5 paprasti žingsniai renkantis „WordPress“ temą

Išrinkote savo domeno vardą, pasirinkote puikų žiniatinklio prieglobą ir išmokote sėkmingai įdiegti „WordPress“. Dabar laikas pasirinkti konkrečią jūsų svetainės „išvaizdą“.

„WordPress“ naudoja daugybę skirtingų temų, kad padėtų svetainių savininkams struktūruoti ir pateikti savo turinį. Nors numatytoji tema gali atrodyti pakankamai patraukli („Dvidešimt septyniolika“ tema yra gana nuostabi, ypač jei pridedate kelis svarbius papildinius), pažodžiui yra tūkstančiai kitų, norinčių suteikti jūsų svetainei unikalų sukimąsi. Nors gausybė temų, iš kurių galima pasirinkti, yra įdomios, ji taip pat gali šiek tiek pribloškti. Jūsų svetainė iš esmės yra panaši į jūsų pasaulinę vizitinę kortelę, todėl jūsų pasirinkimas turi būti atliekamas atsargiai.

Taigi, kur jūs pradedate pasirinkti tą tobulą temą iš visų pasirinkimų? Čia yra penki paprasti žingsniai, kaip susiaurinti pasirinkimą, kol tinkama tema taps aiškiu nugalėtoju.

1. Nuspręskite, ar eiti nemokama, ar „Premium“ tema

Pasirinkite nemokamą arba „Premium WordPress“ temą

Yra daugybė nemokamų temų „WordPress“ katalogas, kuris gali veikti daugelio tipų svetainėse. Tačiau paprastai rekomenduojama pasirinkti „premium“ temą, kuri siūlo reikiamą pritaikymo lygį. „Premium WordPress“ temos turi daugybę papildomų pranašumų, palyginti su nemokamomis. Paprastai jie teikiami su klientų aptarnavimu, yra atnaujinami dažniau, paprastai turi daugiau funkcijų ir gali būti lengviau pritaikomi konkretiems jūsų poreikiams, nei nemokamos temos..

Jei nuspręsite įsigyti savo temą, atkreipkite dėmesį į tai, ar jums bus imamas vienkartinis mokestis („Themeforest“, „Creative Market“, „Templatic“ ir tt), ar už prenumeratą, kas mėnesį ar metus (pvz., „Elegantiškos temos“ ar „Themify just“). Išvardyti kelis). Pastaroji parinktis suteikia jums laisvės pasirinkti bet kurią jums patinkančią temą iš to leidėjo. Akivaizdu, kad turite atsižvelgti į savo biudžetą, kad padėtumėte nustatyti, kiek norite (ir galite) išleisti „premium“ temai..

Paprastai kuo daugiau mokate už temą, tuo daugiau funkcijų galite tikėtis. Dauguma „premium“ temų svyruoja nuo 29 USD iki 89 USD, taigi jos nėra taip pat baisiai brangu. Plius „premium“ temos dažnai apima „premium“ palaikymą, taigi, jei turite klausimų, užuot pasikliavę nemokamais „WordPress.org“ forumais, galite paklausti kūrėjo. Kadangi jūsų svetainė yra didžiulė investicija, tikrai norėsite skirti laiko savo galimybėms apsvarstyti ir išsiaiškinti, kuri tema jums tinka.

2. „WordPress“ temą suderinkite su savo pramone

Suderinkite „WordPress“ temą su savo pramone

Tai gali atrodyti nesąžininga, tačiau tai yra vienas iš pirmųjų ir svarbiausių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti. Turėtumėte pasirinkti temą, susijusią su jūsų pramone ar verslu. Gėlių tema veikianti svetainė dailidžių verslui neturėtų daug prasmės. Vietoj to, kažkas su medžiu temos fone, tam tiktų daug geriau. Panašiai kaip automobilių detalių įmonės svetainė būtų gerai suderinta su tema, susijusia su automobiliais. Jei jums reikia pagalbos, renkantis temą, patikrinkite kai kuriuos iš šių „WPExplorer“ įrašų:

  • Kaip sukurti bažnyčios svetainę naudojant WordPress
  • Geriausios gydytojų „WordPress“ temos
  • Geriausios „WordPress“ nekilnojamojo turto temos
  • Geriausios „WordPress“ aplanko temos
  • Turi turėti „Pinterest“ tipo „WordPress“ temas

Tiesiog įsitikinkite, kad bet kuri pasirinkta tema tiksliai atspindi jūsų prekės ženklo paslaugas ir vertybes. Paprasčiau tariant: nepainiokite lankytojų!

3. Nustatykite naršyklės suderinamumą

Nustatykite „WordPress“ temos naršyklės suderinamumą

Svarbu įsitikinti, kad jūsų pasirinkta nauja tema yra suderinama su visomis naršyklėmis. Skirtingi jūsų svetainės lankytojai greičiausiai naudos skirtingas naršykles, todėl svarbu nė vieno iš jų neskaičiuoti. Daugelis technikos dizainerių gali pasiūlyti nepaisyti senesnių naršyklių, tokių kaip „Internet Explorer“, dėl suderinamumo problemų, nes vis daugiau vartotojų atsisako tos naršyklės naujesnių versijų, tokių kaip „Google Chrome“, naudai. Tačiau vis dar yra daugybė interneto banglentininkų, kurie naudojasi senesnėmis naršyklėmis, todėl būtinai atkreipkite dėmesį į temos, kurią galvojate naudoti savo svetainėje, naršyklės suderinamumą..

Prieš imdamiesi konkrečios temos, turėtumėte ją išbandyti keliose naršyklėse. Jei jau turite sukurtą ir veikiančią svetainę, paprasčiausias būdas tai padaryti yra patikrinti „Google Analytics“ ir sužinoti, kokias naršykles jūsų lankytojai naudoja norėdami patekti į jūsų svetainę. Šansai yra tai, kad turėsite patikrinti visas pagrindines naršykles, įskaitant „Firefox“, „Safari“, „Google Chrome“ ir „Internet Explorer“..

„Google Analytics“ taip pat nustatys tuos, kuriuos naudoja dauguma jūsų lankytojų. Tu gali naudoti Naršyklės.org išbandyti naršykles, kai tik žinosite, kurios joms rūpi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti naršyklę ir versiją, kurią norėtumėte išbandyti, o „Browsershots.org“ sugeneruos kiekvieną iš jų. Tada bus rodomi rezultatai, kuriuos galėsite įvertinti.

4. Pasirinkite temą, kurią paprasta redaguoti

Pasirinkite „WordPress“ temą, kurią nesunku redaguoti

Tikimės, kad jūsų verslas ir toliau augs. Kaip bebūtų, pakeliui bus padaryta nemažai pakeitimų. Vėliau galite pradėti siūlyti naujus produktus ar paslaugas arba pasirinkti tam tikrą vietą persikelti. Jūsų svetainė turi neatsilikti nuo visų jūsų versle vykstančių pokyčių, todėl svarbu pasirinkti lengvai redaguojamą temą..

Dažna klaida yra pasirinkti temą, kuriai reikia pasinerti į kodą ir pakeisti viską aplink, kad būtų paprasčiausias modifikavimas. Yra daugybė temų ir, nors jos gali atrodyti nuostabiai, jas taip pat gali būti gana sudėtinga redaguoti. Atrodo, ne viskas. Vietoj to, pasirinkite temą, kuri leidžia jums atlikti pakeitimus, kaip jums atrodo tinkama, keliais paprastais pelės paspaudimais.

Norėdami patikrinti sąraše pateiktos temos tinkinimo parinktis, patikrinkite, ar nėra tokių funkcijų, kaip spalvų parinktys, įrašų tipai, tinklaraščių ir jos išdėstymo įvairovė, taip pat ar reikia tam tikrų specialių funkcijų (pvz., Kalendorius, aplanko ekranas). ir tt) ateiti su juo.

Nustatykite, ar tema pateikiama kartu su trumpaisiais kodais, ar su puslapių kūrimo priemone. Tai leidžia prie įrašo ir puslapių pridėti konkrečias funkcijas ar puslapio elementus. Nors ir ten galima rasti daugybę papildinių (galite patikrinti mūsų geriausių trumpųjų kodų ir puslapių kūrimo priedų sąrašą, kad pamatytumėte tik keletą), kad padėtumėte tinkinti savo svetainę, daug lengviau, jei pagrindinės funkcijos, kurių jums reikia, jau yra įtrauktos – Štai kodėl daugybė galingų tinkinimo parinkčių yra integruotos į „Total WordPress“ temą.

5. Ieškokite techninės pagalbos ir atnaujinimų

„WordPress“ temos palaikymas

Pasirinktai temai turėtų būti siūloma techninė pagalba, ypač jei jūs už ją mokate. Palaikydami turime omenyje pagalbą, susijusią su temos klaidomis ir atnaujinimais, o ne temų tinkinimais. Jei reikia atlikti pritaikymus, turėtumėte pasamdyti „WordPress“ temos kūrėją arba naudoti tokią paslaugą kaip „Elto“, nes tai nėra palaikymo sritis..

Kai kurios „WordPress“ temos bus palaikomos el. Paštu, o kitos siūlys tik forumus, kuriuose bus užklausos. Turite nustatyti, kuris variantas jums tinka. Ar jums tinka laukimo laikas, susijęs su atsakymais, pateiktais forumo aplinkoje, ar jums reikia daugiau laiko atžvilgiu jautraus bendravimo? Taip pat turėtumėte sužinoti, kada paskutinį kartą buvo atnaujinta tema, ir kiek atnaujinimų buvo padaryta po pirmosios temos išleidimo. Geros temos yra dažnai atnaujinamos, ypač kai išleidžiamos naujos „WordPress“ versijos (pvz., „WPExplorer“ bendra „WordPress“ tema yra nuolat atnaujinama, kad būtų suderinama su naujausia „WordPress“ versija ir įtrauktų naujausias funkcijas, tokias kaip priekinio puslapio kūrimas. ).

Geriau eiti į dabartines temas. Nenorite rizikuoti mokėti tik už vieną, kad jis sugadintų jūsų svetainę, kai pasirodys nauja „WordPress“ versija. Turite būti įsitikinę, kad jūsų pasirinktos temos kūrėjai yra nuolat atnaujinami ir nuolat atnaujins savo (-as) temą (-as)..

Premijos patarimas: perskaitykite atsiliepimus

Kai manote, kad pasirinkote jums skirtą temą, skirkite keletą minučių skaityti kitų tinklaraštininkų ir svetainių savininkų atsiliepimus. Atlikite „Google“ paiešką pagal temos ir kūrėjo vardą. Sužinokite, ką kiti žmonės turi pasakyti apie tai. Tos papildomos penkios tyrimų minutės gali sutaupyti daug skausmo!

Išvada

„WordPress“ yra viena iš paprasčiausių būdų kurti ir stiprinti jūsų buvimą internete. Net tie, kurie nėra technologiškai išmintingi, gali per kelias valandas išpūsti svetainę, pasirinkdami „WordPress“. Tiesiog atlikite šiuos greitus ir paprastus veiksmus, kad pasirinktumėte geriausią savo svetainės temą, kad ji išsiskirtų iš pakuotės!

Dabar noriu žinoti, kaip pasirenkate savo svetainės temą? Ar šie kriterijai jums svarbūs? Ar dalyvauja kita metrika? Prašau pasidalinti savo mintimis žemiau!