Įvadas į „Google AMP“, skirtą „WordPress“

 1. 1. Dabar skaitau: Įvadas į „Google AMP“, skirtą „WordPress“
 2. 2. Kaip nustatyti AMP programoje WordPress

„Google AMP“ (pagreitinti mobilieji puslapiai) yra žlugdanti nauja technologija, skirta žiniatinklį padaryti patogesnį mobiliesiems, žymiai greitesnį ir patikimesnį. Ši įrašų serija skirta tyrinėti „Google AMP“ ir kaip ją nustatyti „WordPress“.

Štai sąrašas dalykų, kuriuos aptarsime šioje įrašų serijoje:

 • Pirmiausia greitai atnaujinsime naujausias žiniatinklio mobiliesiems tendencijas – pateisinome AMP poreikį
 • Taip pat pateiksime dar vieną nedidelę apžvalgą, kaip puslapio greitis veikia mūsų verslą, ir pamatysime, kaip AMP gali padėti
 • Tada sužinosime, kas yra AMP, pamatysime keletą realių pavyzdžių, ką galima padaryti.
 • Tai reikštų šio straipsnio pabaigą. Kitame straipsnyje mes sužinosime, kaip nustatyti „AMP for WordPress“

Pradėkime.

„Google AMP“

Prieš įsigilindami į informaciją apie AMP, galite sekti kartu su WPCrafter vaizdo įrašas, susietas su mūsų įrašu.

Pagal 2015 m. Interneto tendencijų ataskaita paskelbta konsultacijų firmos KPCB, vidutinis suaugęs asmuo 2015 m. internete praleido 5,6 valandas per dieną. Iš viso 2,8 valandos buvo praleidžiamos mobiliajame įrenginyje. Tai reikšmingas pokytis nuo 2010 m., Kai per mobilųjį įrenginį internete buvo praleidžiama vidutiniškai tik 0,4 valandos per dieną.

vidutinis kasdienis interneto naudojimas pagal prietaisą

Šaltinis: „Ezoic“

Vidutinis naudojimasis mobiliuoju internetu nuo 2010 iki 2015 m. Padidėjo 600%

el. laiškai, atidaryti įrenginyje

Šaltinis: „Ezoic“

Tyrimas paskelbtas JAV vartotojų įrenginių pasirinkimo ataskaita radau tai daugiau nei du trečdaliai el. laiškų buvo atidaryti mobiliajame įrenginyje, 52% jų buvo atidaryti išmaniajame telefone, o 16% – planšetiniame kompiuteryje.

skaitmeninių laikmenų naudojimo laikas

Šaltinis: „Ezoic“

A 2015 m. JAV programos mobiliesiems ataskaita paskelbė „comScore“ 90% padidėjo visas laikas, praleistas mobiliesiems įrenginiams JAV suaugusiųjų nuo 2015 iki 2013 m. Toje pačioje ataskaitoje taip pat teigiama, kad mobiliosioms programoms tenka 54% viso skaitmeninio laikmenos vartojimo laiko, o mobiliosioms naršyklėms – dar 8% viso laiko.

Apskritai 62% skaitmeninės terpės naudojimo laiko praleidžiama mobiliajame įrenginyje.

Taigi taip, pirmoji mobiliojo ryšio strategija yra labai svarbu. Dabar pakalbėkime šiek tiek apie greitį.

Pakrovimo laikas yra svarbus – jie labai svarbūs. Būtent vienas kritinis veiksnys gali paveikti kitus svarbius veiksnius, tokius kaip pajamos, atmetimo rodiklis, laikas svetainėje, paieškos reitingai ir našumas beveik visuose kituose skaitmeninės rinkodaros kanaluose..

Kadangi pajamos yra galutinis bet kokio verslo ar svetainės tikslas, pateikiame įdomų 2014 m. Tyrimo faktą „Svetainės greitis kenkia visiems“, vykdė skaitmeninės rinkodaros įmonė „Protent“. Ryškiausias tyrimo akcentas buvo tai greitesni puslapiai uždirba daug daugiau pinigų.

svetainės greitis

Šaltinis: Protent

Doleris už puslapio peržiūrą (vadinkime tai DPPV) padidėja 20%, sumažinant įkėlimo laiką nuo 8 iki 5 sekundžių (37,5% sumažinimas).

Tačiau tikrasis laimėjimas gaunamas, kai puslapio įkėlimo laikas yra mažesnis nei viena sekundė ar mažiau. Įkėlimo laikas nuo dviejų iki vienos sekundės lemia 2 kartus padidinti dolerių už puslapio peržiūras.

Ne tik pajamos, bet ir svetainės greitis daro įtaką socialinio pasidalijimo spektaklis. Vyrai, dirbantys „Protent“, atliko ne tokį išsamų eksperimentą, kai į du puslapius išsiuntė 100 mokamų paspaudimų (iš „Facebook Ads“).

Puslapis įkeltas per 2 sekundes, o puslapis B įkeltas per 4 sekundes. Spėk? A puslapis gavo 10 akcijų, o B puslapis – tik dvi akcijas. Nors imties dydis buvo per mažas, kad būtų galima patvirtinti hipotezę, tačiau jis pasako reikšmingą istoriją!

Sparčiai augant mobiliojo interneto rinkai, nepaprastos prieigos prie interneto, geresnių interneto technologijų, susijusių su greičiu, prieinamumu ir patikimumu, poreikis tapo ypač svarbus. Pionieriai, tokie kaip „Google“, greitai suprato, kad galima padaryti daug, kad patenkinti šią augančią paklausą, ir taip gimė „Project AMP“.

Kas yra AMP?

amp-pavyzdys

Šaltinis: BusinessofApps.com

AMP arba pagreitinti mobilieji puslapiai yra atvira sistema greitesniam, standartizuotam ir reaguojančiam į mobilųjį internetą. „AMP“ grožis yra tas, kad jis veikia kartu su esamomis interneto technologijomis ir žymiai pagerina mobiliųjų įrenginių naudotojų patirtį. Būtent todėl „Google“ teikia pirmenybę AMP tinklalapiams ir juos vertina aukščiau pagal SERP.

Kaip AMP pagerina greitį??

svetainės greičio vektorius

AMP atvira sistema buvo sukurta siekiant pasinaudoti esamomis žiniatinklio technologijomis ir jomis naudotis. Todėl turinio valdymo sistemose, tokiose kaip „WordPress“, ji veikia tiesiai už lango.

AMP vadovaujasi standartizuota tinklalapių kūrimo sistema ir užtikrina, kad visi esami tinklalapiai galėtų prisitaikyti prie tos struktūros. Šiek tiek daugiau techniniai terminai, tai leidžia tik asinchroninius scenarijus, neleidžia atlikti blokavimo išorinių mechanizmų, leidžia tik vidinius CSS ir dar daugiau.

Trumpai tariant, AMP pirmiausia pateikia tinklalapio išdėstymą (beveik akimirksniu) ir pagal svarbą įkelia turinį. Tai pašalina visus laukiančius išteklius ir smarkiai sumažina užklausų skaičių. Kai visi šie veiksniai puikiai dera tarpusavyje, gausite greitą interneto svetainę, kuri bus įkeliama beveik akimirksniu.

Patikrinkite šį greičio testą sudarė „PenguinWP“, kuris parodo „AMP efektą“. Naudodamiesi AMP, jie galėjo:

 • Padidinkite „PageSpeed“ rezultatą 3 punktais
 • Sumažinkite puslapio įkėlimo laiką 72% nuo 5 iki 1,4 sekundės!
 • Sumažinkite puslapio dydį 80%, o užklausų skaičių – 82%

Čia yra lentelė su skaičiais:

„PageSpeed“ balasĮkrovimo laikasBendras puslapio dydisPrašymai
Originali versija9251024118
AMP versija951.420621
AMP skirtumas3-3,6 sek-794 KB-97
Procentų tobulinimas3%-72 proc.-80 proc.-82 proc.

Turinio išsaugojimas

AMP buvo sukurta tam, kad žiniatinklis būtų gražus ir reaguotų į mobiliuosius įrenginius. Tai padaryta pašalinant kai kurias neesmines esamų interneto technologijų savybes.

Tai nereiškia, kad visos šiuolaikinės žiniatinklio funkcijos yra panaikintos. Ne. Tai tiesiog migruoja visi šie turtingo turinio bruožai susideda iš standartizuotos struktūros su minimaliu bangavimo kambariu.

AMP visiškai palaiko vaizdų karuseles, žemėlapius, socialinius papildinius, duomenų vizualizaciją ir vaizdo įrašus, kad leidėjų istorijos būtų interaktyvesnės ir išsiskirtų..

Atvejo analizė: „The Washington Post“

vapo

Šaltinis: AMP projektas

Pažvelkime į „Washington Post“ su AMP atvejo analizę. Įdiegę AMP, „The Post“ pastebėjo, kad sugrįžtančių vartotojų iš mobiliųjų telefonų paieška padidėjo 23%. Tam reikia šiek tiek paaiškinti.

Beveik 55% „The Post“ srauto gaunama iš mobiliųjų įrenginių – tai vėlgi sinchronizuojama su šio straipsnio pradžioje dalijama statistika. Jei duomenys neįsikrauna per 3 sekundes, žmonės pradeda išeiti.

Tradiciškai 51% mobiliųjų paieškos vartotojų grįžta į „The Washington Post“ per 7 dienas. Vartotojams, kurie skaito AMP paskelbtas istorijas, šis skaičius padidėja iki 63%. Taigi, naudojant AMP, mobiliųjų paieškos srauto išlaikymas padidėjo 23%.

Ne tik tai, kad puslapis įkeliamas vidutiniškai iki 400 ms, o tai yra 88% pagerėjimas po AMP. Šiandien per AMP jie pateikia daugiau nei 1000 straipsnių.

Puiku. Kaip pasiekti AMP?

Galite pasiekti bet kurios svetainės AMP versiją pridėdami „/ amp“ prie bet kurio tinklalapio URL. Jei svetainė nepalaiko AMP arba joje yra pateikimo klaidų, ji skirta grakščiai degraduoja į originalią mobiliesiems pritaikytą svetainės versiją.

Turinio platinimas

turinys-vektorinis-grafinis

„Taip pat žinomas kaip nemokamas CDN AMP straipsniams“

Ši „Google“ nemokama paslauga, geriau žinoma kaip „Google AMP Cache“, leidėjams suteikia galimybę priglobti jų turinį, tuo pačiu užtikrinant efektyvų platinimą per „Google“ aukštos kokybės pasaulinės talpyklos tinklą. Kitaip tariant, tai yra tarsi nemokamas CDN AMP svetainėms.

Puiku. Kaip tai veikia?

„AMP“ suderinamiems tinklalapiams „Google“ skiria ypatingą dėmesį. Kai pradedate indeksuoti savo svetainės puslapių AMP versiją, „Google“ juos saugo vadinamame AMP talpykla. Jūs vis dar turite turinį, „Google“ tiesiog paspaudžia ranką teikdama jį tolimiems pasaulio kampeliams. Kalbant apie talpyklos turinio atnaujinimą, štai ką turi pasakyti „Google“:

„Kiekvieną kartą vartotojui pasiekus AMP turinį iš talpyklos, turinys automatiškai atnaujinamas, o atnaujinta versija įteikiama kitam vartotojui, kai turinys yra talpykloje.“

Kaip mes prie jo prieisime?

Na, pažiūrėkime. Jei turite tinklalapio URL, pirmiausia turite patikrinti, ar įjungta AMP. Tai padarysite tiesiog pridėję „/ amp“ prie URL. Čia yra trumpa formulė, kaip gauti „Google AMP Cache“ URL bet kurioje AMP patvirtintoje svetainėje.

 1. Gaukite AMP tinklalapio versiją, URL pridėdami „/ amp“. Jei jis galioja, pereikite prie kito veiksmo. Kita stotelė.
 2. Jei pasirodys 404 puslapis – ta svetainė neįdiegė AMP.
 3. Jei matote, kaip kraunamas turinys, įdiegiama AMP.
 4. Jei norite gauti turinį iš „Google AMP Cache“, tiesiog pridėkite https://cdn.ampproject.org/c/ iki AMP URL pradžios, išskyrus „www“ dalį.
 5. Pradėkite nuo pagrindinio domeno vardo (išskyrus „www“) ir nukopijuokite tinklalapio AMP URL.
 6. Pridėti https://cdn.ampproject.org/c/s/ į URL ir tai turėtų pateikti „Google AMP Cache“ URL.

Paimkime „Forbes“ straipsnio pavyzdį ir išbandykime aukščiau pateiktą formulę.

 • Tai yra originalus „Forbes“ straipsnio URL adresas:
http://www.forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great-paid-wordpress-themes-of-2015/
 • Norėdami gauti AMP versiją, mes tiesiog pridedame / amp į pradinį URL.
http://www.forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great-paid-wordpress-themes-of-2015/amp/
 • Dabar, norėdami gauti „Google AMP Cache“ URL, pirmiausia nukopijuojame AMP URL, pradedant nuo pagrindinio domeno vardo, t. Y. Neįtraukiant „www“ dalies, iki pat pabaigos. Tai suteikia mums:
forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great- paid-wordpress-themes-of-2015/amp/
 • Kitas mes pridedame https://cdn.ampproject.org/c/s/ į tą URL, kad gautumėte to paties puslapio „Google AMP Cache“ URL.
https://cdn.ampproject.org/c/s/forbes.com/sites/allbusiness/2015/10/24/10-great-paid-paid-wordpress-themes-of-2015/am/

Patikrinkite, ar ji veiks!

Išmaniosios reklamos

internetiniai skelbimai

Norint sukurti kokybišką turinį, reikia didelių išteklių. Skelbimai padeda finansuoti nemokamas paslaugas ir turinį internete. AMP buvo sukurta siekiant įtraukti šią idėją ir bendradarbiavo daugiau nei 75 populiariausių skelbimų tinklų.

AMP palaiko platų skelbimų formatų, skelbimų tinklų ir technologijų asortimentą. Visose svetainėse, naudojančiose AMP, išliks skelbimų tinklų pasirinkimas, taip pat visi formatai, kurie nepažeidžia vartotojo patirties.

„Analytics“

SEO

Leidėjai taip pat turi suprasti vartotojų elgesį, kai jie sąveikauja su savo turiniu. Štai kodėl AMP taip pat gerai veikia daugiau nei 25 geriausi analizės sprendimų teikėjai , „comScore“, „Google Analytics“, „Krux“ ir dar daugiau.

analizės platformos, palaikomos pagal stiprintuvą

„Analytics“ teikėjai, palaikomi AMP kaip 1Šv 2016, lapkritis; Šaltinis: AMP projektas

Išvada

Pirmaujančios turinio generavimo, kaupimo ir analizės platformos pradėjo diegti AMP savo svetainėse. „Twitter“, „Pinterest“, „WordPress.com“, „Chartbeat“, „Parse.ly“, „Adobe Analytics“ ir „LinkedIn“ yra viena iš pirmųjų technologijų partnerių grupės, planuojančios integruoti AMP HTML puslapius. „Google“ taip pat planuoja „Google News“ paversti pirmąja AMP platforma.

Įdomu pamatyti, kaip šis ambicingas projektas pakeistų žiniatinklio ateitį.

Aš asmeniškai mėgstu AMP puslapių koncepciją. Juos malonu skaityti, jie sunaudoja daug mažiau duomenų nei mobiliesiems paruošti svetainių kolegos ir rodo skelbimus visiškai netrukdomai..

Su AMP skaityti, vartoti ir dalytis turiniu yra daug paprasčiau ir linksmiau. Kitame straipsnyje mes sužinosime, kaip integruoti AMP su „WordPress“.

Kokios jūsų mintys apie AMP? Ar ketina pasiimti?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me