Žvilgsnis į „Bluehost“ optimizuotą „WordPress“ prieglobą

Peržiūrėta „Bluehost“ optimizuota „WordPress“ talpinimas

Ar nusprendėte savarankiškai priglobti „WordPress“ tinklaraštį ar svetainę, bet nežinote, kurią prieglobos įmonę naudoti? Atrodo, kad svetainių savininkams yra begalė „WordPress“ prieglobos galimybių.

Tačiau prieglobos įmonės supranta „WordPress“ galią ir daugelis pradėjo optimizuoti savo prieglobos paslaugas būtent „WordPress“ vartotojams. „Bluehost“ yra viena iš tų bendrovių. Jie leidžia jums lengvai priglobti ir sukurti „WordPress“ svetainę akimirksniu, taip pat siūlo specialiai „WordPress“ vartotojams pritaikytas prieglobos parinktis..

Šiame įraše įgysime supratimo, ką iš tikrųjų reiškia optimizuotas „WordPress“ priegloba, peržiūrėdami „Bluehost“ funkcijas, kurios optimizuotą „WordPress“ prieglobą daro unikalią.

„Bluehost“: nėra pašalinių „WordPress“ hostingo

10 metų „Bluehost“ patvirtinimas, pateiktas „WordPress.org“

Žiniatinklio tinklaraštininkai nurodo „Bluehost“ greitį, išmanančius klientų aptarnavimo agentus ir prieinamumą. Jie siūlo daugybę prieglobos produktų. Bendras priegloba dažnai yra geriausias pasirinkimas mažoms svetainėms, kurios tik pradeda veiklą. Naujose paskyrose yra nemokamas domenas 12 mėnesių, patobulintas valdymo skydelis, o kainos pirmaisiais metais prasideda nuo 3,49 USD per mėnesį (jei naudojate mūsų aukščiau pateiktą nuorodą). Naudodami pagrindinį planą, galite priglobti vieną domeną ir vienu paspaudimu įdiegti „WordPress“ arba pasirinkti naudoti „Bluehost“ svetainių kūrimo priemonę.

Jei ieškote prieglobos kelioms svetainėms, „Plus“ planas priglobia dešimt svetainių už 10,99 USD per mėnesį (arba 5,95 USD per mėnesį parduodant) ir galite neribotą skaičių svetainių priglobti su „Bluehost’s Business Pro“ planu už 23,99 USD per mėnesį (13,95 USD už mėnesį). mėnuo parduodamas).

Kiekviename prieglobos plane yra nurodytas nurodytas el. Pašto abonementų skaičius, išskyrus specialųjį planą, kuriame siūlomas neribotas el. Pašto abonementų skaičius. Galiausiai, naudodami šiek tiek kitokią kainą ir funkcijų struktūrą, galite patikrinti naują „Bluehost“ debesies prieglobos sprendimą.

Be standartinių pasiūlymų, „Bluehost“ taip pat tobulina savo paslaugas ir technologijas, naudodamas savo specializuotą produktą: optimizuotą „WordPress“ prieglobą.

Dabar pažvelkime atidžiau …

„Bluehost“ optimizuotas „WordPress“ priegloba

„Bluehost“ optimizuotas „WordPress“ priegloba

Nuskaitydamas „Bluehost“ gaminio puslapį, kad būtų užtikrintas optimalus priegloba, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį galite pastebėti, yra tai, kad jame pateikiamos didesnės kainos. Pavyzdžiui, pigiausias planas yra 24,99 USD per mėnesį (pirmą mėnesį parduodama už 12,49 USD). Tačiau pagal šį planą galite priglobti iki penkių svetainių. Į šį planą taip pat įeina 30 GB saugykla, 2 GB RAM, klientų aptarnavimas visą parą, visą parą, patobulintas „cPanel“, „SiteLock“ saugumas ir gali aptarnauti iki milijono svetainės lankytojų per mėnesį..

Jų nukreipimo puslapyje yra daug papildomų funkcijų, tačiau man nebuvo aišku, kaip šios savybės pateisina didesnes išlaidas. Taigi, paskambinau į klientų aptarnavimo tarnybą ir paklausiau: „Kaip tiksliai„ Bluehost “hostingas yra optimizuotas„ WordPress “? Kuo tai skiriasi? “

Mano nuostabai, vienas iš „Bluehost“ pardavimų partnerių (Mattas) turėjo naudingų atsakymų.

Serverio lygio optimizavimas

„Bluehost“ skirti serveriai „WordPress“ optimizuotas priegloba

Pagrindinis „Bluehost“ optimizuoja „WordPress“ prieglobos planus yra kiekvienos paskyros priskyrimas privačiam serveriui – jūsų žiniatinklio ištekliai priklauso tik jums. Viena iš priežasčių, kodėl kitos prieglobos galimybės yra pigesnės, yra ta, kad tūkstančiai „WordPress“ valdomų svetainių naudoja tą patį serverį. Tačiau „Bluehost“ serverio platformos struktūra reiškia, kad jūsų svetainė turi savo RAM, CPU ir procesų valdytojus (PHP-FPM). Dėl šios priežasties „Bluehost“ siūlo, kad jūsų svetainė patirtų nedaug laiko arba visiškai neveiktų, o svetainės lankytojams veiks greičiau..

Patobulintas valdymo skydelis

Daugelis hostingo kompanijų naudoja „cPanel“ kaip jūsų valdymo pulto prietaisų skydelį. „CPanel“ yra jūsų svetainės būstinė, taip sakant. „Bluehost“ žengė dar vieną žingsnį į priekį, pritaikydamas „cPanel“, kad būtų efektyvesnė ir patogesnė vartotojui.

Pvz., Galite įdiegti „WordPress“ vienu paspaudimu ir lengvai įsigyti ir įdiegti aukščiausios kokybės temas naudodamiesi įtraukta MOJO Marketplace, kuri yra integruota į „Bluehost“ tinkintą „cPanel“. Jų „cPanel“ taip pat buvo sukurtas gerai naršyti planšetiniame ar staliniame kompiuteryje. Ir nors kai kuriems tai gali būti patogu, mes rekomenduojame išjungti „Mojo Market“ papildinį kaip vieną iš pirmųjų žingsnių nustatant svetainę naudojant „Bluehost“. Daugelis klientų, besinaudojančių „premium“ temomis, pranešė apie problemas, klaidas ir lėtumą, o žiniatinklyje yra tiek daug kitų puikių temų (įskaitant nemokamas „WordPress“ temas), esančias ne rinkoje..

„WordPress“ apmokytas ekspertų palaikymas

„WordPress“ apmokytas ekspertų palaikymas

Visi „Bluehost“ pagalbos linijos specialistai yra apmokyti, kaip naršyti „WordPress“ ir padėti sukurti svetainę. Taigi, ar pasirinksite prisiregistruoti dėl jų optimizuoto „WordPress“ prieglobos, ar ne, ta pagalba jums prieinama. Tiesą sakant, jų specialistai yra mokomi taip gerai, kad „WordPress“ pastaruosius dešimt metų rekomendavo šią prieglobos įmonę.

Palaikymo skirtumas naudojant šią optimizuotą prieglobos parinktį yra tas, kad klientų aptarnavimo technikai mokosi aukštos klasės mokymų su keliais pagrindiniais „WordPress“ kūrėjais..

Tai suteikia skirtingą paramos lygį, pritaikytą jūsų poreikiams, neatsižvelgiant į dilemą, su kuria galite susidurti skambindami. Optimizuotos „WordPress“ prieglobos klientai dažnai kreipiasi trumpiau, kai kreipiasi dėl techninės pagalbos. Kartais laukti nereikia. (Be to, aš taip pat paskambinau į technikos skyrių ir į mano skambutį buvo atsakyta per kelias sekundes.)

„SiteLock“ sauga

„bluehost-partners“ su „web-site-security“

Žmonių ir virtualūs įsilaužėliai mėgsta „WordPress“, ypač mažesnes svetaines; jiems tai atrodo didžiausias įsilaužimo iššūkis. Daugybė mano „WordPress“ svetainių buvo nulaužtos, kol išmokau tinkamai jas apsaugoti. Taigi žinojimas, kad turėsi „SiteLock“ sauga įdiegus tai yra nemažas dalykas. „SiteLock“ sukuria užkardą ir kasdien tikrina jūsų svetainę, ar joje nėra kenkėjiškų programų, jos sulėtindama.

Išvada

Yra daugybė „WordPress“ prieglobos galimybių, ir „Bluehost“ yra viena iš jų, kuriuos verta apsvarstyti. Be patobulintos išvaizdos ir veikimo, „Bluehost“ štabo „WordPress“ pagrindiniai kūrėjai ir remia „WordCamp“ renginius, kad padėtų toliau pažinti „WordPress“. Tai rodo, kad be „WordPress“ susijusių produktų siūlymo, „Bluehost“ yra įsipareigojusi plėsti ir savo žinias šia tema.

Peržiūrėkite šį funkcijų sąrašą ir palyginkite jį su „WordPress“ žiniatinklio prieglobos poreikiais, kad nustatytumėte, ar „Bluehost Optimized WordPress“ priegloba jums yra perspektyvi galimybė. Panašu, kad po vieno iš jų apžvalgų, padarytų 2013 m., Jie padarė tam tikrų vizualinių, tekstinių ir paslaugų patobulinimų, tačiau nuomonės skiriasi. Geriausia perskaityti čia ir svetainėje „Bluehost.com“ rastą informaciją, tada paskambinti jiems, jei turite papildomų klausimų.

Pardavėjas, su kuriuo kalbėjau, buvo gerai nusiteikęs ir paaiškino skirtumus tarp jų optimizuotos „WordPress“ paslaugos ir kitos valdomos „WordPress“ prieglobos parinkties (pagal mano užklausą), nebūdamas pardavėjas. Taigi bent jau, jei jų pardavimų komandos nariai panašiai kreipėsi į skambučius, galite paskambinti ir užduoti klausimus nejausdami jausmo, lyg būtumėte įsipainioję į žuvų tinklą. Norėdami gauti išsamesnių klausimų apie RAM, serverio veikimą ir kitus techninius aspektus, turinčius įtakos jūsų svetainės poreikiams, taip pat galite susisiekti su techninės pagalbos tarnyba.

Ar naudojote „Bluehost“ kurdami „WordPress“ svetainę ar tinklaraštį? Kaip tai sekėsi tau? Ar yra papildomų „Bluehost“ funkcijų, kurios čia nepaminėtos? Padėkite kitiems paminėdami juos komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me