50+ Dažniausiai užduodami klausimai apie „WordPress“

Dažnai užduodami klausimai apie „WordPress“

Turite klausimą? Jokių problemų – kasdien gauname daugybę klausimų apie „WordPress“. Norėdami padėti manėme, kad pasidalysime ir papasakosime apie dažniausiai pasitaikančius klausimus, kuriuos mums uždavė apie „WordPress“! Mes apimsime daugybę temų, įskaitant:

 • Apie „WordPress“
 • „WordPress“ diegimas
 • „WordPress“ pagrindai
 • „WordPress“ tinklaraščių kūrimas
 • „WordPress“ puslapiai
 • „WordPress“ tinkinimas
 • „WordPress“ SEO
 • Pagreitinti „WordPress“
 • „WordPress“ sauga
 • Uždirbkite pinigų naudodami „WordPress“

Skaitykite (ir slinkite), norėdami peržiūrėti visus mūsų „WordPress“ DUK.

Contents

Klausimai apie „WordPress“

Nesate tikri, ar „WordPress“ jums tinka? Čia yra atsakymai į pagrindinį klausimą apie „WordPress“, kas tai yra, kiek jis kainuoja ir dar daugiau.

1. Kas yra „WordPress“?

Kas yra „WordPress“?

„WordPress“ yra populiari turinio valdymo sistema (CMS), kurią galite naudoti norėdami įjungti savo svetainę pagal savo prieglobos planą. „WordPress“ leidžia sukurti tinklaraštį, nukreipimo puslapį, internetinę parduotuvę, forumą ar kitą svetainę vartotojams visame pasaulyje.

Sumišote dėl dviejų „WordPress“ versijų skirtumų? Peržiūrėkite šį išsamų vadovą tinklalapyje WordPress.com vs WordPress.org ir kodėl mes manome, kad WordPress.org yra geresnis pasirinkimas.

2. Ar „WordPress“ nemokama?

Pati „WordPress“ yra nemokama atvirojo kodo žiniatinklio programinė įranga, tačiau norėdami ją naudoti turėsite investuoti į interneto prieglobos planą. Bendrame prieglobos plane galite rasti prieglobos už 1 USD per mėnesį, tačiau rekomenduojame šiek tiek daugiau išleisti valdomam „WordPress“ prieglobos planui, kad būtų lengviau nustatyti ir prižiūrėti savo svetainę..

3. Ar „WordPress“ galima mano kalba??

Gal būt! Šiuo metu yra 169 vietinių „WordPress“ vertimų, iš kurių 10 yra 100% atnaujinti. Tiesiog apsilankykite „WordPress“ poliglotai puslapyje, norėdami patikrinti savo kalbą ar net prisidėti prie vertimo proceso.

4. Ar aš turiu žinoti, kaip užkoduoti, kad galėčiau naudoti „WordPress“?

Visiškai ne! Daugelis „WordPress“ vartotojų nėra kūrėjai, nes nereikia mokytis sudėtingos CSS ar PHP, kai yra daug funkcijų turtingų temų ir papildinių, kad būtų lengviau pakeisti savo svetainę.

„WordPress“ diegimas

Nusprendę naudoti „WordPress“, nesunku pradėti. Tiesiog įdiekite „WordPress“, tada pridėkite temą ir net keletą papildinių, kad pradėtumėte kurti savo svetainę.

5. Kaip įdiegti „WordPress“?

WordPress galima įdiegti rankiniu būdu, naudojant jų 5 minučių diegimo procesas, tačiau dauguma prieglobos įmonių tai daro daug lengviau. Dažniausiai bendro naudojimo hostingo planuose įdiegta 1 paspaudimo spustelėjimas pagrindiniame paskyros puslapyje arba „cPanel“. Bet jei pasirinksite valdomą „WordPress“ pagrindinį kompiuterį, pvz., „WP Engine“, „Flywheel“ ar „Kinsta“, jums nieko nereikia daryti – „WordPress“ jau yra iš anksto įdiegta.

6. Ar galiu savo kompiuteryje įdiegti „WordPress“??

Taip tu gali! Naudodami „WordPress“ turite galimybę ją įdiegti vietoje (savo kompiuteryje) beveik bet kurioje operacinėje sistemoje. Priklausomai nuo jūsų įgūdžių lygio, galite naudoti trečiųjų šalių programinę įrangą, pvz., „Desktop Server“ arba „Local by Flywheel“, arba rankiniu būdu įdiegti „WordPress“ naudodami MAMP, WAMP arba LAMP.

7. Kaip atnaujinti „WordPress“?

Atnaujinti lengva, nes juos matysite „WordPress“ prietaisų skydelyje. Norėdami įdiegti naujinimą, spustelėkite atnaujinimo / atnaujinimo piktogramą arba eikite į Informacijos suvestinė> Atnaujinimai ir spustelėkite mygtuką, kad “Įdiegti dabar.” Turėtumėte pamatyti patvirtinimo ekraną, kuriame pasveikinsite naujausią „WordPress“ versiją, kai diegimas bus baigtas.

8. Kokią „WordPress“ versiją naudoju?

„WordPress“ versijos numeris

Nežinote, kurioje „WordPress“ versijoje veikia jūsų svetainė? Tiesiog prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir dešiniajame apatiniame prietaisų skydelio kampe turėtumėte pamatyti dabartinį savo versijos numerį.

9. Ar galiu importuoti savo įrašus iš kito tinklaraščio ar tinklaraščių platformos?

Taip – galite eksportuoti turinį iš senojo tinklaraščio, tada importuoti į naująjį „WordPress“ tinklaraštį. Norėdami gauti visas instrukcijas, pagrįstas jūsų sena dienoraščio platforma, patikrinkite oficialiame „WordPress“ vadove importuoti turinį.

10. Kaip pakeisti savo „WordPress“ svetainės stilių?

Paprasčiausias būdas pakeisti „WordPress“ svetainės išvaizdą yra naudojant naują temą. A „WordPress“ tema yra tarsi jūsų svetainės stiliaus elementas. Jūsų tema suteiks jūsų svetainei unikalų vaizdą ir, atsižvelgiant į tai, kas įtraukta į temą, ji taip pat gali pridėti pritaikymo funkcijų, tokių kaip spalvos, šriftai, meniu, valdikliai, puslapiai, įrašų tipai, įrašų formatai ir dar daugiau..

11. Kaip įdiegti „WordPress“ temą?

Įdiekite „WordPress“ temą

Norėdami įdiegti naują temų žurnalą į savo „WordPress“ svetainę ir eikite į Išvaizda> Temos> Pridėti naują. Čia galite naršyti nemokamas temas, kurias galite rasti WordPress.org, arba spustelėti ant „Įkelti temą“ mygtuką, jei norite įkelti zip failą pagal temą, kurią atsisiuntėte ar įsigijote kitur.

12. Bandau įdiegti „WordPress“ temą – gaunu klaidą – ką aš darau?

Yra keli bendros klaidos diegiant „WordPress“ temą, tačiau labiausiai paplitusi yra „Trūksta stiliaus lentelės“. Tai reiškia, kad bandėte įdiegti netinkamą failą ar aplanką. Geriausia yra dar kartą patikrinti, ar įkeliate įdiegiamą temos ZIP failą (tai neturėtų būti atidarytas aplankas ar visi failai ir dokumentacija)..

Kita dažna klaida yra baltas ekranas, kai bandote įdiegti naują temą. Tai dažnai reiškia, kad reikia padidinti serverio atminties limitą. Kai kurios prieglobos įmonės gali pasirinkti pagrindinį administratorių arba „cPanel“, tačiau pagalbos visada galite kreiptis į savo prieglobos įmonės palaikymo komandą.

13. Kaip pridėti naujų funkcijų „WordPress“?

Savo „WordPress“ svetainėje su papildiniais galite pridėti įvairių funkcijų ir funkcijų. A „WordPress“ papildinys iš esmės yra jūsų svetainės priedas. Įskiepiai į savo „WordPress“ svetainę paprastai prideda naujų funkcijų ar funkcijų, įdedami nedaug pastangų. Tiesiog įdiekite ir sukonfigūruokite papildinio nustatymus.

14. Kaip įdiegti „WordPress“ papildinį?

Įdiekite „WordPress“ papildinį

Įdiegti papildinį labai lengva. Iš „WordPress“ prietaisų skydelio eikite į Papildiniai> Pridėti naują. Čia galite naudoti paiešką norėdami rasti nemokamą „WordPress.org“ papildinį, kurį norite įdiegti, arba galite spustelėti „Įkelkite papildinįMygtuką, norėdami įkelti papildinio, kurį nusipirkote ar atsisiuntėte iš trečiosios šalies, pašto failą.

„WordPress“ pagrindai

Dabar, kai jau turite įdiegtą „WordPress“ ir esate pasiruošę, pateiksime pagrindinius pagrindinius faktus, kuriuos turėtumėte žinoti apie „WordPress“.

15. Kaip pakeisti logotipą?

Keiskite arba įkelkite logotipą „WordPress“

Norėdami įkelti naują logotipą, prisijunkite prie „WordPress“ ir eikite į Išvaizda> Tinkinti. Priklausomai nuo „WordPress“ temos, galite pamatyti skyrių „prekės ženklas“ arba „antraštė“, o jame turėtumėte pamatyti parinktį įkelti pasirinktinį logotipą..

Arba, jei jūsų tema naudoja pasirinktinį temų skydelį, o ne „WordPress“ tinkinimo įrankį, tiesiog pasirinkite temos skydelį iš pagrindinio prietaisų skydelio, suraskite prekės ženklo / antraštės skyrių ir turėtumėte rasti savo logotipo parinktį..

16. Kaip redaguoti „WordPress“ meniu?

Į jūsų „WordPress“ meniu (arba naršymą) turėtų būti įtrauktos nuorodos į pagrindinius jūsų svetainės puslapius ar įrašus. Iš „WordPress“ informacijos suvestinės eikite į Išvaizda> Meniu. Čia galite sukurti, redaguoti ir priskirti savo meniu.

 • Kurti meniu: Spustelėkite mėlyną nuorodą „sukurti naują meniu“ ir nurodykite naujojo meniu pavadinimą.
 • Pridėti / pašalinti meniu elementus: Jei norite pridėti jau paskelbtų puslapių, įrašų, kategorijų ir žymų, naudokite kairėje ekrano pusėje esančias parinktis arba naudokite pasirinktinių nuorodų parinktį (kuri yra puiki nuoroda į kitas svetaines). Norėdami ištrinti elementą iš savo meniu, tiesiog spustelėkite elemento nuorodą „pašalinti“.
 • Priskirkite meniu vietą: Pridėję nuorodų į savo meniu, naudokite meniu nustatymų skiltį, esančią puslapio apačioje, kad pasirinktumėte savo meniu vietą. Šios vietos priklausys nuo jūsų „WordPress“ temos ir vietų (antraštė, viršutinė juosta, poraštė ir kt.), Kurias tema apibrėžė.

17. Kaip galiu redaguoti savo šoninę juostą?

„WordPress“ šoninės juostos valdikliai

„WordPress“ naudoja valdiklius šoninėje juostoje rodomam turiniui. Norėdami pakeisti savo valdiklius, atidarykite prietaisų skydelį ir eikite į Išvaizda> Valdikliai. Čia galite vilkti ir mesti, norėdami pridėti, pašalinti arba pertvarkyti savo valdiklius, taip pat naudokite atskiras valdiklių parinktis, kad tinkintumėte šoninės juostos išvaizdą..

Atsižvelgiant į jūsų temą, galbūt rasite ir daugiau šoninės juostos tinkinimo parinkčių Išvaizda> Tinkinti> Šoninė juosta spalvoms, šoninės juostos plotiams ir kt.

18. Kaip pakeisti poraštę?

„WordPress“ poraštės, tokios kaip šoninės juostos, naudoja valdiklius (nebent jūsų temoje yra pasirinktinė ar alternatyvi poraštė). Tiesiog eik į Išvaizda> Valdikliai atlikti pakeitimus.

Kaip ir šonines juostas, jei į jūsų temą įtrauktos pasirinktinės poraštės stulpelių, stiliaus, autorių teisių ir kitos parinktys, jas greičiausiai rasite Išvaizda> Tinkinti> Poraštė arba pasirinktinės temos skydelyje.

19. Kaip pakeisti slaptažodį??

Jei jau esate prisijungę prie savo „WordPress“ paskyros, spustelėkite savo vartotojo vardą administratoriaus įrankių juostoje, esančiame viršutiniame dešiniajame ekrano kampe (jei jūsų administratoriaus juosta neleidžiama, tada tiesiog eikite į Vartotojai> Jūsų vartotojo vardas per prietaisų skydelį).

Sukurti naują „WordPress“ slaptažodį

Slinkite į ekrano apačią ir spustelėkite parinktį iš naujo nustatyti slaptažodį. Užsirašykite slaptažodį arba pridėkite jį prie prisijungimo programos (pvz., „1Pass“), tada išsaugokite.

pamečiau slaptažodį

Jei nesate prisijungę prie savo paskyros, eikite į savo prisijungimo puslapį (paprastai apsilankę svetainėje jūsų svetainė.url / wp-admin), spustelėkite „Pamiršote slaptažodį?“ nuorodą ir vykdydami instrukcijas iš naujo nustatykite slaptažodį el. paštu.

Ir jei dėl tam tikrų priežasčių nė vienas iš šių metodų neveikia, slaptažodį galite atkurti rankiniu būdu naudodami „phpMyAdmin“ arba „mySQL“ (tačiau mes rekomenduojame tai padaryti tik tada, kai jums patinka kodavimas).

„WordPress“ tinklaraščių kūrimas

Paruošę savo svetainę galite pradėti pridėti turinio. „WordPress“ palengvina įrašų ir puslapių pridėjimą, todėl nereikia jaudintis. Bet jei turite klausimų, galbūt šie klausimai ir atsakymai padės kuriant pirmąjį „WordPress“ įrašą.

Sukurkite „WordPress“ įrašą

20. Kaip sukurti naują įrašą?

Norėdami sukurti naują „WordPress“ įrašą, pirmiausia prisijunkite prie savo „WordPress“ diegimo, tada eikite į Žinutės> Pridėti naują. Čia galite pridėti savo įrašo pavadinimą, turinį, ištrauką ir dar daugiau. Sužinokite daugiau šiame vadove, kaip sukurti „WordPress“ įrašą.

21. Kas yra pašto formatas?

Skelbimo formatas yra jūsų tinklaraščio įrašo stilius, paprastai grindžiamas įrašo laikmenomis / turiniu (vaizdas, galerija, vaizdo įrašas, citata ir kt.). Šią parinktį galite rasti sukūrę tinklaraščio įrašą dešinėje ekrano pusėje, „Formatuoti“ meta laukelyje. Sužinokite daugiau mūsų pranešimų formatų vadove.

22. Kaip pridėti matomą vaizdą?

Dirbdami su žinute spustelėkite saitą „Nustatyti matomą paveikslėlį“, esantį meta laukelyje „Teminis vaizdas“. Bus atidaryta jūsų medijos biblioteka. Pasirinkite vaizdą arba įkelkite naują ir išsaugokite.

Paprastai jūsų atvaizdas bus rodomas naudojant numatytuosius atvaizdo matmenis, tačiau, atsižvelgiant į jūsų temą, gali būti papildomos apkarpymo (kuris nupjauna vaizdą pagal temos dizaino aukštį / plotį) arba rodymo (ruožas, viršelis ir tt) parinktys. Norėdami rasti šiuos parametrus, remkitės savo temos dokumentais, nors jie dažnai būna tinkinimo priemonėje ar temų skydelyje.

23. Kur galiu pasirinkti kategoriją ir į savo įrašą pridėti žymų?

Norėdami pasirinkti kategoriją ir pridėti žymų prie savo įrašo, kurdami įrašą naudokite meta laukelius, esančius turinio dešinėje. Galite pasirinkti iš esamų kategorijų ir dažniausiai naudojamų žymų arba galite sukurti naujas.

24. Kaip įterpti vaizdo įrašus (arba garso įrašus) į savo įrašus?

Yra keli būdai, kaip pridėti vaizdo ar garso failus į savo „WordPress“ įrašus. Pirmiausia turite tiesiog įklijuoti nuorodą į savo turinį, jei laikmenos yra palaikė oEmbed parinktys (įskaitant „YouTube“, „Vimeo“, „Soundcloud“ ir daugelį kitų).

Kita galimybė yra, jei „WordPress“ tema yra įmontuotos „Skelbimo parinktys“, kurias galite įtraukti į vaizdo įrašą ar garsą kaip rodomą laikmeną (vietoj pateikto vaizdo). Jei ši parinktis yra jūsų žinutėse, tiesiog įklijuokite nuorodą į savo laikmeną arba įkelkite savo mp3 ar vaizdo įrašo failą.

25. Kaip prie savo įrašo pridėti paveikslėlių galeriją?

Norėdami pridėti vaizdų galeriją, galite naudoti įmontuotą „WordPress“ galerijos parinktį. Tiesiog spustelėkite mygtuką „Pridėti laikmeną“ savo turinio viršuje ir pasirinkite parinktį „Kurti galeriją“. Tada tiesiog pasirinkite norimas naudoti nuotraukas ir spustelėkite mygtuką „Kurti naują galeriją“. Prieš pradėdami ir įterpdami, būtinai patikrinkite tą stulpelių skaičių ir vietą, kur vaizdai nukreipiami (jei nuorodą į atvaizdo „šviesdėžės“ daugialypės terpės failą rasite, pridėjimo puslapyje, jei norite atverti paveikslėlį naujame skirtuke arba tinkintame URL)..

Antra galimybė yra naudoti bet kokią vaizdų galeriją ar daugialypės terpės parinktis, įtrauktas į jūsų temą. Kai kurios temos apims galerijos įrašo formatą, o kurdami įrašą po savo turiniu pamatysite „paveikslėlių galerijos“ langelį. Tiesiog pasirinkite šią parinktį „Pridėti vaizdus“ norėdami pasirinkti ir įterpti norimus vaizdus į savo galeriją.

„WordPress“ puslapiai

„WordPress“ puslapiai nėra tas pats kaip įrašai. Vietoj to, puslapiai naudojami svarbiam turiniui, kurį norite parodyti savo svetainėje, pavyzdžiui, apie puslapį, kontaktinę formą ir naujausius tinklaraščio įrašus.

26. Kaip sukurti naują puslapį?

Kai prisijungiate prie savo „WordPress“ svetainės, naudokitės prietaisų skydelio meniu, jei norite pereiti į Puslapiai> Pridėti naują. Čia galite suteikti savo puslapiui pavadinimą, pridėti turinį, laikmenas, įterpti trumpuosius kodus ar net naudoti puslapio kūrimo priemonę norėdami sukurti ką nors tinkinto.

27. Kas yra puslapio šablonas (ir kam jis skirtas)?

Pagrindinio puslapio šablonas

Puslapio šablonas puslapiui taiko pasirinktinį stilių. Priklausomai nuo jūsų naudojamos temos, galite turėti savo pagrindinio puslapio, viso pločio puslapio, tinklaraščio, parduotuvės ir tt puslapio šablonus. Norėdami pasirinkti puslapio šabloną, tiesiog pasirinkite jį iš išskleidžiamojo meniu, esančio meta puslapio „Puslapio atributai“ sąraše..

28. Kaip nustatyti pagrindinį puslapį??

Pagrindinio puslapio skaitymo nustatymas

Jei norite nustatyti pagrindinį puslapį, eikite į Nustatymai> Skaitymas. Galite palikti numatytąjį (kuris yra „Paskutiniai jūsų įrašai“) arba pasirinkti parinktį „Statinis puslapis“ ir nustatyti pagrindinį puslapį į jūsų sukurtą puslapį kaip pagrindinį puslapį, ir pridėti įrašų puslapį, jei tokį turite..

Jei norite sužinoti daugiau apie pagrindinio puslapio patikrinimą, pateikite šį įrašą, kaip nustatyti ir redaguoti pagrindinį puslapį.

29. Kaip sukurti kontaktų puslapį?

Susisiekite su 7 forma

„WordPress“ neapima integruotos kontaktinės formos, tačiau ją galite lengvai pridėti naudodami papildinį. Mes rekomenduojame susisiekti su 7 forma (nemokama) arba su sunkio formomis (priemoka). Abu leidžia jums sukurti formą, tinkinti parinktis ir įterpti ją į bet kurį įrašą ar puslapį naudojant trumpąjį kodą (žr. Aukščiau pateiktą 7 kontaktinės formos pavyzdį)..

„WordPress“ tinkinimas

„WordPress“ yra ypač lanksti ir lengvai pritaikoma, kad atitiktų jūsų asmeninį stilių. Čia yra patarimai, kaip greitai rasti arba pridėti tinkinimo parinktis jūsų „WordPress“ svetainėje.

30. Ar galiu naudoti „Google“ šriftus savo „WordPress“ svetainėje?

Žinoma! Daugelyje „premium“ temų yra integruota „Google“ šriftų integracija, todėl jums tereikia rasti šrifto parinktis, esančias arba skiltyje Išvaizda> Tinkinti> Šriftai / spausdinimas arba Temų skydelyje, tipografijos skyriuje.

Jei jūsų temoje nėra šių funkcijų, visada galite įdiegti trečiosios šalies papildinį.

31. Ar galiu pritaikyti savo temos spalvas?

Taip! Yra trys būdai, kaip tinkinti spalvas ir stilių.

 • Pirmiausia prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės ir eikite į Išvaizda> Tinkinti ir pažiūrėkite, ar yra kokių nors integruotų parinkčių, kurios yra jūsų temos dalis.
 • Antra, jei nėra norimo tinkinti temos elemento parinkčių, turite galimybę įdiegti tiesioginį CSS redaktoriaus papildinį, pvz., Geltoną pieštuką, kad galėtumėte nurodyti, spustelėti ir redaguoti stilius..
 • Trečia, galite sukurti vaiko temą ir patys redaguoti stiliaus lentelę (mes rekomenduojame tai daryti tik tada, kai jums patogu kodauti ir esate susipažinęs su „WordPress“ vaiko temos kūrimu)..

32. Kaip galiu tinkinti savo puslapio išdėstymą?

Jei norite pakeisti savo puslapį ar paskelbti maketus, lengviausia naudoti „WordPress“ puslapio kūrimo priemonę. Šie papildiniai apima lengvai naudojamus „drag and drop“ kūrimo elementus, kad galėtumėte kurti tinkintus puslapius, įrašus ir net pasirinktinius įrašų tipus (pvz., Darbuotojų ar parduotuvių puslapius). Galite peržiūrėti šią funkciją „Visual Composer“ puslapio kūrimo vadove.

Antra galimybė yra sukurti vaiko temą ir neautomatiškai pakeisti temą. Esant tokioms aplinkybėms, labai svarbu nepamiršti naudoti vaiko temos, kitaip atnaujinus temą bus prarasti visi pakeitimai (saugumui ir temos funkcionalumui taip pat svarbu, kad visada atnaujintumėte temą – taigi, neignoruokite atnaujinimų!).

„WordPress“ SEO

SEO yra didžiulė sėkmingos svetainės kūrimo dalis, tačiau iš pradžių tai gali painioti. Čia yra keletas naudingų patarimų, kaip jus nukreipti teisinga linkme!

33. Kas yra SEO?

SEO yra trumpas paieškos sistemų optimizavimas. Tai paveikia jūsų reitingą paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“, „Bing“ ir „Yahoo“. Yra daugybė veiksnių, į kuriuos atsižvelgiama SEO, įskaitant turinio kokybę, nuorodas, struktūruotus duomenis, svetainių schemas ir dar daugiau.

34. Ar „WordPress“ SEO yra draugiška?

„WordPress“ yra draugiška SEO, tačiau tai neatliks visų darbų už jus. „WordPress“ sukonfigūruota taip, kad būtų lengva valdyti ir tobulinti savo SEO, tačiau tik perkėlę savo tinklaraštį į „WordPress“ greičiausiai nepakeisite paieškos variklio reitingo..

35. Kaip galiu patobulinti savo SEO?

Vienas iš paprasčiausių būdų pagerinti savo SEO yra naudojant „WordPress“ papildinį. Mes rekomenduojame naudoti Yoast SEO, kuris prideda parinktis:

 • Pavadinimai ir meta
 • Socialiniai saitai
 • XML svetainių žemėlapiai
 • Duonos trupiniai
 • Ir dar

Taip pat paruoškite nuostabių SEO patarimų apie patikimus tinklaraščius, tokius kaip Moz, Mielės, ahrefai, Backlinko ar net „WPExplorer“ „WordPress“ SEO patarimai tinklaraštyje.

Pagreitinti „WordPress“

Svetainės sparta kelia didelį rūpestį bet kuriam žiniatinklio valdytojui, nesvarbu, kurią platformą naudojate savo svetainei valdyti. Tačiau naudojant „WordPress“ yra daugybė būdų, kaip optimizuoti ir pagreitinti savo svetainę.

36. Kaip aš galiu pagreitinti savo „WordPress“ svetainę?

Yra daugybė būdų, kaip galite optimizuoti ir pagreitinti „WordPress“ savo svetainėje. Štai keletas būdų, kaip šiandien pagerinti savo svetainės greitį:

 • Įgalinti „WordPress“ talpyklą
 • Atnaujinkite savo PHP
 • Investuokite į geresnį prieglobą
 • Pasirinkite kokybišką temą
 • Išvalykite savo papildinius
 • Optimizuokite vaizdus
 • Išvalykite savo duomenų bazę
 • Naudokite CDN

37. Kas yra „WordPress“ talpyklos kaupimas?

„WordPress“ talpyklos kaupimas dinamiškai išsaugo ir aptarnauja jūsų svetainės HTML versiją lankytojams. Tai mažiau užkrauna serverio išteklius, riboja duomenų bazių paieškas ir gali žymiai pagreitinti laiką, reikalingą jūsų tinklalapiams pateikti.

38. Ar man reikia naudoti talpyklos papildinį?

Nereikia naudoti talpyklos papildinio, tačiau tai gali padėti pagreitinti jūsų svetainę. Tiesą sakant, mes rekomenduojame praleisti talpyklos papildinį tik tuo atveju, jei talpyklą jau esate įtraukę į savo prieglobą. Priešingu atveju nepakenks išbandyti „WP Super Cache“ arba „W3 Total Cache“ (du populiariausi „WordPress“ nemokami talpyklos papildiniai)..

39. Kas yra CDN?

CDN reiškia turinio pristatymo tinklą. CDN saugo jūsų svetainės kopijas turinys (ypač atvaizdus, ​​„Javascript“ ir CSS failus) ir pristato tai jūsų skaitytojams naudojant tinklas serverių visame pasaulyje. Tokiu būdu, kai skaitytojai lankosi jūsų svetainėje, duomenys įkeliami iš artimiausio serverio. CDN taip pat paprastai turi labai greitą reakciją ir krovimo laiką su minimaliu prastovos laiku.

Jei norite patikrinti CDN, kad sužinotumėte, ar tai padėtų jūsų interneto greičiui, patikrinkite mūsų siūlomas geriausias „WordPress“ nemokamas CDN paslaugas. Tai puiki vieta pradėti, nereikia investuoti į permainų dalį.

40. Kuo skiriasi talpyklos papildinys ir CDN? Ir ar man reikia abiejų?

Talpyklos papildinys išsaugo ir jūsų svetainės HTML versiją, kad sumažintumėte duomenų bazių užklausas ir pagreitintumėte svetainę. CDN saugo ir aptarnauja jūsų svetainės išteklius (vaizdus, ​​CSS, „Javascript“), kad padidintų svetainės greitį ir sumažintų pralaidumo naudojimą. Nebūtina naudoti nei vieno, tačiau norėdami kuo greitesnės svetainės, turėtumėte naudoti abu.

41. Ar tai sulėtins mano svetainę, jei įdiegsiu per daug papildinių?

Mes matome šį klausimą daug ir atsakymas yra gal būt. Paprastai problema kyla ne dėl įdiegtų papildinių skaičiaus, o dėl papildinių dydžio, funkcijų ir kokybės.

 • Dideli papildiniai: Viskas, išskyrus virtuvės kriauklės papildinius, paprastai apima beveik visko funkcijas, kurios palengvina įskiepių valdymą jums, kaip vartotojui, tačiau tai gali sulėtinti jūsų svetainės veikimą, nes kuo daugiau vienas papildinys veikia, tuo daugiau išteklių reikės.
 • Papildinių konfliktai: Svarbiausios su papildiniais susijusios problemos yra nesuderinamumas ar pasikartojančios funkcijos. Kai kurie papildiniai tiesiog neveikia, kai įdiegiami toje pačioje svetainėje (pvz., „WooCommerce“ neveikia su „W3 Total Cache“). Panašiai turėtumėte vengti pasikartojančių funkcijų. Jums reikia tik vieno slankiklio įskiepio, vieno SEO įskiepio, vieno saugos įskiepio ir kt.
 • Prastos kokybės: Galite susidurti su papildiniu, kuris skamba puikiai, tačiau įdiegus jį sulėtėja arba visiškai sustoja jūsų svetainė. Deja, internete yra daugybė blogai koduotų įskiepių, todėl visada rekomenduojame naudoti įskiepius patikimiems šaltiniams (pvz. „WordPress.org“ arba „CodeCanyon“).

„WordPress“ sauga

„WordPress“ naudoja daugiau nei 1 iš 4 svetainių, todėl prasminga tik tai, kad laikas nuo laiko tai gali tapti taikiniu. Bet tai neturėtų jaudintis, jei laikysitės kelių pagrindinių patarimų, kaip apsaugoti „WOrdPress“ svetainę..

42. Kaip aš galiu įsitikinti, kad mano svetainė yra saugi?

Geriausias būdas užtikrinti savo svetainės saugumą yra atlikti kelis paprastus veiksmus:

 1. Naudokite stiprūs slaptažodžiai visoms vartotojų paskyroms.
 2. Imk atsargines kopijas savo „WordPress“ svetainėje (čia yra naudingas vadovas, kaip sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją).
 3. Atnaujinti savo „WordPress“ diegimą, temas ir papildinius (nors pirmiausia rekomenduojame išbandyti „localhost“ diegimo arba sustojimo svetainės atnaujinimus). Ir jei tema ar papildinys, kurį šiuo metu naudojate, per pastaruosius keletą metų nebuvo atnaujinti, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę perjungti į naują..
 4. Neinstaliuokite nelegalių atsisiuntimų aukščiausios kokybės temų ir papildinių, kuriuose beveik visada yra kenkėjiškų kodų (virusų, šlamšto, įsilaužėlių užpakalinių durų ir kt.).
 5. Naudokite tik papildiniai ir temos iš patikimų svetainių. Nerekomenduojame atsisiųsti iš forumų ar trečiųjų šalių bendro naudojimo svetainių (torrentų). Jei nesate tikri dėl svetainės patikimumo, patikrinkite klientų apžvalgas, elementų įvertinimus ir socialines paskyras.

43. Ar yra paprastas būdas valdyti mano „WordPress“ saugą?

Jei nenorite jaudintis dėl savo žiniatinklio saugumo, siūlome pasirinkti gerai valdomą prieglobos planą, į kurį įeina kasdieninės atsarginės kopijos, ugniasienės ir kenkėjiškų programų nuskaitymas, kad jūsų serveris būtų saugus. Ir jei norite pridėti papildomą sluoksnį, apsvarstykite tokį saugos papildinį kaip „iThemes“ sauga arba „Wordfence“.

44. Kas yra šlamštas?

Šlamštas yra ne tema, nesvarbūs, netinkami ir nepageidaujami komentarai, įrašai ir netgi socialinės žiniasklaidos žymos, kurias gausite tam tikru metu, kai vykdysite svetainę. Paprastai tai yra robotai, o ne realūs žmonės, komentuojantys jūsų svetainėje.

45. Ką galiu padaryti dėl šlamšto??

Vienas iš geriausių sprendimų šlamštui valdyti „WordPress“ svetainėje yra Akismet „Automattic“ („WordPress“ kūrėjų) papildinys. „Akismet“ padeda filtruoti, naikinti ir išvengti šlamšto naudodamas įvairias įmontuotas funkcijas ir parametrus. Jei naudojate „JetPack“ komentarų modulį, jums sekasi – visi komentarai automatiškai rodomi per „Akismet“ filtrus.

Geriau valdyti savo svetainę be papildinio pagalbos? Galite įjungti griežtesnes komentavimo taisykles naudodami skydelį, esantį apačioje Nustatymai> Diskusija. Įgalinę pagrindines „WordPress“ parinktis komentuoti gali tik registruoti / prisijungę vartotojai ir reikalaudami visų komentarų rankinio patvirtinimo, galite užkirsti kelią šlamštui, tačiau tai užima daug laiko ir gali atgrasinti vartotojus nuo komentarų.

Uždirbkite pinigų naudodami „WordPress“

Turėti svetainę yra labai naudinga, tačiau ar žinojai, kad taip pat gali užsidirbti iš savo svetainės taip, kad ji susimokėtų už save (ir tada dalį)? Čia yra keletas dažniausiai pasitaikančių klausimų

46. ​​Ar galiu užsidirbti pinigų naudodamas „WordPress“??

Taip tu gali! Yra daugybė būdų, kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“ – tai visas mūsų verslas, todėl mes esame tikras įrodymas.

47. Kokie yra keletas paprastų būdų užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“?

Paprasčiausias būdas užsidirbti iš savo svetainės yra pasinaudoti savo svetainės lankomumu, siūlydamas reklamos intarpus ir rekomenduodamas dukterinius produktus arba atidaręs savo parduotuvę..

 • Reklama: Paprasčiausia buvo užsidirbti iš savo svetainės – į savo antraštę, šoninę juostą, poraštę ar net į įrašus įtraukite skelbimų vietas. Tai galima lengvai pasiekti naudojant trečiųjų šalių tinklus, pvz., „Adsense“ ar „BuySellAds“, arba privačiai sudarant sutartis su reklamuotojais..
 • Partnerių marketingas: Prisijungę prie partnerio programos, susijusios su produktu, gausite piniginę kompensaciją už tai, kad klientai nukreipė produktą ar verslą. Daugelis programų yra vienodos sumos, kai klientas įvykdo pirkinį, arba procento nuo pirmojo kliento pirkimo.
 • Pradėkite parduotuvę: Naudodami „WordPress“ galite parduoti savo skaitmenines ar fizines prekes, siūlyti internetinius kursus ar net teikti paslaugas. Galimybių yra begalė – viskas, ko jums reikia, yra puiki idėja ir patikimas el. Prekybos papildinys, kad galėtumėte pradėti.

Norėdami rasti daugiau idėjų, kaip užsidirbti pelno iš savo svetainės, skaitykite šiame vadove, kaip užsidirbti pinigų naudojant „WordPress“.

48. Ar yra kokių nors specialių taisyklių, kurių turiu laikytis kaip filialas??

Jei ketinate naudoti filialų nuorodas savo svetainėje, labai svarbu laikytis FPK (Federalinės prekybos komisijos) taisyklių. Tai labai svarbu ir apima griežtą politiką, apimančią filialų nuorodų naudojimą, remiamus įrašus (įskaitant socialinėje žiniasklaidoje), dovanų gaires, sąžiningas produktų apžvalgas ir dar daugiau. Apsilankykite FTC svetainė, kurioje rasite išsamias naujausias taisykles ir reglamentus.

49. Kaip aš galiu pradėti savo parduotuvę naudodamas „WordPress“?

Norėdami sukurti parduotuvę naudodami „WordPress“, tiesiog turite įdiegti el. Prekybos papildinį. Populiarios yra „WooCommerce“ ir nesudėtingi skaitmeniniai atsisiuntimai – tai yra puikus pasirinkimas naujiems interneto verslininkams.

50. Kokie yra reikalavimai el. Prekybos parduotuvei?

Jei planuojate įkurti savo internetinę parduotuvę, tiesiog atminkite HTTPS reikia rinkti klientų duomenis, todėl prieš paleisdami savo svetainę būtinai įsigykite SSL sertifikatą (kitaip turėsite nukreipti HTTP į HTTPS ir tai gali tapti sudėtinga). Taip pat norėsite apsvarstyti galimybę sukurti puslapius Svetainės naudojimo ir privatumo sąlygos taip pat a Grąžinimo politika.

Tai, be abejo, be to, kad reikia pateikti dokumentus jūsų lokalėje (šalyje, valstijoje, provincijoje ir kt.) Norint parduoti produktus ir (arba) paslaugas.

Premija: Klausimai apie WPExplorer

Gauname daug klausimų apie tai, kaip mes sukūrėme „WPExplorer“, tačiau čia yra 4 geriausių vietų, kurias gauname beveik kiekvieną savaitę:

 • Kokią temą naudoja „WPExplorer“? Mūsų pasirinkimas yra įprastas, todėl nerandate jo internete (atsiprašau!).
 • Kokią autorių dėžę naudojate? Mes naudojame pasirinktinį autoriaus langelį, tačiau labai rekomenduojame „Fanciest Authorbox“ papildinį (kurį mes naudojome savo svetainėje).
 • Kokį socialinio bendrinimo papildinį naudojate? Deja, tai taip pat yra mūsų svetainėje integruota ypatybė, nors naudodamiesi „Bloom“ ar „Social Warfare“ galite sukurti panašios išvaizdos socialinio bendrinimo juostą..
 • Kaip galiu pranešti apie klaidą, pateiktą nemokamai „WPExplorer“ tema? Kiekvieno nemokamo temos puslapio dešinėje yra nuoroda į tos temos „Github“ saugyklą. Tiesiog spustelėkite nuorodą, pasirinkite skirtukų lapą ir atidarykite naują problemą. Mes pažiūrėsime!

Apvyniokite

Tikimės, kad sugebėjome atsakyti į kai kuriuos jūsų klausimus apie „WordPress“. Jei jūsų klausimo nebuvo šiame sąraše, palikite komentarą ir mes padarysime viską, kad atsakymas būtų jums!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me