Sukurkite paprastą tinklaraštį naudodamiesi „Free Zero WordPress“ tema

Kaip pradėti dienoraštį

Jei svarstėte pradedant dienoraštį mes čia norime pasakyti, tiesiog daryk tai. Dar geriau, darykite tai jau šiandien. Ko lauki? „WordPress“ yra puikus būdas sukurti tinklaraštį. Kadangi mes labai mylime jus, vaikinai, mūsų „Zero WordPress“ tema dabar yra nemokama! Taigi jūsų internetinis dienoraštis atrodys kaip milijonas dolerių, kai iš tikrųjų išleisite tik keletą dolerių per mėnesį. Taigi, pradėkime!

1 žingsnis: Pasirinkite savo prieglobos paketą

Kad galėtumėte sukurti gražius įrašus ir puslapius, turėsite kažkur priglobti savo tinklaraštį. Yra daugybė prieglobos galimybių, tačiau pasidalinsime su jumis keliais savo mėgstamiausiais, kad padėtume susiaurinti lauką.

Geriausias „WordPress“ priegloba

Pirmiausia, jei esate sąmoningas biudžetas, viena iš geriausių prieinamų prieglobos galimybių yra bendras „Bluehost“ planas. Nuo 2,95 USD per mėnesį bendras planas puikiai tinka visiškai naujiems tinklaraščiams, kuriems nereikia daug išteklių. Geriausia, kad šis planas pateikiamas su nemokamu domeno pavadinimu (taigi jums nereikia nerimauti, kad reikia jį nusipirkti kitur) ir 50 USD reklaminės rinkodaros pasiūlymuose, kurie padės paleisti savo naują tinklaraštį.

Sužinokite daugiau apie „Bluehost“

Kita vertus, jei turite dar keletą JAV dolerių, „Flywheel“ siūlo puikų valdomą „WordPress“ tinklaraščių prieglobos planą. Už 14 USD per mėnesį gausite visiškai valdytą „WordPress“ prieglobą (tai reiškia, kad jie valdo jūsų serverį ir „WordPress“ diegimą), nemokamas demonstracines svetaines, įmontuotą talpyklą greitesniam puslapio įkėlimo laikui, automatines svetainių atsargines kopijas ir dar daugiau. Peržiūrėkite visą mūsų „WordPress“ smagračio apžvalgą, jei norite sužinoti daugiau.

Sužinokite daugiau apie smagratį

Paskutinis yra „WPEngine“, mes esame tai, ką naudojame ir be galo mylime čia, „WPExplorer“. „WPEngine“ prasideda nuo 29 USD per mėnesį, o tai iš pradžių gali pasirodyti labai daug, tačiau iš patirties galime kalbėti, kad tai yra gerai išleisti pinigai. Palaikymas ir priegloba yra labai greiti ir veiksmingi, o kadangi „WPEngine“ tvarko jūsų „WordPress“ diegimą, galite lengvai pailsėti žinodami, kad jūsų svetainė yra atnaujinta. Peržiūrėkite mūsų „WPEngine“ prieglobos apžvalgą ir sužinokite, ką dar gali pasiūlyti šis aukščiausio lygio kompiuteris.

Sužinokite daugiau apie „WPEngine“

2 veiksmas: įdiekite „WordPress“

Gerai, kad tai tikrai tik žingsnis, jei jūs pasirinkote bendro hostingo planą. Valdomoji „WordPress“ priegloba iš anksto įdiegia „WordPress“ už jus, todėl eikite į priekį ir pereikite prie 3 žingsnio, kuriam jums pasisekė. Tiems iš jūsų, turinčių bendrą kompiuterį, turėsite prisijungti ir naudoti „WordPress“ diegimą vienu paspaudimu, kurį dabar naudoja visi bendrai naudojami pagrindiniai kompiuteriai. Tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus savo kompiuterio nurodymus, palaukite kelias minutes, kol serveris susitvarkys, tada būsite pasiruošę eiti! Reikia daugiau pagalbos? Šiame tinklaraščių kūrimo vadove yra išsamesnės „Bluehost“ nustatymo instrukcijos. Dabar linksmai daliai!

3 veiksmas: atsisiųskite nemokamą „WordPress“ nulį

Nulis Geriausios dienoraščių nemokamos „WordPress“ temos

Aš manau, kad galėtumėte naudoti bet kokią nemokamą ar aukščiausios kokybės temą, tačiau nuostabi „Zero“ tema yra galinga tinklaraščių tema su tinkintais valdikliais, jaukia naršymu kairėje šoninėje juostoje, daugybė pasirinktinių pranešimų formatų, neribotos spalvų parinktys per temos pritaikymą, RTL palaikymą, vertimo failai ir dar daugiau – viskas NEMOKAMA!

Taigi, norėdami sustiprinti „Zero“ temą, pirmiausia turite ją atsisiųsti iš temos puslapio. Dabar, kai turite ZIP failą, prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir eikite į Išvaizda> Temos> Pridėti naują. Pasirinkite „Zero“ ZIP failą, tada jį suaktyvinkite. Sveiki, dabar jūsų svetainė atrodo nuostabi ir ji jums net nekainavo nė cento.

Pataikėte į suklupimą, kol ruošiatės sąranką? „Zero“ lengvai seka internetinę dokumentaciją, į kurią bet kada galite kreiptis, kai jums reikia pagalbos.

4 veiksmas: stilius, papildiniai ir turinys

Nulis „WordPress“ temos tinkinimo priemonės

„Zero“ tinkinti yra lengva, nes jis naudoja „WordPress Customizer“ visoms jo galimybėms. Tiesiog atidarykite tinkinimo parametrą (kuris yra „WordPress“ informacijos suvestinės skyriuje „Išvaizda“) ir naudokite parinktis skirtuke Stilizacija, kad sukurtumėte tinkintos išvaizdos svetainę. Po to nepamirškite nustatyti meniu, pridėti keletą valdiklių ir pradėti kurti savo turinį!

Prieš oficialiai paleisdami savo tinklaraštį, galbūt norėsite apsvarstyti ir kai kuriuos papildinius. Žinoma, greičiausiai norėsite garsiojo „visko, išskyrus virtuvės plautuvę“, „Jetpack“ papildinio, kuris gali padaryti daugybę įdomių dalykų, tokių kaip susiję įrašai, viešas bendrinimas, svetainės statistika, apriboti prisijungimo bandymus, vaizdų karuselės, papildomi raštai ir dar daug kitų. Be to, pažodžiui yra tūkstančiai papildinių, kuriuos galite pasirinkti (nemokami ir „premium“), tačiau čia yra keletas mūsų tinklaraščio įrašų su rekomendacijomis, kurios padės jums pradėti:

  • 10 naujų įskiepių pradedantiesiems tinklaraštininkams
  • „Symple Shortcodes 2.0“: „Premium“ trumpieji kodai nemokamai
  • 10 ir daugiau geriausių „WordPress 2015“ apsaugos nuo šlamšto papildinių
  • Geriausi susiję pranešimai
  • 20 nuostabių socialinės žiniasklaidos papildinių, skirtų „WordPress“
  • Kaip pridėti skelbimus prie
  • 8 iš geriausių „WordPress“ aplanko ir galerijos papildinių
  • Ir dar daugiau mūsų „WordPress“ tinklaraštyje!

Štai viskas, sveikinu, jau dabar turėtumėte gražų tinklaraštį! Argi nesidžiaugiate, kad pagaliau ėmėtės pasinerti? O ir aš tikiu, kad jums patinka jūsų „Freemium WordPress“ tema, todėl būtinai paskleiskite žodį ir spustelėkite vieną (arba visus) iš tų bendrinimo mygtukų. Ar nenorite, kad jūsų draugai turėtų ir nuostabių tinklaraščių?

Over You – parodykite mums savo tinklaraščius!

Mes rodome tave

Jei sekėte kartu ir naudojate „Zero“ temą, pasidalykite nuoroda į savo tinklaraštį žemiau! Mes norėtume pamatyti, ką sukūrėte, ir parodyti kitiems naujiems tinklaraštininkams, kas įmanoma naudojant „WordPress“ ir nulinės temos „Zero“ temą..