3 pagrindiniai „WordPress“ svetainės įkėlimo greitesnio kaupimo veiksmai

Puslapio greitis yra labai svarbus jūsų svetainės sėkmės veiksnys. Paprasčiau tariant, jei jūsų svetainė neįsikrauna greitai, žmonės neužsibūna pakankamai ilgai, kad sužinotų, ką ji gali jiems pasiūlyti. Tai buvo įrodyta (galbūt garsiausiai „Google“ ir „Amazon“) kad didesnis krovimo greitis lemia didesnį įsitraukimą ir didesnį pardavimą. Jau neminint to, kad lėta svetainė gali jus priversti pažodžiui „raudona vėliavaPakankamai greitai „Google“.

Laimei, „WordPress“ kaip platforma siūlo puikų funkcionalumo ir greičio balansą. Beje, jūs turite žinoti, kuriuos „WordPress“ įrankius ir kaip naudoti. Turint tai omenyje, šiame įraše mes jums pateiksime keletą būdų, kaip galite padidinti savo „WordPress“ svetainės greitį. Nuo nemokamų papildinių iki prieglobos sprendimų parodysime jums optimaliausius veiksmus, užtikrinančius, kad nekantrūs lankytojai neišeitų iš jūsų svetainės.

Kas yra talpinimas?

Tiriant talpyklos pasaulį yra nesunku susipainioti su techniniu žargonu, tačiau trumpai tariant, talpyklos kaupimas yra technologija, optimizuojanti anksčiau prašytų duomenų pakartotinio panaudojimo būdą. Laikydami dažnai reikalaujamus objektus lengvai prieinamoje vietoje, sumažinsite poreikį pakartotinai gauti tuos pačius duomenis (kai tai daryti nebūtina).

Statiniai vaizdai, pavyzdžiui, logotipai, yra puikūs kandidatai talpykloje, nes jie niekada nesikeičia ir yra daugelio puslapio užklausų dalis. Talpyklos išsaugojimas leidžia tokius objektus saugoti vietoje (t. Y. Vartotojo kompiuteryje), kad jie nebūtų pakartotinai atsisiunčiami kiekvieną kartą įkeliant naują puslapį.

Ar jums turėtų rūpėti talpyklos kaupimas?

Šiame įraše daugiausia dėmesio skirsime talpyklos kaupimui, tačiau iš tikrųjų yra dar daug, ką galite padaryti, kad padarytumėte teigiamą poveikį jūsų svetainės įkėlimo greičiui. Tiksliau, kai kurie „didelio poveikio“ veiksniai apima jūsų temą, papildinius ir vaizdus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tuos, peržiūrėkite mano naujausią įrašą apie „WordPress“ našumą ir greitį.

Bet atsakyti į klausimą: Taip, tu tikrai turėtų rūpestis talpykloje; dėl įžangoje nurodytų priežasčių, jei nieko daugiau. Nors įmanoma turėti pakankamai greitą svetainę be talpyklos, „WordPress“ infrastruktūra reikalauja, kad įtrauktumėte talpyklos sprendimą, kad užtikrintumėte puslapio greitį taip, kaip turėtų būti. Taigi, nesikišdami toliau, nugirskime tris pagrindinius būdus, kaip pagerinti „WordPress“ svetainės įkėlimo greitį talpykloje!

1. Pasirinkite „WordPress“ talpyklos papildinį

Aš visada diegiu „WordPress“ talpyklos papildinį kaip pagrindinę savo „WordPress“ diegimo dalį. Žemiau išvardyti penki „WordPress“ papildiniai yra mano pasirinkimas, penkios žemiau pateiktos parinktys reiškia crème de la crème. Aš rekomenduoju patikrinti kiekvieną iš jų ir priimti sprendimą dėl jūsų pasirinkimo, nes nėra „teisingo“ varianto.

W3 bendra talpykla

W3 bendra talpykla

Aš tai minėjau W3 bendra talpykla kituose straipsniuose. Jis turi aukščiausios kokybės versiją ir siūlo nuolaidą pridedant „MaxCDN“ (tai, ką pateiksime vėliau). Bendrieji nustatymai apima puslapį, duomenų bazę, objektą ir naršyklės talpyklą, „CloudFlare“ suderinamumas ir galimybės specializuotiems Lakų serveriai.

„ZenCache“ (anksčiau „Quick Cache Lite“)

„ZenCache“

„ZenCache“, kaip ir „W3 Total Cache“, turi „premium“ versiją. Nors yra daug variantų, pagrindinis diegimas yra labai paprastas. Šiuo metu „Pro“ versija palaiko „Amazon CloudFront“ (tam skirtą CDN), tačiau ji taip pat veiks su daugeliu kitų populiarių CDN.

WP raketa

WP raketa

WP raketa pasitelkia tiek kliento naršyklės talpyklą (atvaizdus, ​​JS ir CSS failus), tiek serverio talpyklos kaupiamuosius statinius puslapius, kad būtų apribotas PHP kodo apdorojimas. Kūrėjas taip pat teikia žiniatinklio nuskaitymo programinę įrangą, kuri nustato ir kaupia failus jums. Papildinys įjungtas su CDN ir suderinamas su „CloudFlare“.

WP greičiausias talpykla

WP greičiausias talpykla

WP greičiausias talpykla programinė įranga sukuria statinius HTML failus iš PHP ir MySQL. Tai automatizuoja HTML ir CSS mažinimą, CSS ir JS sujungimą, įgalina GZIP glaudinimą ir padidina naršyklės talpyklą. Tai suderinama su „CloudFlare“ ir „MaxCDN“.

„WP Super Cache“

„WP Super Cache“

„WP Super Cache“ yra CDN įjungtas su „MaxCDN“, bet nesuderinamas su „CloudFlare“. Jis nesiūlo naršyklės talpyklos. Talpina failus trimis skirtingais būdais pagal greitį: „Mod_Rewrite“, PHP kodas ir senasis kaupimas.

2. Pasirinkite optimalų prieglobos sprendimą

Daugeliui žmonių nereikia specializuotos prieglobos platformos, skirtos optimizuoti „WordPress“ našumą. Vis dėlto, jei galite sau leisti, tai gali palengvinti gyvenimą beprotiškai.

Tvarkomoms paslaugoms reikalingos didesnės finansinės investicijos, tačiau jos teikia papildomų palaikymo funkcijų, tokių kaip administravimas, atsarginė kopija ir saugumas. Jie taip pat suteikia ramybę. Mes paskelbėme išsamią specializuotų „WordPress“ prieglobos platformų apžvalgą. Čia yra keletas populiarių „WordPress“ valdomų prieglobos platformų:

  1. WPEngine
  2. Žiniasklaidos šventykla
  3. Smagračio priegloba

Aš rekomenduoju palyginti „WordPress“ optimizuotas prieglobos platformas pagal savybes, kainą ir galimus techninius apribojimus ar apribojimus. Pavyzdžiui, „WPEngine“, „Pressidium“ ir „Pressable“ yra paruošti CDN. Smagratis, palyginti su „Pagely“, naudojančiu „PressCDN“, siūlo „MaxCDN“ paslaugas. Jie abu teikia kitas funkcijas, tokias kaip puslapių kaupimas talpykloje ir administracinės paslaugos, tokios kaip veiksnumo patikimumas, atsarginės kopijos, mastelio keitimas ir saugumas.

Pigesnėje prieglobos platformoje „SiteGround“ naudojamas „WordPress“ papildinys „SuperCacher“. Hostingo kompanijos, tokios kaip „GoDaddy“ ir „Bluehost“, taip pat siūlo valdomas papildomas paslaugas, tokias kaip „CloudFlare“. Siūlau atsargiai ištirti savo pasirinkimą, nes kai kurios svetainės nustato techninius apribojimus specializuotoms interneto paslaugoms, tokioms kaip CDN.

„DreamPress“, palyginamas su aukščiau esančiais „WPEngine“ ir „GoDaddy“, naudoja lako talpyklą per „Varnish HTTP Purge“ papildinį. „Cloudways“, kitas paslaugų pavyzdys, valdo patentuotą VMAN platformą, naudoja „WordPress W3 Total Cache“ papildinį ir palaiko „Varnish“, „Memecached“, „NGinx“ ir „Apache“ serverius..

3. Pasirinkite turinio paskirstymo tinklą

Turinio paskirstymo tinklas (CDN) pagerina puslapių įkėlimą, naudodamas geografiškai atskirų fizinių serverių, kurie dalijasi kauptais statiniais jūsų svetainės turinio puslapiais, tinklą. Arčiausiai prieinamas serveris veiksmingai aptarnaus atsitiktines turinio užklausas.

CDN yra „stebuklinga kulka“, prieinama per daugelį „WordPress“ įskiepių, tokių kaip „W3 Total Cache“, jei jūsų svetainės turinį galite platinti skaitytojams kaip statinius failus. Hostingo planuose taip pat siūlomas šis pristatymo variantas. „Amazon CloudFront“, „Amazon Web Services“ (AWS) CDN sąsaja yra šios rūšies interneto paslaugų pavyzdys. Kai kurie iš aukščiau paminėtų įskiepių yra įjungti CDN. „MaxCDN“ ir „CloudFlare“ yra toliau nurodytos valdomos prieglobos platformos, kurios taip pat siūlo CDN.

CDN tikrai nėra būtinybė, tačiau tai gali padaryti didelis skirtumas nuo puslapio įkėlimo greičio. Tai reiškia papildomą mokestį, todėl jūs pats turite nustatyti jo vertę. Jei tu daryti jei norite priimti CDN, jums geriausia pasirinkti iš anksčiau pateikto sąrašo papildinį, kuriame yra CDN sprendimas. Visada geriausia, jei įmanoma, sujungti sprendimus!

Išvada

Aš žinau, kad keitimas talpykloje gali būti gana stulbinantis, tačiau trys aukščiau aprašyti žingsniai yra tam tikra tvarka dėl rimtos priežasties: Turėtumėte spręsti kiekvieną savo ruožtu, laikydamiesi savo reikalavimų.

Nors tai nėra „būtina“, labai rekomenduojama naudoti talpyklos papildinį. Pasirinkę specializuotą prieglobos paslaugų teikėją, gyvenimas jums gali būti nepaprastai lengvas – nors ir už kainą. Galiausiai, CDN naudoti nebūtina, tačiau tai būtų kitas logiškas žingsnis didinant apkrovos greitį.

Apibendrinant jūsų svetainė niekada nebus „pakankamai greita“. Visada galite patobulinti efektyvumą. Bet ką turėtumėte padaryti, tai pagrįstai stengtis užtikrinti, kad jūsų svetainė nebūtų per lėta, ir iš tikrųjų net ir nemokami sprendimai (pvz., Tarkime „W3 Total Cache“) gali nuvesti jus ilgą kelią link tikslo..