Paprastos „WordPress“ „Twitter“ kortelės su TCWP papildiniu

Sveiki, vaikinai! Šiandien apžvelgsiu, kaip naudoti TCWP papildinį, kad būtų galima greitai ir lengvai panaudoti visą „Twitter“ „kortelių“ sistemos apimtį..

TCWP yra „WordPress“ papildinys, skirtas veiksmingai kurti ir valdyti „Twitter“ korteles jūsų svetainės žinutėse ir puslapiuose. TCWP buvo sukurtas tiek veikti visiškai nepriklausomai nuo vartotojo įvesties (visiškai automatizuoto), tiek ir (arba) siūlyti visą daugybę „Twitter“ kūrėjų funkcijų, atsižvelgiant į tai, kaip praktiškai norite jas pritaikyti. TCWP suteikia vartotojams galimybę kurti VISOS dabartiniai kortelių tipai, kuriuos siūlo „Twitter“ (žr. toliau pateiktą infografiką), ir su daugybe laiko taupymo funkcijų, pavyzdžiui, įrašo pavadinimo / turinio / rodomo vaizdo naudojimas automatiškai užpildyti kortelės laukus – taip pat galite nurodyti savo vertes, jei norite!

Turinys

 • „Twitter“ kortelės – kokios jos yra ir kodėl jums jų reikia.
 • Kaip naudoti TCWP – paaiškintos funkcijos ir darbo eiga.
 • Parinkčių užpildymas – ar reikia pagalbos nustatant parinkčių informacijos suvestinę? Žvilgtelk.

„Twitter“ kortelės

Tiems iš jūsų, kurie dar nebuvote supažindinti su „Twitter“ kortelių malonumu, leiskite man jus nušviesti. Kaip matote žemiau esančioje nuotraukoje, twitter kortelė yra būdas pridėti praturtintą turinį prie jūsų tweets. Jei patys jų nenaudosite, be abejo, pamatysite juos kur nors „Twitter“.

„PhotoCard“

Šiuo metu yra 7 „Twitter“ kortelių tipai (ir tikimės, kad artimiausiu metu jų bus dar daugiau!). Šitie yra;

 • Suvestinė kortelė
 • Suvestinė kortelė su dideliu atvaizdu
 • Foto kortelė
 • Galerijos kortelė
 • Programos kortelė
 • Žaidėjo kortelė
 • Produkto kortelė

Peržiūrėkite toliau pateiktą infografiką, kad pamatytumėte, kaip atrodo kiekviena kortelė.

„TywofCard900 @ 50“ tipai

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kas yra „Twitter“ kortelės, galite perskaityti oficialią dokumentaciją čia „Twitter“ kūrėjų svetainėje. Dabar pažvelkime kaip TU gali naudoti TCWP, kad apsaugotų savo „WordPress“ tinklaraštį su šiais socialinės rinkodaros aukso elementais.

Kaip naudotis TCWP

Šiai demonstracijai naudosime naują „WordPress 3.9“ diegimą. Jei norite žaisti gyvai demonstruodami TCWP, tai galite padaryti čia, jo demonstracinėje svetainėje.

TCWPDEMO

Greitas demonstracinis vaizdo įrašas

Žemiau galite žiūrėti greitą (2 minutes) vaizdo įrašą, kuriame demonstruojama TCWP kortelės „automatinės generavimo“ funkcija. Mėgautis!

[„youtube“ http://www.youtube.com/watch?v=xxaKQodZhuU&w=853&h=480]

Rankos

Kai tik suaktyvinsite TCWP savo „WordPress“ tinklaraštyje, pamatysite, kad po nustatymais yra naujas meniu punktas; tai susieja su TCWP parinkčių skydeliu. Čia nustatote visuotinius nustatymus, kurie yra būtini bendrai kortelių generavimui, ir kortelę pagrindiniame svetainės puslapyje.

TCWP1

Kai pirmą kartą nustatote TCWP, reikia užpildyti keletą variantų (apie tai išsamiau kalbėsiu vėliau). Parinkčių prietaisų skydelyje matysite 3 atskirus skirtukus;

 1. Generolas – Šiame skirtuke yra 4 nustatymai (plius vienas pagrindinis jungiklis), kurie valdys kortelės kūrimą visuose žinutėse / puslapiuose, išskyrus pagrindinį puslapį / pagrindinį puslapį..
 2. Namai – Šiame skirtuke yra nustatymai, kurie valdo jūsų pagrindinio puslapio / pagrindinio puslapio kortelę.
 3. Suaktyvinti – Čia tik vienas variantas; čia įvesite „Envato“ licencijos raktą, kad įgalintumėte automatiniai atnaujinimai, taip, lyg TCWP būtų talpinamas „WordPress“ saugykloje (plačiau apie tai vėliau).

Puikus dalykas, susijęs su TCWP, yra tas, kad, jei norite, turėsite užpildyti tik keletą reikšmių šios parinkties prietaisų skydelyje, o visa kita pasirūpins TCWP!


Kortelių automatizavimas

Taigi, ką turiu galvoje sakydamas „Automatika“?

TCWP buvo sukurtas veikti fone, reikalaujant kuo mažiau įvesties. Kad ši tikrovė būtų įgyvendinta, reikėjo nemažai laiko, kad TCWP būtų visapusiškai ir visapusiškai integruota su „WordPress“.

Turite užpildyti tik 4 numatytąsias reikšmes, o po to TCWP naudos jau nurodytus „WordPress“ įrašo duomenis, kad automatiškai užpildytų atitinkamas meta žymas jūsų žinučių galvoje; puiku, jei turite daug pranešimų – tai bus beveik a įdiegimas vienu paspaudimu!

Pvz., Jei TCWP nustatymuose užpildėte 4 numatytąsias reikšmes, jums nereikia paliesti TCWP meta langelio įrašų redagavimo priemonės puslapyje, kad būtų sukurta galiojanti „Twitter“ kortelė. Kol pranešimas bus užpildytas visiškai (jis turi pavadinimą, turinį ir matomą vaizdą), TCWP sugeneruos to laiško kortelę iš paties pranešimo duomenų ir pasaulinių TCWP nustatymų.

Lengva, ar ne??


Automatiniai atnaujinimai

Patogumas yra svarbiausia.

TCWP6

TCWP buvo įdiegta savo atnaujinimo sistema! Aktyvindamas TCWP kopiją naudodamas „Envato“ pirkimo kodą, TCWP gali susisiekti su tam skirtu atnaujinimo serveriu ir pateikti atnaujinimus tiesiai į jūsų tinklaraštį, tarsi jis būtų talpinamas „WordPress“ saugykloje! Saunus!


Individuali pašto konfigūracija

Kaip naudoti TCWP meta dėžutę „kasdieniniam“ kortelių taisymui.

Gerai, kad dabar nustatėme bendrąsias TCWP parinktis, kortelės duomenys bus pradėti generuoti. O kas, jei aš norėčiau taisyti kortelę? Arba naudoti kitų tipų korteles? Tam atliksime pakeitimus atskirų įrašų meta dėžutėje.

Naudodamiesi šia metabox galite visiškai išnaudoti visą TCWP ir „Twitter“ kortelių galią.

TCWPMetaboxExample

Kiekviename įraše ir puslapyje (palaikomi ir pasirinktiniai įrašų tipai!) Pamatysite naują mėlyną meta dėžutę, kurią galite pamatyti aukščiau esančioje ekrano kopijoje. Naudodamiesi šia sąsaja galite sukonfigūruoti kiekvieną savo atviruko aspektą.

Demonstravimo svetainėje galite žaisti su metabox: nuveskite mane ten dabar!

Pastebėti kad pakeisdami įrašo tipą jūs taip pat pakeisite ir turimas parinktis – tai tik viena iš funkcijų, kurias naudojant TCWP bus naudojama kaip įmanoma greičiau ir paprasčiau..

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kas vyksta TCWP meta dėžutėje, skaitykite TCWP dokumentuose arba palikite komentarą!

TCWPCC

Parinkčių užpildymas

Reikia pagalbos nustatant reikalus? Šie dalykai gali jums padėti, jei esate šiek tiek supainioti.

Pažvelkime į tai, kas nutinka TCWP prietaisų skydelyje.


Generolas

Šis skirtukas skirtas bendriesiems nustatymams, kurie naudojami kaip numatytosios vertės kuriant „Twitter“ korteles visiems įrašams / puslapiams, išskyrus pagrindinį puslapį..

TCWP2

 1. Išjunkite „Twitter“ korteles visame pasaulyje: Tai yra pagrindinis jungiklis, kontroliuojantis visų žinučių ir puslapių kortelių kūrimą. Tiesiog sustabdykite šią parinktį, kad sustabdytumėte kortelės meta duomenų generavimą.
 2. „Twitter“ paskyra, susieta su tinklaraščiu: Yra 2 twitter vartotojo vardai, paprastai priskiriami kortelei. Viena yra pačios svetainės sąskaita (ši parinktis), kita – autoriaus vartotojo vardas. Autorių vartotojo vardus galima nurodyti atskiruose įrašuose, tačiau svetainės naudotojo vardą galima nustatyti tik čia.
 3. Numatytasis autoriaus „Twitter“ vartotojo vardas: Tai yra numatytoji vertė, kuri bus naudojama autoriaus paskyroje JEI tai nebuvo nurodyta skelbimo parinktyse.
 4. Numatytasis „Twitter“ kortelės aprašymas: Tai daro tiksliai tai, kas sakoma. Tai naudojama kaip kortelės aprašymas Jeigu, ir tik jeigu, įrašas / puslapis neturi turinio ir nenurodėte tinkinto aprašo TCWP meta dėžutėje.
 5. Numatytasis kortelės tipas: Kaip numatytąsias galite pasirinkti suvestinę, suvestinę su dideliais atvaizdais arba nuotraukų korteles (tą, kuri naudojama, kai nenurodėte tipo pačiame įraše). Čia yra tik 3 parinktys, nes jos yra vienintelės, kurias galima automatiškai sugeneruoti be vartotojo įvesties.

Namai

Šiame meniu galite sukurti savo „Twitter“ kortelę. Pirmajame puslapyje šie parametrai nepaisys visų nurodytų TCWP meta dėžutėje.

TCWP3

 1. Įgalinti bendrąją „Twitter“ kortelę?: Ši parinktis tiesiog įjungia ir išjungia pagrindinio puslapio kortelę. Tai turėtų būti įjungta (pažymėta) pagal numatytuosius nustatymus.
 2. Kortelės tipas: Pasirinkite bet kurį pagrindinio puslapio kortelės tipą. Atminkite, kad keičiant šią vertę puslapio apačioje esantys nustatymai pasikeis (pasirodys / išnyks), kad atitiktų jūsų kortelės tipui reikalingas parinktis. Protingas, ne?
 3. Bendrosios kortelės kūrėjas: Sąskaita, kuri turi būti akredituota kaip autorius. Atminkite, kad svetainės sąskaita vis tiek bus naudojama pasirinkus skirtuką Bendra.
 4. Bendrosios kortelės aprašymas: Gana paprasta – atminkite, kad kai kurios kortelės nenaudos šios vertės.
 5. Numatytasis kortelės vaizdas: Galite įkelti vaizdą tiesiai iš parinkčių skydelio čia. Tai bus naudojama kaip kortelės vaizdas (išskyrus galeriją ir programų korteles).
 6. Kitos parinktys: Yra 23 kitos kortelės parinktys, kurias galite konfigūruoti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie juos, galite sužinoti TCWP dokumentuose.

Suaktyvinti

Suaktyvinkite TCWP naudodami „Envato“ pirkimo kodą.
TCWP4

 1. „Envato“ pirkimo kodas: Kai perkate TCWP iš „CodeCanyon“, jums bus suteiktas pirkimo kodas. Aktyvindami TCWP kopiją, savo dienoraštyje įgalinate automatinius jos atnaujinimus! (grįžti į „Automatinius atnaujinimus“)

TCWPCC

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me