes tikrai galime įterpti PDF failą į „WordPress“ žinutes ir puslapius neįdiegę dar vieno papildinio.

Idėja yra paprasta – turėsite įkelti savo PDF failą į savo „Google“ disko paskyrą ir naudoti „iframe“ kodą, kad įdėtumėte tą failą į savo svetainę. Nors šis metodas yra saugus, vienintelė problema yra tai, kad jis naudoja „iframe“.

1 žingsnis: Eiti į Google diskas ir prisijunkite prie savo paskyros.

2 žingsnis: Čia įkelkite PDF failą, kurį norite įterpti į savo „WordPress“ įrašą. Norėdami tai padaryti, spustelėkite Nauja kairėje „Google“ disko paskyros šoninėje juostoje pasirinkite Failo ikelimas, ir įkelkite failą iš vietinio kompiuterio.

„Google“ disko failo įkėlimas

3 žingsnis: Kai failas bus įkeltas į jūsų diską, dukart spustelėkite jį, kad peržiūrėtumėte failą. Dabar spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esančius 3 vertikalius taškus (Daugiau veiksmų) ir pasirinkite Atidaryti naujame lange.

4 žingsnis: Naujame lange spustelėkite Daugiau veiksmų (3 vertikalūs taškai viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite Bendrinti.

„Google“ disko PDF dalis

5 žingsnis: Atsidarys iššokantis langas, kurio pavadinimas „Bendrinti su kitais“. Čia spustelėkite Gaukite nuorodą – ką tai daro, įsitikina, kad visi, turintys nuorodą į PDF failą, gali ją peržiūrėti. Jei to nepadarysite, failas liks privatus ir nebus matomas jūsų svetainės auditorijai.

Gaukite nuorodą

6 žingsnis: Jei nenorite, kad lankytojai atsiųstų ar atsispausdintų failą ir taip pat išjungtumėte teksto kopijavimo funkciją, tada spustelėkite Pažengęs tame pačiame iššokančiame lange. Patikrinkite parinktį, kuri sako: „Išjungti komentatorių ir žiūrovų atsisiuntimo, spausdinimo ir kopijavimo parinktis“ ir spustelėkite padaryta.

Išjunkite spausdinimo kopijos atsisiuntimą iš „Google“ disko PDF

7 žingsnis: Dabar laikas gauti įdėjimo kodą, kurį naudosime savo įraše. Norėdami tai gauti, dar kartą spustelėkite Daugiau veiksmų, pasirinkite Įterpti elementą, ir nukopijuokite „iframe“ kodą.

„Google“ disko kopijos įterpimo kodas

8 žingsnis: Eikite į savo „WordPress“ informacijos suvestinę ir sukurkite arba redaguokite įrašą ar puslapį, kuriame norite įdėti PDF failą. Dabar, jei naudojate Klasikinis redaktorius, tiesiog eikite į skirtuką Tekstas ir įklijuokite kodą:

Klasikinio redaktoriaus teksto skirtukas

Dėl Gutenbergo redaktorius, turite pridėti naują bloką, ieškoti tinkinto HTML ir galiausiai į „Custom HTML“ bloką įtraukti iframe kodą:

Individualizuotas HTML blokas

9 žingsnis: Štai viskas – dabar peržiūrėkite savo įrašą ar puslapį, kad patikrintumėte įterptą PDF failą.

Pabaiga apie tai, kaip įterpti PDF failus į „WordPress“

„WordPress“ leidžia susieti savo PDF failus, bet ne jų įterpti. Tačiau ši instrukcija išsprendžia šią problemą. Tai rodo, kaip galite įterpti PDF failus į savo įrašus ar puslapius, kaip ir vaizdus bei vaizdo įrašus, naudodami papildinį ar nenaudodami jo..

Ar kada nors įdėjote PDF failą į savo svetainę naudodamiesi vienu iš šių būdų? Ar turite omenyje alternatyvų papildinį ir manote, kad jis yra geresnis nei paminėti šiame straipsnyje? Praneškite man savo mintis komentarų skiltyje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me