10 įrankių, palengvinančių darbą su „WordPress“

Nuostabūs įrankiai, palengvinantys darbą su „WordPress“

Aš lažinuosi, kad mes sutarėme, kai sakau, kad gyvenimas jau yra toks sunkus, koks yra. Tai per trumpas laikas ir ribotas laikas padaryti viską, kas yra jūsų „WordPress“ grupių sąraše, ir būti viskuo, ko tikėjotės. Turėti porą nuostabių įrankių, padedančių įveikti naštą, iš tiesų yra gelbėjimo priemonė..

Šie 10 nuostabių įrankių padarys jus beprotiškai produktyvius ir jūsų „WordPress“ gyvenimas bus daug lengvesnis. Daugiau darbo atliksite per trumpesnį laiką. O tai reiškia, kad dieną turėsite daugiau minučių praleisti su šeima ar džiaugtis dalykais, dėl kurių taip sunkiai dirbate.

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą

Gaukite rašiklį ir šiek tiek popieriaus, kai tik ketiname palengvinti jūsų „WordPress“ gyvenimą 10X. Mes maišome nemokamus ir geriausius įrankius, nes kartais puikūs dalykai gyvenime nėra nemokami. Aukščiausios kokybės įrankiai yra palyginti pigūs (ir jei šiame sąraše nematote savo mėgstamiausio įrankio arba neturite klausimų ar pasiūlymų, nedvejodami komentuokite įrašo pabaigoje).

1. Mielių SEO

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą

„WordPress SEO“ ir SEO apskritai nėra vaiko žaidimas. Viena klaida ir „Google“ neskubės jus pakabinti. Vis dėlto gerai įvertinti jūsų raktinius žodžius „Google“ (kiti paieškos varikliai tiesiog seka IMHO pavyzdžiu) yra taip paprasta, kaip pyragas, juo labiau naudojant papildinį, pvz., „Yoast SEO“.

Nuo to laiko, kai prieš porą metų perėjau ant „WordPress“ juostos, „Yoast SEO“ buvo mano pagrindinis SEO sprendimas. Dėl šio papildinio ir daugybės kruopščiai parašyto SEO turinio, mes užėmėme pirmą vietą „Google“ pagal porą raktinių žodžių.

Tačiau kas daro „Yoast SEO“ išsiskiriančiu iš daugelio kitų „WordPress“ SEO įskiepių? Pradedantiesiems, „Yoast SEO“ padeda jums sukurti skaitomą turinį, kuris yra profesionaliai optimizuotas paieškos sistemoms „woo“ tiesiai iš jūsų pranešimų redaktoriaus!

Prie kitų funkcijų priskiriami džiūvėsėliai, kanoniniai URL adresai, vidinio susiejimo pasiūlymai, turinio įžvalgos, peradresavimo tvarkyklė ir palaikymas visą parą. Šis įrankis pristatomas dviem skoniais: nemokama versija ir aukščiausios kokybės versija, kurios kaina – 89 USD.

Sužinokite daugiau apie „Yoast“ SEO

2. Nuostabus ekrano vaizdas

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą

Matote šio įrašo ekrano kopijas? Na, aš juos patraukiu naudodama „Awesome Screenshot“, dėka Dev Sharma iš WPKube, kuris man pristatė šį madingą įrankį.

Tai labai palengvino mano „WordPress“ tinklaraščių rašymą, nes anksčiau aš turėjau naudoti „prt sc“ („Print Screen“), „MS Paint“ ir „Photoshop“, apimančius daugybę žingsnių..

Įrankis aprūpintas daugybe funkcijų, leidžiančių komentuoti, užfiksuoti ir redaguoti ekrano kopijas / vietinius vaizdus pėsčiomis po parką. Vienu spustelėjimu įkeltas failas pasidaro įspūdingas.

Galite patraukti visą puslapį, darbalaukį, matomą naršyklės lango dalį, puslapio pasirinkimą, atidėti fiksavimą ir redaguoti užfiksuotus paveikslėlius širdyje. Be to, jie siūlo ekrano įrašymo įrenginį, kuris per metus kainuoja 19,99 USD.

Nuostabi ekrano kopija turi „Mozilla Firefox“ ir „Chrome“ plėtinius ir autonominę „Chrome“ programą, kurią naudoti yra stebuklas..

Sužinokite daugiau apie nuostabų ekrano vaizdą

3. „FileZilla“

10 nuostabių įrankių, palengvinančių jūsų „WordPress“ gyvenimą

Neturėdami tinkamo įrankio, failų perkėlimas iš standžiojo disko į nuotolinį serverį sukelia migreną. FTP kategorijoje „FileZilla“ neša dieną jūsų, bet tai tik aš.

Bet ar galite kaltinti mane, kad myliu FTP įrankį, kuris yra nepaprastai lengvas naudoti? Jei turite teisingus prisijungimo duomenis, galite pasiekti savo žiniatinklio serverį ir perkelti failus kaip viršininkas.

Pavyzdžiui, galite atsisiųsti failus / aplankus iš savo žiniatinklio serverio tiesiog vilkdami. Jau neminint to, kad „FileZilla“ yra nuostabūs saugos parametrai, siūlantys jums saugią prieigą prie „WordPress“ svetainės, kad padarytumėte taip, kaip jums.

Galite sukurti failus savo serveryje tiesiai iš darbalaukio, lengvai pakeisti failų teises ir nuveikti dar daugiau. „FileZilla“ yra nemokama FTP kliento programa, atiduodanti sandorį.

Sužinokite daugiau apie „FileZilla“

4. RegistracijosMagika

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ registraciją

Jums, kaip „WordPress“ vartotojui, bet kada reikės sukurti formas. Šiuo atžvilgiu pastebėsite, kad „WordPress“ vartotojo registracijos sistemos funkcionalumas yra ribotas.

Būtent dėl ​​šios priežasties jums reikia „RegistrationMagic“ – steroidų vartotojo registracijos ir valdymo papildinio.

Trumpai tariant, „RegistrationMagic“ padeda „… sukurti pritaikytas vartotojo registracijos formas, priimti mokėjimus, sekti pateikimus, valdyti vartotojus, analizuoti statistiką, priskirti vartotojo vaidmenis ir dar daugiau“. Iš tos vienintelės citatos galite pasakyti, kad šis įskiepis sunkiai pakelia.

Norėdami suteikti jums geresnį vaizdą, leiskite mums pamatyti keletą dalykų, kuriuos šis blogas berniukas gali padaryti. Pirma, galite sukurti neribotą skaičių vartotojo registracijos formų, kurių kiekvienoje yra skirtingi laukai. Tai reiškia, kad, be kitų dalykų, jūs netgi galite priimti savo failų priedus.

„RegistrationMagic“ pristato galutinio vartotojo puslapį, kuris leidžia vartotojams registruotis svetainėje, prisijungti, atsisiųsti pateikimus, tikrinti operacijas ir iš naujo nustatyti slaptažodžius.

Šis įskiepis išryškina vartotojo valdymą. Tai yra intuityvus prietaisų skydelis, padedantis sekti formų pateikimus, mokamų vartotojų nustatytus mokėjimus, filtruoti formas atsižvelgiant į datą / laiką ir dar daugiau.

„WordPress“ galima nemokamai nemokamai naudotis „RegisterMagic“, tačiau geriausias savybes galite rasti naudodamiesi „Pro“ versija, kurią galite rasti registracijosMagic.com.

Sužinokite daugiau apie „RegistracijosMagic“

5. Gražios nuorodos

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą

Užuot naudoję bjaurų saitą, pvz https://www.example.com/dp/B00TQ1PB/ref=s9_acsd_bw_wf_a_dlpec1f4_cdl_1?, galite naudoti papildinį „Pretty Links“, kad sukurtumėte vartotojui draugiškesnes nuorodas, tokias kaip https://yoursite.com/product-name. Ši antroji grandis yra gražesnė ir lengviau skleidžiama.

Kitaip tariant, „Pretty Links“ padeda sutrumpinti nuorodas naudojant savo domeną, užuot pasikliaujant trečiųjų šalių nuorodų sutrumpinimo paslaugomis, tokiomis kaip bit.ly arba tinyurl.com. Tada galite nukreipti bet kurią savo sukurtą nuorodą į bet kurį kitą pasirinktą URL.

Be to, „Pretty Links“ yra su nuorodų stebėjimo sistema, rodančia, kiek paspaudimų gauna jūsų nuorodos, iš kur buvo gauti paspaudimai, pagrindinį kompiuterį, naršyklę ir operacinę sistemą..

Šis įrankis yra nuostabus „WordPress“ vartotojams, norintiems sekti el. Laiškų nuorodas, išvalyti filialų nuorodas ir dalytis nuorodomis socialinėje žiniasklaidoje, komentaruose ir forumuose..

Sužinokite daugiau apie „Pretty Links“

6. Klesti laidus

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą

Nesvarbu, ar turite nedidelį ar didelį internetinį verslą, el. Pašto rinkodara yra vienas geriausių būdų pasiekti savo tikslinę auditoriją ir padidinti konversijų rodiklius. Pagalvokite apie tai, kaip turintį tiesioginį kontaktą su savo perspektyvomis.

Bet prieš pradėdami siųsti rinkodaros pranešimus savo klientams, turite surinkti reikiamą auditorijos informaciją, tokią kaip vardas, el. Pašto adresas ir visa kita, ko jums reikia. O kas būtų geresnis būdas užfiksuoti šią informaciją, nei „Thrive Leads“?

Šis sąrašo sudarymo įrankis aprėpia madingas funkcijas, tokias kaip „SmartExit“, kad sugautų lankytojus prieš jiems paliekant jūsų svetainę, A / B testus, tikslų taikymą, gražias animacijas, paleidimo parinktis, neribotas pasirinkimo formas, integraciją su keliomis el. Pašto rinkodaros platformomis ir išsamias ataskaitas tarp kiti.

„Thrive Leads“ yra aukščiausios kokybės įrankis. Vienos svetainės licencija grąžins jums vienkartinį 67 USD sumą. Kiti planai apima $ 97 paketą 5 svetainėms, 15 svetainės licencijų paketą, kuris kainuoja 147 USD ir 19 USD / mėn. Klestėjimo narystės paketą neribotoms svetainėms.

Sužinokite daugiau apie klestėjimo laidus

7. WAMP

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą

Kuo daugiau sužinosi apie „WordPress“, tuo lengvesnis bus gyvenimas, kai dirbsi su platforma. Geriausias būdas sužinoti apie „WordPress“ yra pasinerti ir išbandyti dalykus savarankiškai.

Tačiau norint paleisti bet kurį „WordPress“ egzempliorių, jums reikia interneto serverio. Tuo pačiu metu nusipirkus domeno vardą ir užsiregistravus žiniatinklio prieglobos paskyrai, išlaidos neturėtų prasmės, jei viskas, ko norite, yra išbandyti „WordPress“ vandenis.

Ką turi daryti „WordPress“ vartotojas? Malonu, kad paklausėte. Galite įdiegti „WordPress“ savo kompiuteryje naudodami tokį įrankį kaip WAMP. WAMP yra „Windows Apache MySQL“ ir „PHP“ santrumpa. Profesoriaus kalba WAMP jūsų kompiuteryje įdiegia žiniatinklio serverį.

Tada naudodami žiniatinklio serverį galite įdiegti tiek „WordPress“ egzempliorių, kiek norėtumėte, kad išbandytumėte. Jei turite „Mac“, galite naudoti MAMPAS arba XAMPP.

Sužinokite daugiau apie WAMP

8. „Chrome“ kūrėjo įrankiai

10 nuostabių įrankių, palengvinančių „WordPress“ gyvenimą

Koks tai buvo gelbėtojas. „Chrome“ kūrėjų įrankiai („DevTools“) yra svarbi „Google Chrome“ naršyklės dalis, apie kurią dauguma „WordPress“ pradedančiųjų nežino.

Norėdami sutaupyti laikinojo „Chrome“ kūrėjo įrankių, jūsų rankose buvo daug žiniatinklio kūrimo ir derinimo galios.

„DevTools“ dėka jūs galite turėti gilią prieigą prie savo „WordPress“ svetainės vidinės pusės tiesiai iš naršyklės lango. Kodėl svarbu turėti tokią didelę prieigą??

Na, jūs galite laikinai redaguoti savo svetainę faktiškai nepakeisdami savo kodo, pamatyti išdėstymo problemas, atsekti probleminį kodą, patikrinti svetainės įkėlimo laiką ir žaisti su „JavaScript“ be kita ko.

„Chrome“ kūrėjų įrankiai yra integruoti į „Google Chrome“, tai reiškia, kad visą šį nuostabumą gausite nemokamai. Norėdami pasiekti „DevTools“, tiesiog dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite bet kurį puslapio elementą ir pasirinkite Tikrinti elementą. Žemiau pažiūrėkite, kaip pakeičiau „WordPress.org“ pagrindinį puslapį:

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą

Kad būtų teisinga, čia yra a „Mozilla Firefox“ žiniatinklio kūrėjų priedas.

Sužinokite daugiau apie „Chrome DevTools“

9. Užrašų knygelė++

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą užrašų knygelėje ir pliusuose

Dirbdami su „WordPress“, galbūt norėsite nusilpti ir nešvariai rašyti kodą patys. Galbūt norėtumėte sukurti savo vaiko temą, pridėti šiek tiek kodo į savo .htaccess failą, redaguoti wp-config.php arba pridėkite funkcijas prie savo funkcijos.php byla, be kita ko.

Ir kadangi kodą galima greitai išnaudoti, jums reikia nepaprasto kodo redaktoriaus, kuris padėtų jums išlikti svarbiausiems ir nieko nedaryti. „NotePad ++“ leidžia neįtikėtinai lengvai rašyti kodą keliomis programavimo kalbomis.

Su tokiomis funkcijomis kaip sintaksės paryškinimas ir lankstymas, paieškos ir pakeitimo funkcijos, dokumentų žemėlapis, patraukli GUI, automatinis pildymas ir dar daugiau, kodo rašymas dar nebuvo lengvas..

Sužinokite daugiau apie „NotePad“++

10. „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė

10 nuostabių įrankių, kurie palengvins jūsų „WordPress“ gyvenimą „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonėje

Turinio rinkodara ir SEO eina koja kojon su tikslingo srauto generavimu. Norint laimėti tiek turinio rinkodaros, tiek SEO, reikia griežtų raktinių žodžių tyrimų. Kaip kitaip jūs pasakysite, kokios temos domina jūsų skaitytojus?

Galbūt jums pritrūko temų idėjų. Kaip semiatės naujų idėjų, kaip išlaikyti savo turinio rinkodaros techniką ir veikti? Vėlgi, jums reikia tinkamų raktinių žodžių tyrimų, kad nustatytumėte temas, kurias nori perskaityti jūsų skaitytojai.

Matote, jūsų skaitytojai naudoja raktinius žodžius, kad rastų temas ir produktus. Jei galite rasti šiuos raktinius žodžius, esate įpusėjęs. Jei perskaitėte iki šiol, džiaugsitės sužinoję, kad rasti raktinius žodžius yra taip paprasta, kaip naudoti „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonę.

Tai nemokamas „Google“ įrankis, leidžiantis generuoti raktinių žodžių idėjas pagrindinėje tema.

Sužinokite daugiau apie „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonę

Dabar tau

Kurie įrankiai palengvina „WordPress“ gyvenimą? Ar mes palikome jūsų mėgstamus „WordPress“ įrankius? Patikrinkite daugiau „WordPress“ įrankių verslui mūsų tinklaraštyje arba pasidalinkite su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje. Pasimatysime!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me