5 optimizavimo patarimai, kaip jūsų „WordPress“ svetainė bus parengta mobiliesiems

Vis daugiau ir daugiau žmonių kasdien naudojasi išmaniaisiais telefonais ir planšetėmis. Tiesą sakant, apskaičiuota, kad iki šių metų pabaigos vis daugiau žmonių ieškos žiniatinklyje mobiliųjų įrenginių, o ne stalinio interneto. Dar daugiau priežasčių įsitikinti, kad jūsų „WordPress“ svetainė yra paruošta mobiliesiems, tiesa? Neatpažinsite mobiliojo ryšio rinkos stiprybės ir tikrai praleisite dideles ir mažas galimybes pasiekti didesnę vartotojų rinką..

Jūsų laimei, tai nėra toks sudėtingas techninis iššūkis, kaip jūs galite pagalvoti pirmiausia optimizuodami savo svetainę mobiliesiems. Peržiūrėkite šiuos patarimus, kad jūsų „WordPress“ svetainė atitiktų likusią mobiliesiems parengtą žiniatinklį.

Kodėl jūsų „WordPress“ svetainė turi būti parengta mobiliesiems?

Apsižvalgyti. Beveik visi nešiojasi tam tikro prekės ženklo mobilųjį įrenginį. Šiais laikais juos turi net vaikai. Kadangi daugumai žmonių priklauso mobilusis telefonas, tikėtina, kad jie ten skaito kieno nors tinklaraštį ar svetainę. Kodėl ne tavo? Tikriausiai jau esate atlikę reikiamą kruopštumą, kai reikia nukreipti srautą į jūsų svetainę, pavyzdžiui, pavyzdžiui, sustiprinti SEO pastangas. Na, argi jūs nežinotumėte, kad mobiliųjų įrenginių optimizavimas patenka į šią kategoriją?

Turite naudoti kiekvieną kanalą, kad gautumėte kuo daugiau srauto. Atsižvelgiant į tai, kad amerikiečiai kasdien apie 2,7 valandos praleidžia skaitydami socialinius tinklus mobiliuosiuose telefonuose, gali būti, kad jie ras daugybę įvairių tinklaraščių ir svetainių, kuriomis dalijasi jų draugai.

Visada turite būti ant kojų, kai kalbama apie technologijų ir rinkodaros pasaulį. Kadangi daugybė žmonių naudojasi mobiliaisiais įrenginiais, svetainių savininkams svarbu nustatyti naują būdą savo svetainių rinkodarai generuoti naują srautą. O geriausias būdas tai padaryti? Žinoma, mobiliojo telefono optimizavimas! Ar jaučiate tendenciją čia?

Jei jūsų svetainė nėra optimizuota žiūrėti mobiliajame įrenginyje, žiūrintiesiems bus sunku skaityti jūsų turinį ir peržiūrėti jūsų vaizdus. Tinklalapis turi būti tinkamai optimizuotas, kad jį būtų galima naudoti mobiliųjų įrenginių ekrano dydžiuose. Ekrano dydis ir skiriamoji geba turi būti teisingi. Jei ne, lankytojai ras kitą svetainę, į kurią pateks. Laikui bėgant tai gali kainuoti potencialiems klientams.

Norite, kad jūsų svetainė generuotų srautą. Bet kai jie bus, jūs norite, kad jų patirtis būtų teigiama. Turėdami svetainę, parengtą naudoti mobiliesiems, pagerės lankytojų patirtis ir padidės jūsų tikimybė paversti juos pakartotiniais klientais.

1 patarimas: naudokite mobiliesiems pritaikytas temas

Norėdami, kad jūsų svetainės tema būtų suderinta tarp stalinių ir mobiliųjų versijų, mobiliesiems skirta tema yra jums tobula. Tokiu būdu jums nereikia to paties kurti ar samdyti ką nors, kas tai padarytų už jus. Augant mobiliųjų įrenginių naudojimui, didėja ir prieinamų mobiliųjų telefonų temų skaičius. Juokinga, kaip tai veikia, ne??

Štai keletas klausimų:

Dvidešimt keturiolika

  • Dvidešimt keturiolika. „WordPress“ numatytoji tema iš tikrųjų yra ideali daugeliui svetainių. Tai jautriai reaguojantis, patrauklus ir siūlo daugybę meniu konfigūracijų, kad tilptų bet kokio dydžio ekrane.
  • Bendra tema. Ši geriausiai parduodama tema yra puikus būdas rodyti savo svetainę įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose. Iš viso reaguoja į sklandžiai, todėl jūsų puslapio išdėstymai automatiškai priderinami prie naršyklės lango. Plius pridėtos pasirinktinės mobiliųjų įrenginių parinktys leidžia lengvai jas optimizuoti.
  • Ananasai. Ši minimalistinė „WordPress“ tema yra nuostabi kaip tema, kuriai pritaikytas mobiliesiems pritaikytas dizainas.
  • „Mayashop“. Jei naudojate el. Prekybos svetainę, „Jigoshop“ papildinys yra puiki galimybė, sklandžiai veikianti „Mayashop“ tema. Elektroninės komercijos svetainėms optimizavimas mobiliesiems įrenginiams paprastai yra šiek tiek sudėtingesnis. Ši tema padės atitikti jūsų specifinį dizainą.

2 patarimas: naudokite papildinius

Vienas iš geriausių „WordPress“ dalykų yra galimybė įsigyti papildinių, kurie svetainės savininko darbą palengvina ir supaprastina. Papildiniai tarnauja labai daug tikslų, įskaitant padėti padaryti svetainę mobilią.

Kaip svetainės savininkas, jūs verčiau praleisite savo laiką ir jėgas sutelkdami dėmesį į faktinį savo svetainės turinį, o ne į visus techninius veiksmus, kurie vyksta užkulisiuose, kad jūsų svetainė veiktų, tiesa? Paprastas papildinys gali padėti padaryti jūsų svetainės turinį lengvai skaitomą nereikia priartinti milijono kartų arba slinkti iš kairės į dešinę bandant perskaityti pastraipą telefone..

Štai keli papildiniai, kuriuos galbūt norėsite patikrinti:

„WordPress“ mobilusis paketas

„WordPress“ mobilusis paketas. Šis papildinys suteikia jums galimybę visiškai valdyti savo svetainės mobiliųjų įrenginių versiją. Domenų kartografavimas leidžia lengvai identifikuoti populiariausius įrenginius, o viena tema siūloma keturiose skirtingose ​​spalvų paletėse.

WP mobilusis detektorius

WP mobilusis detektorius. Šis papildinys suteikia paprastą būdą optimizuoti savo svetainę mobiliesiems įrenginiams bet kuriuo metu. „WP Mobile Detector“ veikia su tūkstančiais skirtingų išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, internetą palaikančių telefonų ir kt., Suteikdamas lankytojui malonių įspūdžių, nes nereikia praleisti savaičių bandant visa tai išsiaiškinti patiems..

3 patarimas: priverskite savo svetainę reaguoti

Anksčiau greičiausiai lankėtės reaguojančioje svetainėje. Šio tipo svetainės tinkamai reaguoja pagal įrenginį, kuriame ji yra žiūrima. Kai svetainė yra žiūrima į darbalaukį, svetainė pateikiama viena kryptimi. Kai žiūrima išmaniuoju telefonu, jis pateikiamas kitame. Tas pats nutinka ir peržiūrint svetainę planšetiniame ar nešiojamajame kompiuteryje ar bet kuriame kitame mobiliajame įrenginyje, į kurį galite patekti.

Jei svetainės dizainas yra reaktyvus, tai reiškia, kad ji bus pritaikyta automatiškai, nesvarbu, iš kokio šaltinio lankytojas lankosi. Gana šaunu, tiesa? Tinkamai reaguoti į svetainę yra lengva kaip pyragas, jei naudojate „WordPress“ kaip savo svetainės platformą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti interaktyvią „WordPress“ temą, atitinkančią jūsų svetainės stilių (mes negalime nustoti kalbėti apie mūsų visiškai reaguojančią „Total WordPress“ temą, naudodami įmontuotą „drag and drop“ puslapio kūrimo įrankį, todėl galite sukurti bet kurį jums tinkantį išdėstymą. ).

4 patarimas: Sumažinkite patobulintą grafiką

Pagalvokite apie mobiliojo įrenginio ekrano dydį. Natūralu, kad jie atrodo vis didesni kiekvieną dieną, tačiau jie tikrai yra mažesni už vidutinį darbalaukį. Pamirškite užpildyti savo svetainę išgalvota grafika – per daug jų tiesiog padidins įkėlimo laiką, o tai mobiliesiems banglentininkams yra ne-ne..

Tai ypač pasakytina apie elektroninės prekybos svetaines. Pirkėjai nenori būti bombarduojami dėl grafikos, kad turėtumėte išsiskirti. Jie nori, kad galėtų greitai ir efektyviai nusipirkti. Taigi vetuokite perteklinę grafiką ir laikykite ją paprasta.

5 patarimas: Pasirinkite tekstą išmintingai

Be to, kad sumažintumėte savo svetainės vaizdo grafiką, norėsite sumažinti ir tekstą. Lankytojai ekranuose turi labai mažai vietos patikrinti, ką parduodate ar rašote. Kadangi jie nėra linkę priartinti ar atitolinti ar slinkti aukštyn ir žemyn, atkreipkite savo teksto skustuvo dėmesį į tai, kas yra jūsų produktas.

Pamirškite visas „maivymasis“, kurį daugelis pardavėjų bando naudoti norėdami daugiau dėmesio skirti savo gaminiams. Suteikite pirkėjams tik tai, ko jiems reikia norint pagrįstai pirkti.


„WordPress“ svetainės optimizavimas mobiliesiems įrenginiams nebūtinai turi būti sudėtingas. Bet tai turi būti padaryta, nesvarbu. Kaip nuovokus internetinis verslininkas, jūs jau tai žinote. Kiekvienas, turintis akių porą, gali pamatyti, kaip užvaldo mobilusis pasaulis. Taigi, tikiuosi, kad šie patarimai bus naudingi.

Ar jau padarėte savo svetainę patogią mobiliesiems? Jei taip, kokių veiksmų ėmėtės, kad tai atliktumėte? Aš norėčiau žinoti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me