Pradėkite savo grožio tinklaraštį naudodamiesi „WordPress“ jau šiandien

Kaip pradėti grožio tinklaraštį naudojant WordPress

Jei žavėjotės grožiu arba visada klausiate plaukų, odos ir makiažo patarimų, galbūt pagalvojote, kaip tą patirtį atiduoti grožio tinklaraščiui. Tačiau jus gali sujaudinti mintis apie sudėtingą sąrankos procesą nesuprantamoje platformoje.

„WordPress“ yra puikus sprendimas grožio tinklaraštininkams. Labai lengva sukurti gerai atrodančią svetainę, įdarbinant vieną iš daugelio galimų grožio temų. Panašiai, kaip tinkami aksesuarai gali pakeisti žmogaus išvaizdą, pasirinkę tinkamą temą, jūsų tinklaraštis gali atrodyti nuostabus.

Šiame straipsnyje pirmiausia parodysime jums du puikių „WordPress“ grožio tinklaraščių pavyzdžius, tada paaiškinsime, kaip nustatyti savo tinklaraštį pasaulyje dažniausiai naudojamoje leidybos platformoje. Pradėkime!

Populiarūs grožio tinklaraščiai, kurie veikia „WordPress“

Dienoraščiai grožio tema yra labai populiarūs, ir dėl to, kad yra daugybė tinklaraščių, sunku išsirinkti mėgstamą. Tačiau visi populiariausi grožio tinklaraščiai yra turtingi ir gražūs (natūraliai!). Čia yra keletas populiarių grožio svetainių, sukurtų remiantis „WordPress“, kurias, mūsų manymu, verta patikrinti.

Kaukė

Kaukės grožio tinklaraštis

Vykdo makiažo meistrė Cara Brook, Kaukė yra svetainė, skirta paminėti gamtos grožį. Čia rasite naudingų vadovėlių, informacijos apie gaminį, gyvenimo pamokų ir, žinoma, makiažo visų tipų moterims. Ši svetainė yra labai sunki, joje naudojamos tiek nuotraukos, tiek patys padaryti vaizdai. Joje taip pat yra matomas „Instagram“ sklaidos kanalas kiekvieno puslapio apačioje, toliau pateikdamas svetainėms daugybę mokymų.

„Fashionlush“

„Fashionlush“ grožio tinklaraštis

Neleisk, kad vardas klaidintų tave. „Fashionlush“ rasite ne tik drabužius, bet ir fantastinių pasidaryk pats, sveikatos ir grožio patarimų bei kelionių dienoraščių. Šis prašmatniai atrodantis tinklaraštis yra skirtas įkvėpti ir ugdyti skaitytojų kūrybiškumą. Profesionaliai padarytos nuotraukos priverčia šią svetainę jaustis kaip žurnale tiesiai prie stelažo – stiliaus, kuris gali puikiai tikti grožio tinklaraščiams.

Lieknas konfidencialus

Slaptas grožio tinklaraštis

Lieknas konfidencialus yra asmeninis grožio ir kūno rengybos atstovo Lauryno Evartso tinklaraštis. Čia galite rasti jos asmeninį patarimą, kaip gyventi gražesnį gyvenimą – viduje ir išorėje. Patarimų yra nuo šukuosenų ir rytinės tvarkos iki geriausio maisto įvairiuose pasaulio miestuose. Nors dauguma nuotraukų yra profesionalios arba atviros, sunkūs produktų vaizdai išmaniai padeda įsitraukti į svetainę pinigais (a-la čia yra mano naudotos nuotraukos vaizdas, po kurio pateikiamos filialų nuorodos tekste)..

Kate La Vie

Kate La Vie grožio tinklaraštis

Apima įvairius gyvenimo aspektus, Kate La Vie siūlo patarimų dėl grožio, interjero dizaino ir bendro gyvenimo būdo. Šviežias, švarus dizainas saugo turinį priekyje ir centre. Be to, lengvai naršydami parduotuvėje stebėtojai gali lengvai įsigyti populiariausių Kate nuotraukų.

Kaip pradėti savo grožio tinklaraštį naudojant

Dabar, kai jus įkvėpė, pereikime prie to, kaip galite sukurti savo grožio tinklaraštį naudodami „WordPress“. Pradėkite keturis pagrindinius veiksmus:

  1. Pasirinkite puikų „WordPress“ pagrindinį kompiuterį
  2. Pasirinkite domeno vardą

1. Pasirinkite puikų „WordPress“ pagrindinį kompiuterį

Pirmiausia reikės kažkur priglobti „WordPress“ svetainę. Mes labai rekomenduojame „WPEngine“ valdomą „WordPress“ prieglobą (pradedant nuo 35 USD per mėnesį), nes jie tvarko jūsų įdiegimus, atsargines kopijas ir atnaujinimus. Smagratis yra dar viena galimybė, teikianti valdomą „WordPress“ prieglobą. Ji yra pigesnė nei „WPEngine“ (siūlanti palyginamą platformą už 28 USD arba mažą planą tik už 14 USD per mėnesį) – taigi ji galėtų būti geriau tinkama, jei turite biudžetą. Jei jums tikrai trūksta grynųjų ir norite pradėti mažą, galite patikrinti „Bluehost“, kurio kaina prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį ir kuris yra „WordPress“ rekomenduojamas pagrindinis kompiuteris.

Yra daugybė populiariausių „WordPress“ prieglobos variantų. Nepriklausomai nuo to, kurį pasirinksite, būtinai pasirinksite pagrindinį kompiuterį, teikiantį jums arba su valdoma „WordPress“, arba vieno paspaudimo „WordPress“ diegimu.

Pasirinkite domeno vardą (savo tinklaraščio URL)

Jums taip pat reikės domeno vardo. Kai kuriuose prieglobos paketuose pirmus metus nemokamai yra jūsų domeno vardas (pvz., „Bluehost“). Bet jei jūsų priegloboje nėra šios funkcijos, pakankamai lengva ją įsigyti atskirai. Mums patinka „GoDaddy“, tačiau dauguma registratorių dirba taip pat. Ieškokite norimo URL, įsigykite jį (mes taip pat rekomenduojame pridėti privatumą ir SSL sertifikatą), tada nukreipkite savo naują domeną į savo kompiuterį. Po to esate pasirengęs pradėti rašyti internetinius dienoraščius

Pastaba: Negalime tiksliai pasakyti, kaip tai padaryti, nes tai priklauso nuo jūsų naudojamo registro ir pagrindinio kompiuterio. Laimei, kiekviena registravimo ir prieglobos įmonė savo svetainėje turi instrukcijas, kaip tai padaryti … ir, jei kyla abejonių, kreipkitės pagalbos į klientų palaikymo tarnybą.

Dėl reikalingo įsipareigojimo gali būti nepasirengę žengti į internetinį prieglobą, ir tai gerai. Jūs taip pat turite galimybę įdiegti „WordPress“ savo kompiuteryje. Tai puikus būdas treniruotis arba kurti savo svetainę neprisijungus. Nors atrodo sudėtingas, jis nėra toks sunkus. Priklausomai nuo operacinės sistemos, vienas iš ankstesnių mūsų straipsnių paaiškins jus apie procesą:

  1. „WordPress“ diegimas „Mac“ vietoje su MAMP, WAMP ar Ubuntu
  2. Vietinis pagal „smagratį“, kad lengvai sukurtumėte savo svetainę vietoje
  3. Norėdami sukurti kelias vietines svetaines, naudokite „DesktopServer“

Tačiau kai būsite pasirengę perkelti savo svetainę internete, būtinai turėsite persvarstyti aukščiau pateiktus patarimus, kad rastume tinkamą prieglobą – pasaulis neturi galimybės pamatyti jūsų tinklaraščio, nebent jis yra internete! Įdiegę „WordPress“ (vietoje arba pagal naują prieglobos planą), laikas pažvelgti į temas.

2. Pasirinkite temą

Paprasčiau tariant, temos valdo jūsų „WordPress“ svetainės išvaizdą. Yra daugybė temų (su daugeliu iš jų) nemokamos galimybės taip pat). Tačiau grožio tinklaraštyje norėsite įsitikinti, kad pasirinkote temą, kuria maksimaliai išnaudojate turinį. Tinkama tema turėtų būti puikus išdėstymas, atkreipiantis dėmesį į jūsų turinį, ir gera integracija su socialine žiniasklaida. Pažvelkime į tris gerus pavyzdžius.

Prašmatnus gyvenimo būdas ir grožis „WordPress“ tema

Prašmatnus gyvenimo būdas ir grožis „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Chic“ yra „WordPress“ premium klasės tema, sukurta makiažo, plaukų, mados ir gyvenimo būdo svetainėms. Atsižvelgiant į pramonės atstovų dėmesį į dizainą, ši tema atrodo labai profesionaliai ir pakelia jūsų grožio tinklaraštį aukščiau.

Be to, į šią temą įtrauktas visiškas „WooCommerce“ palaikymas. Taigi, jei norite perkelti savo grožio tinklaraštį į kitą lygį ir pradėti pardavinėti savo produktus (pvz., Kaukę su jos IIID makiažu), galite! Jei esate kažkas, kas mėgsta mąstyti dideliu mastu ir ieškote aukščiausios kokybės pasirinkimo, „Chic“ galėtų būti ideali priemonė.

„Savona Fame Free WordPress“ tema

„Savona Fame Free WordPress“ tema

„Savona Fame“ tema pasižymi paprastu tinklaraščio išdėstymu su dviem antraščių meniu (viršutine juosta su socialinėmis nuorodomis ir pagrindiniu centru, esančiu žemiau logotipo) ir stiliaus raštai. Minimali rausvos, baltos ir juodos spalvų paletė yra puiki bet kokio grožio tinklaraščio pradžia.

„Olivie“ grožio tinklaraščio „WordPress“ tema

Olivie grožio tinklaraščio „WordPress“ tema

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

„Olivie“ yra labai moteriška „WordPress“ tema, skirta mados, grožio ir gyvenimo būdo tinklaraščiams. Jame yra keli pagrindinio puslapio išdėstymai, skyriai, paruošti skelbimo vietoms, ir įmontuota naujienlaiškio registracijos forma skaitytojų el. Pašto adresams rinkti..

Ši tema bus puiki vieno asmens sąrankai, kurie ateityje nori užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Pasirinkus tinkamą temą, laikas pažvelgti į tinkamus papildinius.

Atgaivinkite nemokamą „WordPress“ temą

Atgaivinkite nemokamų internetinių dienoraščių temą

„Revive“ yra nemokama tema su nuostabiu žurnalo stiliaus išdėstymu. Yra keletas dizaino variantų (įskaitant socialinės žiniasklaidos nuorodų rodymą antraštėje), taip pat garsų naudotų matomų vaizdų ir stilingų apsivertimo animacijų naudojimą. Tai puiki tema pradedantiesiems tinklaraštininkams, kuriems reikalingas paprastas, tačiau stilingas dizainas.

3. Įdiekite keletą naudingų papildinių

Viena iš „WordPress“ populiarumo priežasčių yra platus galimų papildinių pasirinkimas. Šios temos yra priedai, kurie pagerina pagrindines platformos funkcijas. Nors papildinio pasirinkimas yra asmeninis sprendimas, pagrįstas jūsų pageidaujama papildoma funkcija, kai kurie yra tiesiog būtini – ir iš tikrųjų mes pateikėme keletą iš jų ankstesniame straipsnyje apie tai, kaip pradėti rašyti internetinius dienoraščius.

Nesvarbu, kokia jūsų tinklaraščio niša, čia yra keletas pagrindinių įskiepių, kuriuos mes rekomenduotume. Atminkite – kiekvienam tikslui jums reikia tik vieno papildinio. Pvz., Jums reikia tik vieno socialinio papildinio (nereikia įdiegti visų šių).

  • SEO: Jūsų tinklaraštis negali išpopuliarėti, jei žmonės neranda jūsų paieškos sistemose. Štai kur yra „Yoast SEO“. Šis papildinys padės išsiaiškinti, koks yra jūsų svetainėje esantis SEO ir padės padidinti srautą.
  • Saugumas: Nors galite pasirinkti visavertę parinktį, tokią kaip „iThemes Security Pro“, mums patinka (ir naudojame) „VaultPress“. Šis papildinys už jus imsis išsamių atsarginių kopijų svetainėje. Kai kurios prieglobos įmonės kasdien teiks jūsų svetainės atsargines kopijas, tačiau „VaultPress“ atsarginiu būdu sukuria atsarginę kopiją viskam (žinutėms, vaizdams ir kt.). Akismet šlamšto blokavimo įkelti. Tik už 39 USD per metus – tai ramybė, kurios nenorėsite praleisti.
  • Naujienlaiškis: Mums patinka „MailChimp“ – nemokama iki 2000 abonentų. Kai prisiregistruojate į nemokamą „MailChimp“ sąskaitą, tiesiog įdiekite paprastą papildinį, pvz „MailChimp“, skirtas WP norėdami lengvai įterpti savo naujienlaiškio formas. Tai puiku reklamuojant naują turinį (pastaba: kai kurios temos, tokios kaip „Chic“, jau apima įmontuotą naujienlaiškių palaikymą, tokiu atveju galite praleisti šį papildinį).
  • Socialiniai tinklai: Daugelyje temų yra įmontuoti socialiniai valdikliai, kurių gali pakakti. Bet tiems, kurie nori labiau valdyti paskirties vietas ir stiliaus papildinius, patinka „AddThis“ ir monarchas yra puikios galimybės.
  • El. Komercija: Bet kuriam verslininkui, norinčiam papildyti savo „WordPress“ svetainę, reikia, kad tai būtų WooCommerce (paprastas ir aiškus variantas norint sukurti internetinę parduotuvę) arba lengvieji skaitmeniniai atsisiuntimai (šiek tiek daugiau mokymosi kreivės, bet daug labiau pritaikomi). Abu yra puikus pasirinkimas užsidirbti iš savo svetainės.

Žinoma, yra daugybė kitų papildinių, tinkinančių jūsų temą, pridedančių pasirinktinių įrašų tipų,

4. Nufotografuokite puikias nuotraukas

Joks grožio tinklaraštis negali išgyventi be nuostabių vaizdų. Jei dar nesate patogus naudoti fotoaparatą, nesijaudinkite. Nesunku išmokti pagrindus. Internete (ir „Instagram“) yra daugybė nemokamų patarimų ir vadovų. Savo padarytus vaizdus taip pat galite papildyti naudodami nemokamos nuotraukos – nors grožio tinklaraščiui tvirtintume, kad geriausia imtis savo.

Deja, kai kurie vaizdai gali užimti daug vietos ir sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Laimei, yra nesudėtingų vaizdų optimizavimo būdų, kad būtų užtikrinta kokybė, tuo pačiu suglaudinant vaizdo failus, kad užimtų kuo mažiau vietos.

Papildomi patarimai mados ir grožio tinklaraštininkams

Sukūrę savo svetainę, galite padaryti daugiau, kad padidintumėte savo tinklaraštį. Pirmiausia turite išeiti iš ten tinklas! Palikite komentarus apie kitus grožio tinklaraščius naudodamiesi savo atgaline nuoroda (tik įsitikinkite, kad jūsų komentaras yra tikslingas ir tinkamas – neskleiskite šlamšto kitiems tinklaraštininkams!). Be to, būtinai pridėkite savo svetainę prie „Bloglovin“ ir apsvarstykite galimybę pridėti jų sekti mygtuko valdiklį į savo tinklaraščio šoninę juostą ar poraštę.

Atsižvelgiant į jūsų tinklaraštį, taip pat galite kreiptis dėl prisijungimo filialas tinklas kaip Atlygio stilius arba „Shop Style“ kolektyvas. Šie tinklai leidžia jums sukurti „parduotuvę šiam įrašui“ galeriją ar karuselę straipsnių pabaigoje, kad galėtumėte užsidirbti šiek tiek pinigų, kai jūsų skaitytojai paspaudžia ant jūsų filialų nuorodų (tiesiog įsitikinkite, kad tinkamai atskleidėte, kad yra filialų nuorodų puslapis per FTC reikalavimai). Jūs, žinoma, galite atskirai prisiregistruoti prie partnerių programų ir patys pridėti nuorodų, tačiau tinklai tai tik šiek tiek palengvina ir supaprastina, todėl galbūt norėsite jas patikrinti..

Išvada

Nepaisant potencialo pribloškti – ypač jei nesate au fait su procesu – susikurti savo grožio tinklaraštį naudojant „WordPress“ yra lengva. Be to, jei pasirinksite puikią temą ir keletą tinkamų papildinių, visas procesas gali būti maloni patirtis.

Ar turite klausimų dėl grožio tinklaraščio sudarymo? O gal kitus patarimus, kuriais galėtumėte pasidalinti su trokštančiais tinklaraštininkais? Praneškite mums toliau pateiktame komentarų skyrelyje – norėtume išgirsti, ką jūs turite pasakyti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me