5 įrankiai „WordPress“ našumui ir svetainės greičiui patikrinti

„WordPress“ našumo ir svetainės greičio tikrinimo įrankiai

Ar jūs kada nors sėdėjote ir laukėte lėto krovimo tinklalapio? Tikėtina, kad užuot laukę brangių sekundžių, kol svetainė bus įkelta, pasirinkote Atgal mygtuką. Kitaip tariant, internetas veikia karštligiškai, o jei jūsų svetainė negali suspėti, rizikuojate prarasti klientus, lankytojus ir prenumeratorius – todėl svarbu reguliariai tikrinti „WordPress“ našumą ir tobulinti savo svetainę..

Greitose svetainėse yra geresnis vartotojų įsitraukimas, konversijų rodikliai ir galbūt net paieškos variklių reitingai – jums laikas ateiti į svetainę. Šiame įraše nagrinėju penkis jūsų „WordPress“ svetainės našumo ir greičio tikrinimo įrankius, kad šiandien galėtumėte atlikti reikiamus pakeitimus..

Kodėl jūsų „WordPress“ svetainė yra lėta?

Yra keletas priežasčių, kodėl jūsų svetainė gali veikti prasčiau nei įprastai. Įkėlimo greitis skirtingose ​​vietose gali skirtis, tačiau yra keletas veiksnių, lemiančių daugelio svetainių lankymą.

„WordPress“ svetainėse dažniausios priežastys Puslapių pakrovimo sulėtėjimai yra šie:

  • išsipūtę / blogai užkoduoti įskiepiai
  • prastai užkoduotos temos
  • dideli vaizdų failai
  • prastas priegloba (netinka jūsų svetainei)

Žemiau parodysime, kaip išspręsti šias įprastas problemas. Tačiau prieš pradėdami optimizuoti savo svetainę, pirmiausia turite pamatyti, kaip greitai ji veikia.

Populiariausi įrankiai „WordPress“ našumui patikrinti

Šie įrankiai, skirti patikrinti „WordPress“ veikimą, suteiks jums išsamų vaizdą, kaip veikia jūsų svetainė. Galite naudoti vieną įrankį arba naudoti juos visus kartu su kryžminėmis nuorodomis į tinklalapio duomenis.

1. „Google PageSpeed“ įžvalgos

„Google PageSpeed“ įžvalgos

„PageSpeed“ įžvalgos yra „Google“ intelektas. Ši madinga žiniatinklio programa matuoja ir išbando „WordPress“ našumą jūsų svetainėje keliuose įrenginiuose, įskaitant darbalaukio ir mobiliųjų įrenginių naršykles. Tai naudinga, jei lankytojai jūsų svetainę pasiekia iš įvairių ekrano dydžių ir įrenginių.

2. „Pingdom“ įrankiai

„Pingdom“ įrankiai

Pingdom yra nemokamas įrankis, pateikiantis visą svetainės našumo informaciją, įskaitant įkėlimo laiką, puslapio dydį, taip pat išsamią kiekvieno jūsų svetainės puslapio analizę. Geriausia, kad ši programa išsaugo našumo istoriją, todėl galite stebėti, ar jūsų pastangos pagerinti krovimo laiką veikia.

3. „GTmetrix“

„GTmetrix“ efektyvumo testas

Ataskaita, kad GTmetrix sugeneruoja parodys visą svetainės įkrovimo greičio istoriją ir išsamią ataskaitą, kurioje siūlomi būdai, kaip pagerinti jūsų svetainės našumą. Be pradinių puslapio analizės įrankių, šis žiniatinklio įrankis taip pat turi vaizdo atkūrimo funkciją, leidžiančią pamatyti, kur atsiranda krovimo greičio trūkumų.

4. „WebPagetest“

„WebPagetest“

„WebPagetest“ pateikia jūsų svetainės įkėlimo greitį ir svetainės našumo suskirstymą į kategorijas. Jis išskirtinis tuo, kad leidžia pasirinkti šalį, iš kurios norite žiūrėti savo ataskaitą, kad galėtumėte pamatyti, kaip jūsų svetainė veikia visame pasaulyje. Tai naudinga, jei turite didelę užsienio klientų bazę.

5. „YSlow“ naršyklės papildinys

„YSlow“ naršyklės papildinys

YSlow yra naršyklės papildinys, leidžiantis stebėti bet kurios šiuo metu lankomos svetainės našumą. Tai nesuteikia jums tikrojo įkėlimo laiko, tačiau suskaido daugiau nei 20 skirtingų našumo ženklų. Tai gali padėti palyginti jūsų konkurentų svetaines, esančias jūsų nišoje, ir pamatyti, kaip jūsų svetainė atsistoja.

„WordPress“ svetainės našumo patobulinimo parinktys

Kai aiškiai suprantate, kaip veikia jūsų svetainė, galite pradėti ją tobulinti. Žemiau rasite keletą dažniausiai pasitaikančių lėto krovimo puslapio kaltininkų ir ką galite padaryti, kad juos pašalintumėte.

Specializuotas priegloba

WPEngine

Pigiausias prieglobos sprendimas niekada nėra geriausias pasirinkimas norint užtikrinti aukštą svetainės našumą. Pigesnėje priegloboje paprastai nėra tam skirto pralaidumo, kad būtų galima patenkinti kiekvieną jūsų „WordPress“ svetainės detalę (tai yra vienas iš būdų, kaip jie palaiko savo išlaidas, kad pasiūlytų jums tas beprotiškai mažas kainas)..

Bendrai naudojama priegloba vis dar gali patenkinti visus jūsų svetainės poreikius; pirmiausia turite atlikti tyrimą. Jei ieškote specialios „WordPress“ prieglobos paslaugos, puikus pasirinkimas yra šie:

Apsvarstykite galimybę pašalinti kai kuriuos papildinius

Nemokamas „WordPress“ papildinys

Naudojant papildinį, gali būti labai pagunda į savo svetainę įtraukti dar vieną funkciją; iš viso yra daugiau nei 30 000 papildinių „WordPress“ papildinių katalogas vienas.

Jei ketinate įdiegti papildinį, įsitikinkite, kad jis yra aukštos kokybės, nes blogai koduoti papildiniai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą. Rinkdamiesi papildinį įsitikinkite, kad jis turi aukštą reitingą, daug atsisiuntimų ir neseniai atnaujintas.

Vienas būdas sužinoti, kurie papildiniai daro įtaką jūsų svetainės našumui, yra naudoti įrankį, vadinamą Užklausos monitorius. Jūs galite pereiti kiekvieną savo svetainės papildinį, išaktyvinti ir vėl suaktyvinti kiekvieną, atlikdami svetainės įkėlimo testus – arba galite naudoti šį papildinį. Šis papildinys sukuria išsamią visų duomenų bazės užklausų jūsų svetainėje ataskaitą, kurią vėliau galima filtruoti pagal komponentus, kad pamatytumėte, kurie papildiniai naudoja jūsų išteklius. Be to, papildinyje pateikiama informacija apie atleistus kablius, PHP klaidas, užklausų sąrašus, scenarijus ir stilius, HTTP užklausas, peradresavimus, „Ajax“ užklausas ir dar daugiau.

Atmeskite savo blogai užkoduotą temą

Atminkite, kad prastai koduotos ir žemos kokybės temos gali smarkiai paveikti jūsų svetainės našumą. Net jei jūs sumokėjote priemoką už temą, tai negarantuoja, kad ji turės aukštos kokybės kodą.

Tinkamas etalonas yra išbandyti dabartinę ar planuojamą pirkti temą pagal gimtąją „WordPress“ temą, kuri yra įdiegta po naujo įdiegimo (ir tik tiek, kad jūs žinote, visos mūsų nemokamos „WordPress“ ir aukščiausios kokybės temos, sukurtos čia „WPExplorer“ naudoja švarų ir galiojantį kodą, kad padėtų optimizuoti jūsų svetainės našumą, įskaitant mūsų geriausiai parduodamą „Total WordPress“ sistemą..

Suspausti ir optimizuoti vaizdus

„TinyPNG“

Aukštos kokybės atvaizdai yra nepaprastai svarbūs norint išsiskirti jūsų turiniui ir svetainei, tačiau neleiskite jiems paveikti jūsų svetainės našumo. Galite suglaudinti ir optimizuoti vaizdus neprarasdami kokybės – tai užtikrins greitą jūsų svetainės veikimą. Šie papildiniai suglaudins viską, kas yra jūsų svetainės skiltyje „Media Library“.

Jei nenorite įdiegti papildinio, kita galimybė yra naudoti internetinį vaizdų glaudinimo įrankį, pvz., „TinyPNG“ arba Krakenas, prieš įkeldami vaizdą į savo svetainę.

Naudokite talpyklos papildinį

W3 bendra talpykla

Kadangi „WordPress“ svetainės turi teikti reguliarias duomenų bazių užklausas, talpyklos papildinys sumažina šias užklausas sukurdamas statinį HTML puslapį, kurį reikia rodyti. Talpyklos papildiniai gali padėti jūsų svetainei valdyti didesnį srautą, taip pat suspausti ir optimizuoti kitas svetainės sritis. Du dažniausiai naudojami talpyklos papildiniai „WP Super Cache“ ir W3 bendra talpykla. Sunku pasirinkti vieną kitą variantą, todėl pasižvalgykite patys ir išsirinkite tai, kas geriausiai tinka.

Tęsiama svetainės priežiūra

Jei norite, kad jūsų svetainė išliktų greita, turėsite ją reguliariai prižiūrėti. Tęsiant jūsų svetainės priežiūrą, reikia tvarkyti komentarų šlamštą, pašalinti neveikiančias nuorodas ir puslapius ir optimizuoti savo duomenų bazę naudojant papildinį, pvz. WP-DBManager. Tai padės išlaikyti aukštą svetainės našumą, todėl nematote, kad sumažėjo jūsų naujai atnaujinta svetainė, kur jūs taip sunkiai dirbote.

„WordPress“ atlikimo išvada

Didelio našumo svetainė su greitu krovimo greičiu taps tik svarbesnė, laikui bėgant. Laimei, naudodamiesi nemokamų internetinių įrankių ir „WordPress“ papildinių rinkiniu, galite išbandyti „WordPress“ našumą savo svetainėje, kad surastumėte problemų vietas ir pašalintumėte jas be per daug darbo..

Kaip jūs galite išlaikyti savo svetainę liekną ir greitai veikti? Bet kokį papildinį mini, kad praleidome? Aš norėčiau apie juos išgirsti!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me