Trumpas „WordPress“ atnaujinimo vadovas – kodėl ir kaip atnaujinti

Trumpas „WordPress“ atnaujinimo vadovas - kodėl ir kaip atnaujinti

Visi žinome, kad „WordPress“ yra populiari turinio valdymo sistema, naudojanti atvirojo kodo programinę įrangą, kuri padeda vartotojams lengvai sudaryti tinklaraščius ir svetaines. Kaip ir bet kuri kita programinė įranga, ji yra reguliariai atnaujinama, kad atitiktų augančius vartotojų poreikius. „WordPress“ komanda nuolat atnaujina pagrindines „WordPress“ funkcijas, taip pat reguliariai taiso klaidas ir išleidžia saugos naujinius. Ir kad jūsų „WordPress“ svetainė būtų aukščiausio lygio, taip pat turite atlikti šiuos pakeitimus savo „WordPress“ diegime.

Šis įrašas yra trumpas „WordPress“ atnaujinimo vadovas. Tiksliai paaiškinsime, kodėl ir ką turėtumėte atnaujinti reguliariai. Pradėkime!

Kodėl turėtumėte atnaujinti „WordPress“?

Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte reguliariai atnaujinti „WordPress“.

1. Naujos savybės: Jei norite į peržiūrėtą „WordPress“ versiją įtraukti bet kurią naują funkciją, turėsite ją atnaujinti. Pavyzdžiui, „WordPress 5.0“ pristatė „Gutenberg“ turinio kūrimo priemonę. Kuris, jei norėtumėte naudoti pagal numatytuosius nustatymus, turėsite atnaujinti „WordPress“ branduolį.

Tas pats pasakytina apie naują numatytąją temą, išleistą su kiekvienu „WordPress“ leidimu. Jei jums patinka naujos dvidešimt devyniolikos siūlomos funkcijos ir norite įtraukti ją į savo svetainę, turėsite atnaujinti.

2. Pagerina suderinamumą su papildiniais: Dažnai atsitinka, kad daugelis įskiepių autorių patikrina savo darbą, norėdami sužinoti, ar papildiniai išlieka suderinami su „WordPress“ branduoliu po pagrindinio atnaujinimo. Prireikus jie atnaujina papildinius. Kad šie papildiniai veiktų be jokių konfliktų jūsų svetainėje, gali reikėti atnaujinti į suderinamą „WordPress“ versiją.

3. Pataisyti klaidas: Daugybė mažų trūkumų gali būti žinomi po esminio atnaujinimo. Taigi „WordPress“ išleidžia nedidelius atnaujinimus, kad ištaisytų šias klaidas, ir jūs taip pat turėtumėte atlikti šiuos pakeitimus.

4. Pagerina našumą: Atnaujinimas taip pat gali pridėti funkcijas, kurios padidina „WordPress“ našumą. Tai gali pridėti galimybių ir funkcijų, kurios pagerina bendrą našumą.

5. Saugumas: Turėdamas daugiau nei 33% visų „WordPress“ svetainių, tai yra viliojantis taikinys įsilaužėliams. „WordPress“ ir „WordPress“ bendruomenės komanda stebi saugos spragas ir greitai jas pašalina. Norėdami užtikrinti savo svetainės saugumą, būtinai atlikite šiuos atnaujinimus ir savo svetainėje.

Ką reikėtų atnaujinti?

Štai ką jums reikia stebėti ir atnaujinti:

  • „WordPress“ branduolys – pagrindinis ir mažasis
  • Temos
  • Papildiniai

Tuo pačiu metu patikrinkite, ar nėra trečiųjų šalių temų ir papildinių atnaujinimų, jei juos įdiegėte. Dėl pasenusių papildinių ir temų kyla daugybė pavojų, todėl norėsite juos atnaujinti ir visus!

Kaip atnaujinti „WordPress“: apžvalga

Šie paprasti veiksmai padės atnaujinti „WordPress“ diegimą,

1. Viena svarbių atsargumo priemonių prieš atnaujinant „WordPress“: Prieš atlikdami svarbius pakeitimus, visada sukurkite atsarginę „WordPress“ svetainės atsarginę kopiją. Aš daug kartų atnaujinau „WordPress“ diegimą be kliūčių. Tačiau mano yra tikras lieknas diegimas, turintis nedaug temų ir papildinių. Svetainę su keliomis temomis ir daugybe papildinių atnaujinti gali būti rizikinga, jei yra kokių nors nesuderinamumų, todėl visada sukurkite atsarginę kopiją.

2. Peržiūrėkite pakeitimų žurnalą, kad suprastumėte, kas keičiama: Jei jums nereikia funkcijos, galite pasirinkti neatnaujinti „WordPress“.

3. Išbandykite atnaujinimus savo svetainės versijoje: Tokiu būdu jūs žinosite, ar yra koks nors nesuderinamumas tarp jūsų „WordPress“ diegimo ir naujinimo, kurį bandote atlikti. Ir jei taip nutinka, kad kas nors nutrūksta, prieš pradėdami vykdyti pakeitimus, galite apsvarstyti trikčių šalinimą.

WP inscenizacijos įskiepis galite sukurti pakeistą jūsų svetainės versiją. Tai sukuria dabartinės jūsų svetainės, įskaitant visą duomenų bazę, kopiją dabartinio „WordPress“ diegimo antriniame aplanke. Čia galite išbandyti savo atnaujinimą prieš pakartodami jį tiesioginėje svetainėje. Papildomas pranašumas yra tai, kad tai gali padėti išvengti prastovų atnaujinant. Tačiau šiuo metu papildinys negali grąžinti atnaujintos versijos į tiesioginę svetainę.

4. Įdiekite norimus naujinius: Atminkite, kad kalbant apie saugos naujinimus, jūs neturite daug pasirinkimo ir vis tiek gali tekti juos įdiegti.

5. Apžvalga:  Peržiūrėkite savo svetainę, ypač tas, kurios buvo atnaujintos.

„WordPress“ atnaujinimas

Galite nustatyti, kad „WordPress“ automatiškai atnaujintųsi naudodama mažus kodų kodus, arba galite pasirinkti atnaujinimus vienu spustelėjimu.

Atnaujinimas vienu spustelėjimu

„WordPress“ turi įmontuotą sistemą, kuri jus informuos kiekvieną kartą, kai bus atnaujinimas. Tai pamatysite informacijos suvestinėje, kai prisijungsite prie „WordPress“. Čia yra „WordPress“ 4,7 intimacijos ekrano kopija.

Atnaujinimas yra tiesiog vieno paspaudimo procesas. Kai atnaujinimas bus baigtas, tai bus ekranas, kurį matysite.

Jei neturite įpročio reguliariai prisijungti prie savo svetainės, galbūt net nežinote apie naujinius. Tokiu atveju jums gali reikėti sekti „WordPress“ „Twitter“ ar paveikti visuomenės narius (ahem – „WPExplorer“).

Arba palengvinkite savo gyvenimą perjungdami į valdomą „WordPress“ prieglobą. Yra daugybė priežasčių, kodėl mes manome, kad tai geriausias „WordPress“ priegloba. Tačiau vienas iš svarbiausių dalykų yra tas, kad jei yra pagrindinis „WordPress“ saugos naujinimas, jūsų valdomas pagrindinis kompiuteris atnaujins jūsų svetainę. Nors tai gali sukelti kelis žagsulius, yra daug saugiau, jei jūsų svetainėje yra naujausia „WordPress“ versija ir reikia atlikti kelis pakeitimus, nei atsigauti po įsilaužimo..

Automatiniai atnaujinimai

„WordPress“ pagal numatytuosius nustatymus yra atnaujinamas nedideli pakeitimai automatiškai, taigi net apie juos nežinote. Bet taip nėra pagrindiniai atnaujinimai.

Tačiau ne visi visada renkasi automatinius atnaujinimus. Visada yra rizika, kad atnaujinimas gali būti nesuderinamas su jokiu jūsų svetainės papildiniu ar tema. Taip pat gali būti, kad nenorite suaktyvinti funkcijos, kurią prideda naujinimas, arba galite tiesiog norėti labiau valdyti tai, kas įdiegta.

Tokiu atveju galite įjungti / išjungti automatinius atnaujinimus arba patikslinti, kad jie būtų taikomi tik nedideliems leidimams / pagrindiniams atnaujinimams, atlikdami pakeitimus wp-config.php byla.

Norėdami įjungti pagrindinius automatinius atnaujinimus, pridėkite šią eilutę,

apibrėžti ('WP_AUTO_UPDATE_CORE', tiesa);

Išjungti visus automatinius atnaujinimus (įskaitant nedidelius atnaujinimus),

apibrėžti ('AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', tiesa);

Jei dėl kokios nors priežasties nenorite susitvarkyti su wp-config.php failą, atnaujinimus taip pat galite tvarkyti pridėdami filtrus funkcijos.php jūsų temos ar papildinio.

Visiškai išjungti automatinius atnaujinimus,

add_filter ('automatic_updater_disabled', '__return_true');

Norėdami išjungti automatinius smulkius atnaujinimus,

add_filter ('leisti_minor_auto_core_updates', '__return_false');

Norėdami įgalinti automatinius pagrindinius atnaujinimus

add_filter ('leisti_major_auto_core_updates', '__return_true');

Temos ir papildiniai

Kaip ir atnaujindami „WordPress“, galite atnaujinti ir temas bei papildinius. Jei bus atnaujinimų, būsite informuoti Informacijos suvestinė> Atnaujinimai. Ir jūs galite juos atnaujinti naudodami vieno paspaudimo metodą.

Pagal numatytuosius nustatymus automatiniai temų ir papildinių atnaujinimai yra išjungti. Norėdami juos įgalinti, galite pridėti filtrų funkcijos.php temos ar papildinio failas. Temų ir priedų autoriai taip pat gali pasirinkti automatinius atnaujinimus.

Norėdami automatiškai atnaujinti savo temas ir papildinius, tiesiog pridėkite šį kodo fragmentą prie savo temos funkcijos.php failą arba į papildinį.

add_filter ('auto_update_plugin', '__return_true');
add_filter ('auto_update_theme', '__return_true');

Trečiųjų šalių temų ar papildinių atnaujinimai greičiausiai bus pateikti aplanke, kurį turėsite atsisiųsti. Išjunkite senąją versiją, įkelkite naują versiją į aplanką ir vėl suaktyvinkite papildinį.

Tačiau, jei jūs naudojate aukščiausios kokybės temas ar papildinius iš „Themeforest“ ar „Codecanyon“, galite naudoti „Envato Market“ papildinį ir norėdami automatizuoti savo „premium“ prekės naujinius. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite mūsų pilną „Envato Market“ papildinių vadovą.

Keletas pastabų

Vaikų temos: Kai pasirinksite atnaujinti temą, bus prarasti visi pagrindinės temos pritaikymai. Taip nebus, jei tinkinimui naudosite temą vaikams. Tačiau jei naudojate vaikų temą, turėsite sekti, ar atnaujinami temos atnaujinimai, ir atnaujinti rankiniu būdu.

Norėdami sužinoti papildinio naujinį: Jei nesate tikri dėl papildinio atnaujinimo, galite sekti kartu su šiuo išsamiu vadovu iš Klauskite WP Girl.

Automatiniai atnaujinimai naudojant papildinį: Taip pat galite įjungti automatinius pagrindinių, temų ir papildinių atnaujinimus, naudodami Lengvas atnaujinimo tvarkyklė Prijunkite. Tai rizikinga, ypač jei blogai šalinate triktis. Tačiau atsižvelgiant į aktyvų papildinio įdiegimų skaičių (200 000 ir daugiau), daugelis „WordPress“ vartotojų pasirenka automatinio atnaujinimo metodą.

Lengvų naujinių tvarkyklė

Šis papildinys nepaiso visų su atnaujinimu susijusių nustatymų. Tai leidžia valdyti visus atnaujinimus – pagrindinius ir smulkius „WordPress“ branduolio, temų ir papildinių atnaujinimus, plėtros naujinius, vertimo naujinius ir kai kuriuos trečiųjų šalių papildinius. Poraštėje taip pat slepiama jūsų „WordPress“ versija.

Baigdamas

Kitą kartą pamatę naujinimo pranešimą „WordPress“, nepamirškite jo ignoruoti. Peržiūrėkite pakeitimų žurnalą, kad suprastumėte, kas keičiama, ir užtikrinkite savo svetainės saugumą bei patikimumą atnaujindami „WordPress“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me