12 geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių ir paslaugų

10 ir daugiau geriausių „WordPress“ atsarginių kopijų papildinių ir paslaugų

Svetainės kūrimas yra smagi patirtis, kai viskas vyksta gerai. Tačiau patirtis gali greitai pasidaryti, jei iškiltų problemų jūsų „WordPress“ svetainėje. Pvz., Diegdami naują temą ar papildinį galite nukentėti nuo kenkėjiško įsilaužėlio arba pasiduoti sugadintiems duomenims. O galbūt tiesiog atlikote pakeitimą, kurio, ko tikėjotės, nepadarėte, ir dabar nebeturite galimybės grįžti. Susidūrusios su jūsų svetainės problemomis gali būti nelinksmos, dar labiau, kai net neįsivaizduojate, kaip ją atkurti.

„WordPress“ paprastai yra saugi ir patikima jūsų svetainės turinio valdymo sistema. Tačiau kartais nepaisant visų jūsų atsargumo priemonių, kažkas gali nutikti. Tarkime, kad praradote savo svetainę, kaip galėtumėte ją atkurti iki šiol buvusios šlovės?

Atsarginės kopijos yra atsakymas. Jie yra viena geriausių ir patikimiausių apsisaugojimo priemonių nuo bet kokios formos grėsmės jūsų svetainei. Turėdami įprastą atsarginių kopijų sudarymo tvarkaraštį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai atkurti turinį ir vėl pradėti naudoti.

Neautomatinės atsarginės atsarginės kopijos (dar žinomos kaip su papildiniu)

Neautomatinės atsarginės kopijos veiks nedidelėje svetainėje, kurioje yra nedaug žiūrinčiųjų ir nedaug darbuotojų, tačiau augant jūsų svetainės auditorijai ir personalui, jūs retai galite leisti sau leisti savo svetainę neprisijungę. Nors neautomatinės atsarginės kopijos suteikia daugiau pasirinkimo galimybių, neabejotinai sudėtingesnė yra rankinės atsarginių kopijų kūrimo jūsų svetainėje kopijas. Daugiau apie tai, kaip naudoti neautomatines atsargines kopijas, galite perskaityti išsamiame vadove, kaip sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją.

Paprastai svetainių administratoriai yra per daug užsiėmę, kad neautomatiškai darytų atsargines svetainių atsargines kopijas, o jei reguliariai nedaroma atsarginių kopijų kopija, jūsų svetainė gali būti išvengta prastovų, jei jūsų svetainė praranda duomenis arba patenka į nulaužimo auką. Arba, jei jūsų kompiuterio serveriai patiria fizinį išpuolį (bet kuri stichinė nelaimė, galite pasirinkti) ar kitaip. Tinklalapyje, kuriame yra pakankamai didelė auditorija, geriausia, jei naudojatės papildoma atsarginių kopijų kūrimo paslauga ar papildiniu. Ir net jei jūsų svetainė nėra labai populiari, vis tiek turėtumėte naudoti bent nemokamą papildinį.

Net jei turite mažą biudžetą, šiek tiek papildomai išleisite atsarginę paslaugą – tai gerai išleisti pinigai. Šios paslaugos jums atneša visą sunkų darbą, todėl galite ramiai miegoti žinodami, kad jūsų „WordPress“ svetainė yra gerose rankose. Tačiau mes padarėme viską, kad įtrauktume geriausius geriausius „WordPress“ atsarginius papildinius – nemokamus ir „premium“. Taigi vien todėl, kad jūsų biudžetas nesuteikia pakankamai laisvės judėti vienai iš mūsų paminėtų mokamų variantų, tai dar nereiškia, kad nerandate nuostabaus nemokamo papildinio, kuris padėtų reguliariai kurti atsarginę svetainės kopiją..

1. „VaultPress“

„VaultPress“, skirta „WordPress“

Oficiali „Automattic“ teikiama atsarginių kopijų tarnyba „VaultPress“ siūlo daugybę atsarginių kopijų pasirinkimo variantų, pradedant nuo paprasčiausių, pradedant nuo 2 USD / mėn., Ir baigiant pažengusiais, kurių kaina yra 20 USD / mėn. Tiesą sakant, mes tikime, kad „VaultPress“ sukuria atsarginę kopiją „WPExplorer“ kiekvienam ir kasdien.

VP atstato

„VaultPress“ gali sukurti ir saugoti atnaujintą jūsų svetainės kopiją, kiekvieną dieną sinchronizuodama visą „WordPress“ turinį ir teikdama automatines atkūrimo parinktis. Be to, atliekamas apsaugos patikrinimas, kad jus informuotų apie bet kokias galimas grėsmes svetainės saugumui.

„VaultPress“

Labai lengva ieškoti atsarginį archyvą ir nuspręsti, kurią atsarginę kopiją galėtumėte naudoti. Naudodami „VaultPress“ galite lengvai atkurti savo svetainę naudodami FTP arba SSH ryšį. Galite atsisiųsti atsargines kopijas ir išsaugoti jas bet kuriame nešiojamajame saugojimo įrenginyje arba įkelti į bet kurią internetinės saugyklos svetainę, pvz., „Google“ diską ar „Dropbox“. Jei kiltų kokių nors problemų dėl atkūrimo, „VaultPress“ teikia puikų palaikymą, padėsiantį atkurti svetainę.

Už 29 USD / mėn. Galite gauti apsaugą nuo šlamšto, automatizuotus atkūrimus, atsargines kopijas realiu laiku, saugos nuskaitymą, visą atsarginį archyvą ir seifų palaikymą. Pats minimaliausias planas – kasdienis atsarginių kopijų kūrimas, automatiniai atkūrimai, seifų palaikymas ir 30 dienų atsarginių kopijų archyvas.

„VaultPress“ galite naudoti keliose svetainėse, turinčiose tik vieną sąskaitą. Diegdami galite pasiekti visas atsargines kopijas „VaultPress“ papildinys.

2. „iThemes“ sukurta „BackupBuddy“

„BackupBuddy“ - „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys, skirtas atkurti „WordPress“ perkėlimą

Informacija ir atsisiųsti

Naudokite „BackupBuddy“ norėdami atsargiai kurti atsargas ir atkurti „WordPress“ svetaines be jokių pastangų. Savo atsargines kopijas galite išsaugoti bet kur naudodami „Amazon“ žiniatinklio paslaugas, „Dropbox“, „Rackspace Cloud“, FTP ir el. Paštą.

„BackupBuddy“ - „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys, norint atkurti „WordPress“ perkėlimą (1)

Su „BackUp Buddy“ galite paleisti dažnas duomenų bazių atsargines kopijas arba baigti kurti atsargines kopijas, naudoti išorinio saugojimo parinktis, naudoti „BackUp Buddy Stash“ saugyklą, planuoti atsargines kopijas, neįtraukti kai kurių failų atsarginių kopijų ir kurti atsarginius profilius..

„BackupBuddy“ - „WordPress“ atsarginės kopijos papildinys, norint atkurti „WordPress“ perkėlimą (2)

Atkūrimą labai lengva atlikti net ir „WordPress“ naujokui. „BackUp Buddy“ gali padėti lengvai perkelti jūsų „WordPress“ svetainę į kitą domeną ar pagrindinį kompiuterį. Kitos „BackUp Buddy“ funkcijos apima pranešimus el. Paštu, atsarginę saugyklos ribą, atskirų failų saugojimą, kenkėjiškų programų nuskaitymą, duomenų bazės teksto pakeitimus, duomenų bazės nuskaitymą ir taisymą bei interaktyvų svetainės katalogą..

3. „UpdraftPlus“

„UpdraftPlus WordPress“ atsarginės kopijos papildinys

„UpdraftPlus“ yra efektyvus ir labai populiarus „Freemium“ papildinys, padedantis sukurti „WordPress“ svetainės atsargines kopijas „Amazon S3“, „Google Drive“, „Rackspace Cloud“, „Dropbox“, FTP, SFTP, SCP, „OpenStack Swift“, „WebDAV“ ir net el. Paštu..

Pasirinkę šią parinktį galėsite greitai pasidaryti visas „WordPress“ svetainės atsargines kopijas ir laikyti jas debesyje arba atsisiųsti tiesiai į kompiuterį. Papildinys taip pat palaiko tiek suplanuotas, tiek pagal pareikalavimą sukurtas atsargines kopijas ir leidžia sudaryti skirtingus svetainės failų ir duomenų bazių tvarkaraščius.

„Updraft“ parinktys

Naudokite „Updraft“, kad atliktumėte greitus atkūrimus, automatines atsargines kopijas su kartojamais tvarkaraščiais, perkeltumėte svetaines, pasirinktumėte konkrečius failus, kuriuos norite sukurti atsarginėms kopijoms, ir atsisiųskite atsarginius archyvus. Jei įkėlimas sustabdomas per anksti arba nepavyksta, papildinys pakartotinai bando nepavykusį nusiųsti. Užšifruokite duomenų bazių atsargines kopijas naudodami papildomos versijos priedą. Šis įskiepis veikia keliomis kalbomis, todėl vyksta vertimo darbai. Nemokama versija bus tinkama daugumai vartotojų, nors „premium“ versija siūlo daugybę papildomų funkcijų, įskaitant prieigą prie prioritetinio palaikymo..

4. „BlogVault“

„BlogVault“ atsarginės kopijos

Informacija ir atsisiųsti

Saugi atsarginių kopijų sistema, padedanti „WordPress“ vartotojams automatiškai kurti atsargines kopijas, atlikti automatinius atkūrimus, perkelti svetaines ir peržiūrėti atsargines kopijas iki 30 dienų. Galite išsaugoti bet kurią norimą atsarginę kopiją iš atsarginių kopijų archyvo į „Dropbox“. Galite išbandyti „BlogVault“ serverių atsargines kopijas, kad patikrintumėte, ar pasirinkta atsarginė atsarginė kopija.

„BlogVault“ kurti atsargines „WooCommerce“ atsargas

Naudodami „BlogVault“, galite įjungti ir realaus laiko atsarginių kopijų kūrimo funkciją. Reikšmė, kai atliksite savo svetainės pakeitimus, „BlogVault“ neatims ir neatnaujins atitinkamų failų. Tokiu būdu jūsų svetainės turinys visada yra saugus!

Kitos svarbios savybės yra papildomos atsarginės kopijos, nemokama vietos saugykla, palaikymas keliose svetainėse, integruotas inscenizavimas, lentelių atsarginės kopijos „WooCommerce“ parduotuvėms ir nuostabi palaikymo komanda, pasirengusi padėti visą parą.

5. Kopijavimo aparatas

Dublikatoriaus nemokamas „WordPress“ papildinys

Kopijavimo įtaisas yra perkėlimo papildinys, kurį galite naudoti kurdami atsargines savo svetainės momentines nuotraukas. Nemokamas papildinys leidžia jums klonuoti savo „WordPress“ svetainę ir sukurti rankines atsargines kopijas pagal pareikalavimą. Tai sukūrė visą „WordPress“ failų, svetainės turinio, duomenų bazės, temų ir papildinių, supakuotų į ZIP failą, atsarginę kopiją..

Taip pat yra „Pro“ versija, skirta atsarginiam planavimui, debesies saugyklos ryšiui, el. Pašto pranešimams ir dar daugiau.

6. „BackWPup“

Nemokamas „WordWress“ papildinys „BackWPup“

„BackWPup“ yra dar vienas „Freemium“ papildinys, galintis atlikti automatines „WordPress“ svetainių atsargines kopijas, vykdyti „WordPress XML“ eksportą, optimizuoti, tikrinti ir taisyti duomenų bazes..

nemokama „backUpwp“

Atsargines kopijas galima laikyti per FTP serverius, „Dropbox“, „Amazon S3“, „Microsoft Azure“, „Rackspace“ debesį, „Sugar Sync“ ir pro versijas „Amazon Glacier“ ir „Google Drive“. Ir jei jums kada nors prireiks daugiau funkcijų ar palaikymo, tiesiog atnaujinkite į papildomos versijos priedą.

7. „SnapshotPro“

„SnapshotPro“

„Snapshot“ yra „WPMU DEV“ papildinys, sukuriantis viso turinio, visos duomenų bazės ar konkrečių lentelių atsargines kopijas. Įskiepis gali būti suplanuotas atlikti automatizuotas atsargines kopijas ir galite išsaugoti atsargines kopijas „Dropbox“, „Amazon S3“ ar SFTP. Įskiepis yra „WPMUdev“ narystės dalis ir apima palaikymą vienu paspaudimu sukuriant atsarginę kopiją ir atkūrimą, automatines atsargines kopijas, palaikymą keliose svetainėse ir net 10 GB „WPMUdev“ debesies saugyklą..

8. „WPVivid“

„WPvivid“

Naudodami „WPvivid“ galite kurti atsarginę kopiją, atkurti ir perkelti savo svetainę, tačiau dabar mes daugiausia dėmesio skirsime atsarginėms kopijoms. Nemokamą papildinį sudaro automatinių atsarginių kopijų kūrimo funkcijos, debesies saugyklų palaikymas („Dropbox“, „Google“ diskas, „Amazon S3“, SFTP ir kt.), Vieną kartą spustelėjus atkurti, vienu paspaudimu sukuriamos atsarginės kopijos, nėra jokių atsarginio dydžio apribojimų ir dar daugiau. Papildinys taip pat suderinamas su populiaria „MainWP“ svetainių tvarkykle, todėl galite lengvai valdyti visų savo svetainių atsargines kopijas. Ir jis puikiai žaidžia su tokių puslapių kūrėjais kaip „Elementor“, „SiteOrigin“ ir „Beaver Builder“.

„WPvivid Pro“ prideda dar daugiau papildomų atsarginių kopijų kūrimo, kelių svetainių palaikymo, nuotolinio saugojimo, išplėstinio planavimo, vartotojo vaidmens galimybių ir dar daugiau galimybių..

9. „BackupGuard“

„BackupGuard“

Lengvai sukurkite savo svetainės atsarginę kopiją naudodami „BackupGuard“. Papildinyje yra daugybė atsarginių funkcijų, leidžiančių sukurti neribotą skaičių svetainių atsarginių kopijų, atskirų failų ar aplankų atsarginių kopijų ir net kelių svetainių atsarginių kopijų. Be to, nesunku planuoti, eksportuoti ar importuoti atsargines kopijas. „BackupGuard“ siūlo unikalią eigos juostą, kad galėtumėte pamatyti, kur esate atsarginėje kopijoje (arba, jei norite, netgi atšaukti)..

10. „CodeGuard“

„CodeGuard“ atsarginės kopijos

Informacija ir atsisiųsti

Atsarginė sistema, sukurianti visko, kas yra jūsų „WordPress“ svetainėje, atsarginę kopiją. Sąrankos procesas neturėtų būti sudėtingas tam, kuris kurį laiką naudoja „WordPress“, atsarginės kopijos sukuriamos automatiškai ir jūs galite stebėti visus tinklo failų pakeitimus..

Atkūrimą galima atsisiųsti zip failą ir atkurti rankiniu būdu arba pasirinkti tam tikrus failus, kuriuos norite atkurti, arba paprasčiausias būdas būtų pasirinkti automatinį visišką atkūrimą. Jei planai svyruoja nuo 39 USD iki 239 USD per mėnesį, tai gali atrodyti šiek tiek brangu, tačiau tikrai ne tada, kai atsižvelgsite į tai, kad jis apsaugo jūsų svetainę.

11. „WPBackItUp“

„WPBackItUp“ „WordPress“ papildinys.

Mūsų priešpaskutinis pasirinkimas – WPBackItUp – yra tvirtas varžovas jūsų svetainės atsarginėms kopijoms kurti, turintis unikalią kainų struktūrą. Visiškai nemokama atsarginių svetainių kopijavimas ir atkūrimas rankiniu būdu. Tačiau jei norite pasinaudoti atkūrimo vieno paspaudimo parinktimis (kartu su daugybe kitų funkcijų), turėsite sumokėti 79 USD už „premium“ versiją.

Apskritai, „WPBackItUp“ yra tvirta alternatyva kitiems „WordPress“ svetainės atsarginių kopijų kūrimo sprendimams. Jų palaikymas ir dokumentai yra puikūs, o tai reiškia, kad, norint apsaugoti savo svetainę, jums tikriausiai nereikia nieko daugiau, tik nemokamos versijos.

12. „Viskas viename“ WP migracija

Viskas viename WP migracija

„Viskas viename“ WP perkėlimas yra būtent toks, kaip atrodo – įskiepis, kuris pritaiko jus sėkmei perkeliant svetainę. Bet jūs galite naudoti papildinį tiesiog eksportuoti savo svetainės atsarginę kopiją. Tiesiog prisijunkite prie savo svetainės, eikite į skyrių „Viskas viename“ WP migracijos papildinys ir spustelėkite didelį žalią mygtuką „Eksportuoti“. Į papildinį įtraukta WP-CLI integracija, kad galėtumėte kurti atsargines kopijas ir išskirti failus (pvz., Šlamšto komentarai, įrašų taisymai, neaktyvūs papildiniai ir kt.) Naudodami greitas komandas.

Kodėl svetainių atsarginės kopijos yra tokios svarbios

Paprasčiau tariant, atsarginė kopija yra jūsų svetainės, kopijos, įkeltos kitur (pvz., Jūsų serveryje, arba failų prieglobos tarnybai, pavyzdžiui, „Dropbox“), kopija. Jie yra būtini norint įsitikinti, kad turite būdą atkurti savo svetainę, kai viskas blogai. Pvz., Įsivaizduokite klaidą, turinčią įtakos jūsų el. Prekybos svetainei. Jei neturite atsarginės kopijos ir negalite atkurti prarastų duomenų, tai turės didelę įtaką visam jūsų verslui. Nors perspektyvos gali būti niūrios, turėdami įdiegtą atsarginę strategiją – net ir paprastą – sutaupysite jūsų lašinius.

Apskritai, kurdami atsarginę savo svetainės kopiją, galite apsisaugoti nuo daugybės grėsmių, įskaitant:

  • Svetainių įsilaužėliai. Nors kai kurie įsilaužėliai siekia pavogti neskelbtiną informaciją, daugelis nulaužys svetaines tik tam, kad įrodytų, kad gali. Jei turite svetainę, jūs jau rizikuojate.
  • Kenkėjiškos programos ir virusai. Kenkėjiškos grėsmės, tokios kaip virusai, trojanai ir kita kenkėjiška programa, gali patekti į jūsų svetainę per „WordPress“ papildinius ir sugadinti arba pavogti jūsų duomenis. Nors „WordPress“ yra saugi, ji vis tiek nėra 100% neklystanti. Pataikyta į ankstesnes „WordPress“ versijas, o turėdami saugią pilną atsarginę kopiją, būsite pasirengę blogiausiam scenarijui.

Apskritai atsarginės kopijos yra be galo svarbios, tačiau svarbiausia yra jūsų bendras tvarkaraštis. Pažvelkime, kaip tai padaryti.

Kurti atsarginį tvarkaraštį

Atsarginis tvarkaraštis yra tiesiog atsarginių kopijų darymo dažnis. Tai gali būti savaitinė ar mėnesinė atsarginė kopija, nors dažnis gali skirtis atsižvelgiant į jūsų unikalius reikalavimus. Nepaisant to, mes rekomenduojame reguliariai kurti atsargines kopijas.

Atsarginio grafiko sudarymas yra gana paprastas procesas. Kol tu galėtų atlikite kelis paprastus skaičiavimus (įskaitant jūsų srauto lygio faktoringą), realybė yra tokia, kad jei reguliariai kuriate atsargines kopijas ir dažnai naudojate pasirinkto sprendimo įmontuotas funkcijas, jums turėtų būti gera eiti.

Tai pasakius, jūs nenorite saugoti visų padarytų atsarginių kopijų vienoje vietoje. Užuot stengęsi turėti bent vieną vietinę atsarginę kopiją su antrąja kopija, saugoma už jos ribų. Vėlgi, įskiepiai gali jums padėti tai padaryti, ir daugelis siūlo būdą, kaip saugoti atsargines kopijas išorėje.


Tiesiog pakartočiau – atsarginės kopijos yra gyvybiškai svarbios. Jie padeda greitai ir lengvai grįžti į internetą išleidus problemą, ir, dar svarbiau, padeda sumažinti lankytojų prastovas. Galų gale tikrai nėra rimtos priežasties (ne vienos), kad nedarytumėte atsarginės savo svetainės atsarginės kopijos. Geriau būti saugiam nei atsiprašyti – būtent dėl ​​to labai rekomenduojama kurti atsarginę savo svetainės kopiją. Net jei manytumėte, kad dėl nedidelio prastovos jūsų svetainė nepraranda daug srauto / pajamų, vis tiek galite prarasti viską, ką įdėjote į savo svetainę.

Aš tikrai rekomenduoju bent jau gauti nemokamą papildinį, kuris padėtų apsaugoti jūsų „WordPress“ svetainę. Skelbdami naujus įrašus, taip pat visada darykite atsarginę atsarginę kopiją, taip pat prieš ir po svarbiausių „WordPress“ diegimo, temų ir papildinių atnaujinimų (arba bent kartą per mėnesį, kad būtumėte saugūs)..

Ar bandėte bet kurią iš mūsų geriausių „WordPress“ atsarginių papildinių „Roundup“ parinkčių? O gal mes praleidome jūsų mėgstamiausią atsarginį papildinį? Praneškite mums komentarų skiltyje – mielai norėtume jus išgirsti!