15 būdų, kaip sudominti lankytojus ir paversti juos skaitytojais

Tikriausiai skaitote šį straipsnį su šiek tiek didesniu susidomėjimu nei įprasta, norėdami sužinoti, ar turiu ką nors naudinga pasakyti apie tai, kaip sudominti lankytojus.

Pasistengsiu, kad jūsų nenuvilčiau. Pradėkime.

Jums tikriausiai įdomu, kodėl pasirinkau tokią neįprastą straipsnio antraštę. Kalbant teisingai, straipsnio antraštė (tai H1 žyma) yra viena iš įtakingiausių SEO funkcijų. Tu teisus! Bet aš turiu priežastį.

Matote, pirmoji pamoka, kuria norėčiau pasidalinti, yra ši:

Tikslas skaitytojams, o ne lankytojams.

Juk duodi žmogui žuvies, jis valgo dieną; išmokyti jį žvejoti ir jis valgo visą gyvenimą.

Panašią logiką galima pritaikyti diskutuojant apie skaitytojus ir lankytojus. Jūsų skaitytojai yra vertingesni, palyginti su jūsų lankytojais. Jūsų skaitytojai yra žmonės, kuriems iš tikrųjų įdomu, ką jūs turite pasakyti. Jie labiau linkę užsiprenumeruoti jūsų informacinį biuletenį, dalyvauti apklausose ir apklausose bei reguliariai lankytis jūsų tinklaraštyje, palyginti su paprastais lankytojais..

Turėti nedaug lankytojų, kurių dauguma yra skaitytojai, turėtų būti laikoma jūsų knygos sėkme. Šis straipsnis skirtas parodyti, kaip sudominti lankytojus ir paversti juos skaitytojais.

Antraštė

rašydamas dienoraštįTemos pavadinimas pridedamas po H1 žyma ir yra vienas iš pagrindinių SEO veiksnių. Pavadinime turėtų būti tikslūs raktiniai žodžiai, pagal kuriuos norite nukreipti savo postą. Savo straipsnyje siekiu derinio – „paverskite savo lankytojus skaitytojais“ ar panašiai.

Paprastai sakant, pavadinimas turėtų būti paskutinis dalykas, kurį reikia padaryti rašant straipsnį. Taip yra todėl, kad tik baigęs straipsnį galite suteikti jam tinkamą pavadinimą. Yra minties mokykla, teigianti, kad pirmiausia turėtumėte išspręsti jūsų temos pavadinimą. Tai visiškai priklauso nuo jūsų tol, kol bus atliktas darbas!

Atidarome savo straipsnį

Straipsnio įžanga turėtų būti trumpa, patraukli ir patraukti skaitytojo dėmesį. Tai vienas sunkiausių darbų, nes visi turi skirtingus modelius. Nesijaudinkite – praktika tampa tobula.

50% padaryto darbo pritraukiama skaitytojo dėmesio

Pavyzdžiui, šis straipsnis, kurį rašau, yra labiau nuomonės. Štai kodėl aš norėčiau pradėti nuo neįprastos eilutės – to, ko žmonės nesitikėtų.

Štai keli patarimai:

  • Jūsų įžanga turi atitikti jūsų straipsnio nuotaiką. Jei rašote apie tokį rimtą įvykį kaip „Evanto“ ir „WordPress“ nesutarimai dėl atvirojo kodo licencijų, turėtumėte pradėti nuo oficialaus tono.
  • Smalsūs atidarymai yra dar vienas puikus būdas patraukti skaitytojo dėmesį. Kai kurie nori baigti smalsiai, o kiti renkasi abu.
  • Laikyti yra trumpas ir saldus.

Savo turinio struktūrizavimas

Jūs tikriausiai perskaitėte daug dalykų, kaip patobulinti savo turinį, tačiau štai keletas nesenstančių, manau, ypač naudingų:

Gramatika yra kaip deguonis

  • Nešiojamąjį kompiuterį naudojančios moters rankosGramatika yra kritiškai svarbi. Netinkamas įtempimas yra toks, kaip arbata su druska. Ne Net jei arbata puiki, skonis prarandamas.
  • Korektūros yra tokios pat svarbios. Nesvarbu, ar esate tikri, kad darote 0 klaidų, geriausia, jei prieš paskelbdami peržiūrėsite savo turinį (iš naujo)..
  • Suskirstykite savo turinį į pastraipas ir, jei įmanoma, pateikite jiems atitinkamas antraštes.
  • Įtraukite šaltinius. Jei pateikiate drąsų ieškinį, būtinai patvirtinkite savo argumentą su nuorodomis iš valdžios institucijų svetainių.
  • Ir galiausiai parašykite žmonėms. Ne paieškos varikliai. Pastarieji nuėjo ilgą kelią nuo paprastų rezultatų pateikimo iki tūkstančių faktorių svėrimo prieš įtraukdami savo svetainę į paieškos sistemos rezultatų puslapį (SERP). Atminkite, kad geras turinys yra bet kurios geros svetainės pagrindas.

Sofos režimas

„Sofos“ režimas reiškia skaitymo, atitraukus dėmesį nuo blaškymo, režimą. Tai reiškia, kad nėra skelbimų, nėra antraščių – nieko. Tiesiog aiškus tekstas – puiki skaitymo patirtis – panašus į Kišenė. Be to, kad tai yra labai naudinga, tai taip pat parodo, kad jūs norite pranešti pranešimą, o ne rodyti skelbimus savo skaitytojui. Turėsime trumpą straipsnį, kuriame bus parodyta, kaip jūsų svetainėje įgalinti sofos režimą. „Slobodan Manic“ iš tikrųjų kurį laiką parengė įrašą apie tai, kaip pridėti blaškymąsi į „WordPress“ svetainę, naudojant kodą.

Baigdamas savo straipsnį

Išvada turėtų būti tokia pat gera, kaip ir jūsų įžangoje. Paprastai baigiu linkėdamas sėkmės savo skaitytojams.

Protingiau pasibaigti smalsu

Visada geriau paklausti jų nuomonės. Tai atveria erdvę komentarams ir idėjoms keistis.

Autorių langelis

Kitas dalykas, kurį mato jūsų skaitytojai, yra langas „Apie autorių“. Ši dėžutė naudojama pasąmonės ryšiui su jūsų skaitytoju sukurti. Tai gali skambėti laidiškai, bet tai tiesa. Paprasčiau tariant, autoriaus laukelyje jūs įdėjote pseudoportretą, trumpą biografiją, savo „Twitter“ profilį, „Google+“ puslapį ir kt. Jis rodomas po kiekvieno įrašo.

Štai keli patarimai:

  • Suteikite savo biografijai neoficialų ir oficialų tonų derinį, kad gautumėte tinkamą pusiausvyrą. Aš asmeniškai pasirinkau neoficialias įžangas.
  • Pabandykite išvengti negyvenamų savo avataro objektų. Gauti gerą avatarą sunku, tačiau jis to vertas, nes sukuria gerą įspūdį jūsų skaitytojams.

Visada gera idėja susieti ankstesnius straipsnius

Asmeniškai kalbant, jei skaitau gerą straipsnį, man labai svarbu sekti autorių „Twitter“ kaip mano įvertinimo ženklą. Ir ne, aš ne užuomina į jus, kad padarytumėte tą patį! ��

gravatar-blue-alphaAnekdotai, dabar jau kelias dienas matyti, kad daugumoje „premium“ (ir kai kurių nemokamų) temų yra numatyta autoriaus dėžutė. Jei kyla painiavos, kur pridėti paprastą pseudoportretą. Tiesiog eik į Gravatar ir priskirkite nuotrauką el. pašto adresu, kurį naudojote registruodamiesi savo „WordPress“ svetainėje. Jūsų nuotrauka bus automatiškai įteikta.

Susijusios žinutės

Negaliu sudėti skaičiaus daugybę kartų, kai aš perėjau iš vienos temos į kitą dėl susijusių įrašų, rastų straipsnio apačioje. Tai puikus būdas padidinti paspaudimų skaičių jūsų svetainėje. YARPP yra puikus nemokamas papildinys, leidžiantis tai padaryti!

Komentarai

Tai tikrai bloga idėja, jei lankytojai užpildo „captcha“, kad galėtų pateikti komentarą. Kodėl? Nes tai sunaikina mano tikrąjį potraukį komentuoti. Turėtumėte vengti panašaus į marą. Yra daugybė nuostabių įskiepių, tokių kaip Disqus, Intensyvios diskusijos ir Livefyre kurios turi apsaugą nuo šlamšto, „OpenID“ integraciją, realaus laiko atsakymus ir pranešimus. Jei naudojate numatytąjį „WordPress“ komentarų lauką, turėtumėte įgalinti Reaktyvinė skraidyklė maitina komentarus, kad lankytojai galėtų palikti komentarą per savo „Facebook“, „Twitter“ ar „WordPress“ paskyras.

Siųsti komentatoriui el. Laišką su padėkos raštu visada yra gera idėja. Ačiū man vėliau yra papildinys, kuris leidžia jums tai padaryti. Ir KomentarasLuv yra papildinys, priskiriantis gretas jūsų komentatoriams. Tai padeda sukurti stiprią skaitytojų bazę.

Socialinė žiniasklaida

Kai kurie dėl eismo alkanų žmonių linkę diegti papildinius, kurie pasirodo kas dvi minutes ir prašo „patikti“ jų „Facebook“ puslapiui arba sekti juos „Twitter“. Tai siunčia blogą pranešimą – tarsi elgetate srauto. Patikėk manimi, to nereikia.

mygtukas „panašus į mane“Neprašykite panašių dalykų

Tačiau puiki idėja iššokti el. Pašto prenumeratą / „Facebook“, pavyzdžiui, langelį kartą lankytojui praleidus šiek tiek laiko svetainėje. Tai iš tikrųjų yra puiki rinkodaros strategija, skirta generuoti daugiau potencialių klientų. Peržiūrėkite Tomo mėgstamų socialinės žiniasklaidos papildinių sąrašą.

Paskelbkite nemokamas el. Knygas

Šis metodas reikalauja daug pastangų, tačiau jis to tikrai vertas. Jei turite puikių „WordPress“ papildinių kolekciją ar išsamią mokymo programą, puiki idėja juos surūšiuoti į el. Knygą, uždėti puikų viršelį ir paskelbti. Išvardykite jį savo svetainėje ir kai žmonės spustelės atsisiuntimo nuorodą, paprašykite jų nurodyti savo el. Pašto adresą sakydami, kad atsisiuntimo nuoroda jiems bus atsiųsta el. Paštu.

Mes visi mėgstame nemokamus dalykus

Lengvas skaitmeninis atsisiuntimasTai yra klasikinis būdas sukurti daugiau potencialių klientų. „Pippin“ lengvi skaitmeniniai atsisiuntimai yra puikus nemokamas šiam tikslui skirtas papildinys. Sąžiningai, aš nusipirkčiau šį papildinį, jei Pippin nebūtų toks dosnus. Taip pat galite užrakinti atsisiuntimo nuorodą į savo „eBook“ įdiegdami šį aukščiausios kokybės papildinį, vadinamą Mokėkite su „Like“. Šis papildinys iš esmės užrakina įrašo turinį (šiuo atveju atsisiuntimo nuorodą) už „Facebook Like“ arba mygtuko +1 arba „Tweet“. Taip pat yra nemokamas papildinys tai leidžia tai padaryti!

Infografija

Paprasčiau tariant, infografikos grafikos pagalba parodo daug duomenų (daugiau skaičių ir mažiau žodžių). Jiems smagu socialiniuose tinkluose skaityti ir virusiškai skaityti. Tai puikus būdas sulaukti daugiau stebėtojų savo socialiniuose kanaluose, jei jūsų paprašysite!

Virusiniai vaizdai padaryti teisingai

Nors tai puikus būdas pritraukti daugiau skaitytojų, jie reikalauja daug pastangų. Jei turite talentingą dizainerį, eikite į jį.

Informaciniai biuleteniai

registravimasis į nesterlįTai būtina turėti kiekviename tinklaraštyje. El. Pašto rinkodara yra viena iš didžiausių internetinės rinkodaros formų. Esu tikra, kad jau turite savo tinklaraštyje.

Tikri pinigai yra el

Daugelyje tinklaraščių nėra pritaikymo parinkties informaciniuose biuleteniuose – ar norėčiau savaitės, ar mėnesio el. Laiškų. Visada malonu turėti variantų.

Priimančiosios apklausos ir apklausos

Balsavimas yra pagrindinė teisė. Taigi kodėl jūsų svetainėje nėra kažko panašaus? Apklausų ir apklausų talpinimas ne tik padeda gauti įžvalgios informacijos apie savo skaitytojus, bet ir parodo, kad vertinate jų nuomonę. Tai puikus būdas sukurti internetinę bendruomenę.

Išmintingai įdėkite skelbimus

Sąžiningai turiu mažiau patirties šioje srityje, bet man buvo pasakyta, kad skelbimų talpinimas yra nepaprastai svarbus bet kurioje svetainėje. Tai nubrėžia tikslią liniją tarp elegancijos ir susierzinimo. Idealiu atveju jūsų skelbimai turėtų derėti su jūsų svetainės spalvų kodu. Jie turėtų būti tinkami – nenorėtumėte, kad kenkėjiška programinė įranga būtų naudojama jūsų skelbimų tinkluose, ir rizikuokite, kad „Google“ bus uždrausta.

Pasaulis veikia pagal skelbimus

Būtų protinga neinvestuoti į neįtikėtinai aukštą CPC kompaniją. Jei tai per daug gerai, kad būtų tiesa, greičiausiai taip nėra. Geriausia eiti kartu „AdSense“ ar partneris su „BuySellAds“.

Daliniai žodžiai

Aš išvardijau keletą būdų, kaip galėtumėte lankytojus paversti skaitytojais ir taip padidinti savo tinklaraščio skaitytojų skaičių. Pradėję kurti reputaciją, jie plinta kaip gaisras – jūsų el. Pašto bazė, socialinės žiniasklaidos stebėtojai – jie visi pradeda augti.

Koks tavo pamatas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me