10 svarbiausių priežasčių, kodėl turėtumėte pradėti tinklaraštį naudodami „WordPress“

10 svarbiausių priežasčių, kodėl turėtumėte pradėti tinklaraštį naudodami „WordPress“

Aš gulėčiau per dantį, jei sakyčiau, kad internetinių dienoraščių rašymas nėra vienas geriausių dalykų, kuriuos aš kada nors gyvenime padariau. Aš turiu galvoje, kad dirbdama su puikiais žmonėmis iš viso pasaulio, mėgaujuosi savo namuose, naudodama tokias akmenis, bet šis įrašas ne apie mane.

Šiandien mes kalbame apie tai, kodėl internetinių dienoraščių kūrimas yra vienas geriausių sprendimų, kuriuos jūs kada nors priėmėte. Tiesą sakant, mes jums atsiųsime 10 svarbiausių priežasčių, kodėl šią minutę turite pasinerti į internetinius dienoraščius arba, jei buvote nutraukę pertrauką, pasinerkite atgal tiesiai į.

Beje, nesijaudinkite, jei nesate daug rašytojas, tinklaraščių rašymas yra lengvas dalykas. Jūs tiesiog laukite ir pamatysite! Paruoškite savo kompiuterį su tuo kavos puodeliu. Ar tu pasiruošęs? Puiku.

1. Internetiniai dienoraščiai yra nesunkūs

Turėtumėte pradėti dienoraštį vien dėl to, kad tai yra labai lengva. Laikykite tai naujų metų dovana sau. Ar yra koks nors geresnis sprendimas, nei nepaprastai lengva įgyvendinti??

Atminkite, kad nesakau, kad internetinių dienoraščių rašymas yra lengvas darbas, o atvirkščiai, kad yra labai mažai kliūčių patekti į šalį. Jums tiesiog reikia kompiuterio su prieiga prie interneto ir idėjos, kaip pradėti.

Pats darbas gali būti labai reiklus, kaip ir kiekvienas savarankiškai vykdomas verslas, tačiau atlygis (ir ne tik piniginis) yra vertas. Geriausia, kad norint sukurti tinklaraštį jums nereikia laipsnio, interneto dizainerio ar jokių išgalvotų mokymų. Galite gyventi per minutę, pasidalindami su visu pasauliu. Viskas, ko jums reikia internetinių dienoraščių įrašymui, yra spustelėjimas.

2. Nes tai yra prieinama kaina

Galite pradėti rašyti internetinius dienoraščius nemokamai naudodami „WordPress.com“ dienoraštis. Tai suteikia visiškai nemokamą vietą dalintis savo mintimis, įkelti vaizdą ar vaizdo įrašus ar rašyti vadovus. Daugelis žmonių tai pradeda kiekvieną dieną.

Bet čia, „WPExplorer“, mes tikrai renkamės savarankiškai prižiūrimą „WordPress.org“, kuris siūlo daugiau galios nei „WordPress.com“ paprastam tinklaraštininkui (jei norite sužinoti daugiau, skaitykite vadovą „WordPress.org“ vs „WordPress.com“). Labai lengva perkelti savo tinklaraštį iš „WordPress.com“ į „WordPress.org“, jei jau esate jį pradėję.

Norėdami sukurti savarankiškai prižiūrimą tinklaraštį, jums tiesiog reikia prieglobos, nes galite rasti keletą nuostabių nemokamų „WordPress“ temų ir įskiepių, kuriuos galite naudoti savo tinklalapio stiliui ir papildomoms funkcijoms kurti. Iš „Bluehost“ galite gauti gerą, bendrą prieglobą už 2,95 USD per mėnesį (pirmaisiais metais), kurioje yra nemokamas domenas (pirmaisiais metais) ir daugiau nei pakankamai išteklių naujam tinklaraščiui. Taigi maždaug 35 USD šiais metais jūs galite turėti savo „WordPress“ tinklaraštį! Turėti savo vietą internete yra juokingai maža kaina – kodėl gi nepradėjus tinklaraščio??

3. Tobulinkite savo rašymo knygas

Rašymas yra naudingas visiems ir visiems. Tai menas ir įgūdžiai, kuriuos verta turėti. Ir kadangi jums reikia 10 000 valandų vertės praktikos, kad galėtumėte tapti bet ko ekspertu, kaip būtų dienoraščių rašymas, kad pagerintumėte savo rašymo įgūdžius? Kaip ir raumenys, stiprėjant treniruotėms, internetiniai dienoraščiai reguliariai gerina jūsų rašymo įgūdžius. Išmoksite, kaip greičiau paversti savo mintis žodžiais, taip pat ir pagal savo stilių.

Nors man labiausiai patinka rašyti savo žinutes ant popieriaus, kad jaustumėmės iš tikrųjų rašydamas ant popieriaus, tai neišsaugo daug laiko, ir, be abejo, „WordPress“ yra geriausias įrankis rašyti.

Nemokamas „WordPress“ blaškymas

Beveik kiekvienoje „WordPress“ temoje bus dienoraštis, todėl tiesiog spustelėkite Žinutės> Pridėti naują, kad pradėtumėte rašyti. Nepamirškite įjungti blaškymasis laisvas rašymas – spustelėkite skirtuką „Ekrano parinktys“, esantį viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, ir pažymėkite langelį. Dabar teksto rengyklės viršuje turėtumėte pamatyti išplėtimo piktogramą. Spustelėkite jį, kad paslėptumėte „WordPress“ prietaisų skydelį ir paskelbimo parametrų laukelius (žymas, kategorijas, matomą vaizdą ir tt), kad būtų matomas tik teksto rengyklė..

„WordPress“ raginimai

Nežinote ką parašyti? Dienos pranešimas skelbia raginimus, kurie padės pradėti. Pvz., Šiandien raginimas yra „pokalbis“ ir mes pradedame pokalbį apie jus pagaliau pradedant savo dienoraštį. Jei vis dar nežinote, nuo ko pradėti, kur pradėti, peržiūrėkite mūsų vadovą, kaip įveikti vilkinimą ir pradėti dirbti!

4. Kiekvieną dieną mokykitės naujos informacijos ir įgūdžių

Norėdami parašyti savo druskos vertą turinį, turite investuoti laiką ir išteklius į mokslinius tyrimus. Net jei neketinate rašyti nė vieno įrašo, jums reikės ne tik to, ko jūs aistringai jaučiate, bet ir daugybės tyrimai.

Be to, darbas apima rašymą apie įvairius dalykus, esančius jūsų nišoje / iš jos (aš patarčiau nesiblaškyti keliose nišose / temose, bet kas jus sustabdytų?). Rašydami apie skirtingus dalykus kiekvieną dieną jūs tampate protingesnis žmogus, ir jūs galite nusinešti į banką. Kai pirmą kartą pradedate mūsų veiklą, jums siūlomi darbai apie dalykus, kurių dar nepažįstate, tačiau prašau neleiskite, kad tai jus sustabdys.

„Treehouse“ internetiniai kursai

Neskubėkite sužinoti apie viso pasaulio kalbų kodavimą, kelionių vietas, egzotiškas virtuves, super automobilius, istorinius įvykius ir kultūras. Išmokite save, tada mokykitės daugiau. Mes labai rekomenduojame tokias svetaines kaip „Treehouse“, Lynda ir Udemy pradėti nuo naujų dalykų (arba WP101, jei jus domina būtent „WordPress“), tačiau „YouTube“ taip pat yra daugybė nuostabių nemokamų kursų (nors jiems, be abejo, prireikia šiek tiek daugiau laiko).

5. Tapti autoritetu

Nepaaiškinsite, kaip tai atsitiks, bet kai dienoraštį skelbiate apie tam tikrą temą, skaitytojai pradeda susisiekti su jumis kaip tos temos ekspertas. Kas žino, kokie puikūs žmonės ir kokie dalykai, šis valdžios statusas tave atneša?

Yra daug savamokslių ekspertų, susijusių su bet kuria tema, ir jie siūlo įvairius produktus ir paslaugas, nes jie įsitvirtina kaip savo srities valdžios atstovai. „Creme de la creme“ tinklaraštininkė bet kurioje nišoje yra gerai apmokama ir gerbiama pozicija. Valdžia bet kurioje dalyko srityje atveria duris visam galimybių pasauliui. Tinklaraštis yra lengviausias būdas įsitvirtinti kaip patikimą autoritetą bet kurioje srityje.

Taigi kaip nustatyti save kaip autoritetą? Pirmiausia susiraskite savo internetinių dienoraščių nišą, tada pradėkite rašyti. Rašykite savo tinklaraštyje, pateikite svečių pranešimus ir įsitraukite į socialinę žiniasklaidą su kitais jūsų nukreiptos srities ekspertais. Premija – visa ši internetinė veikla padės sukurti auditoriją, o verslas visada naudingas verslui.

6. Sutik naujų nuostabių žmonių

„WordCamp“ renginiai

Esame socialūs gyvūnai. Mes visada norime suformuoti gentis ir prisijungti prie tų, kurie dalijasi mūsų ambicijomis ir siekiais. Internetiniai dienoraščiai sujungs jus su nuostabiais žmonėmis, kurie yra tokie pat aistringi kaip ir jūs.

Jūs sutiksite influencerius, kurie atveria jūsų akis, motyvatorius, kurie palaiko jus, darbdavius, kurie jus samdo, ir net investuotojus, kurie norėtų su jumis bendradarbiauti. Jūs sutiksite tiek daug žmonių, žmonių, kurių nebūtumėte sutikę be tinklaraščio.

Žmonės, kurie gali tapti realaus gyvenimo draugais. Žmonės iš visų gyvenimo sričių. Jie tave įkvėps, kritikuos ir dalinsis neįsivaizduojamais būdais. Jie taps jūsų gyvenimo dalimi, o jūs – jų. Jums patiks blogosfera, o naudodamiesi „WordPress“ galėsite draugystę perkelti į realų pasaulį.

Kiekvienais metais vyksta svarbūs „WordPress“ įvykiai, ir dažnai bent vienas ar du įvyksta šalia jūsų. Čia yra keletas mūsų mėgstamiausių:

7. Būk savo bosas

Jei turite nuo 9 iki 5 ir jums tai patinka, puiku – laikykitės! Tačiau jei norėtumėte išvengti kasdienio darbo ir paskambinti kadrų tinklaraščiams, tai tikrai jums. Atsisveikink su sėdėjimu eisme, užvirtu kava ir atrodysiu tomis pačiomis sienomis!

Jei norite būti savo viršininku, vykdyti vaisingą verslą ir daryti tai daugiausia laikydamiesi jūsų sąlygų, internetinis dienoraščių rašymas yra puikus darbas. Jūs netgi galite pradėti internetinį dienoraštį kaip šalutinį gėdą ir išlaikyti dabartinį darbą.

Dabar, būdamas savo viršininku, turi savo privalumų ir trūkumų. Vis dėlto tai yra kažkas, ką reikėtų bent kartą gyvenime išbandyti. Tai yra jaudulys, turintis savo verslą iš bet kurios pasaulio vietos. Ypač jei jūs naudojate tik savo natūralius talentus. Įgytos žinios taip pat veikia, todėl nevenkite gėdytis.

8. Lankstus tvarkaraštis ir fokusavimas

Tinklaraščių kūrimo karjera yra chameleonas dėl to, kad trūksta geresnio žodžio. Tai gali sutelkti į viską, ko tik norite, ir bet kada galite pasiimti. Šio tipo lankstumas yra tai, ko nerandate dirbdami jokiame kitame darbe ar net daugumoje pomėgių.

Taip pat galite lengvai perjungti pavaras ir paversti savo tinklaraštį verslu. Pavyzdžiui, tinklaraštį galite naudoti norėdami siūlyti paslaugas, nukreipti daugiau srauto į savo pagrindinę svetainę, reklamuoti parduotuvę neprisijungę, pasidalyti savo mintimis ir atlikti beveik viską, ką galite galvoti. Tinklaraštis yra vertingas internetinio tinklo įrankis, nes jis yra toks universalus.

Be to, jums nereikia rašyti visą laiką ar net visai. Galite pasirinkti kitą laikmeną, pavyzdžiui, vaizdo įrašą, vaizdą, garso įrašą, žaidimus, arba išsinuomoti kitus žmones, kad galėtumėte parašyti savo svetainei ir auditorijai. Kurdami savo tinklaraštį, jūsų pasirinkimas tikrai yra begalinis.

9. Uždirbkite pinigų (tiek, kiek norite)

Uždirbkite pinigų naudodami „WordPress“

Aš esu tinklaraštininkė samdydama ir nesu vienintelė. Tai reiškia, kad aš dienoraštį pragyvenimui, kaip milijonas ir vienas kitas tinklaraštininkų. Nauda (kaip ir jūsų paties viršininkui) yra jūsų pačių pajamų valdymas. Jūs kontroliuojate savo įkainius ir tvarkaraštį, todėl jūsų pajamos yra 100% kontroliuojamos.

Kai kurie žmonės ištobulino tinklaraščių sudarymo formulę ir uždirba milijonus. Pažymint keletą žinomų tinklaraštininkų, tarp jų yra Scott DeLong (tas, kuris mums atnešė „ViralNova“), Pat Flynn („Smart Passive Income“)..

Pradėję tinklaraštį, sukurkite gerą turinį ir generuokite srautą, galite užsidirbti pinigų iš savo svetainės ir prekės ženklo. Yra daugybė būdų, kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“ per filialų nuorodas, remiamus straipsnius, skelbimus, „Adsense“ ir dar daugiau. Būkite kūrybingi, atlikite tyrimus ir nepamirškite laikytis taisyklių (FPK, mokesčiai ir kt.).

Tinkamai elgiantis, internetiniai dienoraščiai yra vienas pelningiausių darbų pasaulyje. Be to, jūs uždirbate pinigus darydami tai, kas jums jau patinka.

10. Norėdami atiduoti

Jei norite čempionuoti dėl jums rūpimos priežasties, neprivalote būti Nelsonas Mandela ar Wangari Mathaai. Per savo internetinį dienoraštį labai lengva pritraukti pokyčių. Spręskite problemą ir internetinis dienoraštis leidžia bendrauti su bendraminčiais.

Jei norite pradėti ar paremti labdarą, turite būti Billas Gatesas ar Big Seanas? Atsakymas yra ne. Jūsų tinklaraštis yra galingas įrankis kuriuos galite naudoti palaikydami bet kokią priežastį. Parašykite nuoširdų straipsnį apie tai, kas jums tikrai rūpi, sukurkite bendro finansavimo svetainę, kad gautumėte aukas ne laiku arba net nepaaukotumėte savo laiko, ir pasinaudokite įgytomis žiniomis apie internetinius dienoraščius, kad sukurtumėte svetainę jums svarbia tema..

Savo tinklaraštyje taip pat galite grąžinti bendruomenei. Suteikite naujiems tinklaraštininkams platformą, kaip paskelbti jų vardą skelbiant svečius, reklamuokite apie būsimus „WordPress“ įvykius, bendrinkite savo tinklaraščių rašymo patarimus ir dar daugiau. Yra daugybė būdų, kaip nefinansiniais būdais padidinti „WordPress“ bendruomenės vertę.

Dabar tu…

Ko po velnio lauki? Kodėl nerašinėjate tinklaraščių? Kas jus sulaiko? Ir manyti, kad mūsų sąrašas čia nėra baigtinis; yra daugybė kitų dalykų, kuriuos galite padaryti naudodamiesi internetiniais dienoraščiais.

Jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl šio įrašo ar tinklaraščių apskritai, nedvejodami komentuokite toliau. Džiaugsmas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me