5 įprastos „WordPress“ problemos po paleidimo

5 įprastos „WordPress“ problemos po paleidimo

Pradėti naują „WordPress“ svetainę yra įdomu ir daug naudinga, o jei sąžiningi, tai kelia daugiau streso. Net ir lengvai kontroliuojamas internetinis svetainės paleidimo kontrolinis sąrašas. Tačiau darbas dar nesibaigė.

Net jei turite aukščiausią kokybės kontrolės procesą, yra keletas problemų, kurias sunku nustatyti prieš paleidžiant naują svetainę. Žemiau pateikiamos 5 dažniausiai pasitaikančios problemos, atsirandančios „WordPress“ svetainėse po to, kai svetainė tampa aktyvi, ir patarimai, kaip greitai jas išspręsti.

1. Šlamšto pateikimas kontaktinėse formose

12 geriausių „WordPress 2019“ apsaugos nuo šlamšto papildinių

Sunku nustatyti, koks apsaugos nuo šlamšto lygis reikalingas, kol svetainė pradės veikti. Šlamštas – nepageidaujamas ar tiesiog žalingas – šiomis dienomis yra toks plačiai paplitęs žiniatinklyje, kad jo gali būti sunku visiškai išvengti, ir yra labai įprasta, kad svetainės savininkas netrukus po paleidimo yra apsemtas šlamšto formos pateikimo..

Yra 2 paplitę būdai, kaip kovoti su taškiniais robotais: koriais ir kaptakais. „Medaus puodai“ – tai būdas pridėti lauką prie formos, kuri yra paslėpta vartotojams, bet kurią robotai užpildys. „WordPress“ svetainėse yra daugybė populiarių formų įskiepių, tokių kaip „Gravity Forms“ ir „Contact Form 7“, kurie siūlo paprastus veiksmus, leidžiančius medaus taškus..

Kita galimybė yra pridėti „captcha“ prie formos, kurią naudojant vartotojas turi užpildyti mažą įspūdį, kad įrodytų, jog jie nėra robotas. „Captcha“ galimybės bėgant metams pagerėjo „Google recaptcha“ dabar siūlo nematomą „captcha“ su skirtingais nustatymais. Kai kurioms svetainėms gali reikėti tiek „medaus“ talpyklų, tiek „captcha“, kad sumažėtų didelis pateiktų duomenų kiekis (laimei yra įvairių anti-spam priedų).

2. Lėtas našumas dėl prieglobos konfigūracijos

Geriausias „WordPress“ priegloba jūsų svetainei

Nuo to laiko, kai mobiliųjų puslapių greitis tapo „Google“, našumas buvo kritiškai vertinamas kiekvienoje „WordPress“ svetainėje reitingo koeficientas 2018 m. Prastas puslapio įkėlimo laikas ir prastovos gali padaryti didelę neigiamą įtaką naujai svetainei, tačiau yra keletas žingsnių, kuriuos galite atlikti, kad sumažintumėte galimą žalą..

Pradėkite atlikdami preliminarius greičio ir veikimo bandymus perprojektuoti svetainę gamybos serveryje. Šie pradiniai testai gali panaikinti bet kokius ateities klausimus, tačiau testai po paleidimo duos tiksliausius rezultatus, ypač kai tai susiję su didelio srauto svetainėmis.

Jei matote lėtą puslapio įkėlimo laiką, pirmiausia įvertinkite prieglobos konfigūraciją. Ar svetainė yra bendrojo prieglobos serveryje, turinti ribotus išteklius? Ar serveris gali tvarkyti srautą??

Kadangi dauguma internetinių dizainerių ir kūrėjų vadovaujasi geriausia vaizdų optimizavimo praktika, paprastai nerandate vaizdo optimizavimo kaip didžiausio našumo kaltininko naujoje svetainėje.

Daugelio našumo testų metu bus suskaidytas serverio reakcijos laikas, o ši metrika gali padėti nustatyti, ar reikia pakeisti prieglobos sąrankas ar paslaugas. Be našumo, pirmąsias 30 dienų nuo paleidimo galite išbandyti veikimo laiko stebėjimo sistemą.

3. Klaidų indeksavimas naudojant „Google Search Console“

„Google Search Console“ indekso aprėpties ataskaita

Indeksavimo problemos dažnai kyla naujose svetainėse, ypač tose, kurių URL struktūra yra labai pakeista ir daug peradresavimų. „Google“ paieškos pultas yra puikus įrankis indeksavimo klaidoms surasti.

„Google“ paieškos pulte peržiūrėkite Rodyklės aprėpties ataskaita ir pažiūrėkite į trikčių šalinimo skyrių, ar nėra klaidų. Čia pateikiami keli dažniausiai pasitaikantys klaidų pranešimai, kurie gali atsirasti paleidus naują svetainę:

  • Puslapius blokuoja robots.txt
  • Puslapis pažymėtas be rodyklės
  • Puslapis turi tikrinimo problemą
  • Pateiktas URL yra minkštas 404
  • Pateiktas URL yra 404

Jei nėra klaidų, susijusių su robots.txt ar be indekso nustatymo, visada patikrinkite, ar po paleidimo nebuvo patikrintas bendras „WordPress“ svetainės skaitymo nustatymas, siekiant „atgrasyti paieškos variklius nuo šios svetainės indeksavimo“. Tai gali būti paprasta, tačiau reikšminga naujos svetainės klaida.

Turėdami konkrečių puslapių URL, pažymėtus kaip rodyklės, turėsite peržiūrėti svetainės nustatymus ir tai, ar tam tikri puslapiai neturi likti rodyklėmis, ar būti koreguojami. Tikrinimo problemą indekso aprėpties ataskaitoje gali būti sunkiau išspręsti. URL tikrinimo įrankis „Google Search Console“ yra geriausias būdas surinkti daugiau duomenų apie tai, kas gali sukelti problemą.

Jei buvo aptikta 404 klaidų, kritiškai svarbu jas kuo greičiau pašalinti. Daugybė 404 klaidų gali pakenkti esamiems tinklalapių reitingams. Be šių įprastų klaidų pranešimų, „Google“ paieškos konsolėje gali būti papildomų duomenų, tokių kaip mobilumo klaidos ir našumo apžvalgos, kurie taip pat gali būti naudingi vertinant po paleidimo..

4. Netinkamas bendrai naudojamo vaizdo vaizdas

Kaip sukurti bendro turinio vaizdus socialinei medijai

Naujos svetainės atidarymas yra nuostabi rinkodaros galimybė ir, žinoma, norėsite pasidalinti gražia nauja svetaine socialinėje žiniasklaidoje ir įvairiuose rinkodaros kanaluose..

Prieš jums ar kam nors paspaudžiant bendrinimo mygtuką, patikrinkite pagrindinio puslapio pagrindinį vaizdą. Išbandykite svetainės URL bendrinimą socialinės žiniasklaidos platformoje ir sužinokite, koks rodomas URL vaizdas ar tekstas rodomas.

Jei neperžiūrėjote socialinio bendrinimo nustatymų, labai įprasta, kad tokia platforma, kaip „Facebook“, iš pagrindinio puslapio ištraukia atsitiktinį vaizdą, paverčiant jūsų jaudinantį įrašą apgailėtinu naujos svetainės vaizdu..

Šiuos parametrus galima koreguoti keliais būdais. „Facebook“ ir keliose platformose naudojamas atvirojo grafiko protokolas. Galite naudoti „Facebook“ atvirojo grafiko derinimas įrankis, kad pamatytumėte dabartinę informaciją, kurią platforma naudoja, kai yra bendrinamas pagrindinio puslapio URL. Pakoregavę atvirojo grafiko protokolą pagrindiniame puslapyje, galite naudoti derinimo įrankį, kad išvalytumėte „Facebook“ talpyklą URL.

Mielių SEO yra dar viena naudinga priemonė bendrinti socialinius nustatymus. Nemokamą papildinį sudaro socialinės žiniasklaidos skyrius „Facebook“ ir „Twitter“. Kadangi tai yra 2 pagrindinės socialinės žiniasklaidos platformos, nustatydami šių platformų parametrus dažnai užtikrinsite, kad svetainė atrodo puikiai, kai ja dalijamasi kitose. Arba galite naudoti šiuos patarimus kurdami bendrinamus vaizdus socialinei medijai (rankiniu būdu arba naudodami papildinį).

5. Trūksta arba netinkami stebėjimo kodai

Kaip nustatyti „Google Tag Manager“, skirtą „WordPress“

Daugelis analizės platformų ir reklamos kampanijų renka duomenis į savo svetainę, jei naudojasi stebėjimo kodais. Perprojektuodami esamą svetainę, galite nesuvokti ar atsiminti, kad šie stebėjimo kodai buvo sukurti anksčiau, ir pamiršti perkelti juos į naują svetainę.

Galbūt įdarbinsite keletą rinkodaros kampanijų, kad sutaptumėte su naujos svetainės atidarymu. Netinkami stebėjimo kodai arba pamiršę juos pridėti gali sukelti keletą problemų, įskaitant didelę duomenų rinkimo galią nebetaikymą, kai jums to labiausiai reikia..

Jei visam stebėjimui naudojate „Google“ žymų tvarkyklę, svetainėje dažnai rasite „Google“ žymų kodą ir visus papildomus stebėjimo kodus žymų tvarkytuvėje. Tačiau jei naujoje svetainėje trūksta pirminio „Google Tag Manager“ kodo, tai gali prarasti duomenis daugelyje stebėjimo platformų.

Kaip kontrolinį sąrašo elementą po paleidimo, pažiūrėkite į bet kurią analizės ar stebėjimo programinę įrangą, pvz., „Google Analytics“, iškart po paleidimo ir vėl po 30 dienų. Ieškokite pažeidimų ir duomenų kritimo. Dauguma stebėjimo kodų pridedami prie svetainės antraštės, todėl taip pat galite peržiūrėti esamų ar trūkstamų kodų antraščių kodus..

Venkite vargo po paleidimo

Ir štai ką jūs turite: 5 kokybės kontrolės užduotis po paleidimo, padedančios išvengti kiek įmanoma daugiau rūpesčių po paleidimo.

Galų gale, svetainės atidarymas yra didžiulis laimėjimas ir, be abejo, jums labiau patiktų sklandus buriavimas, nei nervintis dėl išvengiamų problemų.

Ar paleidę savo svetainę susidūrėte su kitomis problemomis? Ar turite papildomų patarimų po paleidimo, kuriais norėtumėte pasidalinti? Praneškite mums komentarų skiltyje.