2 veiksmai, kaip pritraukti srautą į savo „WordPress“ tinklaraštį naudojant „Twitter“

Esu didžiulis „Twitter“ gerbėjas – ne todėl, kad manau, jog tai puikus socialinės žiniasklaidos tinklas, skirtas suspėti su draugais, bet todėl, kad (a) yra puiki vieta užmegzti ryšius su savo skaitytojais ir panašiais tinklaraštininkais, ir (b) gali būti puikus tikslinių nukreipimų į jūsų svetainę šaltinis.

Žydrąjį paukštį galima labai mylėti. Jei norite greitai ir lengvai susisiekti su savo tinklaraščio skaitytojais, galite naudoti „Twitter“. Jei neturite turėti dar nė vienas skaitytojas, galite naudoti „Twitter“, kad sukurtumėte tai iš nieko. Kalbant apie efektyvių metodų ir papildinių naudojimą, siekiant padidinti „WordPress“ tinklaraščių lankytojus, „Twitter“ yra mano mėgstamiausias pasirinkimas.

Atsižvelgdamas į tai, kas išdėstyta aukščiau, šiame įraše noriu jums parodyti keletą būdų, kaip naudoju „Twitter“, kad pritraukčiau srautą į savo tinklaraštį.

1 žingsnis

Šis pirmasis žingsnis nėra skirtas „WordPress“ – jo turėtų laikytis visi, norintys sukurti toliau nurodytą informaciją „Twitter“. Vis dėlto, turėsite sukurti didelę apimtį, kad galėtumėte pasinaudoti 2 veiksme pateiktais būdais ir papildiniais, todėl atrodo teisinga, kad aš nukreipiu jus tinkama linkme, prieš pradėdamas prekiauti.

Anksčiau daug rašiau apie „Twitter“ kūrimą, nes man tai buvo kažkas sėkmingo – per 2012 m. Aš padidinau savo profilį nuo maždaug 500 pasekėjų iki daugiau nei 9 000. Tai gali būti ne itin įspūdinga, palyginti su mėgstamiausiais Baracku Obama ar Lady Gaga, tačiau jie turėjo didžiulį prekės ženklą, kuriuo turėjo remtis – aš ne.

2 veiksmas: pritraukite srautą į savo svetainę

Kai turėsite keletą stebėtojų, galėsite pradėti galvoti, kaip pritraukti juos (ir kitus) į savo svetainę. Aš manau, kad jūs turite pagrindinius dalykus. pvz., susiejimas su svetaine iš „Twitter“ profilio ir panašiai:

Tomas Everdas „Twitter“

Nepaisant to, jūsų strategija turėtų būti pagrįsta dviem koncepcijomis.

1-oji koncepcija: Veiksmingai dalykitės savo turiniu

Vien tik paspaudus paskelbti naujausiame savo tinklaraščio įraše ir pradėdami dirbti su savo diena, nepadarysite nieko daugiau, nei tik sukrėsti lankytojų (nebent jau naudojate nusistovėjusį tinklaraštį). Reklamuokite savo turinį. Viena iš tokių galimybių dalintis savo turiniu, žinoma, yra socialinė žiniasklaida, o konkrečiau – „Twitter“.

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte atsiminti, yra tai visiškai priimtina dalytis kiekvienu nauju tinklaraščio įrašu, kurį skelbiate daugiau nei vieną kartą. Kol dar nesate tik naudodamiesi savo profiliu, norėdami reklamuoti savo turinį, labai nedaugelis jūsų stebėtojų atsimins, jei du ar tris kartus reklamuosite naujus įrašus, kiekviename „Twitter“ tinkle išdėstant pagrįstą vietą. Tai taip pat reiškia, kad jūsų įrašas rodomas keliose laiko juostose.

„WordTwit“

„WordTwit“

Neseniai pradėjau naudoti puikų „WordPress“ papildinį, dėl kurio naujų pranešimų tviterio procesas yra labai paprastas (iš tikrųjų automatinis) – „WordTwit“. Nors yra nemokama versija, nuoširdžiai rekomenduočiau jums eiti pro, kuri leidžia automatiškai suplanuoti kelis to paties įrašo tviterius.. Naudodami šį papildinį paspausite „Skelbti“ ir jis automatiškai perskaitys jūsų naują įrašą – jums nereikia pakelti piršto. Taip pat yra krūva papildomų funkcijų, tokių kaip tweeting keliose paskyrose, tinkintos suvestinės ir dar daugiau.

Taigi, pasirūpinta naujomis žinutėmis, bet kaip su jūsų senais daiktais? Jei skelbiate visžalį turinį, tada įrašai, kuriuos paskelbėte prieš šešis mėnesius, šiandien turėtų būti tokie pat aktualūs, kaip ir tada. Rankiniu būdu ištrinti seną turinį gali būti tikras pasirinkimas, todėl verčiau kreipkitės į papildinį, pvz Tweetily, kuri automatiškai ir periodiškai tweet iš seno turinio per savo „Twitter“ profilį.

Tai yra du papildiniai, kuriuos rekomenduoju efektyviai bendrinti savo turiniu per „Twitter“. Kai turėsite šias bazes, jūsų „Twitter“ stebėtojai bus reguliariai skatinami tikrinti jūsų tinklaraštį. Tačiau įsitikinkite, kad visa ši savireklama yra suderinta su naudingu trečiųjų šalių turiniu ir kitais unikaliais tviteriais..

2-oji koncepcija: palengvinkite žmonėms galimybę dalytis jūsų turiniu

Įdiegus aukščiau išvardytas priemones, „Twitter“ dabar turėtų skatinti gerą srautą į jūsų svetainę. Tačiau tų lankytojų yra tavo „Twitter“ sekėjai – kitas žingsnis susirasti žmonių, kurie nėra šiuo metu jus seka ir nukreipia juos į savo svetainę. Geriausias būdas tai padaryti yra priversti esamus skaitytojus padaryti sunkius darbus už jus, pasidalinus turiniu.

Turint tai omenyje, svarbiausia, kad dalijimasis (1) būtų lengvas ir (2) pakviestas – nes tai lengva, nes žmonės gali dalytis turiniu vos keliais paspaudimais, pakviesdami, nes jie iš tikrųjų jaučiasi priversti dalytis jūsų turiniu..

Pradėsime nuo to, kad pasidalinimas bus lengvas. Nors yra daugybė populiarių socialinio bendrinimo papildinių (išbandžiau daugumą jų), mano rekomendacija numeris vienas Digg Digg. Tai nemokama, gerai matoma, lengva ir sukurta nuostabių vaikinų Buferis (jei dar negirdėjote apie tą programą, būtinai patikrinkite). Įdiegę ir teisingai nustatydami „Digg Digg“, jūsų skaitytojai visada turės galimybę bendrinti.

„Digg Digg“ dėl darbo palikimo

„Digg Digg“ mano tinklaraštyje.

Kai palengvinsite dalijimąsi, norėsite sutelkti dėmesį į tai kviesdamas. Sukurti puikų turinį, be abejo, yra puiki pradžia, tačiau tai dar ne viskas, ką galite padaryti. Galų gale žmonės nori perskaityti ką nors įdomaus, o įrašo antraštė ne visada yra ypač patraukli. Turėdamas tai omenyje, į savo įrašus man patinka įterpti iš anksto užpildytus tviterius:

Įterptasis „Tweet“

Nuoroda…

Įterptasis „Tweet“

… ir iš anksto užpildytas tviteris.

Įdomus teksto fragmentas ir nuoroda į jūsų įrašą – kas galėtų būti paprasčiau?

Negaliu rasti papildinio, kuris leistų man lengvai susikurti tokias nuorodas, todėl aš su draugu sukūrėme – jis vadinamas Paprastas „Tweet“ įterpimas. Norint geriausiai išnaudoti papildinį (taigi ir padidinti savo turinio dalį), svarbiausia yra įtraukti įdomius iš anksto užpildytus „tweets“ taigi žmonės gali išsiųsti puikų turinį savo stebėtojams vos keliais paspaudimais. Aš sužinojau, kad garsios citatos ir tavo paties išminties perlai pritraukia daug pasidalinimo veiksmų. Kai į įrašą įtraukiu iš anksto užpildytus tweets, aš linkęs pastebėti, kad tweets skaičius padidėja 20–40% ar net daugiau.

Keturi papildiniai = daug daugiau srauto

Aukščiau paminėjau keturis papildinius, iš kurių tik vienas yra „premium“. Tai yra viskas, ką aš naudoju srautui į savo svetainę iš „Twitter“ ir jie man labai tinka.

Tačiau jei turite papildomų pasiūlymų (ar tai būtų specifiniai metodai, ar papildiniai), kaip žmonės galėtų pritraukti dar daugiau srauto į savo svetainę per „Twitter“, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me