Pagerinkite „WordPress“ svetainės valdymą, tapdami silpnesniais (er)

Pagerinkite „WordPress“ svetainės valdymą naudodamiesi „Slack“

„WordPress“ yra labai lanksti ir lengvai naudojama platforma, todėl neturėtų stebinti, kad vis daugiau kūrėjų kreipiasi į ją kliento darbui. Dėl to, kad juo lengva naudotis, daugelis verslininkų, „pasidaryk pats“, taip pat mėgsta „WordPress“.

Laikas yra pinigai, nepriklausomai nuo to, ar esate masinės projektavimo firmos narys, ar mažos komandos narys, pradedantis savo pirmąjį internetinį verslą. Kai tik galite optimizuoti procesą, kurį turėtumėte, ir reikėtų apsvarstyti vieną efektyvumo įrankį Lėtai.

Kas yra liekna

Lieknumas yra būdas sujungti visas savo internetines bendruomenes, organizacijas, grupes ir žiniasklaidos abonementus, kad galėtumėte bendradarbiauti su savo komanda iš vieno šaltinio (nors galite naudoti jį nukreipdami žinutes kitiems savo komandos nariams). Tokiu būdu jūs galite padidinti produktyvumą, neprarandant jau naudojamų komunikacijos priemonių. Norėdami patobulinti savo duomenų šaltinius, tiesiog pridėkite juos prie savo „Slack“ komandos paskyros naudodami programas. Tada visi jūsų komandos nariai gali pamatyti įvairius pranešimus ir laikmenas per kanalo kanalą.

Yra daugybė programų, skirtų integruoti mėgstamus įrankius į „Slack“. Tiesiog pažvelkite į Lėtas programų katalogas. Rasite populiarių integracijų socialinė žiniasklaida platformos, tokios kaip „Twitter“ ir „Dribbble“, kad galėtų atsiųsti naujausius „tweets“ į / iš tam tikros rankenos arba pamatyti „Dribbble“ kadrus konkrečiam paieškos terminui. Taip pat yra daugybė programų, skirtų analitika įrankiai, skirti jūsų svetainės „Google Analytics“ našumui ar jūsų „Uptrend“ svetainės veikimo įspėjimams sekti. Ir dar tonomis. Be to, galite pridėti ir pasirinktinių integracijų (pvz., „WordPress“).

Lėtai „WordPress“

„WordPress“ ir „Slack“

Lieknas ir „WordPress“ yra tarsi žemės riešutų sviestas ir želė. Jie abu yra nuostabūs patys, tačiau kartu puikiai tinka. Netikite mumis? Net ir Sukurkite „WordPress“ komanda naudoja „Slack“, kad jų ryšiai būtų efektyvesni. Negaliu išbandyti – nemokami „Slack“ papildiniai, skirti „WordPress“, yra greiti ir lengvi.

Dėl silpnumo galima lengvai nustatyti pasirinktinius pranešimus apie konkrečius „WordPress“ įvykius. Kai integruosite, galėsite tiksliai pamatyti, kada jūsų autorių komanda paskelbia naują tinklaraščio įrašą arba kai priežiūros ir saugos komanda reikalauja atnaujinti temą ar papildinį. Tai taupo jūsų kaip vadovo ar smulkaus verslo savininko laiką (nebereikia peržiūrėti kiekvieno „WordPress“ svetainės aspekto), kad galėtumėte sutelkti dėmesį į likusią savo verslo dalį.

Naudodami „Slack“, taip pat galite paskirti konkrečius pranešimų teikimo kanalus skirtingiems komandos nariams. Pvz., Taip pat galėtumėte nustatyti savo rinkodaros komandos integravimo procesą, kai bus paskelbtas pranešimas, kad jie galėtų pradėti dirbti su socialine reklama. Taigi, kol jūs didinate savo produktyvumą, galite patobulinti ir bendravimą su visa komanda. Dėl papildomų failų bendrinimo, tiesioginių pokalbių, lentų ir dar daugiau programų jūsų komandai dar lengviau dirbti kartu nesiblaškant..

Sužinokite, kodėl galbūt norėsite išbandyti „Slack“ savo komandai? Kadangi dar nėra „WordPress“ programos (dar bent jau tiek, kiek galėjome pamatyti), dabar turėsite naudoti Įeinanti „Webhooks“ programa norėdami pridėti savo „WordPress“ pranešimus. Mes jums parodysime, kaip visa tai padaryti šiek tiek. Kad galėtume patekti į tai, pirmiausia jums reikės „Slack“ paskyros!

1 veiksmas: prisiregistruokite gauti nemokamą „Slack“ sąskaitą

Registracija yra greita, lengva ir prasideda nuo 0 USD. Nemokama paskyra suteikia galimybę integruoti 10 paslaugų su „Slack“ komanda, peržiūrėti paskutinius 10 000 pranešimų, patogiai pridėti „Slack“ prie savo įrenginių naudodamiesi programomis („iOS“, „Android“, „Mac“ ir „Windows“ darbalaukyje) ir skambinti vienas su vienu ( nors paskutinis vis dar bandomas beta versija).

Daugeliui komandų laisvas lygis veiks puikiai. Tačiau jei jums reikia / norite daugiau (pvz., Neribotos paslaugų integracijos, ieškomų archyvų, dviejų faktorių autentifikavimo ir kt.), Vartotojų sąskaitos prasideda nuo 6,67 USD / mėn..

Taigi, norėdami pradėti, eikite į Lėta svetainė, pasirinkite paslaugų lygį (vėlgi – nemokama sąskaita tikriausiai bus naudingiausia naujoms komandoms) ir spustelėkite mygtuką, kad Sukurkite naują komandą. Tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą, tada spustelėkite kitą mygtuką.

Lėta registracija

Dabar galite suteikti savo komandai vardą. Viskas, ko norite – nors prasminga pasirinkti ką nors, kas susiję su jūsų komanda.

Liekna komanda

Pasirinkę komandos pavadinimą, turėsite galimybę nustatyti savo silpną žiniatinklio adresą. Jei jūsų komandos pavadinimą jau naudoja kita „Slack“ komanda, bus pateiktos kelios siūlomos parinktys. Norėdami tęsti, pasirinkite vieną iš parinkčių arba įveskite kitą pavadinimą.

Lėtas interneto adresas

Kitas žingsnis yra patvirtinti savo informaciją ir komandos pavadinimą / URL. Dar kartą patikrinkite, ar viskas gerai atrodo, tada paspauskite mygtuką, kad suformuotumėte savo komandą.

Lėtas patvirtinimas

Dabar galite pakviesti savo komandą (arba galite sustabdyti šį veiksmą, kol gausite viską, kaip norite).

Lėtai kviečia

Jūsų „Slack“ komanda dabar sukurta! Pirmasis rodomas ekranas bus pasveikinimo puslapis. Jei tai jūsų pirmasis kaklaraištis naudojant „Slack“, spustelėkite mygtuką, kad pradėtumėte 1 minutės vadovėlį, rodantį, kur rasti visas jūsų galimybes.

Lieknas vadovėlis

Prieš pereidami prie kito žingsnio, siūlome sukurti keletą pagrindinių „Slack“ kanalų, kuriuos naudosite bendraudami su savo komanda. Kanalai yra grupės kanalai jūsų komandoje kuriuos galite naudoti norėdami tvarkyti silpnus pranešimus.

Naudodamiesi kanalais galite kurti viešai informacijos santraukas, kurias gali pasiekti visa jūsų komanda (puikus projekto atnaujinimams, susitikimo užrašams, socialinei žiniasklaidai ir kt.), taip pat privatus kanalai, skirti apriboti informacijos sklaidą (pvz., „Zendesk“ pranešimai jūsų palaikymo komandai, „MailChimp“ ar „Google Analytics“ ataskaitos jūsų rinkodaros komandai arba „WordPress“ naujiniai jūsų žiniatinklio komandai).

Klaidingi kanalai

Norėdami integruoti „WordPress“ su „Slack“, taip pat turėsite įdiegti vieną esminę programą – Įeinantys internetiniai tinklai. Ši programa reikalinga norint surinkti pasirinktinę informaciją iš išorinių šaltinių (pvz., „WordPress“). Taigi, „Slack“ prietaisų skydelyje viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite komandos pavadinimą, tada – parinktį Programos ir integracija.

Lėtai įdiegti programas

Dabar tiesiog ieškokite „gaunamų žiniatinklio adresų“ ir spustelėkite programą su rožinės ir pilkos spalvos trikampio logotipu (žr. Žemiau). Tada spustelėkite Diegti mygtuką.

Lėtai gaunamų „Webhooks“ programa

Pasirinkite kanalą, kurį norite perduoti savo „WordPress“ svetainės pranešimams, tada spustelėkite mygtuką, kad pridėtumėte savo integraciją.

Lėtas gaunamas „Webhooks“ kanalas

Tai sugeneruos daugybę „webhook“ parinkčių, tačiau vėliau jums reikės šios „Webhook“ URL, kuris turėtų būti pats pirmasis pasirinkimas.

Lėtas gaunamų „Webhooks“ URL adresas

Dabar, kai jau turite viską pasiruošę, galite pradėti naudoti „Slack“, kad galėtumėte geriau tvarkyti savo „WordPress“ svetainę. Žinoma, lengviausias būdas integruoti „Slack“ su „WordPress“ yra, žinoma, naudojant papildinį.

2 veiksmas: įdiekite nemokamą „The Slackbot“ papildinį

„Rock The Slackbot“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Daugeliui vartotojų nemokamas „Rock the Slackbot“ papildinys yra nuostabus pasirinkimas. „Slackbot“ yra jūsų draugiškas mažas „Slack“ pagalbininkas, padedantis jums ir jūsų komandai palaikyti ryšį. Su ja jūs galite automatizuoti jums ir jūsų komandai siunčiamus pranešimus, kai kas vyksta jūsų „WordPress“ svetainėje.

„Slack“ naudojimas su „WordPress“ yra puikus būdas išlikti populiariems keliems autoriams, atnaujinti savo svetainę ir net SEO sutraiškyti 404 klaidas. „Rock the Slackbot“ yra keletas pranešimų, suaktyvinančių veiksmus, kurie padės jums sekti, kas vyksta, įskaitant:

  • Įrašas paskelbtas, neskelbtas, atnaujintas, ištrintas arba perkeltas į šiukšliadėžę
  • 404 klaida
  • Meniu punktas ištrintas
  • Pridėta, suredaguota ar ištrinta laikmena
  • Vartotojas pridėjo, priskyrė naują vaidmenį arba ištrino
  • Galimas „WordPress“, temos ar papildinio naujinimas arba įdiegtas naujinimas

Be to, įskiepio autorius šiuo metu dirba pridėdamas pranešimus apie meniu elementų papildymus, naujus komentarus, taip pat naujas temas ir papildinių diegimą ar aktyvavimą. Kiekvienas pranešimas gali būti pritaikytas įspėti apie tam tikrą „Slack“ kanalą arba būti siunčiamas tiesioginiu pranešimu į jūsų sąskaitą.

Tiesiog įdiekite papildinį iš „WordPress“ prietaisų skydelio, esančio apačioje Papildiniai> Pridėti naują. Įdiegę ir suaktyvinę, eikite į Įrankiai> „Rock the Slackbot“ ir spustelėkite nuorodą „Pradėkite rengti šį vakarėlį“.

„Rock the Slackbot“ instaliacija

Čia pridėkite savo „webhook“ pavadinimą, įklijuokite į „webhook“ URL, kurį sugeneravote anksčiau naudodamiesi programa „Gaunami“ „Webhooks“, tada baigkite pasirinkti pranešimus apie įvykį..

Rokas „Slackbot“ sąranka

Kai baigsite, išsaugokite internetinę svetainę arba sukurkite tiek, kiek jums reikia. Lengva teisingai?

2 veiksmas kūrėjams: įdiekite „Slack Free Word“ papildinį

„WordPress“ papildinys

Jei esate kūrėjas, kuris kažko ieško pritaikomas  nemokamą „Slack“ papildinį, skirtą „WordPress“ yra puikus pasirinkimas. Pagal numatytuosius nustatymus jūsų „WordPress“ diegimui yra tik keli integruoti pranešimai: kai pranešimas yra paruoštas peržiūrai, kai pranešimas yra paskelbtas ir kai yra naujas komentaras. Tačiau šio įskiepio grožis nėra tas, kuris įtrauktas – tai yra tai, ką galite pridėti naudodami „slack_get_events“ filtrą.

Naudodamiesi „Slack“ įskiepių filtru, galite sukurti pasirinktinius pranešimus beveik visiems „WordPress“ veiksmas. Jei norite sužinoti, kada vartotojas iš naujo nustato slaptažodį, tema jūsų svetainėje yra pakeista arba jei komentaras yra permestas, tai yra toks pat paprastas skelbimas, pridedant naują įvykį per filtrą.

Šio lengvo papildinio autorius taip pat siūlo plėtinius, kad būtų integruoti kiti populiarūs papildiniai su jūsų „Slack“ pranešimų sąranka. El. Prekybos svetainėse pranešimai skirti EDD ir „WooCommerce“ palengvins jūsų užsakymų ar mokėjimų stebėjimą. Autorius taip pat sukūrė plėtinius Susisiekite su 7 forma ir Gravitacijos formos perspėti jus apie naujus pareiškimus.

Diegimas yra kaip ir bet kuris kitas nemokamas papildinys – eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują ir ieškokite „laisvas“. Tai turėtų pasirodyti kaip pirmoji galimybė. Įdiegę ir suaktyvinę spustelėkite naują meniu punktą Lėtai> Pridėti naują.

„Slack Plugin“ sąranka

Čia galite sukurti savo pranešimus, pateikdami savo integracijos pavadinimą, įklijuodami „webhook“ URL ir pasirinkdami kanalą pranešimams siųsti. Jei pridėjote pasirinktinių įvykių, jie turėtų būti rodomi skiltyje „Pranešti apie įvykius“ kartu su trimis numatytosiomis parinktimis. Tiesiog būtinai išsaugokite, kai baigsite, ir būsite pasirengę gauti pasirinktinius pranešimus tiesiai į „Slack“ kanalus!

Rekomenduojamos „Slack“ programos, siekiant pagerinti efektyvumą

Lėtas programų katalogas

Jei pasirinkote nemokamą „Slack“ sąskaitą, tokią, kaip minėjome aukščiau, jūsų komanda gali integruoti tik 10 paslaugų. Tai gali pasirodyti ne viena tona, tačiau to pakanka, kad jūsų „WordPress“ svetainė ar smulkusis verslas veiktų efektyviai. Čia yra keletas katalogo programų, kurias mes rekomenduojame jums apsvarstyti (be būtinų Įeinantys internetiniai tinklai programa, žinoma).

„Dropbox“: Tam tikru ar kitu metu jums tikriausiai reikės pasidalyti ištekliais su savo komanda. „Dropbox“ yra puiki galimybė dalytis prieiga prie failų su komanda, o naudodamiesi „Slack“ integracija, galite lengvai įterpti failus tiesiai iš „Dropbox“ į „Slack“ pranešimus savo komandai..

Github: Norėdami valdyti komandos projektus, mes mėgstame „Github“ (mes čia naudojame jį „WPExplorer“ daugeliui projektų, taip pat temų funkcijų užklausoms ir klaidų ataskaitoms) ir integruoti ją su „Slack“ reiškia, kad galite tiksliai pamatyti, kada jūsų įsipareigojimai įvykdyti, išsitraukti užklausas ar išduoti veiklos iš jūsų komanda.

Hootsuite arba „Twitter“: Jei jūsų socialinės sąskaitos yra sutrumpintos „Hootsuite“ arba jei pasikliaujate vienoje socialinėje svetainėje, pavyzdžiui, „Twitter“, integruotis su „Slack“ yra puiki idėja, kad būtumėte tikri, jog niekas nepraleidžia nė vienos žinutės. Nustatykite savo programą, kad nukreiptumėte socialinius pranešimus į konkretų „Slack“ kanalą, kad jūsų žiniasklaidos guru (-ai) galėtų geriau valdyti jūsų informavimą.

„MailChimp“: Jei jūsų įmonė naudojasi „MailChimp“ bendraudama su vartotojais, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę integruoti ją su „Slack“, kad pamatytumėte, kada gausite (ar prarasite) abonentą. Tokiu būdu galite pamatyti, kada gali tekti patobulinti pasirinktus metodus.

Pingdom: Sekite savo svetainės veikimo ir prastovų laiką. Su „Pingdom“ programa, skirta „Slack“, jūsų komanda bus pirmoji, kuri sužinos, kada suaktyvinama viena iš jūsų „Pingdom“ strategijų.

„Skype“: Palaikykite ryšį su savo komanda ir pradėkite tiesioginius pokalbius ar skambučius naudodami „Skype“ programą, skirtą „Slack“. Tai yra greitas būdas iškviesti ekspromtu vykusį susitikimą arba iškart pasidalyti svarbiomis naujienomis su visa jūsų grupe.

„Statsbot“: Sekite savo svetainės analizę naudodamiesi „Slack with Statsbot“. Šis naudingas mažas robotas gali papasakoti viską apie jūsų svetainės metriką, nes jis integruotas su „Google Analytics“.

„Wunderlist“ arba Trello: Pasirinkite savo pasirinkimą iš šių dviejų (nereikia abiejų), tačiau puikus pasirinkimas turėti savo komandos bėgimo darbų sąrašą. Abi programos integracijos išsiųs pranešimus į jūsų „Slack“ kanalą, kai pridedami, atnaujinami ar užbaigiami darbai, kad galėtumėte pamatyti, kas ką daro.

Zendeskas arba „HelpScout“ (jei juos naudojate): Jei jūsų komanda teikia palaikymą klientams, gali būti verta apsvarstyti vieną iš šių programų, kad integruotumėte savo bilietų pardavimo sistemą į jūsų „Slack“ sąskaitą. Tokiu būdu galite stebėti naujus bilietus ir savo komandos efektyvumą atnaujindami ir atsakydami į atidarytus bilietus.

Žinoma, kurias programas pasirinksite, priklausys nuo jūsų komandos poreikių. Galbūt jūs ne tiek nerimaujate dėl savo darbo laiko, kiek dėl pakuotės pristatymo (taip – yra stebėjimo programa už tai). Čia yra programų, skirtų beveik viskam, apie ką galite galvoti, – „Google Hangout“, sąskaitų faktūrų išrašymas, tikslų stebėjimas, darbo programos, laikmačiai, kalendoriai, veikimo laikas, akcijų rinkos ir dar daugiau. Taigi, pažvelk į visa tai Programų katalogas norėdami pamatyti, kokias kitas svetaines ar procesus prasminga jūsų komandai integruoti su „Slack“.

Pirmyn

Tikiuosi, kad pamėginsite „Slack“. Tai puikus būdas užtikrinti, kad jūsų „WordPress“ svetainė ar verslas būtų tvarkingas ir sklandus. Be to, kadangi tai nemokama, tikrai nėra tinkama priežastis jo neduoti. Jei turite kitų klausimų apie „Slack for WordPress“, nedvejodami klauskite komentarų skiltyje žemiau. Arba, jei jau naudojate „Slack“, norėtume išgirsti, kaip jums patiko naudoti šį supaprastinimo įrankį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me