20 ir daugiau geriausių „WordPress“ transliacijų, kurių klausysite 2020 m

Geriausios klausomos „WordPress“ transliacijos

Nesvarbu, kokį vaidmenį vaidinate „WordPress“ bendruomenėje, turite būti naujausias naujienas, įrankius ir dar daugiau. Dizaineriai, kūrėjai ir vartotojai turi rasti būdų išmokti ir sekti „WordPress“ naujienas.

Podcast’ų klausymas yra puikus būdas neatsilikti nuo to, kas vyksta „WordPress“ pasaulyje. Sužinokite apie naujus produktus ar „WordPress“ leidimus. Arba tiesiog išgirsti iš kitų bendruomenės narių. Ypač tiems iš mūsų, kurių skaitymo laikas yra ribotas, garsą galima sugerti mankštinant ar vairuojant.

Vos per kelerius metus podcast’o aplinka pasikeitė, atšaukus naujus dalyvius ir kai kuriuos pasirodymus. Šiame straipsnyje bus pateiktas sąrašas geriausių „WordPress“ internetinių transliacijų, kurių turėtumėte klausytis 2019 m., Sąrašas.

Norėdami rasti podcast’us, kuriuos rekomenduotumėte, pažvelgėme į keletą dalykų. Pirmiausia turinio pobūdis, nes, žinoma, jis pirmiausia turėjo būti orientuotas į „WordPress“. Antra, pateikto turinio kokybė. Ir paskutinis pasiekiamumas – nes reguliarūs ir lengvai prieinami epizodai yra tik smagiau..

Neabejotina, kad tokio sąrašo kaip šis pasirinkimas yra šiek tiek subjektyvus. Mums taip pat reikėjo, kad sąrašą būtų galima valdyti, todėl visiškai įmanoma, kad galbūt turite kokių nors naudingų podcast’ų, kurie, jūsų manymu, turėjo būti įtraukti. Kuris, jei jūs darote, pasidalykite jais toliau pateiktuose komentaruose! Mes norėtume juos patikrinti.

Užtenka kalbėti – pateikiame mūsų sąrašą jokia konkrečia tvarka.

1. Mato ataskaita

Mato ataskaita

Mato ataskaita

Pavertęs savo nedidelę laisvai samdomą parduotuvę agentūra, Matt Medeiros pradėjo „Matt Report“, kad užmegztų ryšius su bendruomene ir padėtų kitiems skaitmeninio verslo savininkams pradėti ir valdyti savo „WordPress“ verslą. „Matt Report“ tinklalapyje Matt apklausa interneto konsultantus ir verslo savininkus apie tai, kaip jie valdo savo verslą.

2. „WPwatercooler“

„WPwatercooler“

„WPwatercooler“

„WPwatercooler“ transliacija yra lengvas „edutainment“ šou, kuriame Jasonas Tuckeris suburia įvairius „WordPress“ bendruomenės narius kalbėti apie tai, kaip „WordPress“ keičia verslą ir gyvenimą. „WPblab“ yra „Bridget Willard“ bendrabučio šou, kuriame Q ir A formatai pateikiami su klausytojų klausimais.

3. Sveiki, WP!

Sveiki, WP!

Sveiki, WP

„Hello WP“ transliacija, kuri vadinama „podcast“, primenančia, koks jis yra naujas „WordPress“ vartotojas “. Tikrai taip yra. Apžvelgus visus pagrindinius dalykus apie temas, papildinius ir „WordPress“, tai yra puikus klausymasis, ypač susipažįstant su populiaria TVS.

4. Kim Doyal pasirodymas

Kim Doyal pasirodymas

Kim Doyal šou

Kim Doyal (taip pat žinomas kaip „WordPress Chick“) valdo internetinį paštą, kurio pagrindinis tikslas yra padėti kitiems verslininkams kurti savo verslą naudojant „WordPress“. Tikrai netechninė laida, ji su savo patyrusiais svečiais pasakoja bendromis „WordPress“ ir internetinio verslo temomis.

5. „WPTavern WordPress Weekly“

„WPTavern WordPress Weekly“

„WordPress“ savaitraštis

„WordPress Weekly“ ateina pas jus iš žmonių WP smuklė, vadovaujami Jeffo Chandlerio („WP Tavern“ įkūrėjo) ir Marcuso Coucho – didžiojo rinkodaros ir „WordPress“ vedlio. Jie perima visus dalykus, susijusius su „WordPress“, su naujausiais „WordPress“ žmonėmis, pateikdami naujausias bendruomenės naujienas ir interviu.

6. „WPcast.fm“

„WPcast.fm“

„WPCast.fm“

„WordPress“ profesionalams turime „WPcast“, kurį prižiūri vyras, kuriam priklauso „EfficientWP“ valdomas priegloba, Doug Yuen ir Davidas Hehenbergeris, kuris valdo „Fatcat Apps“ („Easy Pricing Tables“ papildinio kūrėjai). Aptariamos temos yra naudingos dizaineriams, konsultantams, kūrėjams ir galutiniams vartotojams ir remiasi tiek rengėjų, tiek kviestinių specialistų patirtimi..

7. „WP Elevation Podcast“

„WP Elevation Podcast“

„WP Elevation Podcast“

Troy Deanas yra „WordPress“ konsultantų mokymo programos „WP Elevation“ kūrėjas, todėl nenuostabu, kad jo „WP Elevation“ podcast’as teikia verslo patarimus „WordPress“ konsultantams, norintiems „suvienodinti“ savo verslą. Gausite interviu su „WordPress“ verslininkais ir kitais internetinio verslo atstovais tokiomis temomis kaip skaitmeninė rinkodara ir verslo augimas.

8. „KitchenSinkWP“

„KitchenSinkWP“

„KitchenSinkWP“

Adamas Silveris yra fotografas, pavertęs „WordPress“ profesionalu, kuris sukūrė „KitchenSinkWP“ ir pasidalino viskuo, ką sužinojo apie „WordPress“ per pastaruosius kelerius metus. Jis pasakoja apie visus „WordPress“ dalykus, įskaitant prieglobą ir naujausias „WordPress“ naujienas bei įvykius, taip pat apklausia keletą įdomių „WordPress“ bendruomenės narių..

9. „Mastermind.fm“

„Mastermind.fm“

„Mastermind.fm“

Jei ketinate įsigyti podcast’ą apie „WordPress“ verslo kūrimą ir vykdymą, Jean Galea („Google“ įkūrėjas) WP meras, „WP RSS Agregator“ ir „EDD Bookings“ papildinių kūrėjas ir Jamesas Lawsas („ WP „Ninjas“) yra puikūs šeimininkai. Palyginti naujas podcast’ų erdvės dalyvis, „Mastermind“ nagrinėja tokias gilias temas kaip „WordPress“ verslo modeliai.

10. WP apvalusis stalas

WP Apskritasis stalas

WP Apskritasis stalas

Kaip rodo pavadinimas, „WP Apskritasis stalas“ pristato „WordPress“ ekspertų ir svečių grupę, apimančią įvairias „WordPress“ temas, tokias kaip plėtra, priegloba, temos, atlikimas ir verslas. Ją prižiūri Jasonas Crawfordas („Mobility Enabled“ įkūrėjas), papildinių kūrėjas Kyle’as Maurer’as ir „ServerPress“ operacijų vadovas Markas Benzakeinas..

11. Skelbimo būsenos juodraštis

Skelbimo būsenos juodraštis

Podcast juodraštis

„Post Status“ juodraščio transliaciją prižiūri Brianas Krogsgardas – „Post Status“ kūrėjas ir redaktorius – ir Joe Hoyle, „Human Made“ įkūrėjas ir CTO. „Podcast“ apima naujienas ir informaciją „WordPress“ profesionalams, konkrečiau – „WordPress“ ir internetinės bendruomenės pokalbius, pokalbius ir redakcijas..

12. Daryk Woo

Daryk Woo

Daryk Woo

Kurdamas savo nišą erdvėje yra „Do the Woo“ iš „Bob Dunn“ – kūrėjas „BobWP“ ir atsidavęs „WordPress“ mokytojas. Ši transliacija skirta „WooCommerce“, pirmaujančiam „WordPress“ el. Prekybos papildiniui, ir siekia suteikti naudingos informacijos „WooCommerce“ parduotuvių savininkams..

13. Vaizdinis

Vaizdo įrašų transliacija

Vaizdo įrašų transliacija

Neišmanantiems „Imagely“ yra įmonė, sutelkianti dėmesį į specialiai fotografijai skirtų temų ir papildinių kūrimą. Galbūt girdėjote apie jų „NextGEN“ įskiepis, kuris yra labai populiarus. Taigi turėtų būti prasminga, kad jų transliacija daugiausia dėmesio skiria patarimams ir patarimams, kaip sukurti ir tvarkyti jūsų fotografijos svetainę naudojant „WordPress“.

14. Jūsų svetainės inžinierius

Jūsų svetainės inžinierius

Jūsų svetainės inžinierius

Tikriausiai vienas iš ilgiausiai veikiančių „WordPress“ internetinių transliacijų, „Your Website Engineer“ (anksčiau – „WordPress“ inžinierius) siūlo praktines instrukcijas, kaip valdyti ir prižiūrėti savo „WordPress“ svetainę. Kiekviename epizode pagrindinis dėmesys skiriamas tam, kaip naudoti konkrečią „WordPress“ funkciją arba su „WordPress“ susijusį papildinį ar produktą.

15. WP-tonikas

WP-tonikas

WP-tonikas

Organizuokite savo internetinius kursus naudodami „WordPress“? Ar norite sužinoti kaip? „WP-Tonic“ yra naudinga savaitinė transliacija, skirta „WordPress“ LMS (mokymosi valdymo sistemoms). Pasinaudokite pokalbiais su specialiais svečiais ir patarimais, kaip rengti kursus, rengti rinkodarą ir dar daugiau.

16. WP papildiniai nuo A iki Z

WP papildiniai nuo A iki Z

WP papildiniai nuo A iki Z

Jei naudojate „WordPress“, tikriausiai esate susipažinęs su papildiniais. Bet jūs galite išmokti dar daugiau, įtraukdami į „WP Plugins A – Z“ transliaciją. Apimantis visus dalykus, susijusius su papildiniais, ši apklausa apklausia geriausius kūrėjus, apima dabartinius įskiepių pažeidžiamumus, kuriuos turėtumėte žinoti, naujus leidimus ir dar daugiau.

17. Moterys WP

Moterys WP

Moterys „WP Podcast“

Du kartus per mėnesį galite įsitraukti į „Women in WP“ transliaciją. Podcast’ą rengia Amy Masson, „Tracy Apps“ ir Angela Bowman – visi įvairių „WordPress“ aspektų ekspertai. Kiekviename serijoje yra žymių svečių ir aptariamos tokios temos kaip dizainas, plėtra, tinklaraščių kūrimas ir rinkodara „WordPress“ nišoje.

18. LMSCast

LMSCast

LMSCast

Tikriausiai anksčiau girdėjote apie „LifterLMS“, nes ji yra viena iš geriausių „WordPress“ LMS ir „WordPress“ kursų valdymo sistemų. Bet ar žinojai, kad jie taip pat turi podcast’ą? Sužinokite, kaip su „LifterLMS“ komanda galite kurti ir plėsti savo verslą, pagrįstą kursais, nes juose aptariamos temos, kaip padidinti jūsų sėkmės šansus, sukurti narystės svetainę, reklamuoti kursus ir dar daugiau.

19. „WPMRR Podcast“

„WPMRR Podcast“

WPMRR

„WP Buffs“ žmonių sukurta „WPMRR“ („WordPress Monthly Recurring Revenue“) apklausa tiesiogiai skirta padėti jums augti ir padidinti pajamas iš jūsų „WordPress“ verslo. Jie pateikia epizodus apie laiko valdymą, laisvai samdomus konsultantus, pardavimo ir rinkodaros patarimus, gero portfelio svarbą ir dar daugiau.

20. Tomo McFarlino praktinė „WordPress“ plėtra

Tomo McFarlino „Podcast“

Praktinis „WordPress“ kūrimas

Kitas puikus radinys yra naujasis Tomo McFarlino podcast’as. Praktinėje „WordPress“ plėtojimo transliacijoje Tomas atsako į jūsų klausimus ir teikia patarimus, susijusius su jūsų „WordPress“ verslo valdymu, tobulinimo patarimus, savo gyvenimo naujienas ir ryšius su „WordPress“ bei dar daugiau (pvz., Jo kelionė į Memfį – linksmi dalykai!).

21. Darbo laikas

Darbo laikas FM

„OfficeHours.fm“

Carrie Dils yra gerai žinomas vardas „WordPress“ bendruomenėje, o jos „OfficeHours“ transliaciją tikrai būtina klausytis. Ji apklausia įvairius „WordPress“ bendruomenės žmones, kurie rado sėkmę versle naudodamiesi „WordPress“. Kitos temos apima jos meilę „Pradžios knygai“. Nors atrodo, kad jau kurį laiką, jos archyvuotus epizodus visi puikiai klauso!


Neatsilikti nuo to, kas vyksta „WordPress“ pasaulyje, svarbu ir vartotojams, ir svetainių savininkams, ir kūrėjams. Sekite naujausias pramonės ir jos žaidėjų naujienas – tai geras būdas suprasti, kas vyksta ir kaip tai gali paveikti jus ir jūsų verslą.

Mes pasidalinome geriausiu internetinių transliacijų sąrašu, kad jus nuolat atnaujintume, kad galėtumėte pasirinkti keletą, kad galėtumėte sekti šiandien. Yra podcast’ų, skirtų įvairioms interesų sritims, pradedant plėtra ir baigiant verslo valdymu.

Kaip jūs žiūrite ar transliuojamoje transliacijoje ir ką nors iš jų pridėsite prie grojaraščio? Praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me