Nustatykite lengvus atsisiuntimus naudodami „CM Downloads Manager Pro“ įskiepį

Man buvo privilegija peržiūrėti keletą kitų „CreativeMinds“ sukurtų papildinių, tokių kaip „CM ToolTip“ žodynėlis ir „CM Answers“. Taigi, kai dar vienas jų įskiepis pasirodė prie mano stalo, aš turėjau tai patikrinti. Šį kartą į rankas paėmiau „CM Downloads Manager Pro“ ir du dalykai mane iškart sužavėjo: Tai intuityvu ir suderinama su kitais mano išbandytais CM įskiepiais..

„CM Downloads Manager“ yra nemokamas ir „WordPress“ papildinys, leidžiantis nustatyti, ką vartotojai gali įkelti ir atsisiųsti iš jūsų svetainės ir iš jos. Tai palaiko įvairius failus nuo dokumentų iki muzikos failų ir leidžia apsaugoti slaptažodžius, integruoti mažmeninės prekybos parduotuvių kasas, peržiūrėti failus ir dar daugiau.

Pažvelkime į tai, ką šis papildinys gali pasiūlyti.

Galimas panaudojimas

„CM Downloads Manager“ papildinys gali būti naudojamas įvairiai, daugelis jų aprašyti „CMinds“ svetainėje. Vis dėlto maniau, kad svarbu juos čia paminėti, nes tai suteikia sąrankos proceso kontekstą.

Tarkime, kad norite parduoti savo papildinius. Šį papildinį galėtumėte naudoti norėdami apsaugoti slaptažodžio atsisiunčiamus papildinių failus ir integruoti juos su el. Prekybos sprendimais. Arba, jei norite siūlyti atsisiųsti sukurtų muzikos failų, galite lengvai tai padaryti, kai žmonės prisiregistruoja kaip vartotojai. Jūs netgi galite pasiūlyti nemokamai atsisiunčiamus baltus dokumentus. Viskas, ko norėtumėte, kad vartotojai atsisiųstų, gali būti lengvai ir saugiai pasiūlyta.

Nemokamos versijos funkcijos

„CM Downloads Manager“ nemokama

Nemokamą versiją, kurią galima atsisiųsti iš „WordPress.org“ papildinių katalogo, yra keletas funkcijų, kurias galite iškart naudoti, įskaitant:

  • Atsisiųsti kategorijas
  • Kiekvieno atsisiuntimo rodinių skaičius
  • Kiekvieno atsisiuntimo palaikymo forumas
  • Galimybė balsuoti už kiekvieną atsisiuntimą
  • Pritaikomas šablonas
  • Vaizdo peržiūra
  • Vidinė atsisiuntimų paieškos sistema
  • Vartotojai gali stebėti atsisiuntimus
  • Vartotojai gali pasirinkti pranešimus el. Paštu arba jų atsisakyti, jei kyla klausimų, pateiktų palaikymo forumuose:

„CM Downloads Manager“ pranešimai

Kaip matote, tai tik pagrindai. Jei planuojate siūlyti daugybę funkcijų parsisiuntimo patirtį, jums reikės „Pro“ versijos.

Pro versijos ypatybės

„CM Downloads Manager“ funkcijos

„CM Downloads Manager Pro“ siūlo daug funkcijų, todėl stengiuosi peržvelgti visas jas. Pradedantiesiems galite pridėti antro lygio kategorijas, o tai ypač naudinga, jei siūlote daug atsisiuntimų. Yra daugybės svetainių palaikymas ir jūs galite filtruoti paieškos rezultatus pagal daugiau kintamųjų, pvz., Datą, atsisiuntimo tipą ir vartotojo vardą. Taip pat galite naudoti pasirinktinę CSS, atsikratyti CMinds dėkingumo pranešimo atsisiuntimo puslapių poraštėje ir modifikuoti nuolatines nuorodas, kaip jums atrodo tinkama. Jūs netgi galite nustatyti atsisakymą pirmą kartą vartotojams dėl jūsų atsisiuntimų.

Be šių bendrųjų funkcijų, „Pro“ versijoje taip pat suteikiamos didesnės prieigos kontrolės ir tvarkymo parinktys. Nustatykite vartotojų grupės teises ir registruokite visus registruotų ir neregistruotų vartotojų atsisiuntimus. Turite parinktį tada peržiūrėti šį žurnalą pagal datą, atsisiųsti vardą ar vartotoją ir eksportuoti jį CSV failo formatu. Taip pat galite nustatyti kiekvieno atsisiuntimo peržiūros apribojimus. Kai kurios gali būti prieinamos visiems, o kitos gali būti matomos tik prisijungusiems. Kita esminė „Pro“ versijos savybė yra slaptažodžio apsauga:

„CM Downloads Manager“ slaptažodžiai

Be to, nustatykite įkėlimo apribojimus, prašykite vartotojų vardų ir el. Pašto adresų prieš leisdami atsisiųsti ir naudokite geografinės padėties informaciją apie kiekvieną atsisiuntimą. Taip pat yra daugybė palaikomųjų trumpųjų kodų, tokių kaip atsisiuntimai, atsisiųstų elementų sąrašo valdiklis, atnaujinimai, populiariausi bendradarbiai ir susiję atsisiuntimai..

Vienas dalykas, kuris man labai patiko dėl šio papildinio, yra galimybė visiškai pritaikyti atsisiuntimo puslapius. Galite nustatyti išorinį atsisiuntimo URL ar net trumpąjį kodą, o ne įkelti failą – tai tikrai naudinga integruojant su pirkinių krepšelio papildiniu. Taip pat galite pasirinkti rodyti daugiau skirtukų kiekviename puslapyje, kad atsisiuntimai būtų išsamiau aprašyti. Pridėkite ir peržiūrų skaičių, skaidrių demonstraciją ir socialinio bendrinimo valdiklį.

Palaikymo forumo priekyje „Pro“ versija suteikia galimybę visiškai pašalinti palaikymo forumą arba parodyti papildomus skirtukus. Galite nustatyti, kaip norite, kad komentarai būtų rodomi, įgalinti komentarų moderavimą ir automatiškai patvirtinti patikrintų vartotojų komentarus:

CM Parsisiuntimų tvarkytojo moderavimas

Pridėkite nuorodas į „Google“ dokumentus arba įdėkite MP3 grotuvą muzikos failams:

„CM Downloads Manager“ muzika

Arba įdėkite MP4 grotuvą vaizdo failams:

„CM Downloads Manager“ vaizdo įrašas

Galiausiai yra daugybė papildomų vartotojo valdymo funkcijų, tokių kaip galimybė integruoti registraciją su socialinės medijos profiliais, įskaitant „Facebook“, „Google+“, „Twitter“, „LinkedIn“ ir „Microsoft Live“. Taip pat įtraukiami viešieji vartotojų profiliai ir „Gravatar“ bei „BuddyPress“ integracija. „CMinds“ svetainėje galite peržiūrėti viso to demonstracinį modelį.

Jo nustatymas

Šio papildinio sąrankos procesą atlikite taip pat, kaip ir bet kurį kitą. Tiesiog pridėkite papildinį, įkeldami jį per .zip failą į administratoriaus prietaisų skydelį. Įvedę aktyvavimo raktą, prietaisų skydelio kairėje turėtumėte pamatyti šį meniu:

Tada eikite į nuorodą „Nustatymai“ ir skirtuke Bendra nustatykite savo permalinks. Tada pasirinkite, kuriuos failų plėtinius norite leisti įkelti, ir apibrėžkite prieigos nustatymus vartotojams. Iš esmės nuspręskite, kuriems vartotojams leisite įkelti failus. Dažnai tik leidėjams ar administratoriams suteikiamas šis leidimas. Geriausia tuo pasirūpinti iš anksto, kad vėliau neliktumėte su juo mąstyti. Išsaugokite pakeitimus, tada spustelėkite „Pridėti naują“, kad pridėtumėte pirmąjį atsisiuntimą. Būsite nukreipti į formą Pridėti naują atsisiuntimą:

„CM Downloads Manager“ įkėlimas

Formoje taip pat yra laukų, kuriuose pridedamas išsamus atsisiuntimo ir diegimo instrukcijų aprašymas. Taip pat galite pridėti pakeitimų žurnalą, ekrano kopijas, apsaugą slaptažodžiu ir pasirinkti palaikymo klausimų pranešimus:

„CM Downloads Manager“ įkelti daugiau

Įvedę visą šią informaciją ir ją išsaugoję, vėliau galėsite ją modifikuoti naudodami savo prietaisų skydelį:

„CM Downloads Manager“ vartotojo brūkšnys

Kaip matote, turite galimybę redaguoti, ištrinti arba atšaukti atsisiuntimus. Čia taip pat galite pamatyti, kiek atsisiuntimų gavo kiekvienas elementas. Kai viskas bus pasakyta ir padaryta, puslapis, kuriame išvardyti visi jūsų galimi atsisiuntimai, atrodys maždaug taip:

„CM Downloads Manager“ demonstracinė versija

Šis įskiepis siūlo daugybę funkcijų, todėl labai rekomenduoju pasidomėti, kad viską sužinotumėte. Tiesą sakant, čia yra per daug aprėpti, bet tikiuosi, kad tai suteikė bent jau platų vaizdą apie tai, kaip įskiepis veikia, kodėl jis yra naudingas ir kodėl aš rekomenduoju jį.


„CM Downloads Manager Pro“ gali būti ne visiems. Galų gale ne visi turi poreikį siūlyti atsisiųsti savo interneto svetainėse. Tiems, kurie tai daro, tai yra palyginti nebrangus, lengvai nustatomas ir lengvai naudojamas sprendimas. Leidimų nustatymas yra paprastas ir gali būti bet kada pakeistas. Taip pat galite nustatyti, kaip pateikiami atsisiuntimai, ir turite galimybę įtraukti socialinį bendrinimą, „Gravatars“, peržiūras ir dar daugiau. Apskritai, gana patogus įskiepis norintiems patekti į atsisiuntimų rinką, jei jūsų paprašysite.

Ar jūs naudojote šį papildinį – nemokamą ar priemoką? Jei taip, ką jūs apie tai galvojate? Ar pastebėjote, kad tai naudinga? Prašau leiskite man žinoti savo mintis žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me