Nuotolinis „WordPress“ svetainės valdymas naudojant programas mobiliesiems

Be abejo, kad esate „WordPress“ vartotojas, esate labai gerai susipažinęs su „Administratoriaus“ informacijos suvestine, nes daug laiko praleidžiate kurdami ir tvarkydami savo svetainę. Kai svetainė bus sukurta ir veiks, jūs pasirinkote savo temą ir papildinius, kuriems nereikia visada pridėti turinio informacijos suvestinėje..

Turbūt žinote, kad yra daugybė programų mobiliesiems, kurios taip pat leidžia pridėti ir valdyti „WordPress“ svetainės turinį. Vis dėlto įdomu, kiek iš jūsų, tokių kaip aš, nepaisėte šių programų?

Aš išbandžiau „iOS WordPress“ programą maždaug prieš 12 mėnesių ir, kol ji veikė, ji tiesiog nesijautė naudingu įrankiu, kurį norėtumėte praleisti labai daug laiko. Neseniai, nors aš atsisiunčiau naujinį, vėl jį atidariau, jame sukonfigūravau dar keletą savo svetainių ir dabar manau, kad tai gana naudingas įrankis – jis tikrai subrendo.

„WordPress“ „iPhone“ ir „iPad“

„WordPress-mobile-setup“

Jei niekada to nebandėte, trumpai apžvelkime, ką jis gali padaryti. Net jei jūs jau išbandėte, bet kaip aš ne tam tikrą laiką, pasidomėkite, ką sugeba dabartinė versija.

Pirmą kartą paleidę programą, turite sukonfigūruoti savo „WordPress“ svetainę, kad ji dirbtų. Tai padaryti yra gana paprasta, jūs nurodote savo svetainės URL ir vartotojo vardą / slaptažodį – tada tai padarys visa kita.

Verta paminėti, kad programas mobiliesiems naudojau tik savarankiškose „WordPress“ svetainėse, tačiau taip pat galite naudoti ją norėdami valdyti „WordPress.com“ svetainę (net nustatyti naują tinklaraštį „WordPress.com“)

Jei norite pridėti papildomų svetainių, galite atlikti tą patį procesą. Aš įkeliau 3 svetaines ir, atrodo, mielai jas perjungiau..

Šiame pagrindiniame nustatymų ekrane yra ir keletas kitų vaizdų ir vaizdo įrašų valdymo parinkčių.

Taigi, ką ji gali padaryti??

„WordPress“ po ekranoNors yra nuoroda į „Admin“ informacijos suvestinės atidarymą, „iOS“ programoje iš tikrųjų viskas pateikiama kaip turinio pridėjimas (ir valdymas)..

Labai lengvai galite sukurti naują įrašą (arba puslapį) ir tiesiog pradėti rašyti.

Nuotraukoje priešais yra įrašų redaktorius, pažįstami „WordPress“ vartotojai gana greitai gaus supjaustytą sąsają.

Šios sąsajos apačioje yra įrašo nustatymai. Čia galite pasižiūrėti paskelbtos datos (jei tai jau esamas įrašas), būseną (ty juodraštį, laukiančią peržiūros ar paskelbtą), taip pat nustatyti įrašo rodomą vaizdą.

Vaizdus galima pridėti iš telefono fotoaparato sąrašo, nufotografuoti tiesiogiai su fotoaparatu, taip pat palaikyti kitas populiarias „iOS“ nuotraukų programas. Aš naudoju „Camera +“, o programa ją atpažįsta ir prideda kaip nuotraukų šaltinį.

Tas pats pasakytina apie vaizdo įrašą. Galite pasirinkti įkelti vaizdo įrašą iš fotoaparato ritinio arba iškart paimti vaizdo įrašą telefonu ir pridėti jį prie įrašo.

Programa rodo ir visus dabartinius jūsų įrašus bei puslapius, todėl redaguoti esamą turinį yra taip paprasta. Nieko panašaus, kad taisysite klaidą, kai tik kas nors tai jums parodys!

Komentarų tvarkymas

„WordPress-mobile-comment“Nors pridėjau keletą žinučių su programa, pripažinsiu, kur ją naudoju labiau, kad valdyčiau savo svetainių komentarus.

Labai patogu turėti galimybę peržiūrėti ir atsakyti į komentarus bet kur. Jei turite užimtą svetainę, kuri pritraukia daugybę komentatorių, vien dėl to verta įdiegti programą.

Taip, jei to reikia, galite ištrinti komentarus arba pažymėti temą kaip šlamštą.

Svetainių statistika

Dabar tai yra kažkas, kas daugeliui žmonių taip pat bus naudinga. „IOS“ versija palaiko „Jetpack WordPress“ statistiką.

Jei savo „WordPress“ svetainėje naudojate „Jetpack“, programa įsitraukia į tai ir galite pasirinkti žiūrėti statistiką tiesiai telefone.

Nežinote apie ką „Jetpack“? Peržiūrėkite šį naujausią įrašą. 10 priežasčių, kodėl turėtumėte pradėti naudoti „WordPress Jetpack“ papildinį šiandien.

Paskelbkite daug nuotraukų?

Aš turiu keletą draugų, kurie ruošiasi išvykti į metus trunkančią kelionę aplink pasaulį. Jie ketina naudoti „WordPress“ kaip tinklaraštį norėdami dokumentuoti savo keliones ir, kol rašys ilgesnius tinklaraščio įrašus, daug ką jie norėtų daryti – skelbti savo kasdienės veiklos nuotraukas. Šių programų mobiliesiems pritaikymas yra puikus, nes būtinai turite išspręsti prisijungimo prie telefono problemą, tačiau jei „WiFi“ yra galimybė, tai yra daug lengviau, nei apsipirkinėti visu kompiuteriu..

Su tuo susijusi nauja „iPhone“ programa, kuri dar nėra naudojama, tačiau bus prieinama per artimiausias kelias savaites. „Pressgram“ imasi „Instagram“ idėjos, tačiau, užuot skelbusi nuotraukas socialiniame tinkle, ji leis jums sujungti programą su „WordPress“ svetaine ir paskelbti tiesiogiai savo svetainėje.

Peržiūrėkite trumpą „Pressgram“ demonstracinę versiją

Skaitykite daugiau apie „Pressgram“

Nenaudokite „iPhone“?

Šiame pranešime apžvelgiau tik istoriją pagal „iOS“, yra „WordPress“ programų mobiliesiems, skirtų kitoms platformoms, patikrinkite šias nuorodas:

  • „WordPress“ skirtas Andriodui
  • „WordPress“ skirta „BlackBerry“
  • „WordPress“, skirtas „Windows Phone“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me