12 nuostabių „WordPress“ šaltinių, kuriuos verta aplankyti šiandien

Nuolat besikeičiančioje ekosistemoje, nesvarbu, ar esate „WordPress“ pradedantysis, ar patyręs programų kūrėjas, svarbu išlikti konkurencingam norint neatsilikti nuo naujausių pokyčių.

Viena didžiausių „WordPress“ kaip platformos sėkmės priežasčių buvo jos įsisavinimas atvirojo kodo principų. Tačiau, kaip ir bet kurį atvirą kodą, „WordPress“ kenčia nuo informacijos perkrovos problemos. Yra tiek daug svetainių, kurios teikia patikimus išteklius visiems dalykams, „WordPress“, sunku žinoti, nuo ko pradėti ir kuo pasitikėti..

Šiame straipsnyje mes surinkome 12 mėgstamiausių „WordPress“ šaltinių, skirtų 2015 m. (Na, 13 nuo to laiko WPExplorer.com turėtų būti viršuje arba jūsų sąraše). Kiekvienoje svetainėje yra daugybė medžiagos, padedančios pradedantiesiems įgyti svarbių įgūdžių, o patyrusiems vartotojams perkelti reikalus į kitą lygį. Mes suskirstėme sąrašą į tris dalis:

  1. Aukščiausios kokybės temos ir papildiniai.
  2. Profesionali „WordPress“ pagalba.
  3. Mokymosi ir mokymo ištekliai.

Kadangi jūs (tikiuosi) jau žinote mus ir tikriausiai matėte mūsų „WordPress“ tinklaraštį ir nuostabias nemokamas „WordPress“ temas, pradėkime nuo kitų 12 šaltinių, su kuriais turėtumėte susipažinti.!

Geriausi geriausios kokybės temų ir papildinių šaltiniai

1. „ThemeForest“

Teminis miškas

Jei ieškote temos, kaip sukurti savo naujausią „WordPress“ svetainę, kur geriau pradėti, nei didžiausioje žmonijai žinomose „WordPress“ temų prekyvietėje? „ThemeForest“ siūlo daugybę temų, suskirstytų į funkcines grupes, kartu su visapusišku palaikymu. Rinkoje esančius gaminius teikia trečiųjų šalių kūrėjai, ir jie yra išsamiai peržiūrimi, kad užtikrintų aukštus standartus.

2. „CodeCanyon“

Kodekanjonas

„CodeCanyon“ yra vienas didžiausių „WordPress“ papildinių šaltinių. Su 3 877 „WordPress“ įskiepiais (ir dar daugiau, kurie pridedami kiekvieną dieną) yra potencialiai svarbus įrankis, į kurį įeina bet kuris rimtas „WordPress“ svetainės savininkas ar valdytojas..

Verta paminėti, kad yra ir kitų puikių „premium“ priedų šaltinių (mes mėgstame „FooPlugins“), WPMU DEV ir „Pippins“ įskiepiai). Tačiau „CodeCanyon“ yra tokia įvairovė, kurios paprasčiausiai nerasite kitur.

3. „Pro“ papildinių katalogas

„Pro“ papildinių katalogas

Kiekvienas, praleidęs laiką kurdamas ar tvarkydamas „WordPress“ svetaines, žinos, kaip sunku įsigyti tinkamų „premium“ priedų. Jau kurį laiką reikia aukštos kokybės papildinių duomenų bazės ir atrodo, kad pagaliau galime rasti sprendimą „Pro Plugins Directory“ pavidalu..

Paleistas vos prieš kelis mėnesius, katalogas jau gali pasigirti daugiau nei 150 įskiepių. Vartotojo patirtis yra įspūdinga ir suteikia lengvą perėjimą tiems, kurie yra įpratę prie oficialaus „WordPress“ katalogo. Kūrėjų pateikimo procesas yra paprastas ir leidžia greitai bei lengvai peržiūrėti vartotojus. Tai tikrai yra vienas dalykas, norint nepamiršti ateities.

Geriausi profesionalios pagalbos naudojant „WordPress“ ištekliai

4. Koduojama

Koduojama

Prisimenate, kai norėjote pakoreguoti tai, kaip atrodo jūsų pagrindinis puslapis, bet nežinojote, kaip redaguoti temos kodą, ar nepakankamai pasitikėjote tuo? Na, Koduojama ar yra tave išvaryti būtent iš šių keblumų.

Tai rinka, kurioje galite pasamdyti laisvai samdomus „WordPress“ kūrėjus bet kokio dydžio užduotims atlikti. Turėdamas patikimą rangovų peržiūros procesą, „Codeable“ yra viena patikimiausių „WordPress“ užsakomųjų paslaugų paslaugų ir 98,9% baigtų projektų, gavusių penkių žvaigždučių apžvalgas iš klientų.

5. WP kreivė

WP kreivė
„WP Curve“ yra dar viena užsakomųjų paslaugų paslauga, skirta „WordPress“ užduotims tvarkyti. Vis dėlto, skirtingai nei „Codeable“, „WP Curve“ neveikia per trečiąsias šalis, o vadovauja savo vidinei kūrėjų komandai. Vos už 79 USD per mėnesį „WP Curve“ pasirūpins visu jūsų „WordPress“ palaikymo poreikių rinkiniu (1 svetainei). Čia yra puiki užduočių rūšis, kurias galite priskirti „WP Curve“, apžvalga jų svetainės atsiliepimų skyriuje..

6. „Envato“ studija

„Envato“ studija
„Envato“ studija yra dar viena alternatyva, į kurią galite kreiptis dėl profesionalios pagalbos. Priešingai nei du ankstesni mūsų įrašai, „Envato Studio“ nėra vien tik „WordPress“ skirta rinka. Taip pat galite naudoti ją samdydami specialistus įvairioms kodavimo, turinio, grafikos, vaizdo ar rinkodaros užduotims atlikti. „Envato Studio“ komanda atskirai peržiūri platformoje siūlomas paslaugas.

Viena iš ryškiausių šios platformos savybių yra ta, kad pirkėjas ir pardavėjas iš anksto nusprendžia dėl tokios informacijos, kaip apsisukimo laikas ir leistinų pataisymų skaičius. Tai yra didelis skirtumas nuo kitų platformų, kuriose gali būti sunkiau prikalti tokius daiktus.

Geriausi ištekliai mokymuisi ir mokymui

7. WP 101

WP 101
WP 101 yra vienas iš „WordPress“ įgūdžių ugdymo pradininkų ir siūlo gerai paruoštus vaizdo įrašus apie visus pagrindinius „WordPress“ ekosistemos aspektus. Tačiau tai nėra šaltinis, skirtas išmokyti jus pritaikyti „WordPress“ svetainės kodą – tai daugiau skirta tinklaraštininkams ir turinio kūrėjams, kuriems „WordPress“ platforma yra nauja..

Galimi trys paketai: 30 dienų prieiga, metinė prieiga ir galimybė naudotis visą gyvenimą. Kartu su norinčiais patobulinti savo „WordPress“ įgūdžius, „WP 101“ taip pat naudinga profesionaliems svetainių kūrėjams ar valdytojams, turintiems galimybę baltu ženklu pažymėti savo vaizdo įrašus ir siūlyti juos klientams kaip priedus naudojant paprastą papildinį..

8. WP pradedančiųjų vaizdo įrašai

WP pradedančiųjų vaizdo įrašai
WP pradedantiesiems yra puikus šaltinis žmonėms, pradedantiems nuo „WordPress“. Panašiai kaip WP 101, greičiausiai čia rastas turinys nebus vidutinio lygio. Nors svetainė siūlo naudingą įvairaus formato turinį – rašytus straipsnius, vadovus ir žodynlius -, ji tikrai išsiskiria vaizdo įrašų skyriumi. Vaizdo įrašų skyriuje yra tik nariai, tačiau narystė laimei yra nemokama.

9. Medžių namas

Namelis medyje

„Treehouse“ yra pritaikytas platesnei auditorijai nei du ankstesni įrašai ir yra puikus sprendimas bet kokio lygio žmonėms, norintiems koduoti. Svetainėje yra daugybė nagrinėjamų temų, įskaitant „WordPress“, PHP, „Ruby“ ir „App Development“.

„Treehouse“ moduliai yra įspūdingai interaktyvūs su viktorinomis ir užduotimis, įmontuotomis kaip standartiniai, kartu su vaizdo įrašais, nuorašais ir forumo lentomis. Planuodami kainą tik nuo 25 USD per mėnesį ir turėdami pakankamai mokymo išteklių – „Treehouse“ yra lengvai vienas iš populiariausių vardų šioje erdvėje.

Geriausi ištekliai kūrėjams

10. Užklausos įrašai

Užklausos įrašai

„Query Post“ yra geriau organizuota ir draugiškesnė alternatyva pareigūnui „WordPress Codex“. Kūrėjams chronologine ir abėcėlės tvarka išdėstytus „WordPress“ funkcijų sąrašus bus kur kas lengviau naršyti ir naudoti nei jų oficialųjį ekvivalentą..

11. WP ieškoti

WP ieškoti

WP ieškoti yra tarsi „WordPress“ skirta „Google“. Tai yra skirta padėti kūrėjams ieškoti „WordPress“ funkcijų, šablonų žymų, veiksmų ir dar daugiau. Panašiai kaip įprastuose paieškos varikliuose, „WP Seek“ įtraukia automatinį pasiūlymą ir taip pat leidžia vartotojams ieškoti kelių raktinių žodžių – labai naudingų rašant pasirinktinį kodą ar keičiant temos elementus.

12. Geriausia „10up“ inžinerijos praktika

10 geriausių inžinerijos praktikų

10up yra žinomas vardas interneto dizaino, inžinerijos ir skaitmeninės strategijos pasaulyje. Geriausia inžinerijos praktika, sudaryta iš 10 kartų, yra labai svarbi visų lygių kūrėjams.

Šiame projekte pateikiamos geriausios praktikos gairės, kurių reikia laikytis kiekvienam kodavimo aspektui, pradedant vietinės aplinkos sukūrimu ir baigiant susidorojimu su PHP, dizaino elementais, „WordPress“ specifinėmis funkcijomis ir dar daugiau.


Tikimės, kad mūsų išteklių sąrašas padės nukreipti jus tinkama linkme plečiant „WordPress“ įgūdžių rinkinį ir sulaukus pagalbos iš svetainių. Niekada nebuvo geresnio laiko įsitraukti į „WordPress“ ir yra daugybė kitų puikių svetainių, kurias turėjome niūriai palikti nuo šio sąrašo..

Mums įdomu išgirsti jūsų mintis. Ar jau naudojate kurį nors iš mūsų paminėtų šaltinių? Ar turite savo pasirinkimų, kurie turėjo būti sąraše? Kreipkitės į komentarus ir praneškite mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me