10 bendrų el. Pašto rinkodaros klaidų, kurių reikia vengti bet kokia kaina

10 bendrų el. Pašto rinkodaros klaidų, kurių reikia vengti bet kokia kaina

Manau, sutiksite, kai pasakysiu: el. Pašto rinkodara nėra skirta silpnai širdžiai. Bet jis galioja tik tuo atveju, jei nežinote, ką darote, ir galiausiai padarote kai kurias ar visas šio pranešimo el. Pašto rinkodaros klaidas ar visas.

Galite paimti tai iš mūsų; El. pašto rinkodara vis dar yra vienas iš geriausių srauto didinimo ir pardavimo skatinimo būdų. Jei gerai atliksite namų darbus, galėsite išvengti šių įprastų spąstų ir el. Pašto rinkodarą paversti aukso kasykla.

Skamba labai daug, tiesa? Manau, kad jūs tik pradedate ar galvojate apie el. Pašto rinkodarą. Jei esate profesionalas, gerai ir gerai, jūs taip pat laukiami.

Nesiimdami nieko kito, pradėkime nuo verslo ir sudarykime jums el. Pašto sąrašą, kuriame būtų apčiuopiamų rezultatų. Čia yra 10 labai paplitusių el. Pašto rinkodaros klaidų, kurių tikrai reikėtų vengti.

1. Pradėti el. Pašto rinkodaros pradžią

Paprastai dauguma pradedančiųjų nemato didžiulės naudos el. Pašto rinkodaroje. Taigi, užuot paskirstę el. Pašto rinkodarai reikiamą laiką ir išteklius, sutelkite dėmesį į turinio, socialinės žiniasklaidos ir tam tikro SEO kūrimą.

Taigi, jūs įtraukiate el. Pašto rinkodarą ant galinio degiklio ir galų gale paliekate daug pinigų ant stalo. Pamiršote daugumą žmonių, kurie į jūsų svetainę ateina iš paieškos sistemų ir socialinės žiniasklaidos, dažnai negrįžta.

Tačiau galite pasukti lenteles diegdami el. Pašto rinkodarą, kai paleidžiate savo svetainę. Dėl to pagerėja šansai užfiksuoti potencialius klientus, kurių kitu atveju praleistumėte vartojant žodį. Naudodamiesi ketinimo išeiti optin papildiniu galite padėti užfiksuoti naujus potencialius klientus prieš jiems išeinant iš jūsų svetainės.

Inteligentiškas kosmetikos grafiko planavimas

Ir kadangi mes kalbame apie laiką, atminkite, kad jūs galite ne tik išsiųsti el. Pašto pranešimus, kai tik norite. Tyrimai rodo, kad yra specifinių dienomis ir laikais kai jūsų el. laiškai daro didžiausią įtaką jūsų abonentams. Tokie įrankiai kaip „CoSchedule“ netgi siūlo „protingas planavimas“, Kad žinotumėte, kada yra geriausias laikas skelbti įvairiose platformose.

Todėl nelaukite, kada ateityje galėsite pradėti prekiauti el. Paštu; Pradėkite iškart ir tobulėkite, o tai mus nuveda į taškų skaičių.

2. Neįmanoma išbandyti ir patobulinti

Pasak jų, žinios yra jėgos, tai reiškia, kad būtina ištirti ir išbandyti įvairius el. Pašto rinkodaros strategijos aspektus. Daugeliu atvejų naujokai el. Pašto rinkodaroje susieja registracijos formą, įdeda ją kažkur į savo svetainę ir palieka.

Tada jiems kyla klausimas, kodėl jų el. Pašto adresų sąrašas neauga taip greitai, kaip jie nori. Ar tu toje pačioje valtyje? Na, reikia ką nors paleisti A / B testai todėl galite sutelkti dėmesį į tas sritis, kurios daro didžiausią poveikį.

„OptinMonster A / B“ ataskaitos

„OptinMonster A / B“ ataskaitų pavyzdys

Populiariausios rinkodaros priemonės, tokios kaip Sveiki, baras „OptinMonster“ turi įmontuotą „A / B“ nerijos testavimo funkciją. Tokiu būdu galite sukurti ir išbandyti įvairias prisiregistravimo formas, formuluotes ir vietas, kad pamatytumėte, kas geriausiai tinka jūsų svetainei.

Panašiai galite sužinoti iš savo el. Pašto turinio naudodami integruotas el. Pašto teikėjo ataskaitas. Atviros palūkanos yra svarbios!

Paprasčiau tariant, gyvenk, mokykis ir tobulink bičiulį. Be to, nepamirškite atidžiai stebėti naujausios el. pašto rinkodaros tendencijos kad galėtumėte išnaudoti geriausius rezultatus.

3. El. Pašto sąrašų pirkimas

Nežinau, kodėl norėtumėte nusipirkti el. Pašto adresų sąrašą, nebent, žinoma, esate vienas iš tų Nigerijos „Yahoo“ berniukų ar netinkamas šiukšlių platintojas. Bet jei jūs nesate nei vienas, jums geriau sukurti savo el. Pašto sąrašą nuo nulio.

El. Pašto sąrašo pirkimas visada yra bloga idėja, nesvarbu, kiek laiko manote, kad taupote. Jums nereikia daktaro laipsnio sprogmenų inžinerijos srityje žinoti, kad perkant el. pašto adresus jūsų laukia didelis laikas.

Pirmiausia, niekas niekada nenori gauti el. Laiškų iš sąrašo, kurio jie neužsiprenumeravo. Tai suteikia nepageidaujamo elektroninio pašto šiukšlintojų / peštynių vibe, kurį matote el. Laiškuose „Vaizdo įrašas parodo, kaip iš jūsų svetainės gauti 10X pelno“. Galiu lažintis už visus savo pinigus, kurie nesivargina atidaryti tokio tipo el. Laiškų, be to, jie dažniausiai patenka į šlamšto aplanką.

Antra, el. Pašto sąrašo pirkimas yra tikras būdas užmušti savo prekės ženklą. Jei vadovaujate įmonei (ir jums būtų naudingas stiprus prekės ženklas), venkite pirkti el. Pašto adresų sąrašus. Be to, jūsų el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjas uždraus jus ir neleidžia jums siųsti el. Laiškų į įsigytą sąrašą.

Trečia, jūs iš esmės iššvaistote pinigus kanalizacijai, pirkdami netikrų el. Pašto adresų sąrašą. Net jei pora kontaktų yra tikri, jie neskelbia jūsų verslo, o tai reiškia, eikvoti laiką ir pinigus.

Bet svarbiausia, neteisėta parduoti (ir pirkti) el. pašto adresus. „CAN-SPAM“ aktas apima daugybę el. pašto laikymosi taisyklių (pvz., nėra klaidinančių pavadinimų, lengvų atsisakymo variantų ir pan.) ir griežtai draudžia parduoti ar perduoti el. pašto adresus. Taigi to nedarykite.

4. Švino generavimo ignoravimas

Norėdami sukurti el. Pašto sąrašą, turite prisijungti. Jūsų fantastinis turinys yra viena iš lygties dalių. Vartotojo patirtis yra antra, o potencialių klientų generavimo sprendimas yra trečias. Sudėkite tris, ir jūsų el. Pašto sąrašas augs eksponentiškai.

Norėdami paaiškinti, galite pasiūlyti labiausiai intriguojantį turinį ir vartotojo patirtį, tačiau jei nepavyksta padaryti pastebimų savo registracijos formų, visos jūsų pastangos yra veltui, kiek tai susiję su el. Pašto rinkodara. Žmonės turi pamatyti jūsų registracijos formas!

WP „Optin Wheel“ apžvalga: kaip akimirksniu padidinti jūsų pasirinkimo kainą

Įveskite švino kartos papildinius, tokius kaip WP Optin Wheel (patikrinkite mūsų išsamią apžvalgą), Thrive Leads ir Optin Monster, ir sutaupysite dieną. Žinoma, aukščiau išvardyti įrankiai žymiai padidina jūsų pasirinkimo procentą, todėl niekada nereikia skųstis, kad žmonės neprenumeruoja jūsų el. Pašto sąrašo.

5. Ar jūs tikrinate savo statistiką?

Stebėti savo neatidėliotinus įkainius yra neįtikėtina ir viskas, tačiau ar žinote, ar skaitytojas pateikia jį jūsų svetainei, kur jie gali įsigyti? Na, jei neturėjote idėjos, galite sekti el. Pašto abonentus naudodami „Google Analytics“.

Pavyzdžiui, galite pamatyti prenumeratorius, kurie atėjo į jūsų svetainę iš kiekvienos el. Pašto kampanijos. Taip pat galite pasižiūrėti el. Laiškus, turinčius didžiausią įtaką, pirkimus savo svetainėje ir dar daugiau. Dideli duomenys.

Pastovių kontaktų teikimas realiu laiku

Pastovių kontaktų teikimas realiu laiku

Geriausia yra dauguma el. Pašto rinkodaros paslaugų teikėjų, tokių kaip MailChimp ir „MailPoet“ pasiūlyti savo integruotas ataskaitas ir „Google Analytics“ integraciją tiesioginiu būdu. Nuolatinis kontaktas yra dar vienas puikus pavyzdys, pateikiantis skraidymo ataskaitas ir netgi palyginus kampanijas. Taigi bet kuriuo metu galite pamatyti, kaip vyksta jūsų rinkodaros pastangos.

Dienos pabaigoje viską reikia sekti norint patvirtinti, kad jūsų el. Pašto kampanija yra sėkminga.

6. Segmentai arba jų nebuvimas

Ne, nedaryk to. Nedarykite el. Pašto rinkodaros klaidos siųsdami masinius el. Laiškus, nebent tai, žinoma, yra tik įprastas atnaujinimas, tinkantis visiems vartotojams. Turėti didžiulį sąrašą neužtenka segmentuoti savo sąrašą atsižvelgiant į tokius parametrus kaip geografinė padėtis, pajamos, lytis, ankstesni pirkiniai ir pan.

Akivaizdu, kad negalite paprašyti visų šių duomenų iš anksto, kad neišgąsdintumėte abonentų dėl jūsų ne tokios trumpos formos. Galų gale, norint užsiregistruoti skaitytoją į savo sąrašą, jums reikia tik el. Pašto adreso. Vėliau galite rinkti duomenis naudodami apklausas, formas vietoje ir tokius kūrybinius metodus.

Esmė ta, kad kuo daugiau duomenų turi apie savo skaitytoją, tuo geriau segmentuoti savo sąrašą. Po to siųskite lazeriu nukreiptas žinutes į skirtingus segmentus. Bet kokiu atveju nenorite siųsti, pavyzdžiui, klientams ir klientams tų pačių el. Laiškų.

Kuo anksčiau segmentą sudarysite, tuo geriau.

7. Neatsakomo el. Pašto naudojimas

Pasaulyje, kuriame gausu įvairaus dydžio ir variantų prietaisų, negalima leisti, kad praleisite žymę reaguodama į dizainą. Tai reiškia, kad reaguojančios „WordPress“ svetainės viršuje turite išsiųsti atsakomus ir mobiliesiems patogius el. Laiškus.

Be jokios abejonės, kai kurie jūsų gavėjai skaito jūsų el. Paštą savo mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl neatsisakykite jokios grupės priklausomai nuo naudojamo prietaiso / kliento. Kitaip tariant, kurdami savo el. Pašto kampanijas, naudokite metodą pirmiausia mobiliesiems.

Be to, skirkite laiko bandymui, kaip el. Paštas atrodo kiek įmanoma daugiau prietaisų. Išsiųskite kampaniją tik tada, kai esate tikri, kad el. Paštas puikiai atrodo keliuose įrenginiuose. Aš, kaip pradedantysis, kažkada antraščių skyriuje naudojau didelius vaizdus ir, norėdamas trumpai nupjauti pasakojimą, tarkime, skaitytojai negalėjo perskaityti el. Laiškų išmaniuosiuose telefonuose.

Pagal tai galite naudoti tokį įrankį kaip Lakmusas išbandyti savo el. paštą prieš išsiunčiant visą el. pašto kampaniją. Ši paslauga leidžia patikrinti, kaip jūsų el. Paštas atrodo daugiau nei 90 el. Pašto klientų, tokių kaip „Gmail“, „Google Android“, „iPhone“ ir „Outlook“, be kita ko.

8. Šlamštas

„AntiSpam WordPress“ papildinių palyginimas

Bombarduodami savo abonentus el. Laiškais, jūsų darbotvarkė nebus pagreitinta. Priešingai, daugelio el. Laiškų siuntimas per dažnai yra viena didžiausių el. Pašto rinkodaros klaidų, dėl kurios jūsų skaitytojai išjungiami ir dėl to gali padidėti prenumeratų procentas. Jei to nepakanka, el. Laiškų siuntimas per dažnai gali suaktyvinti šlamšto blokatorius ir pakenkti jūsų galimybėms susisiekti su skaitytoju.

Savaitės, mėnesio ar dviejų mėnesių tvarkaraštis veikia nuostabiai, jei siunčiate vertingą turinį ir pasiūlymus. Kampanijos atmetimo, atidarymo ir paspaudimų rodikliai turėtų būti įrodymas, kad turite gerą grafiką.

9. nenuoseklumas

Kita vertus, turime kitą el. Pašto rinkodaros grupę, kuri retkarčiais išsiunčia el. Laiškus, kad jūsų skaitytojai nežinotų, kada iš jūsų tikėtis turinio. Galite išvengti nesuderinamumo nustatydami ir laikydamiesi griežto grafiko arba sukurdami el. Laiškų lašinimo kampanijas, kad užtikrintumėte ryšį nustatytą laikotarpį..

Priešingu atveju jūs nusivilsite gavėjais, nes jūsų el. Laiškai yra nuspėjami, o tai taip pat reiškia, kad jūsų verslas lengvai pamiršamas. Galų gale čia siekiama išlaikyti jūsų prekės ženklą aktualų, reguliariai el. Paštu siunčiant skaitytojams el. Laišką, tačiau jų nepažeidžiant.

Redakcinis kalendorius „WordPress“ papildinys

Skirkite šiek tiek laiko suplanuoti ne tik geros turinio rinkodaros strategijos dalį, bet taip pat labai svarbu įsitikinti, kad jūsų el. Pašto kampanijos taip pat eina. Nemokamas įskiepis, pvz Redakcinis kalendorius yra puikus įrankis padėti.

Jei el. Laiškus siunčiate nenuosekliai, yra tik laiko klausimas, kol abonentai praranda susidomėjimą ir atsisako prenumeratos. Dar blogiau, kad jie gali pažymėti jūsų el. Pašto šlamštą, net jei nuo pat pradžių jie nuoširdžiai domėjosi jūsų verslu.

10. „Užpildymo“ el. Laiškų siuntimas

Tikriausiai jūs buvote šios klaidos auka milijoną ir vieną kartą anksčiau; Aš žinau, kad turiu. Štai kaip atrodo tipinis scenarijus: Tu girdi apie el. Pašto rinkodarą ir eini į darbą. Po kelių dienų jūs turite porą prenumeratorių, ir tai atrodo fantastiškai.

Kai kurie interneto rinkodaros guru teigė, kad pirmiausia turėtumėte nusiųsti sveikinimo pranešimą, bet niekada nesakė, ką daryti po to. Taigi, jūs išsiunčiate du el. Laiškus ir trečią savaitę neturite ką pasakyti. Vis dėlto norite išlikti nuoseklūs, todėl susikuriate beprasmį el. Laišką arba tai, ką aš mėgstu vadinti „užpildymo el. Laišku“, ir paspauskite „siųsti“.

Akivaizdu, kad jūsų skaitytojai mato per fasadą ir pradeda išeiti. Aš lažinuosi, kad matėte, kaip tai nutiko net tinklaraščių žinutėse. Ar jūs kada nors lankėtės tinklaraštyje, kurio turinys atrodo geras, ir tada radote vieną įrašą, kuris, atrodo, nebuvo skirtas jokiam kitam tikslui, išskyrus tvarkaraščio pildymą?

Nesiųskite el. Laiškų savo abonentams, neturėdami omenyje konkretaus tikslo. Būk profesionalus; suplanuokite savo tvarkaraštį, kad galėtumėte kiekvieną kartą atsiųsti vertingą el. laišką.

Galų gale, jūsų abonentai yra jūsų klientai, ir jūs nenorėtumėte jų nužudyti nenaudingu šlamštu, dabar ar jūs?

Paskutiniai žodžiai dėl bendrų el. Pašto rinkodaros klaidų

Mūsų sąrašas yra tik mažas pavyzdys visų įprastų el. Pašto klaidų, kurias galite padaryti. Tačiau tikimės, kad padėsime išvengti šių dešimties spąstų, kurie kenkia jūsų el. Pašto rinkodaros kampanijos sėkmei. Jei esate slaptas dėl kitų įprastų el. Pašto rinkodaros klaidų, kviečiame jus pasidalinti komentarų skiltyje žemiau.

Džiugina laimingų el. Pašto adresų sąrašas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me