Sukurkite išplėstines formas nemokamai naudodami „Visual Form Builder“ „WordPress“ papildinį

„Visual Form Builder“ yra „WordPress“ papildinys, leidžiantis kurti pasirinktines formas, kurias lankytojai gali naudoti norėdami susisiekti su jumis ir siųsti jums informaciją. „Visual Form Builder“ ne tik leidžia kurti standartines kontaktines formas savo svetainei, bet ir daugybę funkcijų, kurios leidžia lengvai naudotis kurti žymiai tobulesnes formas įvairiems tikslams. Šiame vadove jūs sužinosite, ką galite padaryti su „Visual Form Builder“ ir kaip galite panaudoti šį „WordPress“ formos papildinį, kad sukurtumėte beveik bet kokio tipo formas savo svetainei.

Ką galite padaryti su „Visual Form Builder“

Kai kurios priežastys, dėl kurių galbūt norėsite pridėti formą į savo svetainę, yra tai, kad lankytojams bus lengva siųsti jums pranešimą, rezervuoti susitikimus, siųsti failus, pateikti klausimus ir net jus pasamdyti..

„Visual Form Builder“ papildinys būna dviejų rūšių: Laisvas ir priemoka. Šiame vadove mes jums parodysime, ką galite padaryti su nemokama versija ir kaip jūs gali greitai sukurti pasirinktinę formą gauti iš lankytojų tinkamo tipo pranešimus ir informaciją Naudodami nemokamą „Visual Form Builder“ versiją galite pasirinkti iš įspūdingo lauko tipų, kuriuos galite pridėti prie savo formų, pasirinkimo:

 • Tekstas: idealus vienos teksto eilutės įvedimui
 • Teksto sritis: naudojama įvesti ilgesnį pranešimą
 • Žymimasis laukelis: pažymėkite kelias sąrašo parinktis
 • Radijo mygtukas: iš sąrašo pasirinkite tik vieną parinktį
 • Pasirinkite sąrašą: pasirinkite elementus iš sąrašo
 • Adresas: fizinė vieta, įskaitant gatvę, miestą ir kt.
 • Data: su datos rinkikliu
 • El. Paštas: siuntėjų el. Pašto adresas
 • URL: svetainės adresas
 • Valiuta: piniginė vertė
 • Skaičius
 • Laikas: 12 arba 24 valandos
 • Telefonas: JAV ir tarptautiniai formatai
 • HTML
 • Failo ikelimas
 • Instrukcijos: paprasto teksto arba HTML formatu

Visual Form Builder taip pat leidžia lengvai įsitikinti, kad lankytojai įveda teisingą informaciją į kiekvieną formos lauką automatiškai juos patvirtindamas.

Lauko patvirtintojas

Kita labai naudinga šio „WordPress“ formos kūrimo priemonės papildinio savybė yra ta prideda apsaugą nuo šlamšto į savo formas. Šiame lauke jūsų vartotojai prašo atlikti paprastą veiksmą, kurį jie turi tinkamai užpildyti, kad galėtų pateikti formą.

Apsauga nuo šlamšto

Tai padės išvengti nepageidaujamų el. Pašto adresų platintojų, tikinčių užpildyti jūsų pašto dėžutę šlamšto el. Laiškais, kurie greitai įvyktų, jei neįtrauktumėte tam tikros formos žmonių patvirtinimo. Kitos naudingos nemokamos „Visual Form Builder“ versijos savybės:

 • Saugokite pateikimus „WordPress“ duomenų bazėje
 • Eksportuokite pateikimus kaip CSV failą
 • Siųsti pranešimus keliais el. Pašto adresais
 • Pateikdami nukreipkite vartotojus į puslapį ar URL
 • Siųsti patvirtinimo kvitus vartotojams
 • Sutaupykite formų, kad sutaupytumėte laiko
 • Išdėstykite laukus stulpeliuose
 • Tinkinkite formą naudodami CSS

Kaip matote, naudodami „Visual Form Builder“ galite nuveikti daug daugiau nei standartinės pagrindinės kontaktinės formos papildinio savybės..

„Visual Form Builder“ naudojimo vadovas

Kadangi mes žiūrime į nemokamą „Visual Form Builder“ versiją, ją galima įdiegti jūsų svetainėje tiesiai per „WordPress“ administratoriaus sritį. Tiesiog prisijunkite prie prietaisų skydelio ir eikite į Papildiniai> Pridėti naują.

Pridėti papildinį

Kai ten pateksite, ieškokite „Visual Form Builder“ ir spustelėkite mygtuką Įdiegti dabar, po to – nuorodą Aktyvuoti dabar, kad pridėtumėte jį prie savo svetainės. Po suaktyvinimo šoninės juostos meniu pamatysite naują elementą pavadinimu „Visual Form Builder“. Iš čia galite sukonfigūruoti papildinį, eksportuoti formas, peržiūrėti formos pateikimus ir pridėti naują formą. Kadangi „Visual Form Builder“ nėra pateiktas su jokiomis iš anksto parengtomis formomis, pirmiausia reikia sukurti naują spustelėjus meniu punktą Pridėti naują formą..

Naujos formos kūrimas

Pirmasis naujos formos kūrimo etapas yra suteikti jai vardą, įvesti savo vardą, nustatyti atsakymą į el. Laišką, el. Laiško, kuris bus išsiųstas, adresą ir kurį el. Pašto adresą siųsti formos pateikimui..

Pridėti naują formą

Įvedę pagrindinius dalykus, galite pereiti prie formos kūrimo. Kitas žingsnis – spustelėkite formos nustatymo puslapio viršuje esantį nustatymų mygtuką.

„Visual Form Builder“ nustatymai

Čia galite nustatyti, kas gaus pateikimo kopiją, kas nutiks vartotojui pateikus formą ir ar atsiųskite vartotojui pranešimą el. paštu patvirtindami jų pateikimą.

1 žingsnis

Kai forma bus nustatyta, laukus bus galima pridėti. Įrašyti skirtingus laukų tipus į savo formą taip paprasta, kaip spustelėjus vieną iš galimų parinkčių kairėje. Pridėjus lauką prie formos, jis gali būti nutempė ir numetė į vietą. Formos laukus taip pat galite suasmeninti, kad atitiktumėte jūsų reikalavimus, spustelėdami išplėtimo piktogramą.

2 žingsnis

Tai leidžia jums pridėkite tinkintas etiketes patarti vartotojams, ką reikia įvesti į kiekvieną lauką. Jei kada norite sužinoti, kaip atrodys jūsų forma, kai ji bus paskelbta jūsų svetainėje, pirmiausia turite išsaugoti, tada formą ir tik tada įterpti į įrašą ar puslapį.

Formų leidyba

„Visual Form Builder“ suteikia galimybę kiek įmanoma lengviau įterpti formą į įrašą ar puslapį mygtuko, kuris pridedamas prie „WordPress“ įrašų rengyklės, dėka.

3 žingsnis

Spustelėję mygtuką Pridėti formą, galėsite pasirinkti iš visų jau sukurtų formų ir įterpti formą į savo įrašą ar puslapį. Jei jums reikia pakeisti formos vietą, galite tiesiog Iškirpkite ir įklijuokite trumpąjį kodą. Norėdami patikrinti savo naują formą, spustelėkite mygtuką Peržiūrėti įrašą, kad pamatytumėte, kaip ji veikia.

Formos pavyzdys

Jei forma atrodo ne visai tinkamai, galite perjungti formos kūrėją atgal ir atlikti reikiamus pakeitimus.

Peržiūrėti formos pateikimus

„Visual Form Builder“ ne tik siunčia formą, bet ir pasirinktus el. Pašto adresus saugo pateikimus jūsų „WordPress“ duomenų bazėje. Tai reiškia, kad galite lengvai grįžti atgal ir peržiūrėti visus formos įrašus vienoje vietoje „WordPress“ administratoriaus srityje, o ne ieškoti per gautuosius. Peržiūrėdami atskiras paraiškas taip pat galite jas atsispausdinti.

Peržiūrėkite išsaugotus pateikimus

Tu taip pat gali eksportuokite išsaugotus formos įrašus kaip CSV failą peržiūrai tokioje programoje kaip „Excel“. Dėl to labai lengva filtruoti pateikimus, dalytis jais su kolegomis ar sukurti atsarginę kopiją saugoti.

Eksportuoti formos pateikimus

Ši savybė gali būti labai naudinga laisvai samdomiems darbuotojams ir paslaugų teikėjams kurie gali tai panaudoti greitai sudarydami istorinių užklausų iš potencialių klientų sąrašą, su kuriais jie gali susisiekti, kad sukurtų daugiau verslo.

Išvada

„Visual Form Builder“ yra idealus pasirinkimas tiems, kurie nori sukurti sudėtingesnes formas nei pagrindinę savo svetainės kontaktinę formą. Tačiau kaip yra taip paprasta naudoti, net ir ieškantys paprasto kontaktinės formos sprendimo ras tinkamą pasirinkimą, suteikiantį galimybę pastatyti sudėtingesnes formas, augant jų poreikiams.

Tiems, kuriems reikia dar daugiau funkcijų, „pro“ versija ir jos priedai daro jau naudingą papildinį dar naudingesnį ir jį verta patikrinti.

Gaukite „Visual Form Builder“ nemokamą „WordPress“ papildinį

Kam planuojate naudoti išplėstinę formą? Prašau pasidalink savo mintimis komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me