7 pagrindiniai veiksmai, kurių reikia imtis prieš paleidžiant „WordPress“ svetainę

7 pagrindiniai veiksmai, kurių reikia imtis prieš paleidžiant „WordPress“ svetainę

Paleisti savo pirmąją „WordPress“ svetainę yra įdomi patirtis. Daugeliui tai yra naujo nuotykio pradžia, tačiau kitiems tai gali būti tikras galvos skausmas.

Priežastis yra ta, kad daugelis nesugeba atlikti paprastų, tačiau esminių veiksmų prieš atidarant savo svetainę, o tai gali baigtis viskuo: nuo įsilaužimo atakos iki visiško duomenų praradimo, nesitikint, kad ji bus atgauta..

Laimei, naudodamiesi tinkamais įrankiais galite to išvengti. Žemiau yra: septynis veiksmus, kuriuos turėtumėte atlikti prieš paleisdami savo „WordPress“ svetainę.

1. Pasirinkite tinkamą temą

Pasirinkite tinkamą „WordPress“ temą

Tinkamo savo svetainės šablono paieška yra turbūt pats svarbiausias viso proceso žingsnis. Taip yra todėl, kad tema nustato visos jūsų svetainės toną.

Jei, pavyzdžiui, kuriate verslo svetainę, bet pasirenkate temą, kuriai trūksta profesionalumo, į jus nebus žiūrima rimtai.

Aš rekomenduoju ieškoti šablonų pagal jų aptarnaujamos svetainės kategoriją ir nustatyti, kuris dizainas geriausiai tinka jūsų svetainei.

2. Sukurkite atsarginę kopiją

Kaip sukurti „WordPress“ atsarginę kopiją

Svetainės kūrimas reikalauja daug laiko ir pastangų. Deja, visa ta energija gali eikvoti akimirksniu. Štai kodėl labai svarbu kurti „WordPress“ atsarginę kopiją, įskaitant visus failus, kodą ir turinį.

Autorius sukuriant atsarginę kopiją, galėsite būti tikri, kad prireikus jūsų svetainė gali būti atkurta. Geriausi atsarginiai papildiniai leidžia kurti suplanuotas atsargines kopijas, užtikrindami, kad kiekvieną kartą pridėdami ar peržiūrėdami savo svetainę, turėsite išsaugotą naują kopiją..

Man patinka kurti savo atsargines kopijas ir laikyti jas kompiuteryje kaip papildomą priemonę.

3. Stiprinkite savo administratoriaus sritį

Kaip apsaugoti „WordPress“ administratoriaus sritį

Nes „WordPress“ yra toks populiarus interneto svetainių kūrimo platforma, tai labiau linkę į įsilaužimų atakas nei kiti. Todėl labai svarbu sustiprinti savo pagrindinę programą visomis jums prieinamomis priemonėmis.

Akivaizdžiausias būdas pradėti yra pasirinkus stiprų slaptažodį. Užuot pasirinkę žodį, kurį nesunku atspėti, naudokite raidžių, skaičių, specialiųjų simbolių ir didžiųjų raidžių derinį.

Kitas nustatykite a patvirtinimas dviem etapais procesas. Norėdami įeiti į savo svetainę, be slaptažodžio, jums taip pat reikės „Google Authenticator“ kodo. Norite greito taisymo? Patikrinkite kai kuriuos iš šių nuostabių 2 faktorių autentifikavimo „WordPress“ papildinių, kurie gali padėti.

Galiausiai apsaugokite savo „WordPress“ administratoriaus sritį limituojančių bandymų prisijungti skaičių. Tai gali padėti išvengti žiaurių jėgos išpuolių – tai įsilaužėlių naudojama įprasta technika, kurioje pakartotinai bandomos skirtingos prisijungimo kombinacijos. Kai kurios prieglobos įmonės sukuria šią funkciją (pvz., „WP Engine“), todėl jūs norėtumėte dar kartą patikrinti prieš įdiegdami papildinius, pvz., Ribokite prisijungimo bandymus arba Prisijungimo užraktas.

Apsaugodami pagrindinę programą galite laisvai jaudintis dėl kitų dalykų.

4. Prisijunkite prie „Google“ įrankių

„WordPress“ papildiniai „Google“ paslaugoms integruoti

Nors savo svetainės pažangą galima stebėti naudojant „WordPress“ turimus įrankius, patartina savo svetainę prijungti prie „Google“ paieškos pultas ir Google analizė.

„Google“ ne tik teikia daugiau duomenų nei bet kuris kitas svetainės stebėjimo įrankis, bet taip pat gali pateikti tikrinimo ataskaitas apie svarbiausius jūsų svetainės elementus, įskaitant tai, kaip greitai ji įkeliama, ar tinkamai įkeliama, ar nėra trūkstamų ar neveikiančių nuorodų..

Taip pat galite naudoti „Google“ paieškos pultas rasti 404 klaidas, kad būtų galima lengvai stebėti ir šalinti vietoje esančias problemas, prieš pradedant jas paveikti jūsų srautą.

Google analizė yra labai svarbus norint suprasti savo auditoriją, jos mėgstamus ir nemėgstamus dalykus. Jei negalite įvardinti trijų savo vartotojų savybių, greičiausiai mažai ką suprantate, kas jie yra ar iš kur jie ateina.

Kadangi šias priemones taip lengva nustatyti, tikrai nėra jokio pasiteisinimo jų neturėti. Jei norite pradėti naudotis „Google Analytics“ ar tiesiog integruoti „Google“ paslaugas su „WordPress“ paprastu būdu, būtinai patikrinkite mūsų tinklaraštį.

5. Nustatykite el. Pašto adresą savo domeno varde

Augkite / kurkite savo el. Pašto sąrašą savo „WordPress“ svetainėje

Informuoti žiniatinklio valdytojai žino, kad el. Paštas, pridedamas prie svetainės domeno vardo, yra labai svarbus elementas, kurį reikia nustatyti prieš paleidžiant ir kuriant savo el. Pašto sąrašą..

Taip yra todėl, kad naudojant el. Pašto adresą iš kito domeno (ty gmail.com) gali kilti problemų. Tai gali būti įvairūs dalykai: pranešimai el. Paštu, nepateikiantys pašto serveriams, supainiojantys jūsų laiškus su apgaulingais el.

Domenu pagrįstas el. Pašto adresas vartotojams taip pat parodo, kad el. Laiškai siunčiami tiesiogiai iš šaltinio, o ne tik atrodo profesionaliau.

Jei nenustatėte savo el. Pašto paskyros prieš paleisdami, dabar pats laikas tai padaryti. Jei el. Paštas nepalaikomas arba neįtrauktas į jūsų prieglobos plano patikrą „G Suite“, sukurta „Google“. Tai puikus įrankis, leidžiantis lengvai valdyti naudingus smulkaus verslo įrankius vienoje vietoje,

6. Išbandykite vartotojo patirtį

Kaip patobulinti jūsų „WordPress“ svetainę ir pagerinti vartotojo patirtį

Kuriant svetainę nesunku įsijausti į smulkmenas ir praleisti didelį vaizdą. Tai gali paveikti daugelį svetainės aspektų, tačiau ypač kenkia bendrajai jūsų svetainės naudotojų patirčiai.

Prieš paleidžiant labai svarbu išbandyti vartotojo patirtį ir supaprastinti savo svetainę. Tai ne tik suteiks jums gerą supratimą apie jūsų svetainės veikimą, bet ir padės aptikti klaidas ar problemas, kurių anksčiau nepastebėjote..

Vis dėlto patikėkite ne tik sau užduotį. Svarbu sužinoti pašalinio asmens požiūrį į tai, kaip svetainė jaučiasi. Dažnai pasitenkiname be darbo ir praleidžiame problemas.

Tiesiog įsitikinkite, kad į visus patarimus atsižvelgiate ramiai ir atsižvelkite į daugybę skirtingų požiūrių.

7. Atlikite našumo testus

„Pingdom“ įrankiai

Nors našumas iš esmės yra vartotojo patirties dalis, kategorija yra tokia svarbi, kad tam skiriu visą tašką. Jūsų svetainės našumas turi įtakos viskam – nuo atmetimo rodiklio iki SEO. Taip yra todėl, kad vartotojai tikisi greito įkėlimo laiko, taip pat ir „Google“.

Jei jūsų svetainės įkėlimo greitis nėra optimalus, imkitės priemonių, kad užtikrintumėte tai padidindami talpyklos įrankiu. Galite patikrinti, kaip kiekviena priemonė paveikia jūsų svetainę, naudodamiesi tokiais įrankiais kaip Pingdom.

Išvada

Šie šeši žingsniai yra tik pradžia. Sėkmingiausias svetaines valdo žmonės, kurie niekada nenustoja mokytis ir visada ieško geresnių, efektyvesnių sprendimų.

Sėkmės paleidus!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me