15 ir daugiau patarimų, kaip nusipirkti tobulą „WordPress“ temą

Jūsų tema gali padaryti „WordPress“ pagrįstą verslą arba sugadinti jį. Be asmeninių pastangų ir nuovokos versle, „WordPress“ tema dažniausiai yra varomoji jėga ir jūsų internetinio verslo veidas. Bet kaip sunku gali būti pasirenkant geriausią „WordPress“ temą? Na, tai nėra tiksliai sunku – tiesiog sudėtinga. Turėtumėte būti atsargūs, nes kai kurias „WordPress“ temas matote ne ką tu gavai. Blogiau yra tai, kad gražios demonstracijos nepalengvina reikalų.

Tačiau pamatę, kad neturite pinigų ir laiko gaišti, paruošėme 15 greitų patarimų, kaip nusipirkti tobulą „WordPress“ temą. Iki šio įrašo pabaigos turėtumėte galėti priimti pagrįstą sprendimą dėl „WordPress“ temų pirkimo. Skamba linksmai? Perfekto.

Jums reikia „WordPress“ temos

„WordPress“ temos-dizaineriai

Prieš pradėdami naudoti maždaug 50 USD ar daugiau dolerių „WordPress“ tema, akivaizdu, kad turite apibrėžti savo svetainės tikslą. Ką jūs tikitės pasiekti savo „WordPress“ svetainėje? Jei jau esate žaidime, kodėl jūs suteikiate savo svetainei perdaryti dizainą? Kokie yra tavo poreikiai? Ko jūs siekiate?

Jūsų tikslas turėtų būti pirmas dalykas, informuojantis apie jūsų pasirinktą geriausią „WordPress“ temą jūsų svetainei. Kažkada „WordPress“ buvo tik internetinių dienoraščių platforma, tačiau šiandien ji gali padaryti visokių puikių dalykų, kaip galinga ir tvirta turinio valdymo sistema..

Nesvarbu, ar norite vloginti, transliuoti transliacijas, parduoti turinį, produktus, paslaugas ar bet ką norite, „WordPress“ uždengta jūsų nugara. Yra daugybė „WordPress“ temų tipų, sukurtų atsižvelgiant į jūsų konkrečius poreikius. Tiesiog eikite į Elegantiškos temos ar „Themeforest“ ar net „Google“ ir ieškokite temos, kuri atitiktų jūsų verslo tikslą. Norite pradėti apžvalgos svetainę? Jūsų paieška gali prasidėti kaip „„ WordPress “temų įvertinimas ir peržiūra …“

Žinoma, toks terminas grįš daug rezultatų, iš kurių galėsite pasirinkti. Išrinkite geriausius penkis geriausius atsitiktinai, remdamiesi savo estetika. Palyginkite savybes ir pasirinkite tris geriausius. Tęskite ir suplanuokite savo pasirinkimą į vieną „WordPress“ temą, kuri turėtų išvaizdą ir funkcijas, kad patenkintų jūsų poreikius. Galite pasirinkti patikėti teikėjo pateiktu „Funkcijų sąrašu“ arba išbandyti demonstracinę versiją, kad parduotumėte visas veikiančias funkcijas.

Nesvarbu, ar jūsų svetainė yra apie jūsų kepsnių parduotuvę, automobilių pardavimą, kelionių kompaniją, ar tiesiog seną el. Prekybą, gausite vieną temą ir ji atmes jūsų mintis – garantuota. Na, o jei jums taip nesiseka, visada galite išsinuomoti „WordPress“ kūrėją, kad nuo pat pradžių sukurtų jums tinkintą temą. Jūs laukiate dienas ir mokate nesėkmę, todėl iš anksto atlikite matematiką. Bet prieš pradėdami spręsti pinigų reikalus, šiek tiek pasidairykime ten, kur minėjome estetiką.

Estetika

Moteris, turinti nuotraukų albumą

Funkcijų skyriuje yra temų, kurios atrodo puikiai, tačiau vertinamos prastai. Kitos temos pasižymi savybėmis, tačiau išvaizdos skyriuje labai trūksta „wow“ faktoriaus. Turėtumėte siekti rasti geriausią estetikos ir funkcionalumo pusiausvyrą.

Jei tema vizualiai nepatinka kitam asmeniui, galite tiek mažai ką padaryti, kad tai pakeistumėte. Jei nuspręsite pabandyti, jūs praleisite valandas tam, kad galėtumėte sumaišyti dizainą ir perrašyti eilutes po CSS. Kita vertus, gražus dizainas, suteikiantis daug pritaikymo galimybių, gali būti didelis privalumas, net jei jis yra ribotas funkcijų atžvilgiu. Galų gale jūs visada galite išplėsti bet kurią temą naudodami papildinius.

Pakeisti visą temos išdėstymą nėra lengva, todėl rinkitės protingai. Arba verčiau eikite į „WordPress“ temą „… kuri patenkina 80% jūsų vizualinių, išdėstymo ir turinio poreikių“. Jūsų pasirinkimas turėtų būti lengvai naudojamas parinkčių skydelis, leidžiantis pažymėti temą neprarandant dizaino ar estetinės vertės. Galite tikėtis savo temos, kad pritrauktumėte ir sudomintumėte klientus.

Keletą pradėsime temų pritaikymo temomis, tačiau kartą ir visiems laikams išleisime pinigų iš savo skrynių.

Kainų nustatymas ir licencijavimas

Uždirbkite pinigų su „WordPress“

Ar turėtumėte išsaugoti keletą dolerių ar „WordPress“ temomis? Visiškai priklauso nuo jūsų skonio ir, žinoma, nuo jūsų biudžeto dydžio. Vis dėlto bendra nykščio taisyklė yra ta, kad jūs neturėtumėte viską išbandyti ir nusipirkti brangią „WordPress“ temą, kad ir kokia gera ji būtų.

Klausimai, kuriuos užduokite sau: Ar tai tinka jūsų tikslui? Ar kainodaros ir licencijavimo sąlygos bus palankios jūsų verslo tikslams? Pvz., Jei esate kūrėjas, ar galite naudoti temą keliose svetainėse? Ar jūs gaunate nemokamą palaikymą ir atnaujinimus, ar vėliau turėsite sumokėti už šias funkcijas? Kokių dar gėrybių sulaukiate iš temos? Pridedami papildomi papildiniai? Kitos „WordPress“ temos? Tam tikros paslaugos abonementas ištisus metus?

Atsižvelgdami į jūsų poreikius, turėtumėte patikrinti kainų nustatymo ir licencijavimo sąlygas, kad gautumėte temą, kuri tinka jūsų verslo modeliui ir piniginei. Yra teminių parduotuvių, tokių kaip „ElegantThemes“, „Themefuse“, „StudioPress“, „ThemeIsle“ ir daugelis kitų, leidžiančių pasiekti temų paketus vos už 39 USD per metus..

Jei gyvenate po uola, temų rinkinyje paprastai yra keletas „WordPress“ temų ir galbūt keletas kitų šaltinių. Pvz., Elegantiškų temų rinkinyje yra apie 87 temas. Temų paketai yra populiarūs „WordPress“ kūrėjams su daugybe aptarnaujamų klientų.

Daugybė vienkartinių „Themeforest“ teminių licencijų kainuoja apie 58 USD, o dauguma teikia nemokamą palaikymą ir atnaujinimus visą gyvenimą. Paprastai puiki „WordPress“ tema kainuoja nuo 40 USD iki 70 USD, o 55 USD yra vidutinė kaina. Nešvarios „WordPress“ temos gali reikšti tik bėdą, taigi, atsiribokite nuo jų. Negalima žaisti pigiai, neinvestuok į savo „WordPress“ temą, bet taip pat nereikia sugadinti banko.

Kai kuriose „WordPress“ temose naudojami aukščiausios kokybės įskiepiai, kuriuos būtumėte nusipirkę atskirai. Labai svarbu, kad jūsų pinigai būtų gauti, jei norite įsigyti temą su papildomais papildiniais, nes kai kurios iš šių temų gali jums sutaupyti iki 500 USD. Tuo pačiu metu ieškokite temų, kurios, kaip teigiama, siunčiamos su papildomais papildiniais, tačiau jų nėra, o tai verčia jus savarankiškai įsigyti papildinius..

Lengvas temos pritaikymas

Vaizdinio kompozitoriaus „Drag & Drop“ išdėstymai

Šį kartą bandžiau pakeisti bendrą „WooCommerce“ sukurtos temos išdėstymą. Viename puslapyje daryčiau pakeitimus naudodamas CSS, bet kai įkelčiau kelis kitus puslapius, jie būtų blogai suklaidinti. Matyt, temos kūrėjas skirtinguose puslapiuose buvo naudojęs tuos pačius puslapių šablonus ir CSS klases, todėl kiekvienas mano atliktas pakeitimas paveikė kelis kitus puslapius, todėl nutraukė temą. Tai buvo tikras skausmas [žinote, kur], nes iššvaistiau daug laiko ir pastangų kurdamas kodą, o tai nebuvo visiškai lengva, nes kai kuriuos elementus dinamiškai sukūrė „WooCommerce“.

Prieš įsiterpdami į „WordPress“ temą įsitikinkite, kad ji lengvai pritaikoma jūsų tinkinimui. Pirmas dalykas, kurį reikia patikrinti, yra temos parinkčių skydelis arba „WordPress“ temos tinkinimo priemonės palaikymas, kuris bus neįkainojamas, ypač jei nerandate kodo ar CSS. Turėtumėte lengvai pažymėti bet kokią „WordPress“ temą su savo spalvomis, logotipais ir tt.

Taip pat turėtumėte sugebėti tinkinti antraštę be jokių problemų. Ar galite lengvai į savo antraštę įtraukti naršymo nuorodas ar dar ką nors, pavyzdžiui, reklamjuostės skelbimą? Jei negalite, pasirinkite temą, kuri suteikia jums visišką antraštės valdymą tarp kitų skyrių.

O kaip bendras temos išdėstymas? Kaip lengvai galite tinkinti dabartinės temos išdėstymą? Turėdami daugybę universalių temų, tokių kaip mūsų pačių profesionaliai sukurta „Total responsive“ tema, gausite įvairius išdėstymus ir dizainus, kad atitiktumėte įvairius poreikius. Tiesiog norėdami pridėti begėdišką kištuką, „Total“ yra kartu su „Visual Composer Drag & Drop Page Builder“, leidžiančiu sukurti savo svajonių svetainę.

Jei sunku pritaikyti, to nenorite. Bet kokiu būdu pasamdykite dizaino profesionalą, kuris pritaikytų jūsų temą, jei turite lėšų ir negalite leisti šios temos dėl asmeninių priežasčių. Norite sutaupyti pinigų? Eikite su tema, kurią labai lengva pritaikyti.

Ar kas nors paminėjo reklaminių juostų skelbimus, ar tai buvo tik aš?

Pajamų gavimas ir skelbimai

Reklamos koncepcija žymų debesyje

Daugeliui tinklaraštininkų reklama yra puikus pasyvių pajamų šaltinis. Yra „WordPress“ vartotojų, kurie beveik išimtinai užsidirba pragyvenimui. Kita vertus, verslo, įmonių ir portfelio svetainėse nėra reklamų, todėl galbūt jums truputį nerūpi skelbimai, jei jūsų verslas sukasi aplink programinę įrangą ar produktą / paslaugą.

Jei uždirbsite savo svetainę naudodami, tarkime, „Google AdSense“, geriausia naudoti „WordPress“ temą, optimizuotą pinigams gauti. „AdSense“ parengtos „WordPress“ temos paprastai pateikiamos su daugybe nekilnojamojo turto, kad būtų galima talpinti įvairaus dydžio skelbimus. Be to, jie skirti teikti skelbimus bet kuriame įrenginyje, kuris yra naudingas. Jei jums reikia antraštės skilties iškabos skelbimo, įsitikinkite, kad pasirinkta tema yra pakankamai vietos tam.

Uždirbkite pasyvių pajamų naudodamiesi skelbimais, tačiau nepamirškite pasirūpinti tema, kuri papildo jūsų verslo tikslus. Jei jums reikia pajamų iš skelbimų, naudokitės tema, kuri būtų optimizuota pinigams gauti. Jei galite apsieiti be pajamų iš skelbimų, geriausia bus verslo ar įmonės tema.

Atsiliepimai ir įvertinimai

peržiūra-pro-papildinys

„Themeforest“ ir kitose teminėse parduotuvėse internete yra puikios įvertinimo ir peržiūros sistemos, leidžiančios prieš pirkdami pamatyti, kaip konkreti tema išsiskiria. Savaime suprantama, kad tema yra puiki, jei ji turi aukštą įvertinimą, ir dar labiau, jei meilė yra iš daugelio pirkėjų.

Daugeliui klientų nebus rūpesčių peržiūrėti temą, nebent ji tikrai išsiurbė. Tokiu atveju jie greitai rašys skundų pastraipas. Tačiau „Google“ „įterpti temos pavadinimą“ apžvalgos nepakenkia norint sužinoti pirkėjų patirtį pasirinkta tema.

Jei jūsų paieška neduoda norimų rezultatų, galite pabandyti ieškoti profesionalių atsiliepimų. Šiame tinklaraštyje mes nuolat peržiūrime visų rūšių temas ir papildinius, todėl galite pradėti paiešką čia. Tiesiog naudokite paieškos laukelį viršuje, dešinėje. Profesionalūs atsiliepimai gali atskleisti problemas, kurių nematysite, pavyzdžiui, „Themeforest“ temos puslapyje.

Tik tuo atveju, jei jums įdomu, mūsų bendrosios „WordPress“ temos įspūdingas pirkėjo įvertinimas yra 4,82 / 5,00, remiantis daugiau nei 400 įvertinimų. Jį valdo daugiau nei 5,5 tūkst. Svetainių, o iš klientų apžvalgų galite tiksliai pasakyti, kodėl populiarėja kiekviena nauja aušra.

Jei nerandate klientų ar profesionalų atsiliepimų apie savo mėgstamą „WordPress“ temą, pabandykite paieškoti „diskusijos apie [įterpti temos pavadinimą]“ „Google“. Daugelyje temų yra palaikymo forumai, kuriuose vartotojai ilgai aptaria temą ir susijusias problemas. Galite tiek daug papasakoti apie temą ir jos autorių, perskaitę komentarus ir temas, likusius šiose diskusijų lentose. Stebėdami pokalbį taip pat galėsite išspręsti problemas, kurios gali kilti dėl jūsų temos.

SEO draugiškumas

Hipsteris rašė SEO sąvokas savo užraše

Peržiūrėdamas „WordPress“ temas (ir papildinius) visada patikrinu, ar jos yra tinkamos SEO. SEO yra svarbus tiek, kiek jūsų svetainė reklamuojama. Nors galite optimizuoti savo „WordPress“ svetainę naudodamiesi bet kokiais knygoje pateiktais SEO gudrybėmis, kur kas geriau pradėti nuo SEO parengtos temos, kad sutaupysite laiko, pinigų ir pastangų..

Bet kaip pasakyti, ar jūsų pasirinkta „WordPress“ tema yra tinkama SEO? Kūrėjai aiškiai pareikš, kad jų tema yra tinkama SEO, tačiau tai tik lengvas būdas. SEO draugiškos „WordPress“ temos naudoja švarų ir semantinį kodą, kuris laikosi griežtų interneto standartų. Kiti elementai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra šie:

  • antraštės
  • Kategorijos ir žymos
  • Sudėtiniai SEO įskiepiai
  • Žinių ir puslapių pavadinimai ir aprašymai
  • Ir tt

Jei net neįsivaizduojate, kas yra SEO ar kodėl tai yra svarbu, jūsų SEO ekspertas gali jums padėti nustatyti, ar tema tinka SEO, prieš investuodama pinigus. Siekiama temos, turinčios daug SEO funkcijų. Norite sužinoti daugiau apie SEO ir optimizuoti savo „WordPress“ svetainę paieškos sistemoms, patikrinkite „WordPress SEO“: aukštesnė reitingo dalis paieškos sistemose.

Socialinės medijos integracija

Socialinė žiniasklaida

Jei jūsų tema palaiko papildinius, galite naudoti bet kurį iš šių geriausių socialinės medijos papildinių, norėdami pridėti socialinės žiniasklaidos mygtukus ir dar daugiau į savo „WordPress“ svetainę. Be to, galite pasinaudoti „JetPack“ dalijimosi moduliu, kad į savo svetainę galėtumėte įtraukti skirtingas ir gražias socialines paskyras.

Tačiau kai kurios temos yra su įmontuotais socialinės medijos mygtukais. Ką tai reiškia tau? Pirma, jums nereikia išleisti pinigų už papildomus socialinės žiniasklaidos papildinius (mažose svetainėse nemokama priemonė dažniausiai būna gera). Antra, net jei pasirinksite nemokamus socialinės žiniasklaidos papildinius, negaišite laiko ieškodami tobuliausio. Trečia, socialinės žiniasklaidos mygtukai jau pritaikyti pagyvinti jūsų svetainės išvaizdą, pojūtį ir stilių, o tai yra didžiulis pliusas teikiant sklandžią vartotojo patirtį. Ketvirta, jums tiesiog reikia pridėti savo socialinės žiniasklaidos nuorodas per lengvai naudojamą administratoriaus skydą, kad jūsų darbas būtų labai lengvas.

Apskritai, socialinė žiniasklaida yra puikus interneto srauto, įtraukimo ir prekės ženklo žinomumo šaltinis. Taigi pasirinkta tema turėtų būti lengvai integruota į socialinę mediją. Pereikite prie temos, kuri suteikia daugybę socialinės žiniasklaidos galimybių, net jei jums gali ir neprireikti visos temos �� .

Nelanksti ar reaguojanti „WordPress“ tema

Čia pateiktas interaktyvus interneto dizainas

Štai klausimas, ar ne? Štai jums vienas ar du klausimai. Ar norėtumėte pasirinkti griežtą ar lengvai reaguojančią „WordPress“ temą, ir kaip šiuo metu ir eroje jaučiate „WordPress“ kūrėjus, kurie vis dar kuria fiksuoto pločio temas?

Fiksuoto pločio „WordPress“ tema nėra nieko blogo, jei norite tik nukreipti į stalinių kompiuterių vartotojus. Tiesiog žinok, pasak „Google“, prarasite apie 61% interneto srauto be mobiliesiems pritaikytos svetainės. Žinoma, galite fiksuoti šį srautą naudodami atskirą svetainę mobiliesiems, tačiau pranašumai nusveria nuopelnus.

Jūsų klientai naudojasi mobiliaisiais telefonais – didžiulis ir augantis skaičius žmonių dabar naudojasi internetu savo mobiliuosiuose įrenginiuose, o jūsų fiksuoto pločio tema nedaug tereikia, kad sulauktumėte galimybių paspausti mygtuką Atgal. Kas nori slinkti horizontaliai ir priartinti / atitolinti tik norėdamas įvesti „jQuery“ formas, skirtas darbui su staliniais kompiuteriais, negalėti įvesti informacijos? Niekas. Absoliučiai niekas.

Įeina į interaktyvų interneto dizainą ir jūsų diena yra sutaupyta. Naudodamiesi reaguojančia „WordPress“ tema, galite sukurti svetainę, kuri atrodo nuostabiai ir puikiai veikia visuose įrenginiuose – dideli ar maži. Nereikia kurti atskiros svetainės mobiliesiems nuo nulio, nukreipti nuorodų iš pagrindinės svetainės ir gaišti laiko optimizuojant dvi atskiras svetaines.

Tai yra 2014 m., O ne 1998 m., O atsakingas interneto dizainas yra ateities kelias. Ideali „WordPress“ tema jūsų verslui turėtų būti visapusiška. Visiškai reaguoja = kiekvienas elementas reaguoja, nesvarbu, ar tai išdėstymas, vaizdai, turinys ir pan.

„WordPress Theme Framework“ arba „Premium WordPress Theme“?

Ar turėtumėte įsigyti temos pagrindą ar „WordPress“ temą? Tai visiškai priklauso nuo jūsų norų ir to, ko siekiate. Jei norite sukurti savo temą nuo nulio, bet neturite laiko parašyti pagrindinio kodo, tinkama yra temos sistema.

Naudodamiesi vaikų temomis, galite sukurti „WordPress“ svetainės bloką pagal bloką arba tiksliai taip, kaip matote tai savo mintyse. Tačiau norint naudoti teminius rėmus, jums reikės tam tikros „WordPress“ kūrimo patirties. Be to, individualios temos susideda iš mokymosi kreivės, kuriai reikia pastangų ir laiko.

Kita vertus, geriausios „WordPress“ temos yra mėgstamos daugelio internetinių kūrėjų ir svetainių savininkų. Ar galite atspėti kodėl? Iš esmės jūs kuriate vieną temą, tačiau tai yra visas produktas, kurį galite lengvai pritaikyti pagal įvairius jūsų poreikius.

Jūs netgi galite naudoti kai kurias „WordPress“ temas kaip pagrindus, kad patenkintumėte sudėtingus ir įvairius dizaino poreikius. Tiesiog būkite atsargūs, ne visos geriausios temos gali tapti puikiomis tėvų temomis. „Premium WordPress“ temos yra puikios, jei neturite kodavimo įgūdžių arba jums tiesiog reikia efektyvaus ir greito sprendimo dėl savo dizaino problemų..

Kryžminis naršyklių suderinamumas

Nustatykite „WordPress“ temos naršyklės suderinamumą

Paklausti savo perspektyvų atsisiųsti kitą naršyklę, kad galėtumėte mėgautis savo svetaine, yra tarsi paprašyti jūsų namų lankytojų atsinešti savo vietas – nėra prasmės, erzina ir juos išsiųsite. Prieš pradėdami rašyti „Ši svetainė geriausiai žiūrima„ Mozilla Firefox ““, pagalvokite du kartus..

Jūsų svetainės lankytojai, norėdami patekti į jūsų svetainę, naudoja įvairius naršykles ir įrenginius. Jei jūsų svetainė yra nesuderinamas bent jau su pagrindinėmis naršyklėmis, lankytojams tai suteiks skirtingą patirtį. Tai yra blogai. Labai, labai blogai.

Šiuolaikiniai projektavimo būdai leidžia interneto svetainių kūrėjams kurti svetaines, suderinamas su „Internet Explorer“, „Mozilla Firefox“, „Google Chrome“ ir „Safari“. Jūsų pasirinkta „WordPress“ tema turėtų būti suderinama su bent jau minėtomis keturiomis naršyklėmis. Padaryk tuos penkis, Opera taip pat puiki.

Galite pasirinkti patikėti temos reklamine medžiaga arba eiti mažiau keliavusiu keliu ir išbandyti tiesioginę demonstracinę versiją įvairiose naršyklėse. Nuspręskite pagal temą, kuri garantuoja puikų ir panašų našumą kiekvienoje išbandytoje naršyklėje.

Prieš priimdami sprendimą pirkti, išbandykite ir išbandykite viską, įskaitant išdėstymą, turinį, vaizdus ir kitus elementus. „Total“ yra suderinamas su IE8 – IE11, „Firefox“, „Safari“, „Opera“ ir „Chrome“. Eikite, išbandykite bendrą demonstracinę versiją skirtingose ​​naršyklėse, jei galite skirti kelioms sekundėms.

Platformos suderinamumas

Jei perskaitėte kai kuriuos ankstesnius mūsų pranešimus, jūs turėjote girdėti ką nors apie dvi apie „BuddyPress“, „bbPress“, WPML, „WordPress Multi-site“ ir „WooCommerce“. Mes jums parodėme, kaip atsirado „WordPress“ ir kaip ji vystėsi bėgant metams. Vargu ar praleisime naujinį ir, jei jis yra pakankamai reikšmingas, apie jį rašome visą įrašą.

Nepaisant to, „WordPress 2.5“ sukurtos „WordPress“ temos neveiks gerai su „WordPress 4.0“. Būtent dėl ​​to kūrėjai ir toliau atnaujina atnaujinimus – norėdami pašalinti saugumo spragas ir patobulinti savo temas.

Pirmiausia tema, kuria galiausiai apsisprendėte, turėtų būti suderinama su naujausia „WordPress“ versija. Jei sukursite svetainę keliomis kalbomis, jums reikia suderinti WPML. Ar naudosite „WooCommerce“? Jūsų pasirinkta tema taip pat turėtų būti suderinama su tuo. Norite sukurti bendruomenę ar tinklą? Jūsų tema turėtų palaikyti tokius kaip „BuddyPress“ ir „WordPress Multi-Site“, paminėti keletą.

Apskritai, jums reikia „WordPress“ temos, suderinamos su kuo daugiau platformų. Geriau turėkite ir nereikia, nei reikia, bet… žinote, kaip tai vyksta.

Visiškai nauja arba populiari sena tema?

kaip pasirinkti „WordPress“ temą

Visiškai naujos temos siūlo šviežumą ir naujas dizaino idėjas, tačiau gali būti daug klaidų. Kita vertus, populiariose temose, kurios jau seniai egzistuoja rinkoje, yra mažiau klaidų, tačiau jos gali būti per daug naudojamos. Kaip tada jūs nusprendžiate, kurią temą pasirinkti? Tai lemia asmeninę pirmenybę. Galiausiai visiškai nauja tema kitą savaitę gali būti labai populiari.

Bet kokiu atveju, eikite į populiarią temą, jei esate tikri, kad ji nenaudojama jūsų nišoje, arba išbandykite visiškai naują temą ir padėkite autoriams patobulinti ją naudodamiesi atsiliepimais. Vienas populiariausių temų pranašumas, palyginti su visiškai naujais partneriais, yra tai, kad jūs galite pasakyti, ar ankstesnė yra puiki, tiesiog pažiūrėję į pardavimų skaičių ir pirkėjų reitingus. Prieš pradėdami visiškai naują temą parduoti ar įvertinti, negalite „atspėti“, kokia ji puiki, kol neišbandysite.

Valdikliai ir „WordPress“ funkcijų palaikymas

Kaip geranoriškas „WordPress“ vartotojas, norite patikėti, kad kiekviena tema palaiko valdiklius ir kitas pagrindines „WordPress“ funkcijas, tokias kaip matomi vaizdai, keli įrašų tipai, papildomi meniu, kelios šoninės juostos, autorių dėžutės, svetainių schemos ir 404 klaidų puslapiai. Karčios tabletės, kurias reikia nuryti, yra kai kurių „WordPress“ temų, kurios nepalaiko kai kurių iš šių funkcijų, o tai kelia problemų vėliau, jei jums jų prireiks.

Perskaitykite temos reklaminę medžiagą ir apžvalgas, tačiau įsigilinkite į demonstracinę versiją, kad nustatytumėte gaunamas funkcijas. Ar turiu pakartoti, kad turėtumėte pasirinkti temą, palaikančią kuo daugiau funkcijų? Ar neturėtumėte valdiklių, naudodamiesi magija, turėtumėte išplėsti savo „WordPress“ svetainę? Būkite budrūs, nebent esate Ozas ar Dylanas Rodas.

Temos palaikymas ir dokumentacija

„WordPress“ temos palaikymas

Aukščiausio lygio kūrėjai pasiūlys greitą palaikymą, kai užstrigsite. Kūrėjas, kuriam per amžius reikia atsakyti į klientų klausimus, daug nesirūpina produktu. Kodėl jums taip pat turėtų trukdyti? Peržiūrėkite kūrėjo pateiktus palaikymo forumus ir iškart pasakysite, ar juos verta pirkti.

Joks kūrėjas neturėtų imti mokesčio už palaikymą, jei jis susijęs su tema, kurią jūs anksčiau įsigijote iš jų. Jei įsimyli tam tikrą temą, bet kūrėjas nenori to pateikti nuostabu palaikykite, padėkite ir bėgti kitu keliu spustelėkite kitą kūrėją. Priešingu atveju jums bus sudaužyta širdis.

Dokumentacijoje bet kuri profesionali „WordPress“ tema turėtų būti pateikta su visa dokumentacija, įskaitant išsamius vaizdo įrašus ir panašiai. Jūs tiesiog negalite išleisti rinkai techninio produkto be dokumentų – vartotojo vadovo. Tai rėkia, kad jums nerūpi jūsų klientai ar net produktas.

Atnaujinimai ir ateities įrodymai

Ideali „WordPress“ tema jūsų internetiniam verslui turėtų sugebėti išbandyti laiką. Jis turi būti atsparus ateičiai. Kūrėjas turėtų dažnai atnaujinti, laikydamasis „WordPress“, „kad įsitikintumėte, jog visada turite naujausią ir geriausią temos versiją“. Kūrėjas neturėtų jums mokėti už atnaujinimus, nes iš esmės jie tik tobulina savo produktą. Vis dėlto patikrinkite, ar atnaujinimo sąlygos yra saugios.

Štai ir mes…

Dabar esate priversti tinkamai pasirinkti, kai pasirenkate geriausią „WordPress“ temą savo internetiniam verslui. Esate „WordPress“ temų kūrėjas ar reguliariai perkate temas? Kokius faktorius patartumėte atkreipti dėmesį į kitus „WordPress“ vartotojus? Kaip jūs, kaip „WordPress“ vartotojas, pasirenkate savo temas? Prašome laisvai pasidalyti komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me