4 paprasti veiksmai, kaip efektyviai kurti „WordPress“ turinį

Kai viskas pasakyta ir padaryta, turinys yra tai, kas lemia tinklaraščio sėkmę. Nesupraskite manęs neteisingai – dizainas ir reklama yra neatsiejami dalykai, tačiau be turinio jie neturi prasmės. Štai kodėl dauguma „WordPress“ vartotojų (išskyrus kūrėjus ir panašius dalykus) daugiau laiko praleidžia kurdami turinį „WordPress“ nei kas nors kitas.

Iš esmės verta mokėti už efektyvų turinio kūrimo procesą „WordPress“. Kaip tas, kuris nuolat gyvena tinklaraščiuose – kasdien rašo daugiau nei 4000 žodžių „WordPress“ svetainėms, laikui bėgant aš sukūriau tai, ką laikau metodinė ir supaprastinta darbo eiga kuriant turinį. Šiame įraše noriu tuo pasidalinti su jumis.

Jį sudaro keturi žingsniai, kuriuos turėtumėte atlikti eilės tvarka. Atsisakę principų ir įdiegę reikiamus papildinius, turėtumėte pastebėti, kad jūsų turinio kūrimo procesas yra daug greitesnis ir efektyvesnis..

1 veiksmas: išvalykite savo darbo vietą

Nesijaudink – aš nekalbu apie tave fizinis darbo sritis. Šios žinutės tikslais tai gali likti tokia nepatogi (arba švari!), Kokia yra šiuo metu.

Aš iš tikrųjų turiu omenyje jūsų „virtualią“ darbo vietą, ty „WordPress“ puslapį „Pridėti naują įrašą“. Daugeliui iš mūsų tai yra neišnaudotų funkcijų ir nenaudojamų valdiklių netvarka. Pirmiausia turėtumėte išspręsti šią problemą.

Tikriausiai jau žinote apie „Virtuvės kriauklės“ funkciją „TinyMCE“ teksto rengyklėje:

Virtuvės kriauklė

… Bet jei ne, įsitikinkite, kad įgalinote jį dabar. Kodėl „WordPress“ kūrimo komanda norėtų paslėpti šias vertingas formatavimo funkcijas pagal numatytuosius nustatymus, yra ne man, bet jūs ten. Tikriausiai daugiausiai nenaudosite šio teksto rengyklės (plačiau apie tai vėliau), tačiau nepakenksite, jei turite paskutinės minutės redagavimo parinktis ir pan..

Dabar pereikime prie tų nenaudojamų valdiklių – kokia vertė jie jums? Viskas, ką jie daro, yra netvarka jūsų puslapyje, o mano patirtis rodo, kad netvarkingas puslapis yra kliūtis veiksmingai rašyti. Norėdami atsikratyti griozdo, tiesiog spustelėkite „Ekrano parinktys“ skirtuką, esantį puslapio viršuje, dešinėje, ir panaikinkite pasirinkimą visko, ko jums nereikia:

Ekrano parinktys

Nesijaudinkite – visada galite sugrįžti ir vėl suaktyvinti valdiklius, kuriuos nusprendėte daryti reikia. Iš esmės verta mokėti būti agresyviems – jus gali nustebinti tai, ką galite padaryti be.

Savo tinklaraštyje įgalinau tik šiuos numatytuosius valdiklius:

 • Kategorijos
 • Žymos
 • Ištrauka

Tada keli būtini įskiepių valdikliai:

Jei jaučiatės uoliai, galite visam laikui pašalinti valdiklius (įskaitant tuos, kurių negalite pašalinti naudodami skirtuką „Ekrano parinktys“, naudodami ši pamoka)

Taip pat norėsite minutės, kad pakeistumėte šiuos valdiklius, kad jie būtų lengvai pasiekiami. Dabar ne taip jaustis geriau?

2 žingsnis: Pasirinkite savo rašymo įrankį

Jei vis dar kovojate su numatytuoju „TinyMCE“ teksto redaktoriumi, turėtumėte žinoti, kad yra toli geresnių variantų. Pirmasis (ir ypač mėgstamas) yra numatytoji „WordPress“ šerdies funkcija. Aš kalbu apie „Distraction Free Editor“ (DFE):

„Distraction Free“ redaktorius

Minimalistinis dangus

Negaliu neįvertinti, kiek tai pagerėjo, palyginti su standartine teksto rengykle. Jūs turite daug daugiau ekrano nekilnojamojo turto, su kuriuo galite žaisti ir naudos iš – kaip rodo pavadinimas – visiškai besiblaškančios aplinkos. Išbandyk; galite būti nustebinti, kiek jums tai labiau patinka.

Vienas dažnas DFE skundas yra tas, kad joje trūksta daugelio formatavimo parinkčių, įmanomų standartiniame teksto rengyklėje. Tačiau matau, kad tai yra galimybė žymiai pagerinti savo efektyvumą, išmokus daugybę sparčiųjų klavišų, kurie jums tai leis rašykite kur kas greičiau „WordPress“.

Dabar prie mano pasirinkto metodo. Jei jaučiatės ypač drąsus, aš siūlau jums pasižiūrėti „Markdown“. tai yra ypač intuityvi žymėjimo kalba – kaip HTML (bet daug paprastesnis). Naudodamiesi „Markdown“ išvengsite dirginančių klaidų, esančių „TinyMCE“ ir DFE, ir galėsite visiškai valdyti turinio kūrimą. Tai nepaprastai lengva išmokti – jums gali tai patikti.

Atsižvelgiant į jūsų platformą, mano rekomendacija yra „MarkdownPad“ (PC) arba „Byword“ („Mac“). Dabar rašau šį žodį:

Raktinis žodis „Mac“

Baigę rašyti įrašą „Markdown“, tiesiog nukopijuokite savo turinį (kaip HTML) ir įklijuokite jį į „WordPress“ HTML rengyklę. Tam viskas reikia!

3 veiksmas: optimizuokite savo pranešimus paieškos sistemose

Šiame pranešime neketinu gilintis į paieškos sistemų optimizavimą (SEO) – iš tikrųjų tą temą apžvelgiau pastaruoju metu dažniausiai pasitaikančias SEO klaidas. Vis dėlto, verta įsitikinti, kad esate tinkamai aprūpinti, kad padidintumėte savo skelbimo vietoje esančių SEO funkciją.

Aš rekomenduoju įdiegti šiuos du papildinius:

 1. „Yoast“ „WordPress SEO“
 2. Skelbimo pavadinimo skaitiklis

Jei perskaitėte mano minėtus SEO įrašus, žinosite viską apie pirmąjį papildinį – kiek man atrodo, „Yoast“ „WordPress SEO“ yra būtinas dalykas bet kokia „WordPress“ vartotojas. „Post Title Counter“ – tai paprastas papildinys, leidžiantis greitai pamatyti, kiek simbolių sudaro jūsų įrašo pavadinimas:

Skelbimo pavadinimo skaitiklis

Kadangi „Google“ linkusi sutrumpinti bet kurį įrašo pavadinimą, kuris yra ilgesnis nei 65 simboliai, tai labai naudinga kaip nuorodos priemonė.

4 veiksmas: sukurkite kontrolinį sąrašą

Kai nesumažinsite savo darbo kuriant įrašus, rekomenduoju sukurti kontrolinį sąrašą. Nes patikėk manimi – jei darote visus šiuos dalykus teisingai dalykų, jums reikės sąrašo, kad galėtumėte juos stebėti.

Čia yra mano kontrolinio sąrašo kopija:

 1. Pasirinkite antraštę
 2. Patikrinkite raktinių žodžių konkurenciją ir, jei reikia, redaguokite antraštę
 3. Tyrimas ir plano straipsnis
 4. Pridėti kategoriją ir žymas
 5. Įveskite SEO informaciją (pagrindinis raktinis žodis, SEO pavadinimas, meta aprašymas)
 6. Parašykite pirmąjį juodraštį
 7. Redaguoti ir pabrėžti pagrindinės frazės
 8. Pridėti vaizdą ir priskyrimą (-us)
 9. Korektūros
 10. Įklijuokite į „WordPress“
 11. Atlikite puslapio analizę (naudodami „WordPress SEO“ papildinį) ir, jei reikia, redaguokite straipsnį
 12. Pridėti ištrauką
 13. Peržiūra ir galutinis skaitymas
 14. Paskelbti

Tai daug ką reikia atsiminti, tiesa? Gerai, kad turiu kontrolinį sąrašą, kad galėčiau efektyviai atlikti visą procesą. Įdiekite ką nors panašaus ir būsite nustebinti, kiek lengviau skelbti turinį „WordPress“.

Dabar eik rašyti!

Dabar jūs viską žinote daryti su turinio kūrimu „WordPress“, taigi ko jūs laukiate? Laikas įgyvendinti mano priemones ir susidoroti!

Aš norėčiau sužinoti, ką jūs manote apie mano metodus. Bet kokie komentarai, pasiūlymai ir konstruktyvi kritika yra laukiami!