Kaip tinkinti „WordPress“ administratoriaus vartotojo sąsają

  1. 1. Tinkinkite „WordPress“ administratoriaus sritį naudodami „White Label“ prekės ženklą
  2. 2. Dabar skaitau: Kaip tinkinti „WordPress“ administratoriaus vartotojo sąsają

Naujausioje „WordPress“ versijoje pastebėjome dramatišką „admin“ prietaisų skydelio stiliaus ir dizaino pasikeitimą. Visa prietaisų skydelio vartotojo sąsaja buvo atnaujinta, kad atrodytų modernesnė ir švaresnė, ir suteikia mums galimybę keisti spalvų schemas kiekvienam vartotojui..

Tačiau net ir atliekant šiuos dizaino pakeitimus, jūsų naudojimui tinkančios parinktys vis dar yra ribotos. Nebuvo padaryta jokio žymaus patobulinimo, ką galite apriboti kiekvienam vartotojui ar vaidmeniui.

„WordPress“ prietaisų skydelis, kaip ir visa programinė įranga, visada plėtojamas, tačiau jei norite pradėti atlikti svarbius pakeitimus savo administratoriaus srityje, dabar galite.

Viskas ko jums reikia yra vienas papildinys.

WP administratoriaus vartotojo sąsaja tinkinti papildinį

Prijunkite

„WP Admin UI Customize“ papildinys gali būti naudojamas norint padaryti esminius elementų prieinamumo pakeitimus jūsų svetainės administratoriaus prietaisų skydelyje..

Pvz., Jūs visada leisite savo svetainės administratoriui visišką prieigą prie visko, esančio administratoriaus informacijos suvestinėje. Tačiau jei jūsų svetainėje yra keli autoriai, galite naudoti kitą vartotojo vaidmenį, pvz., Bendraautorius, kad įsitikintumėte, jog jie turi ribotą prieigą prie jūsų prietaisų skydelio ir gali matyti ir pasiekti tik tai, ko norite.

Šis įskiepis geriausiai veikia, kai jūsų svetainėje yra du aiškūs vaidmenys, tačiau jis taip pat gali būti naudojamas modifikuoti kitus vaidmenis tais pačiais parametrais..

Gaukite WP administratoriaus vartotojo sąsają tinkinti

Pažvelkime atidžiau į papildinį ir jo galimybes.

Papildinio konfigūravimas

Įdiegę ir suaktyvinę papildinį savo svetainėje, jums bus duotas naujas šoninės juostos meniu punktas su įvairiais konfigūravimo parametrais..

Pirmasis papildinio nustatymų puslapis diktuoja, kuriam vartotojo vaidmeniui norite naudoti visus savo nustatymus. Yra prieinamas papildomas įskiepis, kuris leis pritaikyti konkrečius kiekvieno vartotojo vaidmens parametrus. Tačiau jei turite tik svetainės administratorių ir bendraautorių, galite atsikratyti nemokamos versijos.

Nustatymų puslapis

Kitas meniu punktas yra Svetainės nustatymai. Tai leidžia jums diktuoti įvairius dalykus, pvz., Ar vaidmeniui rodoma administratoriaus juosta, ar vartotojas parodys įvairius meta laukus, kuriuos naudoja „WordPress“. Dažniausiai tai gali būti numatytoji būsena. Bet kokie pakeitimai šiame nustatymų puslapyje turi labai mažai naudos.

Trečias meniu punktas yra Bendrieji ekrano nustatymai. Čia pradedami priimti sprendimai dėl vartotojo vaidmens. Šiame nustatymų puslapyje galite nuspręsti, ar jūsų pritaikomas vaidmuo yra pranešamas, kai yra pritaikomų atnaujinimų, ar jie gali pakeisti ekrano parinktis ar peržiūrėti pagalbos skirtuką bet kuriame administratoriaus puslapyje, pridėti informacijos poraštėje ar įkelti papildomų CSS failų.

Bendrieji ekrano nustatymai

Informacijos suvestinės meniu punktas leidžia paslėpti įvairius elementus prietaisų skydelyje, kad šis vartotojo vaidmuo neturėtų idėjos, kad jie egzistuoja. Nors galite paslėpti šiuos valdiklius po Ekrano parinktys skirtuką vienam vartotojui, tai netrukdo tiems vartotojams vėl pridėti juos prie informacijos suvestinės.

Informacijos suvestinės redagavimas

Paslėpus elementus naudojant šį papildinį, ši parinktis visiškai pašalinama. Šie elementai apima kiekvieną jūsų įdiegtą prietaisų skydelio valdiklį, nesvarbu, ar tai yra Naujausi Komentarai informacijos suvestinės valdiklis arba „WordPress“ statistika prietaisų skydelio valdiklis. Tai ypač naudinga, kai norite tik savo bendraautoriams suteikti prieigą prie tų konkrečių dalykų, kurių jiems reikia norint rašyti jūsų svetainės turinį.

Meniu juosta meniu nustatymų puslapis leidžia visiškai pakeisti šio vartotojo vaidmens ekrano viršuje esančią administratoriaus juostą. Galite pridėti papildomų meniu elementų prie administratoriaus juostos, kad padidintumėte jos naudingumą, perkelkite viską, kad tiktų jūsų asmeninėms nuostatoms, arba galite pašalinti pašalinius elementus, jei manote, kad jie nėra būtini tam vartotojo vaidmeniui..

Administratoriaus juostos redagavimas

Šoninio meniu nustatymai leis jums visiškai pakeisti šoninę juostą „WordPress“ prietaisų skydelyje. Tai, be abejo, pati naudingiausia papildinio funkcija. Šie nustatymai leidžia paslėpti šio vartotojo vaidmens meniu elementus kairiajame meniu.

Šoninis meniu

Šiuos parametrus galėtumėte naudoti norėdami pašalinti kiekvieną elementą, kurio vartotojo vaidmuo neturėtų matyti, arba tik tuos, kurie, jūsų manymu, atitraukia juos nuo konkretaus vaidmens. To pavyzdys galėtų būti tai, kad tik „Administrator“ gali pamatyti svetainę Išvaizda, nustatymai, įrankiai, papildiniai ir potencialiai Puslapiai meniu elementai šoninėje juostoje. Bendraautoriams neturėtų būti reikalaujama žinoti, kad egzistuoja šie dalykai, ir iš tikrųjų jiems nieko nereikia už Žinutės meniu punktas.

Tvarkyti „Meta Box“ nustatymų ekranas leidžia tinkinti įvairius įrašų kūrimo aspektus. Tai apima įvairių dalykų, tokių kaip kategorija, slėpimą, Teminis vaizdas, formatas ir keletas kitų variantų. Taip pat galite pervardyti kiekvieną iš šių sričių, jei pasirinksite.

Tvarkyti meta

Yra keletas nustatymų, leidžiančių žmonėms skelbti komentarus apie naujus straipsnius ir pakeisti įrašo nuolatines nuorodas, jei jiems nustatyta „WordPress“ numatytoji reikšmė. Šių parametrų tikriausiai niekada nereikės pakeisti iš numatytosios būsenos.

Priešpaskutinis nustatymų meniu yra tas, kuris leidžia jums pakeisti, ar vartotojo vaidmuo gali matyti bet kurį iš Naršymo meniu nustatymai. Tai naudojama, jei norite priversti vaidmenį naudoti jau sukurtus meniu ir įsitikinti, kad jie negali atlikti jokių pakeitimų, kad pakeistų jūsų svetainės naršymo meniu..

Galutinis nustatymų meniu yra susijęs su prisijungimo puslapiu. Šie parametrai leidžia atlikti nedidelius „WordPress“ prisijungimo puslapio pakeitimus, įskaitant logotipo pavadinimo ir vaizdo kelio pakeitimą, kad būtų galima perrašyti numatytąjį „WordPress“ logotipą. Tai taip pat leidžia įkelti papildomą CSS į puslapį, taip pat prie puslapio pridėti poraštės pranešimą.

Prisijungimo ekranas

Išvada

Šis papildinys leidžia visiškai pakeisti „WordPress“ svetainės administratoriaus informacijos suvestinę. Dar niekada nebuvo taip paprasta, kad paslėpsite daugybę nereikalingų meniu ir valdiklių, kad tai būtų tikra patirtis.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu galite pakeisti kelis vaidmenis, tačiau visi visi jūsų pakeisti vaidmenys turi naudoti tuos pačius parametrus. Norėdami turėti visiškai kitokią administratoriaus prietaisų skydelio konfigūraciją, atlikdami kiekvieną vaidmenį, turite nusipirkti WP administratoriaus vartotojo sąsają Tinkinti kelis priedus. Daugelis žmonių galės naudotis nemokama papildinio versija, nes labai retai kada naudojama daugiau nei du skirtingi vartotojo vaidmenys. Vienintelis kartas, kai tai bus problema, yra žurnalų stiliaus svetainės, turinčios daug bendraautorių ir redaktorių.

Gaukite WP administratoriaus vartotojo sąsają tinkinti

Tai yra naudingas papildinys, skirtas apriboti galimas problemas, kurias gali sukelti jūsų bendraautoriai. Verta pasidomėti, jei turite kelis autorius, ypač tose svetainėse, kuriose dažnai lankosi kviestiniai autoriai. Idealiu atveju tokios funkcijos, kaip šios, bus prieinamos kaip pagrindinės „WordPress“ programinės įrangos dalis. Jie yra labai naudingi valdant kelių vartotojų svetaines ir atrodytų, kad pagrindinė kūrimo komanda turėtų protingą žingsnį žengti su administratoriaus prietaisų skydelio valdymu..

Ar naudojote „WP Admin“ vartotojo sąsajos tinkinimo papildinį ar naudojate ką nors kita, kad apribotumėte prieigą prie savo administratoriaus prietaisų skydelio? Mielai išgirstume jūsų mintis apie tai komentaruose.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me