35 ir daugiau geriausių nemokamų nuotraukų svetainių

35+ geriausios „WordPress“ nemokamų nuotraukų svetainės

Naudodami gražius ir dėmesį patraukiančius vaizdus galite iš tikrųjų pakeisti auditorijos reakciją į jūsų svetainę. Turinys, kuriame rodomos patrauklios nuotraukos, bus daugiau perskaitytas ir bendrinamas, padidės sulaukiančių lankytojų skaičius ir galiausiai padės jūsų svetainei pasiekti tikslus.

Tačiau gali būti sunku rasti nuotraukų, kurios jūsų svetainei suteikia „wow“ faktorių. Šiame straipsnyje mes pateikėme geriausių nemokamų ir aukščiausios kokybės fotografijos svetainių sąrašą. Tikiuosi, kad ir ko jums reikia „WordPress“ svetainė, čia bus kažkas jums.

Yra daugybė nemokamų nuotraukų svetainių, iš kurių galite greitai ir lengvai atsisiųsti aukštos kokybės vaizdą. Jei esate tinklaraštininkas ar mažas verslas, kuriam reikia retkarčiais fotografuoti „WordPress“ svetainės turinį, tada viena iš šių nemokamų fotografavimo svetainių gali būti būtent tai, ko ieškote.

1. Atsitraukimas

Unsplash

Unsplash yra mūsų mėgstamiausias nemokamų fotografijų šaltinis (juos gana dažnai naudojame tinklaraščių įrašams). Šioje svetainėje yra daugiau nei 200 000 didelės raiškos vaizdų kolekcija, o šimtai jų pridedama kasdien. Fotografijas teikia daugiau nei 41 000 fotografų bendruomenė, ir jas visas galima laisvai naudoti asmeniniais ir komerciniais tikslais.

„Unsplash“ suteikia galimybę prisijungti, kurti savo kolekcijas ir sekti mėgstamus fotografus. Ieškodami vaizdo, galite naudoti savo terminus arba peržiūrėti parengtą kolekciją. „Unsplash“ yra įdomus ir įvairus vaizdų diapazonas, o nuotraukos suteikia profesionalų pojūtį ir apdailą. Tai įrankis, kurį tikrai verta patikrinti.

2. „Pixabay“

„Pixabay“

„Pixabay“ didžiuojamės būdami skelbimų bendruomene, dalydamiesi nuotraukomis, iliustracijomis, vektoriais, grafika ir vaizdo įrašais bei naudodamiesi jais be autorių teisių. Vėlgi, CC0 licencija taikoma visam išleistam turiniui. Taigi visas laikmenas galima laisvai naudoti asmeniniais ir komerciniais tikslais, o priskyrimas nėra būtinas.

„Pixabay“ šiuo metu rodo kiek daugiau nei 1 090 000 vaizdų ir vaizdo įrašų. Platus siūlomų vaizdų asortimentas suteikia puikų pasirinkimą, ar ieškote iliustracijos, vektoriaus, nuotraukos ar dar ko nors.

„Pixabay“ skatina vartotojus prisijungti ir susikurti savo sąskaitą (nemokamai). Čia galite įkelti ir žymėti mėgstamus vaizdus, ​​sekti kitus vartotojus, siųsti pranešimus ir dar daugiau.

3. „PicJumbo“

Pikjumbo yra nemokama nuotrauka, kurią valdo ir prižiūri Viktoras Hanacekas. Iš pradžių Viktoras naudojosi svetaine norėdamas pasidalyti savo nemokamomis nuotraukomis, tačiau nuo jos įkūrimo „Picjumbo“ išaugo ir dabar priima bei dalijasi daugelio kūrėjų nuotraukomis..

Šiuo metu yra daugiau nei 1500 nemokamų nuotraukų, bet jei norite dar daugiau, galite naujovinti į „premium“ paskyrą, kad kiekvieną mėnesį galėtumėte pasiekti dar daugiau nei 30 nuotraukų. Visos nuotraukos yra nemokamos, kaip jūs norite, nebent norite perskirstyti, tokiu atveju jums tai reikės Prenumeruoti.

4. „RawPixel“

„RawPixel“ nuotraukos

Galbūt šis vardas skamba šeimai, nes jie yra vieni didžiausių „Unsplash“ bendraautorių. Tačiau daugiau veislės ieškokite „RawPixel“ pagrindinė svetainė. Čia rasite nemokamų nuotraukų, vektorių ir net PSD. Jų nemokama kolekcija apima beveik 200 000 nuotraukų, iš kurių galima pasirinkti. Bet jei to nepakanka jums, jie taip pat siūlo papildomas narystės programas (įskaitant jų nuotraukų komercinio naudojimo licencijas) už papildomus 30 000 atsargų.

5. Pekseliai

Pekseliai

Pekseliai yra nemokamas nuotraukų šaltinis, kuris dalijasi savo vaizdais pagal „Creative Commons Zero“ (CC0) licenciją. Tai reiškia, kad galite naudoti jų atvaizdus asmeniniam ir komerciniam naudojimui. Taigi, jei jūs vykdote internetinį verslą, galite naudoti „Pexels“ vaizdus savo „WordPress“ svetainėje nepriskyrę prie šios svetainės ar fotografo.

Šiuo metu „Pexels“ siūlo daugiau nei 30 000 nemokamų nuotraukų. Be to, kas mėnesį pridedama dar 3000. Nesivaržykite nukopijuoti, modifikuoti ir platinti šių gražių vaizdų. Vaizdai gali būti įvairių atsisiuntimo dydžių, taip pat pasirinktinio dydžio, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

6. „PikWizard“

„pikwizard“ nemokamos aukštos rezoliucijos nuotraukos wpexplorer.png

„PikWizard“ yra puiki nemokamų nuotraukų svetainė su daugiau nei 100 000 visiškai nemokamų vaizdų. Daugiau nei 20 000 tų nuotraukų yra išskirtinės.

„PikWizard“ didžiuojasi nemokamomis žmonių nuotraukomis – tai, kas dažniausiai pasitaiko retai, nemokamų fotografijų svetainėse. Ieškokite raktinių žodžių, tokių kaip „biuras“ arba „susitikimas“, ir pamatysite „PikWizard“ siūlomų nuotraukų kokybę.!

7. Geriausia nemokama standartinė nuotrauka

Geriausios fotografijos nuotraukos nemokama didelės raiškos nuotrauka - „wpexplorer“

Kitas padori kolekcija akcijų nuotraukų, licencijuotų pagal CC0 – tai reiškia, kad jūs galite laisvai jas naudoti visuose savo projektuose!

8. „Burst“ („Shopify“)

„burst by shopify“ nemokamos aukštos raiškos nuotraukų nuotraukos „wpexplorer“

„Shopify“ labai stengiasi, kad jų klientams pasisektų. Tai apima kurtos nemokamų nuotraukų bibliotekos, vadinamos, sukūrimą Sprogo. Nuotraukas „Shopify“ klientams gali atsisiųsti nemokamai ir dar daugiau.

9. „EveryPixel“

„pixel pixels pixel“ didelės raiškos nuotraukos su „wpexplorer“

„EveryPixel“ yra nemokama fotografijų paieškos sistema, galinti nuskaityti visas nemokamas ir mokamas fotografijų svetaines – maitina AI. Visada galite filtruoti paieškos rezultatus tik iš nemokamų fotografijų svetainių!

10. „FoodiesFeed“

„foodiesfeed“ didelės raiškos nemokamų nuotraukų nuotraukos „wpexplorer“

„FoodiesFeed“ yra būtent tai, ko tikėjotės. Puiki, kuruojama nemokamų su maistu susijusių nuotraukų kolekcija.

11. „FreeImages“

„freeimages“ nuotraukos su dideliu skyraliu „wpexplorer“

„FreeImages“ turi gerą nuotraukų kolekciją ir naudingų nuotraukų kolekcijas, kurios gali sutaupyti daug laiko, jei dirbate su susijusiu projektu.

12. „FreePhotos“

nemokamos nuotraukos.cc didelės raiškos nuotraukos su „wpexplorer“

„FreePhotos“ siūlo puikią nemokamų nuotraukų kolekciją, suskirstytą į 100 kategorijų. Yra net internetinis nuotraukų redaktorius.

13. „FreeStocks“

„freestock.org“ didelės raiškos nuotraukos su „wpexplorer“

„FreeStocks“ turi madingą aukštosios raiškos nuotraukų, esančių 7 kategorijose, kolekciją. – gyvūnai, miestas ir architektūra, mada, maistas ir gėrimai, gamta, daiktai ir technologijos bei žmonės.

14. Gratisografija

nemokama aukštosios gebosografijos nuotraukos „wpexplorer“

Gratisografija yra puiki nemokamų didelės raiškos nuotraukų iš devynių skirtingų kategorijų kolekcija.

15. IM nemokamai

nemokamos didelės raiškos nuotraukų nuotraukos „wpexplorer“

Aš laisvas siūlo rankomis surinktą įvairių kategorijų nemokamų didelės raiškos nuotraukų, įskaitant poilsį, nespalvotą vaizdą, aplinkos, miesto vaizdus, ​​kolekciją ir dar daugiau!

16. Jay Mantri

jay mantri nemokamos didelės raiškos nuotraukos su „wpexplorer“

Jay Mantri per savo „Tumblr“ tinklaraštį, naudodamas CC0 licenciją, dalijasi gražia nemokamų aukštos raiškos nuotraukų kolekcija.

17. Kaboomo paveikslai

„kaboom pics“ nemokamos aukštos raiškos nuotraukos „wpexplorer“

„Kaboom“ nuotraukos turi fantastišką originalių aukštos skiriamosios gebos nuotraukų kolekciją, kurios galima ieškoti pagal spalvų paletę.

18. „Pix“ gyvenimas

„pix pix free“, aukštos raiškos nuotraukų, „wpexplorer“, laikas

„Pix“ gyvenimas turi didelę nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, kurias įnešė fotografai iš viso pasaulio, galeriją. Smegenys už šios svetainės, LEEROY kūrybingi, taip pat paleisti sesers svetainę „Life of Vids“, kurioje pateikiami nemokami vaizdo įrašų atsisiuntimai, kurie puikiai tinka skaidrėms, fonams ir dar daugiau.

19. Mažosios vizualizacijos

mažai vaizdų nemokama aukštos raiškos nuotraukų nuotrauka wpexplorer

Mažosios vizualizacijos siūlo kuratorių nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, surinktų į jūsų gautuosius, rinkinį ir atsisiunčiamą archyvuose. Jie neturi paieškos funkcijos. Atskirame užraše po to, kai nelaimingai pasibaigė svetainės savininkas, svetainė nebe pridedama naujų akcijų nuotraukų. Nuotraukos vis dar lieka internete ir dalijamos kaip duoklė jo pastangoms.

20. Magdeleine

„magdeleine“ nemokamos didelės raiškos nuotraukos „wpexplorer“

Magdeleine siūlo gražią rankomis atrinktą nemokamų aukštos skiriamosios gebos nuotraukų kolekciją, suskirstytą į 8 kategorijas, priskirtas CC0 domenui. Jie taip pat kiekvieną dieną prideda vieną nemokamą nuotrauką!

21. MMT atsargos

mmt nemokamos aukštos kokybės atsisiuntimų nuotraukos, „wpexplorer“

MMT („The Moment Captured“) pateikia nemokamas komercinių nuotraukų nuotraukas. Nuotraukos yra licencijuotos CC0, todėl jas galima laisvai atsisiųsti, naudoti ir perskirstyti asmeniniais ir komerciniais tikslais. Dėl to MMT yra puikus pasirinkimas, jei ieškote vaizdų, kuriuos norite rodyti svetainėse, temose, šablonuose, spausdinamoje medžiagoje, socialiniuose pranešimuose, programose ar projektavimo įrankiuose..

MMT turinys apima daugybę kategorijų, įskaitant makro fotografijas, miesto scenas, gamtą, darbo vietas ir dar daugiau. Kiekvieną savaitę pridedami nauji vaizdai, o galerijose demonstruojama daugybė įdomių kategorijų. Taip pat svetainėje dalijamasi aktyviu tinklaraščiu.

22. Briedis

briedis nemokama didelės raiškos nuotraukos, „wpexplorer“

briedis turi fantastišką unikalių nemokamų aukštos skiriamosios gebos nuotraukų kolekciją. Čia siūloma daugybė nemokamų nuotraukų su atskirais simboliais ir fonu, kurios puikiai tinka tinklaraščio įrašų vaizdams ir įdomiems socialinės žiniasklaidos įrašams. Tačiau jie turi licencijas pagal CC BY-ND 3.0, tai reiškia, kad turėsite pateikti nuorodą į svetainę.

23. „MorgueFile“

„morguefile“ nemokamos didelės raiškos nuotraukos „wpexplorer“

Nors nesu didelis šio vardo gerbėjas, „MorgueFile“ turi daugiau nei 350 000 nemokamų aukštos raiškos nuotraukų nuotraukų kolekciją.

24. „MyStockPhotos“

„mystockphotos“ nemokamos didelės raiškos nuotraukos „wpexplorer“

„MyStockPhotos“ yra nuostabi „Themeisle“ nemokamų aukštos raiškos nuotraukų kolekcija.

25. „NegativeSpace“

neigiama erdvė nemokama didelės raiškos nuotraukos „wpexplorer“

„NegativeSpace“ suteikia jums prieigą prie didelės kolekcijos nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, gautų pagal CC0 licenciją, – tai suteikia galimybę nuotraukomis naudotis bet kur!

26. Pikografija

nemokama aukštos kokybės piktogramos nuotraukos „wpexplorer“

Pikografija yra graži nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, esančių 12 kategorijų, kolekcija. Jiems taikoma CC0 licencija, tai reiškia, kad jūs galite laisvai juos naudoti bet kuriame projekte.

27. Viešojo domeno archyvas

nemokamos didelės raiškos „designrush“ nuotraukos - „wpexplorer“

Viešojo domeno archyvas turi madingą 200 ir daugiau kaip 200 nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, esančių 14 kategorijų, kolekciją. Visi vaizdai yra licencijuoti pagal CC0, leidžiantį juos naudoti bet kuriame projekte.

28. „ScatterJar“

„scatterjar“ nemokamos didelės raiškos nuotraukos „wpexplorer“

„ScatterJar“ yra skirta nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, skirtų viskam, kas susijusi su maistu, svetainė. Jie turi specialias maisto kategorijas, įskaitant daržoves, gėrimus, žoleles ir prieskonius ir dar daugiau.

29. „ShotStash“

„shotstash“ nemokamos aukštos raiškos nuotraukų nuotraukos „wpexplorer“

„ShotStash“ yra graži nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, kolekcijų, kurios yra elegantiškai unikalios, kolekcija. Vaizdai sugrupuoti į 10 kategorijų ir licencijuoti pagal CC0.

30. „SkitterPhoto“

„skitterphoto“ nemokamos didelės raiškos nuotraukos „wpexplorer“

„SkitterPhoto“ turi gražią nemokamų aukštos skiriamosios gebos nuotraukų kolekciją, licencijuotą pagal viešo naudojimo CC0 licenciją.

31. Snapwire Snaps

„snapwire“ fotografuoja nemokamą didelės raiškos nuotraukų fotografiją

„Snapwire“ snaps yra kuratorių sukurta nemokama didelės raiškos nuotraukų nuotrauka iš fotografų visame pasaulyje.

32. „SplitShire“

„splitshare“ nemokamos didelės raiškos nuotraukos „wpexplorer“

„SplitShire“ yra vieno žmogaus projektas su 900 ir daugiau nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, nemokamų asmeniniam ir komerciniam naudojimui.

33. „StockSnap“

stocksnap.io nemokamos didelės raiškos nuotraukų nuotraukos „wpexplorer“

„StockSnap“ turi puikią nemokamų aukštos raiškos nuotraukų kolekciją. Jis taip pat turi įdomių funkcijų, tokių kaip populiarūs vaizdai ir galimybė rūšiuoti vaizdus pagal peržiūrų ar atsisiuntimų skaičių.

34. „StyledStock“

„styledstock“ nemokamos aukštos raiškos nuotraukos „wpexplorer“

„StyledStock“ save pozicionuoja kaip moterišką fotografijos svetainę. Gaunate prieigą prie kuruojamų nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, puikiai tinkančių tinklaraščių įrašams, skelbimams ir dar daugiau.

35. „SuperFamousImages“

„superfamousimages“ nemokamos aukštos raiškos nuotraukos „wpexplorer“

Tai yra šalutinis projektas nuo „Superfamous“ studijos ir yra puikių nemokamų aukštos raiškos nuotraukų, orientuotų į kraštovaizdžio ir gamtos fotografijas.

36. „ThePatternLibrary“

nemokama aukštos raiškos iliustracijos nuotraukos „wpexplorer“

Nors techniškai tai nėra tradicinių nuotraukų svetainė, „ThePatternLibrary“ siūlo gražius modelius, kuriuos galite nemokamai atsisiųsti į savo kitą projektą.

Premija: geriausios „Stock Photo“ svetainės

Be daugybės svetainių, kuriose rodomos nemokamos nuotraukos, taip pat yra platus aukščiausios kokybės vaizdų svetainių asortimentas. Šios svetainės teikia aukštesnės kokybės nuotraukas ir daug didesnį pasirinkimą. Jie taip pat siūlo daug papildomų funkcijų, įskaitant redagavimo įrankius, skaitmeninio dizaino elementus, iliustracijas, vaizdo įrašus ir daug daugiau.

Jei esate didelis verslas arba jūsų darbas reikalauja, kad kasdien dirbtumėte su vaizdais, tada prioritetas turėtų būti prieiga prie profesionalių, aukščiausios klasės nuotraukų. Todėl galbūt turėtumėte apsvarstyti galimybę užsiprenumeruoti „premium“ vaizdo svetainę. Pažvelkime į geriausias svetaines.

Bigstock

„Bigstock“ Standartinės nuotraukos

Bigstock yra narystės vertybinių popierių svetainė, kurioje yra daugiau nei 57 milijonai nuotraukų, vektorių ir vaizdo įrašų. Viskas, ko norite, jie tikriausiai turi. Visos jų nuotraukos yra nemokamos, todėl galėsite naudoti vaizdus savo verslui pagal poreikį (tol, kol jų neperparduodate arba nenaudojate kaip logotipo).

„Bigstock“ siūlo dvi kainų struktūras: mėnesio planus su nustatytu atsisiuntimų skaičiumi per mėnesį arba alternatyvų kredito planą, kuriame galite papildyti ir panaudoti kreditus pagal poreikį. Tiesiog pasirinkite planą, kuris jums tinka!

„Envato“ elementai

„Envato“ elementai

„Envato Elements“ yra aukščiausios kokybės prenumeratos paslauga, teikianti skaitmeninį turtą. Skirta dizaineriams, agentūroms, rinkodaros specialistams ir kitiems specialistams. „Envato Elements“ teikia daugiau nei 300 000 nemokamų nuotraukų, 33 000 grafinių išteklių, kursus, el. Knygas ir dar daugiau.

Prisijungę prie „Envato“, kiekvieną mėnesį galite atsisiųsti neribotą skaičių nuotraukų iš bibliotekos, turinčias komercinę licenciją. Ieškokite nuotraukų naudodami kategorijas arba naudodamiesi konkretesniais filtrais, tokiais kaip orientacija, fonas ir spalva. Tai leidžia lengviau surasti tinkamą projekto atvaizdą.

„Envato Elements“ yra puiki kainos ir kokybės santykis, todėl yra idealus pasirinkimas profesionalams, kuriems dažnai reikia fotografijų ar kitų dizaino elementų ir reikia didelės apimties..

„Adobe Stock“

„Adobe“ atsargos

„Adobe“ atsargos siūlo tris mėnesinius įmokų planus. Su kiekviena iš šių prenumeratų galite atsisiųsti daugybę nuostabių ir originalių vaizdų. Tada šias nuotraukas galėsite naudoti spausdindami, pateikdami pristatymus, svetaines ir naudodamiesi socialine žiniasklaida, kad paminėtumėte keletą variantų. Naršykite dinamiškų menininkų ir teminių galerijų nuotraukas arba peržiūrėkite vaizdo įrašus, 3D išteklius ir dar daugiau.

Visus vaizdus galite peržiūrėti, licencijuoti, prieiti prie jų ir tvarkyti „Adobe“ patirties debesis. Peržiūrėkite vandens ženklu pažymėtas nuotraukas savo dizainuose „Photoshop CC“, „Illustrator CC“, „Adobe“ programoje ar bet kuriame kitame „Adobe“ įrankyje, kad pamatytumėte, kas geriausiai tinka prieš įsigyjant. Jei nuspręsite prisijungti prie „Adobe“, jų įkvepiantys vaizdai užtikrins, kad jūs puikiai atrodysite kitam kūrybiniam projektui.

„Shutterstock“

„Shutterstock“

„Shutterstock“ yra tikrai įspūdingas aukščiausios kokybės vaizdų teikėjas. Parodę daugiau nei 160 milijonų nuotraukų, vektorinių paveikslėlių, iliustracijų, piktogramų, vaizdo įrašų ir muzikos takelių, neabejotinai čia bus kažkas jums. Plius su naujaisiais „Adobe“ papildinys, nesudėtinga pasiekti savo nuotraukų nuotraukas iš mėgstamiausių kūrybinių garsinių programų.

„Shutterstock“ siūlo daugybę prenumeratos planų, skirtų patenkinti individualius ir verslo poreikius. „Shutterstock“ taip pat aprūpintas savo redaktoriumi, kuris pateikia paruoštus naudoti nuotraukų, kuriuos pasirinkote atsisiųsti, šablonus, leidžia tinkinti vaizdus, ​​kurti skaidrių demonstracijas ir dar daugiau. Jei ieškote aukštos kokybės, įdomių ir patrauklių nuotraukų, tuomet „Shutterstock“ yra sprendimas jums.

Mirtis Stock

Mirtis Stock

Remiantis sąvoka „kai atsargos miršta, menas klesti“ Mirtis Stock yra aukščiausios kokybės nuotraukų svetainė, kurioje galima rasti menininkų sukurtas galerijas, sukurtas visame pasaulyje. Jūsų narystė svetainėje padeda finansuoti būsimas fotografijas, apimančias gamtą, madą, koncepcijos meną, šokį, biuro aplinką ir dar daugiau.

Geriausia yra tai, kad kiekvieną mėnesį išleidžiant naujas nuotraukas, jos ateina su savo istorija, kaip jos buvo kuriamos. „Mirties sandėlyje“ metu jūs ne tik gaunate nuotraukas, bet ir išsamiai žiūrite į kūrybinį procesą, kuris patenka į jų sumanymą ir kūrimą. Aš rekomenduočiau užsiregistruoti jų informaciniame biuletenyje, kad galėtumėte naudotis savaitinėmis nemokamomis nuotraukų nuotraukomis.

Drobė

drobė

Drobė yra grafinio dizaino įrankio svetainė, kurioje yra nuotraukų redaktorius ir prieiga prie daugiau nei 1 500 000 nemokamų ir aukščiausios kokybės fotografijų. Svetainė padalija nuotraukas į keletą kategorijų, tai padeda greitai ir lengvai rasti jums reikalingus vaizdus.

Tai yra nemokamas įrankis, tačiau norėdami atsisiųsti ir naudoti nemokamas nuotraukas, turėsite prisijungti. Mokamų vaizdų kaina skiriasi, o licencija, pridedama prie kiekvienos nuotraukos, priklauso nuo kainos. Taigi, prieš naudodami atvaizdą projekte, visada patikrinkite licenciją. Taip pat yra mėnesio prenumeratos planas „Canva for Work“, į kurį įeina daugiau nei 300 000 nemokamų vaizdų.

Ištekliai, kurie sušvelnina

„Stock That Rocks“ Standartinės nuotraukos

Nors palyginti nauja, Išparduota, kad Rocks yra dar vienas puikus pasirinkimas aukščiausios kokybės nuotraukų. Jie siūlo įvairius vaizdus, ​​suskirstytus į kategorijas, kolekcijas ir (arba) sesijas. Geriausia, kai jie naudoja nuoseklų fotografavimo stilių. Padaryti juos puikiu pasirinkimu, kai prekės ženklas ar verslo dienoraštis.

Jų bibliotekoje yra daugybė kambarių, daiktų, žmonių ir dar daugiau. Jei narystė prasideda tik 17 per mėnesį (6 parsisiuntimai), tai gali būti ne pats pigiausias pasirinkimas, tačiau vaizdai to verti. Kartu su visuotinėmis narystėmis jie siūlo standartines, išplėstines, išskirtines ir agentūrų nuotraukų licencijavimo galimybes. Taigi, jei norite būti vienintelis, naudojantis konkretų vaizdą, galite būti.

Galutinės mintys apie geriausias fotografijos svetaines

Tiems, kurie kasdien dirba su vaizdais, užsiprenumeruodami geriausios kokybės nuotraukų svetainę, sutaupysite daugybę valandų ieškodami tinkamo paveikslėlio internete. Aukščiausios kokybės svetainė užtikrins, kad jūs galite ieškoti ir pasiekti daugybę gražių ir profesionalių vaizdų vienoje vietoje.

Tačiau net jei turite biudžetą, puikių nuotraukų galite rasti nemokamose vaizdų svetainėse. O dabar jūs turite geriausių nemokamų nuotraukų nuotraukų svetainių sąrašą! Jei nesate patenkinti vienoje svetainėje rodomomis nuotraukomis, tiesiog patikrinkite kitą. Laimingų vaizdų paieškų!

Ar galite rekomenduoti kitas puikias fotografijų svetaines? Prašome pasidalinti savo mėgstamiausiais komentaruose žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me