10 naudingų filialų rinkodaros įrankių

10 naudingų įrankių filialų rinkodaros specialistams

Kas nemėgsta gyventi savo stilių be nustatyto tvarkaraščio?

Sėkmingi filialų pardavėjai paprastai nėra įpareigoti ir nereikia fantazuoti apie savo gyvenimo būdą, nes jie turi daugybę galimybių gyventi visavertį gyvenimą. Taigi prasminga tik tai, kad šiomis dienomis filialo rinkodaros pramonė tampa vis sudėtingesnė ir konkurencingesnė.

Augant industrializacijai ir mažėjant priklausomybei nuo plytų ir skiedinių parduotuvių, filialų rinkodaros pramonė gali prisiliesti 7 milijardų dolerių metinis skaičius pajamų per penkerius metus.

Šiandien filialo rinkodaros specialistai ne tik konkuruoja su kitais rinkodaros specialistais. Jie taip pat kovoja su sudėtinėmis kelių milijonų dolerių korporacijomis ir komandomis, finansuojamomis iš rizikos fondų.

Norėdami išgyventi šioje globalioje konkurencijoje ir išsiskirti iš minios, kaip profesionalus rinkodaros specialistas, turite turėti tvirtą rinkodaros priemonių rinkinį.

Šiame straipsnyje aptarsime filialų rinkodaros įrankius, kurių reikia norint laimėti komisinius dėl pajamų. Su jais galiausiai galėsite suprasti rinką, pritraukti srautą ir konvertuoti potencialius lankytojus. Pradėkime!

Be atsitiktinio įtraukimo, šiame sąraše yra keletas išskirtinių kvapiųjų medžiagų, kurios galėtų vaidinti svarbiausią vaidmenį filialų rinkodaros srityje.

Kodėl turėtumėte apsvarstyti filialų rinkodarą

Kaip naujokas dukterinės įmonės rinkodaros arenoje, gali būti sudėtinga pradėti naują verslą. Tačiau filialo rinkodara teikia didžiulę naudą, palyginti su tradicinėmis kolegomis. Prieš pradėdami pagrindinę diskusiją turėčiau paminėti keletą pagrindinių privalumų. Pažvelkime į juos:

  • Mažos investicijos: Galite sukurti uždarbio srautą su beveik nulinėmis investicijomis. Norint nustatyti svetainę, jums tereikia šiek tiek laiko ir kelių dolerių.
  • Nėra sandėliuko ar siuntos: Jums, kaip dukteriniam rinkodaros specialistui, nereikia turėti ar valdyti parduotuvės, inventoriaus ar bet kokio išsiuntimo proceso. Jums reikia reklamuoti tik trečiųjų šalių produktus.
  • Nėra palaikymo komandos: Nereikia palaikymo komandos. Dažnai galite patys valdyti savo svetainę.
  • Pasyvių pajamų kūrimas: Tapęs sėkmingu rinkodaros partneriu, galite sukurti pasyvų pajamų srautą. Įdiegę savo svetainę, ji turėtų lengvai įgyti pelno.
  • Pasaulinė rinka: Viena geriausių ir įdomiausių internetinio verslo, kaip dukterinės įmonės rinkodaros, dalių yra jo atvirumas ir prieinamumas visiems. Galite ugdyti ir užmegzti ryšį su savo tiksline auditorija iš bet kurio pasaulio kampelio.
  • Darbo lankstumas: Būdami rinkodaros partneriu, gausite maksimalų darbo lankstumą. Jūs pasirenkate savo tvarkaraštį.

Be šių esminių naudingų dukterinės įmonės rinkodaros aspektų, turite įvairių produktų kategorijų, kurias galite reklamuoti savo svetainėje. Visame pasaulyje galite rinktis iš fizinių, skaitmeninių gaminių, įvairių paslaugų ir narystės galimybių.

Yra daugybė įrankių, iš kurių galite rinktis. Tačiau nereikia priblokšti. Tikimės, kad perskaitę šį pranešimą gausite aiškų supratimą, kurios priemonės gali būti tinkamos jūsų dukterinės įmonės rinkodaros kelionei.

1. Flippa

„Flippa“ svetainės aukcionai

Flippa iš esmės yra internetinė rinka, kurioje pelningai galima įsigyti ar parduoti svetaines. Tai galėtų būti pagrindinė platforma žmonėms, kurie nori išpopuliarinti klestinčios partnerių svetainės kūrimo procesą nuo nulio. Naudodamiesi „Flippa“ savo nišoje galite rasti svetainę, kurią jau galite naudoti ir turėdami gerą patirtį.

Daugeliui filialų rinkodaros atstovų tai yra ideali vieta pradėti nuo solo filialo rinkodaros kelionės. Kaip ir „eBay“, „Flippa“ suteikia galimybę filialų rinkodaros specialistams siūlyti partnerių svetainėje.

Be to, „Flippa“ leidžia filialų rinkodaros specialistams įsigyti tinklalapių, turinčių tvirtą grįžtamąjį ryšį. Prieš įsigydami domeną, būtinai atlikite visą atgalinio ryšio auditą. Tai užtikrins, kad domenas nebus išpūstas dėl juodosios skrybėlės SEO praktikos. Yra daug įrodymų apie filialų rinkodaros specialistus, kurie įsigijo svetainę su stipriu atgalinio ryšio profiliu, tačiau galiausiai buvo nubausti „Google“ algoritmo atnaujinimu. Dažnai tam reikia pritraukti ankstesnių svetainių savininkų atliktą juodosios skrybėlės nuorodų kūrimo praktiką.

Taigi žaiskite saugiai – atlikite tyrimus ir įsigykite žinomoje rinkoje (pvz., „Flippa“).

2. CJ filialas

CJ filialas „Conversant“

Iš esmės dukterinė rinkodara prasideda užmezgant ryšius su įvairiais trečiųjų šalių aukščiausios kokybės produktų ar paslaugų teikėjais. CJ filialas „Conversant“ (anksčiau vadinta Komisijos jungtimi) gali būti puiki priemonė kurti partnerių partnerystes. Šioje platformoje visi jų pasiūlymai yra pagrįsti CPA (mokestis už veiksmą), ty leidėjai gauna užmokestį tik tada, kai vartotojai konvertuoja į klientą, abonentą ar potencialų klientą.

„CJ Affiliate“ yra pirmaujantis pasaulinis filialų rinkodaros tinklas, kurio specializacija yra mokamos už spektaklį programos. Pagrindinis tinklo sistemos tikslas ir perspektyva yra skatinti verslą visame pasaulyje. Jie padeda sujungti parduotuves su rinkodaros specialistais, kad kiekvieną dieną jie galėtų pasiekti milijonus interneto vartotojų. Tai ypač populiaru tarp filialų ir mažų internetinių leidėjų.

„CJ Affiliate“ gali būti intelektualūs vartai filialų rinkodaros specialistams, norintiems pradėti savo dukterinių įmonių verslą. Jie leidžia filialams kiekvienoje nišoje užmegzti naudingus santykius su trečiosiomis šalimis. Yra pažodžiui tūkstančiai partnerių programų, į kurias galite kreiptis per CJ visoms reikmėms, nuo namų prekių iki interneto prieglobos. Daugelyje jų siūlomos paprastos galimybės užsidirbti naudojant CPA – tiesiog nukopijuokite ir įklijuokite savo unikalų kodą, kad galėtumėte uždirbti.

3. SEMrushas

SEMrush yra internetinė matomumo valdymo platforma

SEMrushas yra vienas iš ryškiausių raktinių žodžių tyrimo, SEO klaidų taisymo ir, svarbiausia, konkurentų analizės įrankių. Šiuo įrankiu pasitiki garsūs interneto rinkodaros specialistai ir įmonės visame pasaulyje. Net tokios milžiniškos kompanijos kaip „Forbes“, „PayPal“, „Hyatt“ ir „Philips“ naudoja šį įrankį savo matomumui valdyti. Jis turi didžiulę duomenų bazių sistemą, kurią sudaro daugiau nei 46 milijonai domenų ir 120 milijonų raktinių žodžių.

Kaip rinkodaros partneriui, svarbu išanalizuoti konkurentų turinio rinkodaros strategiją. „SEMrush“ gali stebėti daugelį veiksnių, įskaitant natūralų domeno padėties nustatymą, URL nukreipimą į „Google“ SERP, apdovanojimų skelbimų kopijas ir jų pozicijas, MUP skelbimus, konkurentų analizę ir pan..

SEMrush leidžia atlikti išsamią esamo turinio analizę ir vertinimą. Tai puikus būdas sekti ir pasiekti turinio rinkodaros tikslus.

Bet tai dar ne viskas. SEMrush taip pat gali būti naudojamas kaip turinio audito įrankis jūsų platinimo strategijai. Pasverkite savo turinio rinkodaros strategijas ir pasinaudokite SEMrush pasiūlymais, norėdami pagerinti turinio kokybę, kad padidintumėte poveikį. Svarbiausia, kad naudodamiesi SEMrush, galite išplėsti turinio rinkodaros strategiją naudodami pridedamą Turinio auditą, Skelbimų stebėjimą ir SEO turinio šablonų įrankius..

4. Ahrefai

„Ahrefs“ SEO įrankiai

Ahrefai yra dar viena reikšminga SEO ir raktinių žodžių tyrimo priemonė. Nors tai naudojama įvairiems tikslams, pavyzdžiui, atgalinės nuorodos analizei, raktinių žodžių tyrimams, puslapio auditui, turinio analizei ir kt., Joje daugiau dėmesio skiriama atgalinei nuorodai, o ne puslapio SEO ir kitoms konkurencingoms funkcijoms..

Naudodamiesi šiuo įrankiu, filialo rinkodaros specialistai gali gauti išsamią informaciją apie savo atgalinės nuorodos profilį. Tai apima naujas atgalines nuorodas, prarastas nuorodas ir svetaines, kurios susieja su pažeistais jūsų svetainės puslapiais (kartu su tų svetainių domenų rangu). Būdami antrinės įmonės rinkodaros specialistais, taip pat galite išanalizuoti konkurentų grįžtamojo ryšio augimą ir palyginti juos su savo. Yra net skyrius, skirtas analizuoti „turinio spragas“ jūsų svetainėje, palyginti su konkurentais, kad galėtumėte tiksliai nustatyti, ko jūsų svetainei trūksta.

Filialų rinkodaroje tai yra vienas iš labai reikalingų įrankių, kad jūsų svetainė SEO taptų draugiška. Priešingu atveju yra beveik neįmanoma reitinguoti jūsų dukterinės įmonės svetainės, kuri galiausiai baigiasi netvarka. „Ahrefs“ padeda filialų rinkodaros specialistams greitai ir efektyviai optimizuoti savo svetainę. Tokiu būdu jie gali uždirbti daugiau komisinių, reitinguodami savo svetaines aukščiausioje pozicijoje.

5. Prisijunkite papildinius

Rankiniu būdu valdyti filialų ryšius, tuo pačiu reklamuojantis kaip filialo rinkodaros specialistas yra varginanti ir daug laiko atimanti užduotis. Jei esate „WordPress“ vartotojas, naudodami papildinį tikrai tai palengvinsite. Paliekate daugiau laiko kitiems savo verslo aspektams (ar net kitoms įmonėms) tvarkyti..

Jei esate „WordPress“ vartotojas, laimei, turite daug galimybių. Tiksliau, kai kalbama apie filialų papildinius. Tiesiog paleiskite greitą „Google“ paiešką. Savo tikslams rasite šimtus filialų įskiepių. Kai kurie papildiniai veikia tik tam tikroms partnerių programoms, kiti yra daug bendresni ir gali būti naudojami keliose partnerių platformose..

„AzonPress“

„Amazon“ filialų „AzonPress WordPress“ papildinys

„Amazon“ partneriams, „AzonPress“ galėtų būti puikus sprendimas. Tai yra visavertis filialų valdymo įskiepis, leidžiantis viską atlikti efektyviai ir be pastangų. Naudotojui patogi sąsaja su ypatingais administravimo skydais leidžia valdyti filialų uždarbio procesą, kuris yra tikras džiaugsmas dirbti su.

„WooCommerce“

„WooCommerce“ nemokamas „WordPress“ papildinys

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Jei ieškote bendresnės paskirties papildinio, „WooCommerce“ yra puikus pasirinkimas. Nors ne automatinis, naudodami filialų nuorodas į savo parduotuvę galite pridėti įvairių trečiųjų šalių produktų. Partnerių produktus, kaip ir bet kurį kitą produktą, lengva pridėti. Tiesiog nepamirškite pasirinkti „Išorinis / partnerių“ tipo produkto, įklijuokite savo dukterinės įmonės nuorodą, tinkinkite mygtuko tekstą ir pridėkite kainą.

Filialo „WooCommerce“ atskleidimas

Filialo „WooCommerce“ atskleidimas

Ir jei jūs ketinate naudotis „WooCommerce“ – gali būti gera idėja įdiegti ir šį patogų papildinį. Įdiegę „WooCommerce“ filialų informacijos atskleidimą, vienu mygtuko paspaudimu galite pridėti greito informacijos atskleidimo pranešimą apie visus savo išorinius produktus. Tiesiog redaguokite tekstą ir vietą naudodami tiesioginius tinkinimo priemonės „WooCommerce“ nustatymus.

Gražios nuorodos

„PrettyLinks Lite“ papildinys

Bet jei jūs naudojate paprastą tinklaraštį, tada reikia naudoti tokį papildinį kaip „PrettyLink“. Šis paprastas įskiepis uždengia jūsų partnerių ryšius su trumpu „gražiu“ ir lengvai įsimenamu saitu. Tokiu būdu jūsų nuorodos atrodys geriau ir galėsite lengvai jas atsiminti, kad galėtumėte jas pakartotinai naudoti būsimuose įrašuose.

6. Mielių SEO

Yoast SEO papildinys

Tai yra svarbiausias „WordPress“ SEO papildinys, kurį privaloma turėti bet kurioje svetainėje. Mielių SEO turi milijonus atsisiuntimų – ir nesunku suprasti, kodėl. Turėdamas daugybę integruotų XML svetainių schemų funkcijų, puslapio meta, URL peradresavimų, atviro grafiko ir dar daugiau, tai tikrai ir viskas viename SEO sprendimas daugelyje „WordPress“ svetainių.

Mielės yra plačiai žinomos dėl savo analitinių savybių. Integruotos „metabox“ parinktys žinutėse ir puslapiuose padeda geriau naudoti raktinius žodžius ir išlaikyti tinkamą turinio ilgį. Be to, jis stebi sakinio ilgį, pasyvųjį balsą ir antraštės pasiskirstymą, taip pat atlieka „Flesch“ skaitymo testą, kad nustatytų viso jūsų įrašo skaitomumą..

Kaip partnerių rinkodaros specialistas, vienas iš pagrindinių jūsų tikslų turėtų būti užimti aukščiausią poziciją paieškos sistemose. Yoast SEO gali padėti jums tai padaryti ir yra paprastas būdas išlaikyti jūsų tinklalapių SERP reitingą.

7. Gramatika

Gramatikos rašymo asistentas

Gramatika yra dar viena neįtikėtina priemonė dukterinėms rinkodaros priemonėms, kurios reguliariai skelbiasi. Tai automatinis rašybos ir gramatikos tikrinimas, kuris gali padėti bet kuriam svetainės savininkui ar tinklaraštininkui.

Gramatika vaidina puikų vaidmenį, kai reikia patikrinti naujus įrašus ir greičiau redaguoti. Gramatikos redaktorius realiu laiku praneš jums, kai bus padaryta gramatinė klaida ar rašybos klaida. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų turinys yra vienodos kokybės.

Vienas iš įdomiausių gramatikos aspektų yra tai, kad jis gali suprasti jūsų sakinio vingį, koreliuojantį žodžiais. Reiškia, kad net ir naudodamiesi įrankiu galite išlaikyti savo rašymo balsą. Kartais tai gali neteisingai suprasti tikrąją prasmę, kurią bandote atskleisti. Bet iš viso jis palaiko gana pastovų standartą ir pastebimą tikslumo laipsnį.

8. „Google Analytics“

Google analizė

Nepriklausomai nuo to, kokią nišą naudojate, tai gali būti tinklaraščių svetainė ar parduotuvė su sveikata susijusios nišos, turėtumėte suprasti savo auditoriją. Google analizė yra plačiausias analitikos įrankis, galimas filialų rinkodaros specialistams. Daugelis filialų rinkodaros specialistų naudoja šį įrankį norėdami pamatyti, kiek lankytojų ateina į jų filialų svetainę. Naudodamiesi šiuo puikiu įrankiu, jie gali valdyti įvairius matmenis. Būdami antrinės įmonės rinkodaros specialistais, galite padalyti testą, sekti nuorodas, stebėti konversijas, analizuoti skirtingą elgesį ir sugebėti išsiaiškinti, kaip vartotojai sąveikauja su jūsų dukterine įmone..

Matuojant pardavimus, konversijas ir analizuojant išsamią informaciją apie jūsų svetainę, „Google Analytics“ padeda formuoti tikėtinos sėkmės planą. Šiomis dienomis beveik visi filialų rinkodaros specialistai naudojasi „Google Analytics“ siekdami įvertinti savo svetainės SEO pastangų ir tikslų sėkmę.

Norėdami žinoti apie visus jūsų svetainės įvykius ir išmatuoti tikslą, turite žinoti išsamią žmonių sąveiką, kai jie lankosi jūsų svetainėje, kiek laiko jie paprastai būna, ir, svarbiausia, kokius puslapius jie daugiau ar mažiau lankosi jūsų svetainėje. Šis analizės rezultatas leis jums suprasti visą jūsų svetainę ir leisti jums imtis tinkamų veiksmų norint pagerinti savo dukterinės įmonės svetainę.

„Google“ svetainių rinkinys

„Google“ svetainių rinkinys, skirtas „WordPress“

Pasiekite visus „Google Analytics“ duomenis (ir dar daugiau). Tiesiog įdiekite nemokamą papildinį, tada naudokite prietaisų skyde esančias nuorodas, kad galėtumėte „Google“ paslaugas prijungti prie savo svetainės (apie tai išsamiai aprašome „Google Site Kit“ vadove). Tai apima „Google Analytics“, taip pat visus kitus „Google“ naudingus įrankius ir paslaugas, tokias kaip „Search Console“, „Adsense“, „PageSpeed ​​Insights“, optimizavimas ir žymų tvarkyklė..

„Monstrų įžvalgos“

„MonsterInsights Analytics“, skirtą „WordPress“

Informacija ir atsisiuntimasPeržiūrėti demonstracinę versiją

Galite naudoti „MonsterInsights“ papildinį norėdami lengvai pridėti, tinkinti ir valdyti „Google Analytics“ svetainių stebėjimo paslaugas savo „WordPress“ svetainėje. Papildinyje yra realiojo laiko statistika ir skelbimų stebėjimas, be to, jis suderinamas ir su el. Prekybos platformomis. Taigi galite geriau sekti savo rezultatus ir optimizuoti partnerių rinkodaros bei SEO strategijas.

9. Redakcinis kalendorius

Redakcinis kalendorius „WordPress“ papildinys

Redakcinis kalendorius yra strateginių internetinių dienoraščių planavimo papildinys. Tai leidžia planuoti ir suplanuoti visus savo pranešimus svetainėje, kurie gali būti nepaprastai svarbūs atsižvelgiant į jūsų filialo nišą. Technikos tinklaraščiai norės suplanuoti įrašus apie kitą didelį „Apple“ renginį, arba mados tinklaraščiai gali norėti suplanuoti straipsnius ar vaizdo įrašus per mados savaitę. Jei norite paskelbti savo turinį, viską palengvinsite, tiesiog stebėkite akis viename ekrane. Geriausia, jei šis įrankis saugo jūsų svetainėje esančią medžiagą.

Šis papildinys leidžia pašto tvarkymą atlikti lengvai ir patogiai. Nuo įrašo planavimo, turinio kūrimo iki paskelbimo datos – galite stebėti visą procedūrą iš pirmo žvilgsnio. Galite suplanuoti įrašus pagal datas ir laiką, esantį viename skydelyje.

„Drag and drop“ funkcija gali palengvinti veiksmus keičiant paskelbimo datas. Yra stalčių juodraštis, skirtas valdyti visus jūsų svetainės skelbimų juodraščius. Vienu metu galite valdyti kelių autorių įrašus ir redaguoti įrašus naudodami „greito redagavimo“ funkciją. Tik administratorius ir redaktorius gali patirti visas šio papildinio funkcijas. Autoriai gali skelbti, redaguoti ir pertvarkyti savo įrašus. Autoriai gali įrašyti įrašą tik juodraštyje ir perkelti savo žinutes, o abonentas gali matyti kalendorių.

Galite naudoti mūsų vadovus, kaip sukurti redakcinį kalendorių, taip pat geriausius papildinius, kad tvarkytumėte redakcinę darbo eigą, kad gautumėte dar daugiau patarimų.

10. „MailChimp“

„MailChimp“ el. Pašto rinkodara

El. Paštas vis dar yra vienas iš dominuojančių rinkodaros būdų. Neįrašius patikimo el. Pašto rinkodaros įrankio, šis įrašas būtų neišsamus. „MailChimp“ yra tvirta el. pašto rinkodaros platforma, palengvinanti visų rūšių įmones ir rinkodaros specialistus. Partnerių rinkodaros specialistams tai gali būti galinga priemonė el. Pašto rinkodarai pradėti. Šis rinkodaros įrankis naudojamas siunčiant el. Laiškus, kad būtų galima parduoti atitinkamus produktus, pasiekti tikslinę auditoriją ir paversti pardavimus.

Naudodamiesi „MailChimp“, galite kurti informacinius biuletenius, sąrankos kampanijas, valdyti abonentų profilius, sekti el. Pašto adresus ir pridėti socialinio bendrinimo. Be to, integruota analizės ir pakartotinio paskelbimo sistema leidžia rinkodaros specialistams generuoti ad hoc ataskaitą. Be to, „MailChimp“ rinkodaros specialistams teikia iš anksto nustatytus šablonus ir „drag and drop“ kūrimo priemonę, kad būtų labai lengva sudaryti informacinį biuletenį..

Kitas svarbus „MailChimp“ naudojimo aspektas yra tai, kad naudodamiesi šiuo įrankiu galite atlikti A / B testavimą. Galima išbandyti, kuri tema ar pristatymo laikas veikia geriausiai, naudojant minimalų požiūrį. Kiekviename teste galite gauti keletą variantų, pvz., Skirtingą siuntimo laiką, turinį, temų eilutes ir vaizdus ir tt. Panašiai „MailChimp“ leidžia segmentuoti savo adresatų sąrašą. Taigi galite paskelbti tikslines kampanijas, kad gautumėte daugiau konversijų.

Trumpai sakyčiau, kad jūs, kaip filialo pardavėjas, gautumėte keturis, kuriuose turi būti išplėstinės „MailChimp“ funkcijos. Tai rinkodaros automatizavimas, išplėstinis segmentavimas, efektyvumo stebėjimas ir A / B testavimas.

„WordCress“ skirtas „MailChimp“

MC4WP: „WordPress“ skirtas „Mailchimp“

Bet norint naudotis tomis priemonėmis pirmiausia reikia susikurti savo el. Pašto sąrašą. Geri „MailChimp WordPress“ papildiniai leidžia lengvai pridėti registracijos arba „optin“ formą į savo svetainę. Puikus pasirinkimas yra populiarus nemokamas „WordCress“ įskiepis „MailChimp“, kuris prideda paprastas, mobiliesiems paruoštas ir patogias jūsų svetainės registracijos formas. Papildinys taip pat suderinamas su populiariais papildiniais, tokiais kaip „Contact Form 7“, „MemberPress“, „WooCommerce“ ir dar daugiau – tai suteikia daugybę galimybių kaupti abonentų skaičių..


Filialų rinkodaros sėkmė priklauso nuo daugybės faktorių. Tai atsižvelgia į jūsų kūrybiškumą, jūsų požiūrį į rinką ir tinkamų dukterinės rinkodaros priemonių naudojimą. Svarbiausia, kad tai priklauso nuo sugebėjimo įgyvendinti savo žinias didžiuliame konkurenciniame filialų rinkodaros pasaulyje.

Tiesa, kad filialų pardavėjai jau turi toną savo lėkštės. Dauguma savamokslių rinkodaros specialistų mokosi bandydami ir suklydę. Bet filialų rinkodaros atstovų atveju už mažas klaidas gali būti prarastas dienos pelnas. Nedarykite kvailų netyčinių nelaimingų atsitikimų – verčiau pasinaudokite aukščiau paminėtais įrankiais, kad galėtumėte pradėti savo dukterinį verslą ir nuolat jį stebėti.

Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo jums išsiaiškinti tinkamus filialų rinkodaros įrankius, kurie ilgainiui leis jums uždirbti komisinius filialams. Jei turite ką nors pasidalyti šiuo klausimu ar ką nors paklausti, pateikite savo užklausą žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me