10 „Premium WordPress“ priedų, kuriuos turite turėti

„WordPress“ temos suteikia didelę pritaikymo galią, o įskiepiai padidina dalykus viena ranka aukščiau, pridėdami linksmybes (ction) prie pramogų parko. Tuomet „WordPress“ priedai įsitraukia ir paįvairina dalykus, siūlydami jums dar daugiau funkcijų, galios ir galimybę pateikti pakankamai didelę reikšmę, kai tai svarbu..

Šios dienos įrašas yra dešimt (10) nuostabių „WordPress“ priedų, kurie bus puikios investicijos jums, rinkinys. O, jei nežinojote, priedai yra tik papildiniai, kurie yra kitų papildinių plėtiniai. Pažiūrėkite, kaip į savo automobilį galėtumėte pridėti turbokompresoriaus ar azoto paketo? Transporto priemonė važiuoja gerai, be šių priedų, tačiau negalima ignoruoti turbokompresoriaus ar azoto paketo, kai juos atgaivinsite! Priedai.

„UberMenu“ – lipnus meniu pratęsimas

„UberMenu-Sticky-Menu-Extension-WPExplorer“

Šis priedas yra „UberMenu“ – „WordPress Mega“ meniu papildinio plėtinys. Jis vaidina vieną vaidmenį ir labai gerai jį vaidina. Tai suteikia jums galimybę padaryti jūsų meniu lipnų. Galite priklijuoti „UberMenu“ prie tam tikros vietos, laikydami ją (meniu) rodomą, net jei vartotojas visą slinktį nukreipia į jūsų puslapio apačią. Jūsų interneto lankytojams patiks jūsų išradingumas, nes jie gali pasiekti meniu (ir naršyti jūsų svetainę) iš kur. Šis gražus plėtinys perka daugiau nei 2 900 pirkėjų, įspūdingas pirkėjo įvertinimas yra 4,65 / 5,00 ir kainuoja vos 4 dolerius.

Gaukite „UberMenu“ – „Sticky“ meniu pratęsimas

Kodo skaitytuvo priedas, skirtas „Ninja“ saugumui

„CoreScanner-wordpress-addon-wpexplorer“

Ar naudojate ir mylite „Security Ninja WordPress“ papildinį? Jei taip, jums patiks „Core Scanner“ priedas. Kaip rodo pavadinimas, šis priedas padės nuskaityti „WordPress“ pagrindinius failus vienu paspaudimu. Galėsite: rasti sugedusius failus, atkurti sugadintą failą, ištaisyti išnaudojimus ir pašalinti „avarijas“, pvz., Netyčinius ištrynimus ar taisymus, suremontuoti „WordPress“ automatinius atnaujinimus ir peržiūrėti failų kodą..

Priedas pateiktas su draugiška vartotojo sąsaja, kuria lengva naudotis, taip pat su išsamiomis instrukcijomis, kurios padės jums. „Core Scanner“ pirkėjų reitingas yra 4,39 / 5,00, daugiau nei 730 pirkinių ir mažmeninė prekyba kainuoja tik 5 USD. Su „Core Scanner“ priedu užtikrinkite griežtą „WordPress“ saugumą.

Gaukite „Core Scanner“ priedą, skirtą „Security Ninja“

Temų rinkinys, skirtas „Ninja“ iššokantiems langams

temos-pack-for-ninja-pack-wpexplorer

Jei naudojate „Ninja“ iškylančiuosius langus, kad pritrauktumėte („aukščiau“) vartotojus savo „WordPress“ svetainėje, jums patiks papildomos iššokančios temos, pateiktos šioje temų pakuotėje. Pakuotėje yra penkios naujos temos, kurios būna įvairių spalvų. Kitos pagrindinės funkcijos yra: visiškai reaguojantis ir patogus mobiliesiems, labai lengvai konfigūruojamas ir pritaikomas, nemokami atnaujinimai, parengtas vertimas, „jQuery“, atsidavę palaikymo darbuotojai ir dar daugiau. Šis temos paketas yra būtent tai, ko jums reikia, kad suteiktumėte „Ninja“ iškylantiesiems langams dėmesį ir (arba) padidintumėte savo interneto patrauklumą. Šio „WordPress“ priedo pirkėjo reitingas yra 4,50 / 5,00 ir kainuoja tik 5 USD.

Gaukite „Ninja“ iššokančių langų temų paketą

GYVAS! „MyMail“

„mymail-live-wordpress-addon-wpexplorer“

„MyMail“ naujienlaiškio papildinio mėgėjams dabar galite pamatyti „… kas realiu laiku atidaro jūsų naujienlaiškių kampanijas!“. Jums nereikia laukti pranešimų el. Paštu, tačiau visi veiksmai vyksta tiesiogiai! Šis priedas geriausiai veikia su „MyMail Newsletter Plugin“ 1.5.3 ar naujesne versija, ir jūs turite įjungti „Geo tracking“ nustatymų puslapyje, kad pamatytumėte savo abonentų vietą. Gyvai! skirtas „MyMail“ yra suderinamas su „WordPress 3.8.1“. Priedo pirkėjo reitingas yra 4,64 / 5,00, jis parduodamas tik už 10 USD.

Prisijunkite! skirtas „MyMail“

„WordPress“ socialinės apklausos papildinys

„WordPress-Social-Polling-Plugin-wordpress-addon-wpexplorer“

Neleisk, kad paskutinis truputis pavadinimo iškristų, šis mažasis numylėtinis iš tikrųjų yra „WordPress“ priedas. „WordPress“ socialinės apklausos papildinys buvo sukurtas populiariam „WordPress“ lengvos apklausos papildiniui, be kurio mūsų mažasis numylėtinis neveiks. Bet kai jūs pradėsite tai veikti, galėsite pritraukti tūkstančius (1000s) naujų vartotojų, sulaukti dar 10 kartų daugiau teigiamų įvertinimų, peržiūrų ir pasidalinimų bei surinkti savo tikslinės auditorijos nuomones. Papildinys kainuoja tik 6 dolerius, tad kodėl jo negavus?

Gaukite „WordPress“ socialinės apklausos papildinį

„Šablonas“ – „Visual Composer“ šablonų tvarkyklė

šablonas-šablonas-tvarkyklė-vizualiai-kompozitorius-wordpress-addon-wpexplorer

„Visual Composer“ yra pirmas populiariausias „WordPress“ priekinių ir foninių elementų, skirtų „Drag & Drop“, kūrėjas. „Visual Composer“, pirkęs daugiau nei 19 000 pirkėjų ir įvertinęs 4,57 / 5,00, yra daugelio interneto svetainių kūrėjų mėgstamiausias puslapių kūrėjas. Rašymo metu šis įskiepis naudoja daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių (50 000) svetainių. „Šablonas“ leidžia tvarkyti šablonus „Visual Composer“. Galite „… sukurti, tvarkyti ir nustatyti prieigą prie savo šablonų…“ priklausomai nuo puslapio įrašo tipų ir vartotojo vaidmenų. Taip pat per kelias minutes galite importuoti ar eksportuoti į kitas svetaines ir (arba) iš jų. „Šablonas“ siūlo daugybę kitų funkcijų, tokių kaip automatinis perkėlimas, 15 pasirinktinių CSS temų (premijos funkcija!), „Šablono“ turinio elementas, skirtas atnaujinti turinį visuose puslapiuose vienu metu, panaikinti prieigos valdymą pagal turinio tipą ar vartotojo vaidmenis ir tt pirkėjo reitingas yra 4,60 / 5,00 ir kainuoja 10 USD. Pratęsta licencija kainuoja 50 USD ir yra verta investicijų.

Gaukite šabloną: „Visual Composer“ šablonų tvarkyklė

„WordPress“ vartotojo žymės

„WordPress-user-bookmarks-for-userpro“

Populiaraus „UserPro“ profilių papildinio plėtinys, šis priedas suteikia jūsų vartotojams galimybę žymėti, ką jie nori, nuo įrašų iki pasirinktinių įrašų ir forumo temų, be kitų. Be to, priedas leidžia vartotojams efektyviai valdyti šias žymes. „WordPress“ vartotojo žymas, skirtas „UserPro“, lengva integruoti į bet kurią „WordPress“ temą. Kas daugiau? Prieš pirkdami galite išbandyti vandenis naudodami demonstracinę sąskaitą. �� Kitos funkcijos apima suderinamumą su visų tipų turiniu, sukurtu su AJAX, valdikliu (šoninei juostai), trumpojo kodo funkcionalumu ir API intelektualiems vartotojams. Priedo pirkėjo reitingas yra 4,38 / 5,00, jo mažmeninė kaina yra 10 USD.

Gaukite „WordPress“ vartotojo žymas, skirtas „UserPro“

Verslo paketas sluoksniuotiems iššokantiems langams

verslo paketas-už daugiasluoksnius iššokančius langus-wordpress-addon-wpexplorer

Jei turite verslo svetainę, turite viską gerai sutvarkyti. Tai reiškia, kad jūs taip pat turite tinkamai naudoti savo iššokančius langus. Dabar, jei mėgstate „Layred Popups WordPress“ papildinį (ir „Layered Popups Script“), jūsų verslo svetainė gaus didelę naudą iš šio „Business Pack“ priedo. Turėdami dešimt (10) daugiasluoksnių iššokančiųjų langų, kuriuos lengva naudoti ir pritaikyti, niekas neturėtų kliudyti jūsų kūrybiškumui. Šio „WordPress“ priedo pirkėjo reitingas yra 4,80 / 5,00 ir kainuoja tik 2 USD. Du balai suteikti jūsų verslo svetainei profesionalų iššokantį langą.

Gaukite „Business Pack“ sluoksniniams iššokantiems langams

Didžiausi vizualinio kompozitoriaus priedai

„ultimate-addons-for-visual-composer-wordpress-addon-wpexplorer“

Šis vienas „WordPress“ priedas prideda keletą funkcijų jūsų „Visual Composer“. Kadangi mes labai mėgstame numerius, šis plėtinys suteikia jūsų „Visual“ kompozitoriui dar šešis (6) papildomus elementus, kurie, jei jums įdomu, bus be galo naudingi jūsų svetainei. Šio nuostabaus papildinio autoriai (slaptame laiške jūsų nuoširdžiam laiškui) pažadėjo į šį plėtinį įtraukti dar daugiau elementų :). Ar aš susidomėjau jūsų susidomėjimu? Gerai. Šis „WordPress“ priedas pridės elementus prie „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemonės piktogramoms, informacijos dėžutėms, sąrašams, apversiamoms dėžutėms, skaitikliams ir interaktyvioms reklamjuostėms. Šis priedas yra visiškai pritaikomas, turi sąsajos redaktorių ir yra taupymo laikas. Pirkėjo reitingas yra 4,97 / 5,00, jis parduodamas kaip karšti pyragaičiai po 12 USD.

Gaukite geriausius vizualinio kompozitoriaus priedus

PASTABA: Jei ieškote net daugiau Nuostabūs „Visual Composer“ priedai, būtinai užsukite į „Premium“ daugiafunkcinę „WordPress“ temą. Sukūrėme savo pačių sukurtą „WPExplorer“ vizualinio kompozitoriaus plėtinį, skirtą pasirinktinėms piktogramų dėžutėms, slankmačiams, karuselėms, atsiliepimams ir dar daug daugiau.

Suplanuotas skaitytuvo priedas, skirtas „Ninja“ saugumui užtikrinti

suplanuotas skaitytuvas-priedas-saugumui-ninja-wordpress-addon-wpexplorer

Mes žiūrime į „WordPress“ saugumą rimtai, todėl aš maniau, kad pridėsiu saugos priedą, kad galėčiau atsiriboti nuo jūsų kojų pirštų, kiek tai susiję su jūsų „WordPress“ svetainės saugumu. �� Suplanuotas skaitytuvo priedas daro tiksliai tai, ką jūs galvojate. Tai leidžia suplanuoti automatinius saugos nuskaitymus. Šie nuskaitymai pateikiami kartu su pranešimais el. Paštu ir greitais pranešimais, jei į jūsų internetinius namus įsibrauna koks nors bjaurus įsilaužėlis. Šis priedas gerai žaidžia kartu su „Security Ninja“ papildiniu, „Core Scanner“ priedu ir kitais papildiniais. Jį lengva įdiegti ir jame yra draugiška vartotojo sąsaja. Jis turi patrauklų pirkėjo reitingą 4,39 / 5,00 ir grąžins jums tik 5 dolerius.

Gaukite „Ninja“ suplanuoto skaitytuvo priedą

Premija: lengvi skaitmeninių atsisiuntimų plėtinių rinkiniai

lengvai skaitmeniniai atsisiuntimai-plėtiniai

Paskutinės minutės papildymas bus įvairūs „Easy Digital Downloads“ elektroninės komercijos „WordPress“ papildinio priedai ir papildiniai. Prie šio galingo el. Prekybos papildinio galima pridėti daugybę funkcijų. Vienas iš variantų yra įsigyti „mega Core Extensions Bundle“, kuris suteiks jums komisinių lankstumą, ribotą turinį, sąlyginius peradresavimus, pardavimus, pdf sąskaitų faktūrų išrašymą, apžvalgas, pristatymą, valdiklius ir daug daugiau. Kitas puikus pasirinkimas yra „Marketplace“ paketas, kuris leidžia lengvai sukurti savo internetinę parduotuvę su keliais pardavėjais kaip pyragą. Arba jūs visada galite pasirinkti, kuriuos plėtinius norite, ir įtraukti daugiau, kai jums jų reikia.

Gaukite lengvus skaitmeninių atsisiuntimų plėtinius

Išvada

„WordPress“ priedai suteikia papildomų funkcijų ir tai yra faktas, tačiau jie negali veikti patys. Turite įdiegti „pagrindinius“ papildinius, kuriuos jie pratęs. Beje, priedai suteikia jums daugybę funkcijų, kurios puikiai tiks jūsų svetainei. Gaukite papildinius, kurie patenkina jūsų poreikius, ir prisijunkite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me