Paprasto „WordPress“ papildinio rašymas, pradedančiųjų vadovėlis

Profesoriaus kalba, „WordPress“ papildinys yra paprasta programa, padedanti tinkinti ir patobulinti „WordPress“ svetainę nereikia redaguoti pagrindinio programavimo. Kai įvaldysi „WordPress“ papildinio kūrimas, galėsite bet kuriuo metu pridėti įvairiausių funkcijų į savo „WordPress“ tinklaraštį. Bet prieš tapdami profesoriumi, turite išmokti virves.

„WordPress“ papildinys yra programa arba vienos ar daugiau funkcijų rinkinys, parašytas PHP scenarijų kalba, kuris prideda tam tikrą funkcijų ar paslaugų rinkinį į „WordPress“ tinklaraštį, kurį galima sklandžiai integruoti į internetinį dienoraštį naudojant prieigos taškus ir metodus. teikia „WordPress“ papildinio taikymo programos sąsaja (API). – Įskiepio, „WordPress Codex“ rašymas

Šiandienos įraše nurodysime, kaip sukurti savo pirmąjį „WordPress“ papildinį. Vadovas išliks paprastas, kad būtų patenkintas pirmasis kūrėjas, kuris turi mažai žinių arba neturi nieko PHP („WordPress“ skriptų kalba).

Prieš pereidami prie tikrojo kodavimo, apžvelgsime keletą dalykų, kuriuos turėtumėte suprasti apie „WordPress“ papildinio plėtrą..

Pagrindai, kuriuos reikia žinoti prieš kuriant „WordPress“ papildinį

Šiame skyriuje atskleisime: pirmi keli žingsniai to reikia laikytis kuriant „WordPress“ papildinį. Be to, mes paminėsime visus įvairius dalykus, į kuriuos turite atsižvelgti rašydami savo papildinį. Puiku. Pradėkime nuo pagrindų.

Kaip pavadinti „WordPress“ papildinį

Prieš visa kita, turite sugalvoti unikalų savo „WordPress“ papildinio pavadinimą. Vienas geriausių būdų nustatyti palankų vardą yra galvoti apie tai, ką veiks jūsų papildinys. Pavyzdžiui, jei jūsų papildinys padės žmonėms dalytis turiniu per socialinę žiniasklaidą, į savo vardą galite įtraukti frazę „dalijimasis socialine žiniasklaida“. Kitas dalykas, įskiepių pavadinimai gali būti keli žodžiai, todėl nereikia menkinti kūrybiškumo.

Jūsų papildinio vardas turi būti unikalus, kad būtų išvengta konfliktų su kitais papildiniais. Norėdami įsitikinti, kad jūsų vardas yra unikalus, galite atlikti „Google“ paiešką pagal šį vardą. Be to, galite ieškoti įvairių papildinių katalogų, įskaitant „WordPress“ papildinių saugykla.

Norėdami pavadinti bet kurį papildinį, turime sukurti bent vieną papildinio failą (pagrindinį PHP failą), kuris supažindintų mus su kita mūsų skiltimi..

Kaip sukurti papildinių failus

Priedą gali sudaryti vienas PHP failas arba keli failai, atsižvelgiant į tai, ką jis suprojektuotas atlikti. Svarbiausias failas yra pagrindinis PHP failas, kuris yra atitinkamai index.php ir index.html „WordPress“ temose ir HTML dizainuose.

„WordPress“ kūrėjams rekomenduojama pagal pavadinimą pavadinti pagrindinio papildinio failą po jo papildiniu. Pvz., Pagrindinis yra įskiepio, vadinamo „WP Renym“ papildiniu, papildomas failas wp-renym.php. Jei savo vardu pridedate atskyriklį, naudokite brūkšnelius (-) tarp žodžių, o ne pabraukimus (_).

Kaip minėta aukščiau, papildinį galima sudaryti iš vieno ar kelių failų (paveikslėlių, „JavaScript“, kalbos, CSS failų ir kt.). Bet kuriuo atveju papildinių failai turi būti viename kataloge. Taigi įskiepiams pavadinimu WP Renym wp-renym.php failas būtų dedamas į wp-renym aplankas. Pagrindiniame papildinių aplanke galima pridėti papildomų poaplankių, kad būtų galima tvarkyti ir tvarkyti kitus failus.

Kai nustatysite visą papildinio kodą, pagrindinį aplanką suglaudinsite į ZIP failą (šiuo atveju tai būtų wp-renym.zip archyvas), kad jis būtų įkeltas ir įdiegtas „WordPress“ svetainėje..

Failo antraštės pridėjimas prie pagrindinio PHP failo

Pavadindami savo papildinį turėtumėte pridėti kitą informaciją, tokią kaip aprašymas, versija, licencija, autoriaus vardas – iš esmės viskas, kas bus rodoma po jūsų įskiepiu ir šalia jo „WordPress“ papildinių ekranas – papildinio antraštė. Tam turite naudoti a standartinė papildinio informacijos antraštė pagrindinio PHP failo viršuje. Taip atrodo tipiška antraštė:


/ *
Papildinio pavadinimas: jūsų papildinio pavadinimas
Papildinio URI: http: // nuoroda į jūsų papildinio pagrindinį puslapį
Aprašymas: Keliais trumpais sakiniais apibūdinkite, kas yra jūsų papildinys
Versija: 1.0
Autorius: Tavo vardas (Yay! Čia šlovė ...)
Autoriaus URI: http: // nuoroda į jūsų svetainę
Licencija: GPL2 ir kt
Licencijos URI: http: // nuoroda į jūsų papildinio licenciją
* /

Kiekvienas aukščiau esančios antraštės parametras yra savaime suprantamas, todėl aš nenagrinėsiu šios informacijos. Tiesiog įsitikinkite, kad įtraukėte atitinkamą http: // arba https: // rašant papildinio ir autoriaus URI ar nuorodos neveiks.

Sekite antraštę su šia licencijos informacija, jei naudosite a GPL2 licencija arba licencija suderinamas su GPL2:

/ * Autorių teisių metai „PLUGIN_AUTHOR_NAME“ (el. Paštas: jūsų el. Pašto adresas)
(Papildinio pavadinimas) yra nemokama programinė įranga: galite ją platinti ir (arba) modifikuoti
jis pagal GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygas, paskelbtas
nemokamos programinės įrangos fondas, arba 2 licencijos versija, arba
bet kuri vėlesnė versija.

(Papildinio pavadinimas) yra platinamas tikintis, kad jis bus naudingas,
bet BE JOKIOS GARANTIJOS; be netiesioginės garantijos
PARDUOTUVĖS TINKAMUMAS AR TINKAMUMAS YPATINGAM TIKSLUI. Žr
GNU General Public License, jei norite gauti daugiau informacijos.

Jūs turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją
kartu su (papildinio pavadinimas). Jei ne, žr. (Http: // nuoroda į jūsų papildinio licenciją).
* /

Šio vadovo apimtis neleidžia peržengti šių pagrindinių žingsnių. Turėsite patikrinti rašydamas įskiepį vadovas kodekse, kad sužinotumėte daugiau apie „WordPress“ įskiepių kablius, šablonų žymas, papildinių duomenų išsaugojimą duomenų bazėse, papildinių parinkčių mechanizmą ir, be kitų dalykų, atnaujinimą. Kodeksas taip pat apima didžiulį Papildinių ištekliai kolekcija, kurioje gausu vaizdo įrašų vadovų, pažangių temų ir dar daugiau.

Dabar, kai apžvelgsime pagrindus, parašykime paprastą „WordPress“ papildinį, kuris atliks dvi pagrindines (bet madingas) funkcijas:

  • Pakeiskite žodžius savo turinyje savo pasirinktais žodžiais
  • Kiekvieno tinklaraščio įrašo pabaigoje pridėkite pastabą „Dėkojame, kad perskaitėte šią pamoką …“.

Kaip parašyti paprastą „WordPress“ papildinį – WP Renym

Šiame skyriuje parašysime „WP Renym“ papildinio, kurį jau minėjau, kodą.

Ko tau reikia:

Pavadindami mūsų papildinį

Pirmiausia patikrinome „WordPress“ papildinių saugyklą ir atlikome „Google“ paiešką mūsų vardu; WP Renym buvo nemokamas. Pirmasis mano pasirinkimas buvo WP Rename, bet jis jau buvo pasirinktas.

Judėjimas … Atidarykite naują failą savo kodų rengyklėje ir, atidarę papildinį, pridėkite šį kodą viršuje :

/ *
Papildinio pavadinimas: WP Renym
Papildinio URI: http: // nuoroda į jūsų papildinio pagrindinį puslapį
Aprašymas: Šis papildinys pakeičia žodžius jūsų pasirinktais žodžiais.
Versija: 1.0
Autorius: Freddy Muriuki
Autoriaus URI: http: // nuoroda į jūsų svetainę
Licencija: GPL2 ir kt
Licencijos URI: https: // nuoroda į jūsų papildinio licenciją

Autorinės teisės YEAR PLUGIN_AUTHOR_NAME (el. Paštas: jūsų el. Pašto adresas)
(Papildinio pavadinimas) yra nemokama programinė įranga: galite ją platinti ir (arba) modifikuoti
jis pagal GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygas, paskelbtas
nemokamos programinės įrangos fondas, arba 2 licencijos versija, arba
bet kuri vėlesnė versija.

(Papildinio pavadinimas) yra platinamas tikintis, kad jis bus naudingas,
bet BE JOKIOS GARANTIJOS; be netiesioginės garantijos
PARDUOTUVĖS TINKAMUMAS AR TINKAMUMAS YPATINGAM TIKSLUI. Žr
GNU General Public License, jei norite gauti daugiau informacijos.

Jūs turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją
kartu su (papildinio pavadinimas). Jei ne, žr. (Http: // nuoroda į jūsų papildinio licenciją).
* /

Įrašykite failą kaip wp-renym.php aplanke „wp-renym“. Jei dar neturite aplanko, sukurkite jį. wp-renym.php bus pagrindinis jūsų PHP failas.

Funkcijų pridėjimas

Dabar pridėti tikrąsias funkcijas prie įskiepio. Šiek tiek aukščiau esančio kodo pridėkite šią funkciją, kad ištaisytumėte rašybos klaidas WordPress į „WordPress“:

funkcija renym_wordpress_typo_fix ($ text) {
grąžinti str_replace ('wordpress', 'WordPress', $ text);
}
add_filter ('the_content', 'renym_wordpress_typo_fix');

renym_wordpress_typo_fix yra unikalus vardas, kuriam suteikėme savo funkciją. Pridėdami naujas funkcijas, niekada jų nepradėkite WP_ – tai padės išvengti bet kokio būsimo nesuderinamumo su „WordPress“ kodo funkcijomis, kurios visos naudoja prefiksą WP_.

Mūsų PHP funkcija priima ($ tekstą) kaip argumentą ir grąžina pirmąją eilutę „WordPress“, pakeistą antra eilute „WordPress“..

Mes įdėjome filtrą (add_filter) į savo papildinį, kad nurodytume savo funkciją ( renym_wordpress_typo_fix ) dirbti su mūsų pasirinktu tekstu, kuris šiuo atveju yra visas pranešimo turinys (the_content).

Norėdami pakeisti daugiau nei vieną žodį (galbūt norėtumėte redaguoti kelis žodžius savo tinklaraštyje arba naudoti papildinį kaip paprastą nešvankybės filtrą), pakeiskite aukščiau pateiktą kodą tokiu kodu:

funkcija renym_content_replace ($ turinys) {
$ paieška = masyvas ('wordpress', 'ožka', 'Velykos', '70', 'sensacinga');
$ pakeisti = masyvas ('WordPress', 'kava', 'Velykų atostogos', 'septyniasdešimt', 'nepaprastas');
grąžinti str_replace ($ ieškoti, $ pakeisti, $ turinio);
}
add_filter ('the_content', 'renym_content_replace');

Aukščiau esančiame kodekse mes jau pasirinkome žodžius, kuriuos norite pakeisti pvz. WordPress, ožka, Velykos ir kt. Mes taip pat pasirinkome pakaitinius žodžius, pvz. „WordPress“, kava, Velykų atostogos ir pan. Tikimės, kad kodas yra savaime suprantamas:

  • renym_content_replace Funkcija laiko ($ turinį) kaip argumentą, pakeičia visus žodžius, esančius $ paieškos masyve, ir grąžina dabar modifikuotus žodžius į WordPress.
  • $ paieškoje yra visi žodžiai, kuriuos reikia pakeisti
  • „$ Pakeisti“ yra pakaitiniai žodžiai
  • „str_replace“ daro tai, ką moka geriausiai, pakeičia žodžius naujais žodžiais

Atkreipkite dėmesį, kaip pridedame priešdėlį renym kiekvienai funkcijai. Tai apsaugo nuo konfliktų su kitais gali būti įdiegtais papildiniais. Turėtumėte įprasti pridėti priešdėlius prie savo funkcijų, nesvarbu, ar kuriate papildinius, temas, ar valdiklius.

Jei atliksite aukščiau nurodytus veiksmus, papildinys gali veiksmingai pakeisti visus jūsų pasirinktus žodžius. Dabar pridėkime pastabą „Dėkojame, kad perskaitėte šią mokymo programą …“, kuri bus rodoma kiekvieno įrašo apačioje. Pridėkite šį kodą prie savo pagrindinio papildinio failo ( renym_content_replace ) prieš uždaromą PHP laikiklį ( ?> ), Esančio paskutinėje eilutėje:

funkcija renym_content_footer_note ($ turinys) {
$ content. = '
Ačiū, kad perskaitėte šią mokymo programą. Gal kitą kartą leisiu nusipirkti man kavos! Norėdami gauti daugiau „WordPress“ vadovėlių, apsilankykite mūsų tinklaraštyje
'; grąžinti turinį; } add_filter ('the_content', 'renym_content_footer_note');

Išsaugokite pakeitimus. renym_content_footer_note funkcija prideda HTML žymėjimą prie $ turinio parametro ir grąžina naują reikšmę „WordPress“. Mes taip pat į savo tekstą įtraukėme poraštės klasę, kad vėliau galėtumėte lengvai ją formuoti.

Įtraukėme filtrą („add_filter“), kuris nurodo mūsų funkcijai veikti su mūsų pasirinktu tekstu, tai yra skelbimo turinys, kurį vaizduoja „the_content“.

Suspauskite savo aplanką

Šiuo metu jūsų finalas wp-renym.php failas turėtų atrodyti taip:

Ačiū, kad perskaitėte šią mokymo programą. Gal kitą kartą leisiu nusipirkti man kavos! Norėdami gauti daugiau „WordPress“ vadovėlių, apsilankykite mūsų tinklaraštyje';
grąžinti turinį;
}
add_filter ('the_content', 'renym_content_footer_note');

?>

Išsaugokite visus pakeitimus. Suspauskite WP Renym aplanką į wp-renym.zip archyvas („Mac“ sistemoje tai taip pat lengva, kaip dešiniuoju pelės mygtuko paspaudimu, suspausti failą – o asmeniniame kompiuteryje manau, kad jis labai panašus). Tiesiog įsitikinkite, kad failas išsaugomas kaip .ZIP plėtinys, arba papildinys nebus įdiegtas.

Naudokite savo papildinį

Įkelkite ir suaktyvinkite savo naują „WP Renym“ papildinį naudodami „WordPress“ papildinių ekranas. Sveikiname parašius pirmąjį papildinį!

Įdiekite „Renym WordPress“ papildinį

Šaltiniai

Norėdami sužinoti daugiau apie „WordPress“ papildinio kūrimą, patikrinkite šiuos išteklius:

Išvada

Tikiuosi, kad šis vadovėlis nurodė teisingą kryptį tiek, kiek suprantate papildinius. Šis įrašas turėtų būti žingsnis plėtojant sudėtingus „WordPress“ papildinius, darančius bet ką. Nesustokite čia, patikrinkite išteklius, kuriuos rekomendavau aukščiau, kad padidintumėte savo žinias apie „WordPress“ papildinio kūrimą.

Jei jums ši instrukcija buvo naudinga arba jei turite dar ką nors pridurti, norėtume žinoti. Prašome pasidalinti savo mintimis komentarų skiltyje žemiau. Iki pasimatymo ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me