10 „WordPress“ išteklių, kuriuos reikia pažymėti dabar

Patyrę „WordPress“ kūrėjai paprastai turi svetainių, kuriose dažnai lankosi, kolekciją, norėdami gauti naujausias naujienas, apžvalgas apie produktus ir mokymo programas, susijusias su projektavimu, kūrimu ir kodavimu. Tai yra žaidimo pavadinimas. Kuo ilgiau dirbote šiame versle, tuo geriau susipažinote su turimais ištekliais ir tuo, ką kiekvienas siūlo.

Vis dėlto rūšiavimas pagal tai, kas ten yra, gali užtrukti, ypač kai norite tiesiog susipažinti su gera informacija.

Nesvarbu, ar esate ilgametis profesionalas, ar tik pradedate darbą, kartais jums reikia nurodyti faktą, vaizdo įrašą ar kodo fragmentą, kad projektas vyktų toliau pagal tvarkaraštį. Turint tai omenyje, šie dešimt išteklių gali būti naudingi norint greičiau ir efektyviau sukurti savo svetaines ir veikti.

„WordPress Codex“

WordPress-Codex

Nesąmonė, tiesa? Vis dėlto tai reikia paminėti – ypač pradedantiesiems. „WordPress Codex“ yra patikimas šaltinis, apimantis praktiškai visus CMS aspektus. Peržiūrėję čia pateiktus straipsnius, padėsite sukurti savo pirmąją svetainę. Tai paaiškina viską nuo diegimo iki temų diegimo ir jūsų pačių papildinių rašymo.

Ar aš paminėjau, kad tai yra išsami?

Keletas pagrindinių šaltinių, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, yra šie „WordPress.tv“ ir Sukurkite „WordPress“. „WordPress.tv“ pateikiami oficialūs „WordPress“ komandos vaizdo įrašai, interviu iš įvairių „WordCamp“ renginių, vykstančių visame pasaulyje, ir dar daugiau. Padaryti „WordPress“ suteikia vartotojams prieigą prie įvairių „WordPress“ aspektų, įskaitant „Core“, UI, pritaikymo neįgaliesiems ir kt., Plėtros. Jei norite, netgi galite įsitraukti ir prisidėti kuriant būsimus „WordPress“ įsikūnijimus.

„WPExplorer“

Akivaizdu, kad mes esame puikus šaltinis, kurį jau turėjote pažymėti. Naudodami naudingus vadovus, puikius papildinius ir temų rekomendacijas bei svarbias naujienas apie „WordPress“, „WPExplorer“ yra puiki vieta jums ieškoti reikalingos informacijos. Ilgus metus dirbome savo tinklaraštyje, ieškodami kokybiškų autorių, kurie galėtų pasidalinti savo žiniomis, ir surinkę šimtus temų bei papildinių, kuriuos rekomenduoti. Be to, mes sukūrėme savo pačių populiariausias „WordPress“ temas, kurias galite atsisiųsti ir naudoti kada panorėję.

Sukimo momentas

Sukimo momentas

Sukimo momentas yra puiki „WordPress“ naujienų ir bendruomenės svetainė, kurioje pateikiama naujausia informacija ir bendruomenės ekspertų parašyti straipsniai. Aš dažnai lankosi šioje svetainėje, nes man patinka unikalus kampas, paimtas iš čia pateiktų istorijų. Rašytojai galvoja ne lauke ir dažnai palieka mane sakydami „Hmm“, kuris neabejotinai yra vertinamas. Dabar, kai internete yra tiek daug „WordPress“ svetainių, retai rasite tokią, kuri verčia susimąstyti, tačiau „Torque“ tinka sąskaitai.

Daugelyje straipsnių taip pat yra verslo aspektas, taigi, jei norite paversti savo „WordPress“ svetainę internetiniu verslu, čia rasite tai, ko jums reikia, tada keletą.

CSS-triukai

CSS triukai

Tikras šaltinis, jei kada nors buvo, CSS-triukai lankytojams pateikia paprastus CSS fragmentus, patarimus ir gudrybes, kuriuos reikia įdiegti savo svetainėse. Yra keletas kitų svetainių, siūlančių panašius išteklius, tačiau man ši svetainė ypač patinka dėl intuityvaus dizaino ir nesudėtingo požiūrio. Neleisk, kad kas nors jums pasakytų, kad nesvarbu koks patrauklus dizainas – tai tikriausiai daro, o CSS-gudrybės yra tinkamas to pavyzdys.

Be to, jei jums prireiks kai kurių CSS fragmentų ne „WordPress“, ši svetainė taip pat aprėpia pakankamai PHP, „JavaScript“ ir „jQuery“ gudrybių, kad ilgą laiką būtumėte užimtas..

WP Jedi

Jūs turite įvertinti svetainę, kuri tvarko kasdieninius atnaujinimus, neprarandant kokybės ir būtent tai ir atneša WP Jedi. Galite tikėtis papildinių ir temų aplanko, saugumo sprendimų, SEO patarimų ir dar daugiau. Tai panašu į daugelio skirtingų „WordPress“ svetainių, sujungtų į vieną, turinį. Ir viskas, kas sumažina dalykų, kuriuos man reikia spustelėti per tam tikrą dieną, skaičių, yra geras dalykas. Tai gali atrodyti tingiai, tačiau dirbant internete efektyvumas yra svarbiausia.

„Pippin“ papildiniai

„Pippins“ įskiepiai

Pippin Williamson turi tvirtą (ir nusipelniusią) reputaciją kaip aukštos kokybės papildinių kūrėjas ir „Pippin“ papildiniai yra jo svetainė. Čia galima rasti daugybę nemokamų vadovėlių, kad pradėtų kurti kūrėjas. Bet jei to jums nepakanka, yra ir mokama narystės galimybė, kuri suteikia jums galimybę naudotis dar daugiau mokymų. Nepamirškite perskaityti apžvalgos ar dviejų ir apsilankyti palaikymo forume.

Ši svetainė yra geriausias laiko įmanomas būdas. Rimtai, aš drįstu tave ne ko nors išmokti.

„WP Hub“

Nors jis atnaujinamas rečiau nei kai kurie kiti tinklaraščiai, kuriuos aš čia minėjau iki šiol, „WP Hub“ kompensuoja kokybės trūkumą. Galite tikėtis ilgų įskiepių ir temų sąrašų, išsamių vadovėlių ir daugybės šaltinių, kurie yra sukurti tinkami ilgą laiką. O, ir verta paminėti, kad jie taip pat parduoda temas ir papildinius. Turite beveik 700 temų ir daugybę papildinių, kuriuos galėsite rūšiuoti, geriau į tai. Verta žymės, jei jūsų paprašysite, ir verta reguliariai žiūrėti.

„WPKube“

Norite dar vieno gero skaitymo, kad galėtumėte įtraukti į savo sąrašą? Patikrinimas „WPKube“. „Devesh Sharma“ pradėjo „WPKube“ kurti dar 2010 m., Ir tai tapo puikiu vadovų, šaltinių ir rekomendacijų, susijusių su „WordPress“, šaltiniu. Jų įrašai puikiai tinka bet kokio „WordPress“ vartotojo techniniam lygiui. Jei esate naujokas ar sunkus kūrėjas, vis tiek galite įvertinti pranešimus apie Erzinantys dalykai apie „WordPress“ (ir kaip juos ištaisyti), arba 25 moterys, kurias reikia žiūrėti naudojant „WordPress“.

„ManageWP“

„managewp-blog“ puslapis

Atleisk akivaizdžią savireklamą (nes esu redaktorė), bet „ManageWP“ Tinklaraštis iš tikrųjų yra tikrai naudingas šaltinis. Dalinamės naujausiomis „WordPress“ naujienomis, siūlome svarbiausių mėnesio temų ir papildinių pasirinkimą bei išsamią naujausių „WordPress“ plėtros tendencijų analizę..

Čia taip pat yra vadovėlių ir daugybė patarimų bei gudrybių, padėsiančių optimizuoti naujausią svetainę artimiausioje ateityje..

„Speckyboy“ dizaino žurnalas

Nors ir atsidavęs dizainui apskritai, „Speckyboy“ dizaino žurnalas turi „WordPress“ skiltį, kuriai negaliu padėti. Svetainėje taip pat yra mobiliųjų telefonų kūrimas, UX, grafinis dizainas, laisvai samdomi darbai ir net fotografija. Kadangi bendra svetainės aprėptis yra plati, ji veikia kaip maloni segelė į kitą skyrių. Manėte, kad gaunate tik 8 išteklius, tačiau aš susikūriau keletą „premijų“, kad padėčiau dar labiau išplėsti kūrėjo įrankių dėžę..

Premijos ištekliai, skirti išlaikyti jūsų tobulėjimo įgūdžius

Tobulėjant tobulėjimo karjerai, jūs norėsite nuolatos išbandyti naujus dalykus, kad patobulintumėte savo įgūdžius ir praplėtumėte savo žinių bazę. Šie „premijų“ ištekliai turėtų padėti jums išlikti kelyje:

  • „Tuts + Code Tutorials“: Apimantis viską, pradedant „WordPress“ ir baigiant mobiliųjų telefonų kūrimu, baigiant PHP, „Tuts +“ skiltyje „Kodas“ yra viskas, ko reikia norint patobulinti savo kodavimo ir projektavimo įgūdžius, o po to dar šiek tiek. Tikras šaltinis, kuris jau seniai yra naudingas pramonėje.
  • Konigi grafinis popierius: Tai yra būtent tai, kas atrodo, ir yra visiškai neįkainojama kelių skirtingų disciplinų dizaineriams. Iš esmės tai yra 8,5 x 11 colių grafinis popierius, specialiai sukurtas sąveikos dizaineriams, vizualiųjų dizainerių ir informacijos architektams, siekiant sukurti prasmingų svetainių laidinius rėmus. Atsisiųskite jį ir pamatysite, ką turiu galvoje.
  • Išskirtinis sąrašas: Kur mes būtume be šios svetainės? Tai viskas, esanti svetainės antraštėje „Žmonėms, kuriantiems svetaines“, ir tai ne kartą buvo įrodyta, nes ji turi unikalų interneto dizainą, kodavimą, turinio kūrimą, UX ir dar daugiau. Žurnalo stilius taip pat patrauklus. Ką aš galiu pasakyti? Aš esu gero dizaino mėgėja.

Nors ne visoms mano išvardytos svetainės bus naudingos, tačiau jos yra patrauklios įvairiose pramonės šakose ir pasirodė esanti naudingos mano pačių svetainių kūrimo užduotyse, todėl negalėčiau atsispirti, kad čia nebendrauju su jomis..

Tau. Kokie yra jūsų mėgstamiausi ištekliai, kurie „WordPress“ svetainių kūrimą ir plėtrą daro šiek tiek lengvesnį ar intuityvesnį? Kurioje svetainėje galėtumėte tiesiog negyventi? Aš tikrai norėčiau išgirsti jūsų atsiliepimus, todėl atmeskite jūsų pasiūlymus žemiau pateiktuose komentaruose. O kas žino? Galbūt jie bus įtraukti į būsimą įrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me