5 priežastys, kodėl jūsų „WordPress“ svetainė nepatenka į „Google“ reitingą

5 priežastys, kodėl „WordPress“ žiniatinklio svetainė nėra „Google“ reitinge

Jūs sukūrėte savo „WordPress“ svetainę ir perskaitėte daug „Kaip“ straipsnių apie paieškos sistemų optimizavimą. Jaučiatės gana gerai, kur yra jūsų svetainė, todėl oficialiai ją paleidžiate. Dabar viskas, ką turite padaryti, tai laukti, kol „Google“ indeksuos jūsų svetainę ir pamatyti, kur jūsų svetainė patenka … bet kodėl vis tiek manote, kad jūsų „WordPress“ svetainė nėra „Google“ reitinge?!

Bet galbūt praėjo šiek tiek laiko – gal kelis mėnesius, gal metus ar daugiau – ir vis tiek negalite praeiti iš trečiojo puslapio. Ka darai blogai? Yra gerų ir blogų naujienų. Geros žinios yra tai, kad jūsų žemas reitingas greičiausiai kyla dėl problemos, kurią galima lengvai pakeisti. O blogos naujienos? Turėsite tik skirti šiek tiek daugiau laiko, kad sužinotų, ar pataisa padeda įvertinti jūsų reitingą.

Čia yra keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl jūsų „WordPress“ svetainė nepatenka į „Google“ reitingą.

1. Jūsų „WordPress“ svetainė turi silpną turinį

1. Jūsų „WordPress“ svetainė turi silpną turinį

„Google“ turinys ir nuorodos yra du svarbiausi reitingavimo veiksniai. Taigi, jei neturite gero turinio, jūsų „WordPress“ svetainė neturi daug galimybių įvertinti. Yra daug elementų, į kuriuos atsižvelgiama „gero“ turinio kūrimas. Jei norite, kad jūsų turinys būtų geriausias, koks jis gali būti, naudokite šiuos dalykus kaip kontrolinį sąrašą:

  • Informacinis – Jūsų turinys turėtų leisti skaitytojui suvokti, kad jie kažko išmoko ir kad jo laikas nebuvo švaistomas.
  • Gramatiškai teisinga – Laikykitės tinkamos anglų kalbos, atkreipdami dėmesį į klaidas, fragmentų sakinius, skyrybos ženklus ir kita.
  • Ilgas – Turinys turėtų būti ne mažesnis kaip 400 žodžių, tačiau geriausiai atliekantis rašytinis turinys yra 1 000 ar daugiau žodžių.
  • Gaivumas – Kiek tau metų? Ar dažnai atnaujinate savo tinklaraštį su nauju turiniu? Niekada neatnaujinkite savo svetainės su nauju turiniu yra problema, dėl kurios galite įvertinti jūsų reitingą. Stenkitės ką nors atnaujinti bent kartą per mėnesį,
    o geriausia kas savaitę.

Pateikdami šviežią, kokybišką turinį kas savaitę, jums nereikės nerimauti, kad nepateiksite reitingo pagal vieną iš svarbiausių „Google“ veiksnių.

2. Jūs pakeitėte savo nuolatines nuorodas

2. Jūs pakeitėte savo nuolatines nuorodas

Pastovi nuoroda nurodo nuolatinę nuorodą į jūsų svetainės ar tinklaraščio puslapį. Norite, kad jie būtų aprašomieji ir kuo dažniau įtrauktų raktinį žodį, kurį nukreipia puslapis ar įrašas.

Jei jūsų nuorodų nuorodose yra papildomų bitų, tokių kaip „? P = 3282949“, arba jei jie yra per ilgi arba juose yra stop žodžių (pvz., „Ir“, „by“ arba „do“), juos reikia pakeisti, kad būtų daugiau žmogiškų, o mašinai nuskaitomas. Tačiau jei darysite neteisingai, „Google“ praras tuos puslapius ir praras reitingą.

Jei tam tikru metu turite pakeisti savo nuorodų linijas, tai yra toliau pateiktas būdas pakeisti savo nuolatines nuorodas neprarandant reitingavimo..

3. Svetainė nėra mobili

3. Svetainė nėra mobili

Šiek tiek daugiau nei pusę interneto srauto sukuria mobilieji telefonai. Žiniatinklio dizaineriams kyla iššūkis sukurti vieną svetainę, kad ji patiktų kelioms skirtingų įrenginių naršyklėms, todėl daugelis svetainių verčia „reaguoti“.

„Reaguojanti“ svetainė bus pritaikyta prie formato, kuris patogus naudoti konkrečiam įrenginiui. Vykdydama mobiliesiems skirtas užklausas, „Google“ sutelks svetainę, kuri nėra patogi vartotojui. „Google“ tikslas yra skatinti svetaines, turinčias didelę patirtį.

Norėdami patikrinti savo svetainę, naudokite „Google“ Mobilus draugiškas bandymo įrankis. Tai parodys, ar jūsų svetainė yra patogi mobiliesiems, ir įspės apie bet kokias problemas (pvz., Puslapius iš dalies įkeliant), kad žinotumėte, ką išspręsti. Ir jei jūs sužinosite, kad jūsų dabartinis „WordPress“ dizainas nėra optimalus jūsų skaitytojams mobiliesiems, apsvarstykite galimybę pereiti prie vienos geriausių verslo „WordPress“ temų – visos jos visiškai reaguoja į daugelį įrenginių.

4. Jūsų svetainė nematoma paieškos sistemoms

4. Jūsų svetainė nematoma paieškos sistemoms

Jei jūsų „WordPress“ svetainė nepatenka į „Google“ reitingą ir jūs tik pradedate nuo „WordPress“, jums gali būti nepažįstama daugybė galimybių tinkinti savo svetainės nustatymus. Taigi įmanoma, kad jūs ką nors pakeitėte, nesuvokdami, kaip tai būtų padaryta paveikti jūsų paieškos sistemos optimizavimą.

Prisijunkite prie „WordPress“ prietaisų skydelio ir eikite į Nustatymai> Skaitymo parametrai ir slinkite žemyn iki Svetainės matomumas. Turėtų būti pasirinkta parinktis „Leisti paieškos varikliams indeksuoti šią svetainę“.

Įsitikinkite, kad nepažymėjote paieškos variklio matomumo

Jei tai nėra pasirinksite, pažymėkite ją ir palikite šiek tiek laiko „Google“ indeksuoti jūsų svetainę ir pažiūrėti, ar pagerėja jūsų puslapio reitingas.

Jei tai yra pasirinkus, gali tekti palaukti šiek tiek ilgiau, arba galite susidurti su kita problema.

5. Tai ne tu, tai tavo raktiniai žodžiai

5. Tai ne tu, tai tavo raktiniai žodžiai

Raktiniai žodžiai yra svarbūs optimizuojant paieškos variklį ir padedant jūsų puslapio reitingui, tačiau neteisingai vartojant, jie iš tikrųjų gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Štai trys geriausios praktikos pavyzdžiai, kuriuos reikia atsiminti:

  • Nepilkite raktinių žodžių – Raktinių žodžių įdaras apima pastraipų užpildymą raktiniu žodžiu (-iais), į kurį (-ius) bandote nukreipti. Raktinių žodžių turinys yra blogai ir nenatūralus. Norite naudoti raktinius žodžius, tačiau natūraliai skaitant ir pakeliant mintis bei nurodymus visame kūrinyje.
  • Naudokite ilgos uodegos raktinius žodžiusIlgos uodegos raktiniai žodžiai yra trijų ar keturių (gal net daugiau) žodžių ilgio ir yra labiau būdingi tam, ko nori pirkėjas. Šiuos raktinius žodžius lengviau įvertinti. Be to, klientai, kurie naudojasi šiais raktiniais žodžiais, greičiausiai eis toliau pirkimų cikle, nes tiksliai žino, ko nori.
  • Nemėginkite vertinti dėl pernelyg konkurencingų raktinių žodžių su silpna svetaine – Jei bandote reitinguoti tik tuos raktinius žodžius, kuriuose konkurencija yra aukšta, greičiausiai pralošite kitose svetainėse. Štai kodėl geriausia pradėti taikyti pagal mažo ar vidutinio konkurencingumo raktinius žodžius. Kai pradedate vertinti pagal tai, galite ieškoti raktinių žodžių, kuriuose daugiau konkurencijos. Pirmiausia būtinai atlikite savo tyrimą!

Ir jei norite šiek tiek padėti naudoti raktinius žodžius, apsvarstykite galimybę naudoti papildinį. Puikus pasirinkimas yra Mielių SEO, kuriame yra „dėmesio raktinio žodžio“ parinktis. Kai nustatysite raktinį žodį, į kurį norite sutelkti dėmesį, galėsite išanalizuoti raktinio žodžio tankį, naudojimą antraštėse, jei raktinis žodis yra jūsų URL ir pan. Plius, jei atnaujinsite į „Yoast SEO Premium“, galite nukreipti iki 5 raktinius žodžius puslapyje, kad būtų dar lengviau optimizuoti.

Darbas aukštesnio rango link

Naudokite šią informaciją atlikdami auditas jūsų svetainėje ir pažiūrėkite, ar nesąmoningai sabotavote savo svetainės reitingą. Kai kuriuos pakeitimus gali būti „lengviau“ ar „greičiau“ ištaisyti nei kitus, tačiau visi padės. Atminkite, kad bet kuriam iš jų turėsite skirti „Google“ šiek tiek laiko (pagalvokite kelias savaites), kad galėtumėte pakoreguoti reitingą.

Ar turite patarimų, ką pridėti? Arba klausimas dėl vienos iš mūsų aptartų priežasčių, kodėl jūsų „WordPress“ svetainė nepatenka į „Google“, kurią mes paminėjome, reitingą? Palikite pastabą komentarų skiltyje ir pradėkite pokalbį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me