Laiko taupymo „WordPress“ SQL užklausos

SQL Keisti administratoriaus prisijungimo vardą

Jei esate „WordPress“ svetainės savininkas, rūpintis reikia daugybe dalykų.

Nuolat atnaujiname savo tinklaraščio turinį, pridedame naujų produktų, keičiame kainas ir net neužsimename apie įprastą papildinių atnaujinimą, suteikiantį prieigą dev vartotojui ir atliekant daug daugiau dalykų kaip kasdieninės „WordPress“ rutinos dalį..

Kartais, jei reikia patikslinti nustatymus, rasite ilgo tinklalapio su daugybe instrukcijų, kaip atlikti vieną veiksmą, mokymo programą. O kas, jei žinotumėte, kad daugumą šių pakeitimų galima pakeisti atlikus paprastą SQL užklausą – komandą, kurią vykdote savo duomenų bazės tvarkyklės meniu.

Kadangi esate užimtas žmogus, o laiko taupymas yra prioritetas, pateikiame pagrindines SQL užklausas, kurios padės pasiekti rezultatų per kelias minutes.

Pirmieji žingsniai

Kai jūsų prieglobos paskyroje yra daugiau nei viena svetainė, prieš atlikdami SQL užklausas, turite įsitikinti, kad modifikuojate tinkamą duomenų bazę. Duomenų bazės pavadinimą, priskirtą konkrečiam „WordPress“ diegimui, galite rasti savo wp-config.php failas ant eilutės:

apibrėžti („DB_NAME“, „jūsų vardas“)

„WordPress“ apibrėžti duomenų bazę

Taip pat atkreipkite dėmesį į lentelės priešdėlį, nes jums reikės jį nurodyti kartą paleidus SQL komandas. Jis yra tame pačiame faile puslapio nustatymų apačioje.

„WordPress“ lentelės priešdėlis

Šiame aukščiau pateiktame pavyzdyje duomenų bazės pavadinimas yra _wp622. Lentelės priešdėlis yra wpc7_. Dabar, kai tai žinosime, eikime į duomenų bazės tvarkyklę. Didžioji dalis valdymo skydelių duomenų bazių valdymui naudoja „PHPMyAdmin“.

„phpMyAdmin“

Kai būsite ten, sąraše raskite savo duomenų bazės pavadinimą ir spustelėkite jį:

Pasirinkite Duomenų bazė

Prieš atlikdami pakeitimus įsitikinkite, kad sukūrėte šios duomenų bazės atsarginę kopiją, kad galėtumėte greitai ją atkurti, jei kas nors nutiktų netinkamai..

Mes išsamiai aprašome, kaip sukurti atsarginę „WordPress“ atsarginę kopiją, bendrame atsarginiame vadove. Bet jei norite greitai apsilankyti, pasirinkite Eksportuoti parinktį, pasirinkite metodą ir formatą pagal savo poreikius ir paspauskite Eik (čia mes nustatėme visas numatytąsias parinktis):

Eksporto duomenų bazė

Kai tai padarysite, galėsite saugiai tęsti. Paspauskite meniu SQL ir pradėkime:

SQL meniu

Pakeisti URL

Jei planuojate atnaujinti savo svetainės URL, pridėdami SSL sertifikatą prie savo svetainės ar atlikdami kitus pakeitimus, būtinai naudokite šią komandą:

ATNAUJINTA wp_options SET option_value = pakeisti (parinktis_ vertė, 'http://www.oldurlofthewebsite.com', 'http://www.newurlofthewebsite.com') WHERE option_name = 'home' ARBA option_name = 'siteurl';

Tarkime, kad noriu, kad mano URL būtų https //:, o mano domeno vardas yra example.com. Tokiu atveju turiu modifikuoti wp_options lentelės pavadinimą ir patį URL:

ATNAUJINTA wpc7_options SET option_value = pakeisti (parinktis_vertė, 'http://www.example.com', 'https://www.example.com') WHERE option_name = 'home' ARBA option_name = 'siteurl';

SQL pakeiskite „Sitename“

Ir palaukite sėkmės pranešimo.

SQL sėkmės pranešimas

Kodėl taip svarbu tai pamatyti? Jei paspausite Eik tačiau užklausoje yra keletas klaidų, sistema negalės įvykdyti užklausos ir gausite klaidų, reiškiančių, kad vykdymas nepavyko. Klaida atrodys taip ir nurodys priežastį, kodėl procesas nepavyko.

SQL klaidos pranešimas

Atminkite, kad ši komanda yra pagrindinė ir pakeis tik pagrindinį jūsų svetainės URL, todėl jei planuojate pakeisti savo svetainės domeno pavadinimą iš „example.com“ į „test.net“, turėsite jį pakeisti, įskaitant visus lenteles, kuriose nurodomas jūsų svetainės URL, pvz., wp-posts, wp-postmeta, taip pat rūpinkitės lentelėmis su eilutėmis, kuriose yra įskiepių sugeneruotas URL (pvz., „WooCommerce“).

Norėdami tai padaryti, jums reikės bent jau pagrindinis SQL mokymas. Dar viena galimybė būtų atidaryti eksportuotą duomenų bazę bet kuriame teksto rengyklėje ir paspaudus Ctrl + H pakeisti visus senojo domeno paminėjimus į naująjį. Jei tai atrodo pernelyg sudėtinga, egzistuoja daugybė kitų priemonių, kurios padeda automatizuoti šį procesą (pvz., sujungti / pakeisti duomenų bazę scenarijus arba Geresnė paieška ir pakeitimas įskiepis remiantis tuo pačiu scenarijumi), o tik įkelkite failą į darbo svetainės aplanką ir atidarykite jį naršyklėje.

Sukurti naują administratoriaus vartotoją

Jei jums reikės diegti naują vartotoją su administratoriaus vaidmeniu, turėsite naudoti šią komandą ir ją modifikuoti, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus:

INSERT INTO į „wp_users“ („vartotojo_loginimas“, „vartotojo_pasas“, „vartotojo_vardinis vardas“, „vartotojo_ paštas“, „vartotojo_statas“)
VERTYBĖS ('yourlogin', MD5 ('yourpassword'), 'vardo pavardė', '[email protected]', '0');

ĮDĖTI Į „wp_usermeta“ („umeta_id“, „user_id“, „meta_key“, „meta_value“)
VERTĖS (NULL, (pasirinkite maks. Id) IŠ WP_naudotojų),
'wp_capabilities', 'a: 1: {s: 13: "administratorius"; s: 1: "1";}');

ĮDĖTI Į „wp_usermeta“ („umeta_id“, „user_id“, „meta_key“, „meta_value“)
VERTĖS (NULL, (Pasirinkite maks. (Id) IŠ WP_naudotojų), 'wp_user_level', '10');

Atminkite, kad turėsite modifikuoti lenteles ir prisijungimo reikšmes pagal savo norus Vartotojo vardas ir duomenų bazės.

Noriu sukurti vartotoją mydeveloper su slaptažodžiu mypassword, mano kūrėjo vardas yra Johnas Doe’as ir el [email protected]. Taigi mano užklausa atrodys taip:

INSERT INTO į „wpc7_users“ („user_login“, „user_pass“, „user_nicename“, „user_email“, „user_status“)
VERTĖS ('Mydev', MD5 ('mano slaptažodis'), 'John Doe', '[email protected]', '0');

ĮDĖTI Į „wpc7_usermeta“ („umeta_id“, „user_id“, „meta_key“, „meta_value“)
VERTĖS (NULL, (pasirinkite maks. Id) IŠ WP_naudotojų),
'wp_capabilities', 'a: 1: {s: 13: "administratorius"; s: 1: "1";}');

ĮDĖTI Į „wpc7_usermeta“ („umeta_id“, „user_id“, „meta_key“, „meta_value“)
VERTĖS (NULL, (pasirinkite maks. (Id) NUO WPC7_naudotojų), „wp_user_level“, „10“

SQL Sukurti naują administratoriaus vartotoją

Atminkite, kad man nereikia modifikuoti eilučių pavadinimų (t. Y. wp_user_level arba žaisti su skaičiais 0, 10, 13 nes jie reiškia vartotojo vaidmenį ir atitinkamas teises. Baigęs paspaudžiu Eik.

Išvestis turėtų parodyti sėkmingus rezultatus, tokius kaip šie:

SQL sukurkite naują administratoriaus vartotojo rezultatą

Pakeiskite administratoriaus prisijungimo vardą

Norėdami pakeisti vartotojo vardo prisijungimo vardą, grįžkite į „MySQL“ skirtuką ir paleiskite šią komandą:

UPDATE wp_users SET user_login = 'newlogin' WHERE user_login = 'admin';

Tarkime, jūsų numatytasis vartotojo vardas yra mydeveloper, tą, kurį sukūrėte anksčiau ir kurį norite nustatyti sauguras vietoj jo. Mūsų konkrečiu atveju vykdome šią komandą, nes taip pat turime numatytąjį priešdėlį wp7c_:

ATNAUJINTA wpc7_users_users SET user_login = 'secureduser' WHERE user_login = 'mydeveloper';

Sėkmingas rezultatas atrodo taip:

SQL Pakeisti administratoriaus prisijungimo vardą Sėkmė

Keisti administratoriaus slaptažodį

Laikydamiesi įprastų slaptažodžio pakeitimų saugos taisyklių, taip pat galbūt norėsite pakeisti savo slaptažodį sauguras. Štai jos užklausa:

ATNAUJINTA „wp_users“ SET user_pass = MD5 ('new_password') WHERE user_login = 'jūsų vartotojas';

Šiai konkrečiai slaptažodžio keitimo komandai mūsų komanda yra tokia:

ATNAUJINTA „wpc7_users“ SET user_pass = MD5 ('$ tR0ngP @ s $ w03D') WHERE user_login = 'secureduser';

SQL Keisti administratoriaus slaptažodį

Paspauskite Eik ir laukite sėkmės pranešimo:

SQL Pakeisti administratoriaus slaptažodį Sėkmė

Ištrinti šlamštą

Vartotojams, kurie skelbia daug pranešimų ir palieka komentarus atviriems bendravimui, šlamšto komentarų problema gali tapti tikrai skausminga. Nors galite filtruoti komentarus tvirtindami rankiniu būdu, greičiausiai norėsite rasti būdą, kaip greitai ištrinti viską, ko nepatvirtinote. Štai taip:

IŠtrinti iš wp_comments WHERE wp_comments.comment_approved = 'šlamštas';

Kai tai pritaikyta konkrečiam atvejui, mes čia diskutuojame:

IŠtrinti iš wpc7_comments WHERE wpc7_comments.comment_approved = 'šlamštas';

SQL ištrinti šlamštą

Pastaba: priešdėlį reikia modifikuoti abejose vietose, kur jis yra, nuo to laiko wp_comments.comment_ patvirtintas yra atskiras laukas lentelėje.

Čia yra sėkmingas rezultatas:

SQL sėkmingo šlamšto ištrynimas

Ištrinti visus nepatvirtintus pranešimų komentarus

Tam tikru metu galite suprasti, kad esate pavargę filtruoti ir skaityti straipsnių komentarus prieš priimdami galutinį sprendimą juos publikuoti, todėl norite juos ištrinti. Tam yra komanda:

IŠtrinti iš wp_komentarų, kur komentaro patvirtinta = 0

Atminkite, kad komentaras patvirtintas skirsnio nereikia modifikuoti, nes šis skirtukas nurodo numatytąją nekeičiamos lentelės funkciją.

Modifikuota komanda atrodo taip:

IŠtrinti iš wpc7_komentarų, kur komentaras patvirtintas = 0

SQL ištrinti nepatvirtintus komentarus

Baigę galite pamatyti įprastą sėkmingai įvykdytų komandų rezultatą:

SQL ištrinti nepatvirtintus komentarus sėkmingai


Nors gali atrodyti, kad vykdant instrukcijas gali prireikti daugiau laiko, nei vien tik rankinis darbas, tačiau taip nėra. Kuo didesnė jūsų svetainė, tuo daugiau laiko turite tam skirti. Vienas veiksmas atliekamas atskirai 10 pranešimų ir jūs sugaišite 10 kartų daugiau laiko, skirto vykdymui.

Taigi iš tikrųjų galite sutaupyti labai daug savo brangaus laiko vykdydami šias komandas ir galite šį laiką panaudoti svarbesniems dalykams, tokiems kaip turinio planavimas ar įkvėpimo idėjų ieškojimas.

Laimingas internetinis dienoraštis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me