25 ir daugiau „WordPress“ klaidų, kurių reikia vengti

Kaip turinio kuratorė yra viena didžiausių ir gėdinčiausių klaidų, kurią padariau 2014 m pakartokite žinomas klaidas kai atsirado WordPress ir tinklaraščių rašymas apskritai. Kiekvieni nauji metai reikalauja naujų sprendimų. Kai kurie (bando) numesti svorio – „iki šių metų pabaigos aš sveriu 130 svarų“, kiti planuoja nuotykius – „kovo mėnesį būtinai eisiu slidinėti slidėmis“, o kai kurie nusprendžia pagaliau susieti mazgą – „Laikas mes tai amžinai pavertėme“! Neskaičiuodami šių metų mėnesio, pridėkime visus prie sąrašo – „WordPress“ klaidų, kurių niekada nereikėtų kartoti 2015 m. (Ar ateinančiais metais) “.

Aš prisidedu prie „WPExplorer“ daugiau nei metus ir norėčiau pradėti šiuos metus visiškai naujomis įrašų serijomis, kuriose aptariamos dažniausiai pasitaikančios „WordPress“ klaidos. Pirmiausia apžvelgiame 5 svarbiausius veiksnius, susijusius su „WordPress“ svetainės atidarymu, ir pereiname prie rekomendacijų, kurios duos rezultatų ilgainiui. Šiuos žinomus dalykus galima lengvai suskirstyti į kategorijas „buvau ten, padaryta“, tačiau įsitikinkite, kad jų nekartojote taip, kaip aš. Atminkite, kad net ir treniruota akis kartais pavargsta.

Contents

„WordPress“ klaidos ir sprendimai

Internete rasite daug straipsnių, kuriuose nagrinėjamos panašios problemos, kurias ketinu aptarti būsimuose įrašuose. Bet radau vieną aspektą, kurio trūko daugeliui iš jų, – an nuodugniai paaiškinimas. Kodėl? Kodėl gi ne? Kokios pasekmės? Ar yra kokių nors sprendimų? Alternatyvos? Pavyzdžiai?

Tai yra klausimai, kuriuos uždaviau sau, skaitydamas šiuos straipsnius. Ketinu aptarti visus bendrus klausimus, išsamiai, kad galėtumėte gerai suprasti dalyką.

Visi šiame įraše aptarti dalykai yra iš patirties, eksperimentavimo ir, žinoma, pamokų, išmoktų iš praeities klaidų. Stengiausi pateikti kuo daugiau pavyzdžių, kad galėtumėte įgyti praktinės patirties ir susieti skaitytą faktinį scenarijų. Aš raginu išsaugoti šį straipsnį neprisijungus skaitančiame įrenginyje, tokiame kaip „Instapaper“ ar „Pocket“, ir perskaityti jį laisvalaikiu. Taigi tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir mėgaukitės straipsniu.

1. Neatlikite atsarginės kopijos

Ar kada atradote save galvojančią – Ei, tai yra nauja svetainė, aš beveik neturiu jokio turinio. Vėliau leiskite man nerimauti dėl atsarginės kopijos. Mielas drauge, leisk man pasakyti, kad tai yra vienas iš esminis klaidų, kurias galite padaryti savo „WordPress“ karjeroje. Tai gali kainuoti šiek tiek pinigų, a daug pinigų arba blogiausiu atveju, viskas. Yra buvę, kad pasiklydę verslininkai (tinklaraštininkai, turinio kuratoriai ir kt.) Praleido stuburą tūkstančiai dolerių vien todėl, kad jie atidėjo atsarginę kopiją.

Planavimas ir saugoti atsargines kopijas yra viena iš pagrindinių žiniatinklio valdytojo pareigų, nesvarbu. Kalbant apie „WordPress“, mokiniui suteikiama nedaug klaidų. Bet kai susisieksite su technine dalykų puse, pavyzdžiui, modifikavę temą ar sukonfigūravę patobulintą papildinį, galėtumėte:

 • Sunaikinkite svetainės išvaizdą
 • Uosto saugumo spragos
 • Neršia baltas mirties ekranas

Neatstatomi įvykiai yra gana dažni reiškiniai, todėl visą laiką negali būti teisus. Taigi atsarginė kopija yra būtina atsargumo priemonė. Jei esate iš tų žmonių, kurie mano, kad „WordPress“ automatiškai sukuria jūsų duomenų atsargines kopijas – klystate. Skaitykite daugiau apie įprastus „WordPress“ atsarginius mitus mano straipsnyje – 10 „WordPress“ atsarginių kopijų pasakų, kurios gali nužudyti jūsų svetainę.

Sprendimas:

Yra daugybė nemokamų ir aukščiausios kokybės „WordPress“ atsarginių papildinių, kurių kiekvienas turi skirtingas funkcijas. Jei planuojate turėti daugybę „WordPress“ svetainių, „VaultPress“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Jį sukūrė ir prižiūri „Automattic“ (įmonė, kurianti mūsų mėgstamą CMS), ir juo pasitiki milijonai vartotojų. Keletas mūsų mėgstamų „WordPress“ atsarginių papildinių yra:

 1. „VaultPress“ (premija)
 2. „IThemes“ „BackupBuddy“ („premium“)
 3. „BackWPUp“ (Laisvas)

2. Naujų produktų testavimas tiesioginėje svetainėje

Testavimas tiesioginėje svetainėje

Daugelis žmonių tai pakartoja iš pažiūros nekenksminga, tačiau pragaištinga klaida. Tarkime, kad jūs turite tiesioginę „WordPress“ svetainę ir norite įdiegti atsarginį papildinį – tarkime „BackWPUp“, perskaitę mano paskutinį punktą (yay!). Bet jūs nuspręsite įdiegti papildinį tiesiogiai tiesioginėje svetainėje – tik tam, kad sutaupytumėte papildomų pastangų.

O kas nutiks, jei kažkas nutiks ne taip, o jums reikia kelioms valandoms išjungti savo svetainę neprisijungus, kad galėtumėte ištaisyti naują, neregėtą žalą? Pažiūrėkime kai kurie dalykų, kuriuos prarasite:

 1. Natūralus srautas iš paieškos sistemų
 2. Tiesioginis nukreipimo srautas
 3. Partnerių pajamos
 4. Reklamos paspaudimai
 5. Konversijos ir pardavimai
 6. El. Pašto pasirinkimai
 7. Prarandate paieškos variklio reitingą – kai „Google“ nukreipia ieškiklį į jūsų svetainę ir nustato, kad ji neprisijungusi, automatiškai prarasite SEO taškus

Kitaip tariant, prarasite srautą ir pinigai!

Sprendimas:

Jei ketinate išbandyti naujas temas ir papildinius savo „WordPress“ svetainėje, aš siūlyčiau naudoti eksperimentinę jūsų tiesioginės svetainės kopiją. Geriausias pavyzdys būtų sustojimo vieta „WPEngine“. Tai tiesiog atkartoja a Naujausias „WordPress“ svetainės, kaip kitos instaliacijos, kopiją, kad galėtumėte eksperimentuoti. Jei ką nors sugadinsite, galite tiesiog atkurti iš paskutinės veikiančios atsarginės kopijos.

Jei jūsų kompiuteris neturi prieigos prie sustojimo zonos (dėl šios priežasties mes visada rekomenduojame naudoti puikią „WordPress“ prieglobos aplinką), aš siūlau susikurti savo sustojimo zoną (ateina mokymo programa). Eksperimentuokite su naujais produktais ir paslaugomis atlikdami eksperimentinę sąranką. Kai naujasis priedas bus tinkamai sukonfigūruotas jūsų svetainėje, tiesiog sujunkite jį su tiesiogine svetaine.

3. Neužtikrinkite „WordPress“ atsarginės kopijos

Savo svetainės atsarginių kopijų užtikrinimas

Arba kaip man patinka tai vadinti: Atsarginės kopijos kūrimas.

Taip, tai teisinga. Atsisiųsti visą atsarginę kopiją ir laikyti ją savo kompiuterio kietajame diske yra taip pat gerai, kaip pasidaryti atsarginę kopiją nuskaitytame DVD diske. Patikimiausias būdas yra nusiųsti atsarginę kopiją į debesį. Mes turime daugybę (nemokamų) variantų, iš kurių galite rinktis – „Dropbox“, „Box“, „SkyDrive“ ir kt. „BackWPUp“ papildinys arba „VaultPress“ – abu jie automatiškai įkelia atsarginę kopiją į debesį.

4. Nenaudokite „Permalinks“

Nenaudojama nuorodų

Pastoviosios nuorodos yra ne kas kita, kaip jūsų svetainės URL struktūra. Pagal numatytuosius nustatymus „WordPress“ naudoja šią nuolatinę nuorodą:

www.wpexplorer.com/?p=

Prisiminkime šią struktūrą visada darbas, nepaisant naujų nuolatinių nuorodų struktūrų pridėjimo. Rekomenduojama naudoti patogią URL struktūrą, kurioje yra raktiniai žodžiai. Tai padės jūsų lankytojams geriau įsiminti URL ir pagerins paieškos sistemų reitingą. Apsvarstykite mano „MaxCDN“ apžvalgos straipsnį. Abu šie URL veikia, tačiau antrasis yra labiau įsimenamas ir gerai tinka paieškos sistemoms.

 1. https://www.wpexplorer.com/?p=30951
 2. https://www.wpexplorer.com/maxcdn-review-best-cdn-wordpress/

Sprendimas:

Mes, WPExplorer, naudojame ir rekomenduojame naudoti Pavadinimas permalink struktūra.

 • Jei norite pakeisti nuolatines nuorodas „WordPress“ administratoriaus srityje, jūsų .htaccess failas turi būti rašomas.
 • Padaryti tai, „WordPress“ oficialiai rekomenduoja kad pakeisite .htaccess failo leidimą į 644.
 • Jei neturite leidimo atnaujinti .htaccess per administratoriaus sritį, „WordPress“ pateiks jums pasirinktos nuolatinės nuorodos struktūros kodą, kad .htaccess failą atnaujintumėte rankiniu būdu. Tada galite rankiniu būdu atnaujinti .htaccess failą naudodamiesi savo prieglobos paskyros failų tvarkykle arba naudodamiesi FTP (File Transfer Protocol) klientu.

5. Pigių interneto svetainių talpinimo naudojimas

Pigios interneto prieglobos nesėkmės

Daugelis žmonių rekomenduoja naudoti bendrą kompiuterį, kai pradedate nuo savo „WordPress“ svetainės. Anksčiau naudojome „BlueHost“ ir labai rekomenduojame. Nors tai kainuoja apie 5 USD per mėnesį, kai kurie žmonės bando ieškoti naujų hostingo kompanijų, kurias matė įvairiuose hostingo forumuose. Priežastis – jie pigūs. (Kai kurie netgi siūlo prieglobos paketus už 1 USD per mėnesį!).

Pigių interneto prieglobos įmonių problema

Jūs gaunate tai, už ką mokate. Pigias hostingo kompanijas paprastai užplūsta jų serveriai per daug klientų sąskaitų. Vienas srauto srautas (arba DDoS ataka) ir visas klasteris (įskaitant visas to klasterio svetaines) neveikia! Tokios prieglobos įmonės taip pat turi labai žemą išteklių perviršio tolerancijos ribą.

Atsisiųskite susijusius „WordPress“ pranešimus

Klasikinis pavyzdys yra Susijusios žinutės. Susiję įrašai užklausa „WordPress“ duomenų bazės, kad sužinotų įrašus, susijusius su tam tikru įrašu (sakykime XYZ), naudodami paieškos parametrus, pvz., Žymas ir kategorijas. Gauti įrašai rodomi po dabartiniu įrašu (XYZ). Ši technika yra puiki priemonė pagerinti vartotojų įsitraukimą ir sumažinti „WordPress“ svetainės atmetimo rodiklį.

Užpakalinėje programoje YARPP paieškos procesas reikalauja reikšmingų užklausų „WordPress“ duomenų bazėje, kuri padidėja su pranešimų, žymų ir kategorijų skaičiumi jūsų „WordPress“ svetainėje. Daugiau užklausų = didesnė serverio apkrova = lėtesnė svetainė.

Problema ta, kad šis per didelis naudojimas vyksta automatiškai, ir jūs negalite apriboti serverio išteklių, kuriuos gali naudoti papildinys, kiekio. (Vis dėlto būtų nuostabu, jei galėtumėte). Bet tu esi atskaitingi už naudojamus išteklius. Viršijus tam tikrą ribą, serverio išteklių stebėtojas registruoja išteklių perviršį / piktnaudžiavimą jūsų sąskaita. Pakartokite tai keletą kartų, ir jūsų paskyra bus automatiškai sustabdyta.

Todėl visada turėtumėte ieškoti rekomenduojamų interneto prieglobos įmonių ir, kai ateis laikas, pereiti prie galingesnio sprendimo, pavyzdžiui, VPS ar dar geresnio, valdomo „WordPress“ prieglobos.

6. Įdiegite per daug papildinių

tinklo mazgas

Paskutiniame mūsų straipsnyje kalbėjome apie tai, kaip YARRP įskiepis gali sukelti serverio išteklių perteklių, dėl kurio gali būti sustabdyta jūsų bendro naudojimo prieglobos paskyra. Panaši problema iškyla diegiant ir suaktyvinant daugybę nereikalingų papildinių – tų, kuriuos retai naudojate.

Svarbu suvokti skirtumą tarp įdiegtas papildinys ir aktyvuotas papildinys. Visi papildiniai turi dvi būsenas – aktyvuota ir išjungtas.

 • Pagal numatytuosius nustatymus, kai diegiate papildinį (nepriklausomai nuo diegimo būdo – FTP įkėlimo ar per papildinių tvarkytuvę), įskiepis lieka išjungtas. Kad jis veiktų, turite rankiniu būdu suaktyvinti papildinį.
 • Antroji būsena yra aktyvi būsena, kur papildinys yra aktyvus ir veikia jūsų „WordPress“ svetainėje

Neigiamas poveikis pradeda atsirasti, kai turite kelis aktyvius papildinius. Gali kilti dvi pagrindinės problemos:

 1. Tarpiniai įskiepių ir įskiepių temų konfliktai – Tam tikras įskiepis (arba tema) gali neveikti dėl tam tikrų apribojimų, kuriuos nustatė kitas papildinys (arba tema). Leiskite man supažindinti jus su programavimo koncepcija, vadinama abipusė atskirtis. Vienas įskiepis (arba tema) gali išlaikyti tam tikrą išteklių (neribotą laiką) ir neleisti kitiems naudoti to ištekliaus. Jei kitas papildinys nori pasiekti išteklius, jo negalima – nes jis anksčiau buvo užblokuotas. Taigi naujasis papildinys neveiks.
 2. Buggy įskiepiai – „WordPress“ saugykloje yra daugybė papildinių. Prie to gali prisidėti kiekvienas – pradedantysis programuotojas ar dešimtmetį programavimo patirties turintis ekspertas. Skirtumas yra kodo kokybė kur pastarasis neabejotinai pralenktų. Todėl turėtume vengti papildinių, kurių atsisiuntimų skaičius yra mažas. Net jei mes tai padarysime, būtinai išbandykite eksperimento tvarka

Sprendimas:

 • Laikykis žinomų ir populiarių temų bei papildinių
 • Naudoti reikalaujama papildinių skaičius (stenkitės, kad jis būtų kuo mažesnis)
 • Išaktyvinkite nenaudojamus papildinius
 • Venkite atsisiųsti papildinių, kurių nėra „WordPress“ saugykloje
 • Patikrinkite papildinių suderinamumą su dabartine „WordPress“ versija
 • Prieš diegdami pagrindinio funkcionalumo papildinį, padarykite visą atsarginę kopiją
 • Pabandykite sukurti eksperimentinę „WordPress“ svetainės sąranką ir joje įdiegti papildinius

Kai kurie iš jūsų gali paklausti – Ar gerai įdiegti tiek daug papildinių, kiek norime, ir suaktyvinti tuos, kurie yra būtinai reikalingi? Atsakymas į tai puikus klausimas būtų – jūsų nuostabai – ne! Štai kodėl:

Tam tikriems papildiniams, pvz., „Yoast“, „WordPress SEO“, reikalingas tam tikras buhalterijos kiekis. Įvairūs SEO parametrai, pasirinktiniai nustatymai ir kt. Visa ši informacija yra saugoma jūsų „WordPress“ duomenų bazėje.

Daugelis įskiepių sukuria naujus lauko įrašus „WordPress“ duomenų bazėje tuo metu, kai juos suaktyvini. Įdiegus per daug šių papildinių, be reikalo padidėja duomenų bazės dydis. Vėliau, net jei išjungsite papildinį – naujai sukurti laukai „WordPress“ duomenų bazėje vis tiek išliks. Taigi, būtinai pagalvokite, kuriuos papildinius suaktyvinote.

7. Dažni temos pakeitimai

siuvimo fonas-oksana-kovach

Temos yra „WordPress“ svetainės apranga. Kai kurios ypatingai turtingos temos, tokios kaip „Total WordPress“ tema, gali būti naudojamos tūkstančiams skirtingų projektų – kiekvienas jų turi unikalų išdėstymą. Švari, gerai organizuota tema padarys stebuklus dėl jūsų perskaičiavimo kurso.

Naujokų tinklaraštininkų (arba svetainių savininkų) įprasta praktika šokinėti iš vienos temos į kitą. Kalbant apie „WordPress“, pagundos tiesiog per daug! Jūs turite tūkstančius gražiai pagamintų Laisvas temos – po ranka!

Natūralu, kad nauji „WordPress“ vartotojai nebus patenkinti įdiegta tema ir bus linkę keisti temas – ieškodami tobuliausios. Prisimenu temų, kurias pakeičiau kurdamas savo pirmąjį tinklaraštį, skaičių – 27!

Štai vienas patarimas, kurio norėčiau sulaukti:

Nėra tokio dalyko kaip puikus tema!

Dabar panagrinėkime dalį „kodėl“.

Techninė dalis

tinkinti wp temą

Kaip ir įskiepiai, tam tikros ypatingai turtingos temos apima papildomas ypatybes, tokias kaip pasirinktiniai nustatymai, balsavimas aukštyn, įvertinimai ir kt. Norint išsaugoti šiuos parametrus, „WordPress“ duomenų bazėje reikės sukurti naujas lenteles ar laukus. Panašus į papildinių atvejį, kai diegiate per daug temų, tas pats efektas išlieka. Galų gale jūs turite netvarkingą duomenų bazę ir padidinsite užklausos atsakymo laiką.

Psichologinis aspektas

shutterstock_186351248

Kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, vaizdas automatiškai užregistruojamas jo galvoje. Jei turinio kokybė ir dizainas yra geras, jūs uždirbate vieną tašką lankytojo galvoje. Kai tas pats asmuo vėl lankosi jūsų svetainėje (kitu metu ir mato tą patį dizainą), jo atmintis bus atnaujinta. Tada turėsite įvarčių du reputacija nurodo jo galvoje. Taip nustatote savo svetainės reputaciją.

Dabar apsvarstykite alternatyvą. Tarkime, jūs nuolat keitėtės savo tema. Jei lankytojas per antrą vizitą mato visiškai kitokį dizainą, jo atmintis neatnaujinama. Ankstesnis įspūdis prarandamas ir sukuriamas naujas įspūdis. Visas jūsų anksčiau sukauptas įspūdžio taškai yra pamestas.

Prekės ženklo faktorius

langinės sandėlyje_140282785

Galiausiai yra prekės ženklo kūrimo aspektas. Kiekviena svetainė ar įmonė turi stengtis įtvirtinti savo prekės ženklą. Kai nustatysite savo įmonės prekės ženklą, jūsų sėkmei nebus jokių apribojimų. Paimkite, pavyzdžiui, Elegantiškas temas. Jų „Monarchsocial“ papildinys sulaukė didžiulio internetinės bendruomenės atsakymo – iškart nuo jo paleidimo dienos. Turime stengtis išlaikyti vieną temą, susietą su mūsų svetaine / prekės ženklu.

8. „WordPress“ diegimas aplanke, vadinamame „WordPress“

„WordPress“ aplankas

Daugelis „WordPress“ automatinių montuotojų, tokių kaip „Softaculous“, diegia „WordPress“ bet kokiu norimu būdu. Kai kurie žmonės galvoja: „Kadangi diegiu„ WordPress “, turėčiau ją įdiegti į tinkamą (pavadintą) aplanką“ Ne! Tai neteisinga!

Jei ketinate paleisti savo svetainę naudodami tik vieną CMS (WordPress), tuomet visada turėtumėte ją įdiegti į bazinį katalogą – t.y., nenaudodami jokio poaplankio. Pagalvok apie tai, atrodo www.wpexplorer.com būdas profesionaliau nei www.wpexplorer.com/wordpress

Vienintelis kartas, kai sukuriate naują aplanką naujam „WordPress“ diegimui, yra tas, kai savo verslo aplanke naudojate skirtingą CMS, o tinklaraštyje – „WordPress“. Net tokiu atveju aplankas pavadinimu „blog“ skamba daug geriau nei „WordPress“.

9. „Administratoriaus“ kaip naudotojo vardo naudojimas

administratoriaus slaptažodis

Diegiant „WordPress“ numatytasis vartotojo vardas yra administratorius. Tu privalo užtikrinti kad naudojate kitą vartotojo vardą. Numatytojo vartotojo vardo palikimas „admin“ yra rimta „WordPress“ saugos spraga, atsižvelgiant į pastaruoju metu vykusį brutaliosios jėgos išpuolį prieš daugiau nei pusę „WordPress“ svetainių.

Kai naudotojo vardą turite „admin“, jis įsilaužėliams suteikia nemokamą leidimą. Pusė jų darbo (t. Y. Atspėjus teisingą vartotojo vardą) yra padaryta. Viskas, ką jie turi padaryti, yra naudoti daugybę brutaliosios jėgos atakų, kad atspėtų jūsų slaptažodį. Tai padarę, jie įsiskverbia į jūsų svetainę, pavogia kliento el. Pašto adresą, mokėjimų žurnalus ir iš esmės sunaikina tai, ką taip ilgai sukūrėte. Jei jau turite administratorių kaip vartotojo vardą, nesijaudinkite, aš specialiai tam sukūriau mokymo programą – Kaip ištrinti „WordPress“ „admin“ vartotojo vardą.

10. Silpnų slaptažodžių naudojimas

paskutinis leidimas

Tai gali atrodyti kvaila mintis. Tačiau praktiškai kalbant, žmonės vis dar naudoja daug pažeidžiami slaptažodžiai. Jei jie būtų naudoję stiprius slaptažodžius, tada „Twitter“ nebūtų paskelbęs sąrašo iš 370 uždraustų slaptažodžių. Stipriame slaptažodyje visada turėtų būti šie trys simboliai:

 1. Didžioji raidė
 2. Mažosios raidės
 3. Skaičiai
 4. Specialūs simboliai

Aš tai suprantu yra nepraktiška prisiminti tokius beprotiškus slaptažodžius kaip 6efH ir 9sD2! LP. Kaip sprendimą galime naudoti nemokamą internetinį slaptažodžių tvarkymo įrankį, pvz „LastPass“, kuriame yra beveik visų interneto naršyklių, mobiliųjų operacinių sistemų ir autonominės „Mac“ programos plėtiniai. Principas yra paprastas – šiame įrankyje saugote visus savo sudėtingus slaptažodžius ir juos turite tik atsiminti vienas slaptažodį, kad galėtumėte prie jo prisijungti.

11. „WordPress“ naujinių ignoravimas

„WordPress“ atnaujinimai

Ypač svarbu atnaujinti „WordPress“ svetainę, kai tik ji taps prieinama. Štai kodėl:

 • Pasaulinė kūrėjų bendruomenė kasdien randa naujų klaidų, pažeidžiamumų ir našumo gerinimo patarimų. Šie pasiūlymai yra peržiūrimi ir įtraukiami į būsimą „WordPress“ versiją.
 • Jei pažeidžiamumas yra pakankamai serverio, tada nedelsiant atnaujinimas išleistas.
 • Su kiekvienu didesniu „WordPress“ leidimu taip pat pristatomos naujos įdomios funkcijos, tokios kaip nuostabus „WordPress“ vaizdų rengyklė (kuri, beje, leidžia apkarpyti ir pakeisti vaizdus kelyje)..

Kas nutiks, jei neatnaujinsiu „WordPress“?

 • Nepaisyti „WordPress“ atnaujinimų reiškia ne ištaisyti žinomas ar identifikuojamas saugumo spragos. Tai nieko nedaro, bet palengvina įsilaužėlio darbą. Kas nutiks po to? Sužinokite kitoje rubrikoje!
 • Jūs praleisite daugybę naujų funkcijų ir našumo patobulinimų atnaujinimų.

Įsilaužusios svetainės pasekmės:

Pažvelkime į kelias nulaužtos „WordPress“ svetainės pasekmes:

 • Jūsų el. Pašto sąrašas (vienas iš svarbiausių bet kokia svetainė) pavogta ir susprogdinta šlamštas. Kad būtų dar blogiau, šį el. Pašto adresų sąrašą taip pat galima parduoti kitiems „juodosios rinkos“ pirkėjams.
 • Jūsų svetainė taip pat gali būti užkrėsta kenkėjiška programine įranga. Tai savo ruožtu užkrės bet kas kas lankosi jūsų svetainėje. Blogiausia yra tada, kai nežinai, kad į tavo svetainę buvo įsilaužta – tai daro didžiausią žalą, nes suteikia saugos iliuzija.
 • Įsilaužusios svetainės poveikis yra labiausiai pražūtingas, kai paleidžiate narystės svetainę. Žmonės kurie mokėti norėdami peržiūrėti savo svetainės turinį, užkrėsti jų asmeninius kompiuterius / įrenginius ir pažeisti jų privatumą.
 • Kai „Google“ identifikuos jūsų svetainę kaip kenkėjiškų programų užkrėstą domeną, jūsų paieškos variklio rangas krenta per stogą. Atkūrimas iš juodojo sąrašo srities yra nepaprastai skausmingas ir brangus procesas.
 • Kartais žmonėms gali net prireikti sustabdyti savo verslą ir ieškoti visiškai naujo prekės ženklo!
 • Trumpai tariant, kartą įsilaužus į jūsų svetainės reputaciją ir visi ateities perspektyvos yra neatitaisomai sunaikintas.

Priemonė

Akivaizdi priemonė yra aktyvus „WordPress“ svetainės atnaujinimas. Ačiū naujai Automatiniai fono atnaujinimai funkcija (kuri buvo pristatyta naudojant „WordPress 3.7“), žmonėms nereikia jaudintis dėl savo svetainės atnaujinimo. „WordPress“ tuo rūpinasi fone.

Jei naudojatės valdomomis „WordPress“ prieglobos paslaugomis, tokiomis kaip „WPEngine“, esate jau patirdamas vieną iš puikiausias „WordPress“ paslaugos pramonėje. „WPEngine“ ne tik automatiškai atnaujina „WordPress“ branduolį, bet ir yra atnaujinimai patikslintas jų serverio specifikacijose ir saugos priemonėse, kad jūs gautumėte paskutinį našumo ir saugumo padidėjimą.

Jei įvykus nelaimei jūsų svetainė bus nulaužta, tada rekomenduočiau pasamdyti profesionalius „WordPress“ saugos kūrėjus, tokius kaip Sucuri kad sutvarkytum. O ar aš paminėjau, kad „WPEngine“ taip pat suteikia jums a nemokamas valymas?

12. Piratinės temos ir papildiniai

piratų laivas2

Pažvelkime į priekį – už kiekvieną naują temą ar papildinį, išleistą „Themeforest“ (ar bet kurioje kitoje svarbioje „WordPress“ rinkoje), piratavimo arba „nulled“ produkto versija yra daug svetaines Laisvas.

Kodėl manote, kad kažkas nusipirktų 75 USD temą ir dovanotų ją jums nemokamai?

Kai kuriems iš jūsų gali būti žinoma, kad šios piratinės temos / papildiniai nėra talpinami „Themeforest“. Jie talpinami failų bendro naudojimo paslaugose arba „kibernetiniuose blokuotojuose“. Jei susidomėjote, šiek tiek supažindinau su tokiais „elektroniniais blokavimo įrankiais“.

„The Cyberlockers“ 411:

 • Kibernetiniai blokatoriai yra paslaugos, kurios nemokamai talpina jūsų failus.
 • Jų pagrindinis pajamų šaltinis yra skelbimai ir priemokų sąskaitos.
 • Skelbimai rodomi failo atsisiuntimo puslapyje.
 • Aukščiausios kokybės sąskaitos suteikia parsisiunčiamajam tokius pranašumus, kaip greitesnis / neapribotas atsisiuntimo greitis ir nulis „laukimo laiko“ prieš atsisiuntimą.
 • Kai kurie kibernetiniai blokuotojai taip pat moka „įkėlėjams“ mažiausiai 2–5 JAV dolerių sumą už kiekvieną 1000 atsisiųstų failų.
 • Blogoji dalis: Kai kurie internetiniai blokatoriai rodo kenkėjiškas reklamas, kuriose yra daugybė kenkėjiškų programų. Jų „atsisiuntimo“ mygtukai yra tyčia klaidinantis apgauti jus spustelėjus kenkėjišką reklamą.
 • Jie taip pat apima daugybę iššokančiųjų langų ir iškylančių langų, kurie niokoja jūsų sistemą, jei nėra įdiegta tinkama antivirusinė programa..

Tai yra keletas pavojų, kuriuos kelia parsisiuntimas iš interneto. Žinoma, tai dar nereiškia Visi neteisėtais tikslais naudojasi kibernetiniais blokavimo įrankiais. „MediaFire“ yra puikus geros failų mainų paslaugos pavyzdys, kurią milijonai naudoja teisėtais tikslais.

Grįžimas prie „Nulled WordPress“ temų …

Jei skaičiuotumėte pajamas, gautas iš šių nesąžiningų priemonių, pamatytumėte, kad verslas nėra pelningas. Su tuo susijusi rizika yra daug didesnė nei IG. Taigi reikia paklausti – koks laimikis?

Būkite tikri, ten yra vienas. Ir tai taip pat nemalonu! galutinė priežastis už įkeltų nulinių temų ir papildinių yra įšvirkškite kenkėjišką kodą savo svetainėje. Tai sukuria tai, ką įsilaužėliai ir išnaudotojai vadina „užpakalinės durys“Jūsų serveryje. Kai įsilaužėlis įeis į jūsų svetainę, jūs žinoti begalinės galimybės.

Moralinė policija, budėjimas …

Dėl šios priežasties niekada neturėtumėte įdiegti nulinių / piratinių temų ir papildinių. Kūrėjai įdėjo keli šimtai valandų darbo, kuriant, prižiūrint ir atnaujinant savo produktą. Neturiu omenyje pamokslauti, bet kitą kartą atsisiuntus produktą nemokamai, tiesiog prisistatykite batus ir pažiūrėkite, kaip jaustumėtės.

13. Nemokamos temos iš šešėlių šaltinių

7034829-graži-juodai balta-fotografija

Kaip ir „nulinės temos“, yra keletas “Laisvas” „WordPress“ temos pasirodyti kad būtų nekenksmingas. Aš nekalbu apie tūkstančius temų oficialioje „WordPress“ temų saugykloje. Visoms saugykloje pateiktoms temoms taikomi griežti atrankos kriterijai, kurie, būkite tikri, apima kenksmingo kodo patikrinimą.

Turiu omenyje tuos, kuriuos rasite niekada negirdėtose svetainėse, siūlančiose jums „nemokamas gražias„ WordPress “temas. Buvo atvejų, kai šios „nemokamos temos“ buvo apkrautos kenkėjiška programine įranga. Paprastai atsisiųskite nemokamas temas iš:

14. Neišjungti katalogų naršymo

Tai ne tiek saugumo spraga, kiek a atsargumo išmatuoti. Naršymas pagal katalogus paprasčiausiai reiškia procesą, aplanką turinio, esančio žiniatinklio šakniniame kataloge, turinyje. Turėtumėte išjungti katalogų naršymą dėl daugelio saugumo priežasčių. Patikrinkite ši pamoka, kur aptariau šias problemas ir apibūdinau, kaip išjungti katalogų naršymą „WordPress“ ir keletą kitų patarimų!

15. Neįdiegiate saugos papildinio

ithemes saugumas

Galiausiai turime svarbiausią šio įrašo tašką – saugos papildinį. Aš jau daug kalbėjau apie saugumą, įsilaužimo į jūsų svetainę pasekmes ir pan. Šiandien norėčiau paminėti keletą pagrindinių terminų.

 • Yra gausiai iš žinomų ir nežinomos spragos, kai kalbama apie „WordPress“
 • Daug jų priklauso nuo jūsų prieglobos aplinka ir diegimo būdas „WordPress“.
 • Švelniai tariant, pašalinti kiekvieną iš šių pažeidžiamumų yra varginanti užduotis.
 • Be to, daugelis „WordPress“ vartotojų neturi techninės informacijos, reikalingos apdoroti ir įgyvendinti saugos priemones.

Štai kodėl mes rekomenduojame: saugos papildinys. Paimkime „iThemes“ sauga pavyzdžiui. Papildinys pašalina visas minėtas problemas ir apsaugo jūsų svetainę.

Galite mokėti priemoką už papildomas saugumo priemones, kurios paprastai būtinos narystės svetainėse. Pradėjus gauti pajamų iš internetinio verslo, gera praktika:

 • Perėjimas prie valdomos „WordPress“ prieglobos aplinkos
 • Prenumeruokite aukščiausios kokybės saugos papildinį, pvz., „IThemes Security Pro“

16. Vaizdų neoptimizavimas

neoptimizuotas vaizdas

Vaizdo optimizavimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, turinčių įtakos interneto greičiui, našumui ir vartotojo patirčiai. Pirmas dalykas, kurį kažkas mato tinklaraščio įraše, yra antraštės vaizdas. Poveikis yra ryškesnis, kai antraštės vaizdas naudojamas kaip teksto fonas – pavyzdžiui, peržiūrėkite įrašus Vidutinis.

Rezultatas yra pats reikšmingiausias, kai pasiekiate geriausią pusiausvyrą kokybę ir kiekis.

Kokybė nurodo kontekstinis vaizdų naudojimas. Tinklaraščio įrašo antraštės turėtų būti tokios Aktualus, srovės ir turėtų sugebėti susisiekti su skaitytoju. Teisingas pasirinkimas akcijų vaizdas reikalauja daug smegenų šturmo. Peržiūrėkite Carly pristatymą kaip išsirinkti gerą akcijų vaizdą keletas puikių praktinių patarimų.

Kiekis nurodo techninius vaizdo aspektus – matmenis, dydį, reaguojančią ypatybę, formatą ir tt. Yra daugybė veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, ir juos išsamiai aptariau straipsnyje „WordPress“ vaizdo optimizavimo metodai.

17. „Default“ arba „Favicon“ nenaudojimas

faviconas

„Favicon“ yra mažas vaizdas, rodomas kairiajame interneto naršyklės pavadinimo juostos kampe. Tai yra svarbus prekės ženklo kūrimo veiksnys, kai kalbama apie jūsų svetainę. Jums gali kilti klausimas, kodėl aš pabrėžiu prekės ženklo svarbą. Štai kodėl.

Prekės ženklas 101

Svetainės prekės ženklas vystosi su laiku. Turime sutelkti dėmesį į produktą Pirmas, užuot praleidęs laiką ir pinigus išgalvotiems logotipams ir reklamjuostėms dalintis socialinėje žiniasklaidoje. Bet tai nereiškia, kad prekės ženklo kūrimą galima pamiršti.

Net jei turite puikų produktą, niekas nesirinks antrą kartą, jei jūsų prekės ženklas yra įprastas. Kitaip tariant –

Prekės ženklas yra tai, kaip pritraukiate dėmesį

Kai tik turėsite parengtą nemažą kiekį turinio, darbas apie savo prekės ženklą. Praleisti laiką ir pinigų tam. Jei biudžetas leidžia, nereikia eikite pas 5 USD grafikos dizainerį – dauguma jų yra mėgėjai, norintys greitai užsidirbti (jokio nusikaltimo). Kai turėsite savo produkto / svetainės logotipą, galėsite jį naudoti kaip savo socialinės žiniasklaidos profilius. Rekomenduojama naudoti tą patį logotipą, kaip ir jūsų svetainės favonas. Tai dar labiau pagerina jūsų svetainės prekės ženklo žinomumą! Jei dirbate prie nedidelio projekto ir jums reikia greito taisymo, tokiose svetainėse galite rasti daug nemokamų reklaminių skelbimų „IconFinder“.

18. Neišimkite numatytųjų pranešimų

numatytieji įrašai

Viena kertinių „WordPress“ idėjų yra padaryti leidybą internete intuityvus procesas. Vykdydamas šias pėdutes, „WordPress“ sugeneruoja keletą pavyzdžių iš karto po to, kai diegimas yra baigtas. Šie pavyzdžiai yra skirti padėti jums pradėti naudotis „WordPress“ – suteikti galimybę pajusti, kaip viskas atrodo. Jie įtraukia:

 1. Įrašas pavadinimu „Labas pasauli
 2. Puslapis vadinamas „Pavyzdinis puslapis
 3. Komentaras „Labas pasauliPaštu
 4. Numatytoji kategorija, vadinama „Neklasifikuota” už “Labas pasauliPaštu

Turėtumėte ištrinti šiuos pavyzdžius prieš indeksuodami / pateikdami savo svetainę paieškos varikliams. Deja, tūkstančiai svetainių pamiršta ištrinti įrašo pavyzdį ir puslapį. Taigi tūkstančiai tų pačių duomenų egzempliorių yra visi šių svetainių.

Tai blogai. Ar galite atspėti kodėl? Na, tai daugiausia dėl dviejų priežasčių:

 1. Kadangi (netyčia) priglobiate pasikartojančio turinio, tai neigiamai veikia SEO rezultatus. Kai kuriais atvejais jie netgi laikomi šlamštu,
 2. Atrodo tikrai neprofesionalu ir atrodo, kad esate neatsargus savo lankytojams.

Sprendimas

Jei neištrynėte pavyzdžių, turėtumėte tai padaryti nedelsdami. Apsilankykite „Google Webmaster Central“, raskite puslapių pavyzdžius, sudarytus iš indeksuotų puslapių sąrašo, ir pateikite prašymą atsisakyti indekso. Tai paspartins puslapio pašalinimo iš jūsų svetainės rodyklės procesą.

19. Nebaigtų pranešimų publikavimas

neužbaigti įrašai

Taip, kai kurie žmonės tai daro. Jei esate vienas iš jų, aš labai rekomenduoju to nedaryti. Štai kodėl:

 1. Kai paskelbiate įrašą, „WordPress“ automatiškai įtraukia daugybę paieškos sistemų, kurios galiausiai pradėkite indeksuoti savo puslapį. Kai jie indeksuoja puslapį, kitą kartojimą indeksuoja tas pats puslapis paprastai atsitinka po a ilgas Tai taip pat priklauso nuo to, kokia jūsų svetainė populiari. Šiuo intervalu galite atnaujinti savo įrašą naudodami naują turinį, bet rezultatus nebus atspindėtas, iki daug vėliau. Tai iš esmės kenkia jūsų SEO kampanijoms.
 2. Kai žmonės lankosi jūsų svetainėje per socialinės žiniasklaidos kanalus ir sužino, kad jūsų įrašai yra pusiau užpildyti, jie yra ketinate palikti savo svetainę ir net aktyviai jos vengti.

Priemonė

Kartais neįmanoma paskelbti viso savo turinio vienu kartu. Viename įraše gali būti daug turinio ir (arba) nepakanka laiko, arba tiesiog per daug turinio. Sprendimas yra paprastas –

Padalinkite ir užkariaukite – suskaidykite į mažesnius postus

Ši technika veikia tikrai gerai. „WPExplorer“ mes naudojame du dalykus:

 1. Pjaustome (tikrai ilgus) postus, pavyzdžiui, į dvi dalis
  • „WordPress“ temų rinkodaros patarimai – 1 dalis
  • „WordPress“ temų rinkodaros patarimai – 2 dalis
 2. Sukurkite naują post serija. Pavyzdžiui, paimkite šią įrašų seriją. Kiekvieną savaitę dalinuosi nauju turiniu apie „WordPress“ pradedančiųjų klaidas. Tai neleidžia klausytojams susižavėti ir man nereikia jaudintis, kad viską surašysiu vienu kartu.

Atvejo analizė – „MacRumors“

Tikrai šaunus ir šiek tiek kitoks post serija idėją įgyvendina „MacRumors“. Jie apima naujausias „Apple“ technologijas – dar prieš „Apple“ oficialiai jas paleidžiant. Pavyzdžiui, patikrinkite jų aprėptį „iPhone XR“. Tam skirtas pagrindinis puslapis, kuriame iš pirmo žvilgsnio pateikiama visa informacija. Tada jis tiesiog susieja su visi anksčiau su „Laiko juosta“ susijęs turinys.

PATARIMAS: Visada galite eksperimentuoti su įvairiais leidybos būdais ir tvarkaraščiais bei naudoti tą, kuris geriausiai tinka jūsų svetainės nišai.

20. Nenaudokite reaktyvaus dizaino

rwd

„Google“ turi pradėjo geriau vertinti svetaines, atsižvelgiant į tai, kaip gerai jie dirba mobiliuosiuose įrenginiuose. Labai greitai jie ketina bausti svetaines, kurios neatsako mobiliesiems telefonams. Beveik kiekviena šiais laikais išleista nemokama „WordPress“ tema (pamiršti priemoką) yra mobilus reaguojantis.

Jos 2015 m. Ir tam nėra jokio pasiteisinimo.

Dėl tam tikro kosminio stebuklo, jei jūsų svetainė nėra reaguojanti į mobiliuosius, eikite į priekį ir atnaujinkite ją. Čia yra keli patarimai, kurie jums padės tai padaryti –

 • Jei esate agentūra, kuriai priklauso daug prekės ženklo kūrimo problemų, pasamdykite profesionalų dizainerį, kuris pakeistų jūsų dabartinę „WordPress“ temą į tokią struktūrą kaip „Genesis“ arba „Total“. Tai bus nepaprastai naudinga ateityje.
 • Jei jūsų tema neturi reaguojančios versijos ir nenorite jos keisti, tuomet galite naudoti „Jetpack“ mobilųjį modulį, kuris tiesiog sukuria mobiliesiems telefonams / planšetiniams kompiuteriams optimizuotą jūsų svetainės versiją.

Tačiau tokiu atveju jūsų svetainės dizainas nebus nuoseklus (skirtingi dizainai ir spalvų schemos skirtinguose įrenginiuose). Dėl nenuoseklumo tai gali neigiamai paveikti jūsų prekės ženklo kūrimo pastangas. Todėl labai rekomenduojama įsigyti standartinę „WordPress“ temą, pagrįstą HTML5 (t. Y. Iš esmės atspari ateičiai) ir turinčią tinkamą reaguojančią versiją..

21. Nenaudokite temų vaikams

„WordPress“ vaiko temos

Iš pradžių „WordPress“ pradedantiesiems nėra techninių žinių, kaip pradėti keisti „WordPress“ temos išvaizdą. Štai kodėl jie mieliau keičiasi iš vienos temos į kitą. Mes apie tai kalbėjome šios serijos 2 dalies 7 punkte. Kai tik suprasite, kaip viskas veikia „WordPress“, galbūt norėsite pradėti eksperimentuoti su daiktais..

Tai puiku, bet pabandykite prisiminti mūsų trumpą kalbą apie naujų dalykų išbandymą tiesioginėje „WordPress“ svetainėje (1 dalies 2 punktas). Tarkime, kad laikysitės visų šių taisyklių ir pradėsite modifikuoti temą antriniame (arba klonuotame) „WordPress“ diegime. Vis dėlto yra kažkas neteisingai su juo. Nenaudojate vaikų temos.

Vaikų temos 101

A „WordPress“ vaiko tema yra pagrindinės temos pratęsimas. Jis paveldi visus pagrindinės temos atributus ir prideda savo modifikacijas. (Žinoma, modifikacijos yra jūsų koduotos).

Apsvarstykite atvejį, kai nenaudojate vaiko temos. Jūs tiesiogiai redaguojate tėvų tema. Tarkime, kad norite redaguoti temos šriftų šeimą ir išdėstymą. Tikriausiai pradėtumėte redaguoti temą stilių lapas.css ir funkcijos.php bylos. Čia slypi problema.

Standartinės „WordPress“ temos yra nuolat atnaujinamos, kad būtų galima ištrinti klaidas, pagerinti našumą, pašalinti pasenusius elementus, pridėti naujų funkcijų ar tiesiog sekti naujausią „WordPress“ versiją. Kaip svarbu atnaujinti „WordPress“ branduolį, turite atnaujinti ir „WordPress“ temą.

Kai atnaujinate pagrindinę temą, visi tos temos pakeitimai yra tokie pamestas. Po atnaujinimo visi temos pakeitimai bus prarasti. Todėl rekomenduojama visada naudodamiesi vaiko tema darydami pakeitimus.

Kai naudojate vaiko temą, visas kodas iš pagrindinės temos yra automatiškai paveldimas. Galite pridėti naujų ypatybių arba modifikuoti esamas (pavyzdžiui, šriftų šeimą). Savybės jums nereikia modifikuoti grįžti į pradinį apibrėžimą (apibrėžtą pagrindinėje temoje), nes jie jau yra paveldimi.

Nauda

 • Visi temos pakeitimai yra suskirstyti į bylą.
 • Atnaujinus pagrindinę temą, naujos savybės automatiškai paveldimos jūsų vaiko tema.
 • Gaunate naujinius neprarasdami savo modifikacijų.

„WordPress“ vaiko temos yra tikrai lengva statyti. Norėdami pradėti, patikrinkite oficialų „WordPress“ kodeką.

22. „WordPress“ talpyklos nenaudojimas

„WordPress“ kaupimas

„WordPress“ svetainės išsaugojimas žymiai pagerina našumą ir ilgainiui sunaudoja mažiau serverio išteklių. Tai puikiai tinka pagerinti jūsų SEO balus, nes „Google“ mėgsta greitas svetaines. Be to, lankytojai mėgsta aptarnauti greitą svetainę (tai pagerina vartotojo patirtį), tuo pačiu užtikrinant minimalų jūsų serverio krūvį. Tai yra idealus bendrai naudojamoms prieglobos aplinkoms, kuriose bendrinami serverio ištekliai. Turime visą „WordPress“ talpyklos talpyklą, paaiškinančią, kas tai yra, kaip ji veikia ir kaip ją įgyvendinti.

23. Nekontroliuojami komentarai

Prižiūrimi komentarai

Komentarai pradeda sklisti nuo Pirmas dieną tik tokiomis aplinkybėmis:

 • Jūsų turinys bus rodomas „Reddit“ ar „Digg“
 • Gauna virusą socialinėje žiniasklaidoje
 • Jūs paskelbiate savo dienoraštį savo draugams ir šeimos nariams
 • Jūs jau turite didžiulę el. Pašto bazę, kurioje paskelbiate apie savo naują svetainę

Visais kitais atvejais reikia nuolatinio komentarų srauto laikas. Tai taip pat priklauso nuo to, kiek patrauklus jūsų turinys, ar nuo to, kaip sudarysite savo įrašus. Bet kokiu atveju, kai tik pradeda sklisti komentarai, turėtumėte pradėti tvarkyti savo komentarus. Čia yra keli patarimai, kurie jums padės tai padaryti –

 • Pvz., Įdiekite apsaugą nuo šlamšto, Akismet.
 • Taip pat galite naudoti komentarų tvarkymo papildinį, pvz Disqus arba Livefyre. Tai leidžia sutaupyti naštą diegiant socialinio prisijungimo papildinius
 • Nepatvirtinkite visų jūsų komentarų. Perskaitykite komentarą. Jei tai yra nuorodų masalas, pakeiskite komentatoriaus vardą. Jei kas nors, pavadinimu „geriausias plaukų spa bostonas“, rašo „ačiū, kad radau tai labai įžvalgiai“, tai paprastai reiškia, kad robotas (naudojamas masiniam komentavimui) turi gerą algoritmą!
 • Kai tik šlamšto eilė ar perbraukti komentarai pradės pūsti, ištuštinkite ją. Tai sumažins jūsų „WordPress“ duomenų bazės dydį, nes joje bus saugomi visi komentarai (šlamštas ar kitaip).

24. Netinkamas balansas tarp kategorijų ir žymų

07-KATEGORIJOS-ŽENKLAI

Žymos paprastai indeksuojamos greičiau, tačiau ilgainiui gerai struktūruota svetainė visada laimės. Kai kurie SEO „ekspertai“ nurodo naudoti kuo daugiau žymų. „Pareigos pavadinimas? Naudokite jį kaip žymą! “

Daryk sau palankumą ir nereikia klausyk jų. Tik pasitikėkite autoritetingais tinklaraščiais, tokiais kaip „Moz“, „SEJ“ ar „Matt Cutts“ žinoti, apie ką jie kalba. Čia yra bendra nykščio taisyklė, kai kalbama apie žymas ir kategorijas. Kadangi dauguma iš mūsų yra „WordPress“ entuziastai, paimkime tai kaip pavyzdį.

Tarkime, kad mūsų svetainėje yra šios kategorijos –

 • Patarimai
 • Pamokos
 • Temų sąrašai
 • Produktų apžvalgos
 • Nuomonė

Galite kasti giliau naudodami pogrupius. Pavyzdžiui, Patarimai kategoriją galima patikslinti Saugumo patarimai, Našumo patarimai ir Pinigų gavimo patarimai. Kaip jūs nuspręsite patobulinti savo svetainę, priklauso tik jūs.

Kita vertus, etiketes reikia tvarkyti subtiliai. Sumažinkite žymų skaičių. Tvarkykite juos kruopščiai. Pvz., Jei jūsų svetainė daugiausia dėmesio skiria saugumui, turėtumėte naudoti saugos patarimus kaip žymą, o ne kategoriją. Apsvarstykite šias žinutes:

 • „WordPress“ saugos papildinio apžvalga
 • „WordPress“ nemokamų saugos papildinių suapvalinimas
 • Apžvalga apie .htaccess patarimus, kaip pagerinti saugumą
 • (Nuomonė) Kodėl „WordPress“ saugumas turėtų būti prioritetas

Visi šie postai turi vieną bendrą bruožą – saugumą. Kiekvienas iš jų priklauso skirtingai kategorijai. Taigi, užuot priskyrę kelias kategorijas kiekvienam iš šių įrašų, priskirkite vieną kategoriją ir „saugumo patarimus“ kaip žymą!

Nėra „tobulo“ sprendimo, kurį naudoti – žymą ar kategoriją? Svarbu nepamiršti nė vieno iš jų per daug naudoti. „Google“ tik tobulėja. Žaisk žaidimų mugę (kuri, be abejo, pareikalaus daug laiko ir pastangų). Dienos pabaigoje jūsų svetainė pastebės nežymų srauto sumažėjimą, o kiti sutriks išleisdami naują paieškos algoritmą.

Paskutiniai du patarimai yra mano mėgstamiausi. Aš juos atsidaviau, nes esu tikras, kad 99% „WordPress“ vartotojų tai daro jau per pirmąjį bandymą.

25. Svetainės indeksavimas įdiegus

Jūsų svetainės indeksavimas įdiegus

Paskutiniuose „WordPress“ diegimo etapuose pateikiamas mažas žymimasis langelis, kuriame užrašyta „Leisti paieškos sistemoms indeksuoti mano svetainę“. Tuomet tu neturi jokio indeksuojamo turinio? Net jei viską suplanavote, gali būti, kad pakeisite kai kurias funkcijas, pvz., Žymas ir kategorijas.

Mano patarimas – nuimkite žymėjimą nuo šios dėžutės įdiegimo metu. Kai turėsite 2–3 pranešimus, kuriuos galėsite paskelbti, grąžinkite nustatymą. Tai galima padaryti nuo WP informacijos suvestinė> Nustatymai> Skaitymas > Leisti paieškos sistemoms indeksuoti mano svetainę. Kai baigsite, dar neskelbkite įrašo!

Eikite į „Google“ / „Bing Webmaster Central“ ir rankiniu būdu užregistruokite savo svetainę. Pateikę prašymą, grįžkite atgal ir paskelbkite pranešimą. „WordPress“ dabar sukurs visus paieškos variklius apie jūsų naują įrašą.

Šis patarimas yra daugiau patarimas, išmoktas iš praktinės patirties. Paieškos sistemos labai gerai laiko jūsų svetainės turinį prioritetu. Pamatę, kad trūksta turinio ar įrašo / puslapio, jie galų gale jį pašalins! Tai yra tik tam, kad galėtumėte pradėti pažvelgti į naujojo verslo siekius.

26. Premijos patarimas – pradėkite kurti savo el. Pašto sąrašą

Pradėkite kurti savo el. Pašto sąrašą

Nežinojau apie el. Pašto adresų sąrašo svarbą, kol neskaičiau Jono Chow dienoraščio. Nedaryk tos pačios klaidos, kurią padariau aš! Naujienlaiškiai el. Paštu yra vienas iš svarbiausių bet kokio internetinio verslo aspektų! Jie yra amžinai žaliuojantis srauto šaltinis, kurio paklausa tik didėja. Galite nemokamai žiūrėti naudodami el. Pašto rinkodaros programinę įrangą, pvz „MailChimp“.

Tau

Tuo užbaigiame mūsų seriją. Turėjau iš naujo išgyventi tą magišką akimirką, kai gavau savo pirmąjį el. Pašto abonentą arba tą pirmąjį komentarą savo tinklaraštyje. Dabar, kai žvelgiu į klaidas, nesigailiu jas padariusi. Nes aš išmoko iš jų. Šiandien aš jais dalinuosi su jumis. Taigi, jei jau padarėte kelias ar visas šias klaidas, nesijauskite blogai (net ir sekundei).

Kodėl mes krentame, meistras Wayne’as?

Tokiais laikais Alfredo klausimas man įkvepia. Betmeno atsakymas atjaunina mano sielą –

Vėl keltis ir kovoti

Neprašysiu jūsų komentuoti, nes jūs jau turite (kaip visada). Ačiū už tai! Tikiuosi, kad išmokote ką nors naujo iš šios įrašų serijos. Jei norite papasakoti istoriją ar patarimą, kuo pasidalinti, nekantraujame išgirsti!