Ar esate „Plugin Hoarder“? Kaip išvalyti „WordPress“ svetainę

Ar esate „Plugin Hoarder“? Kaip išvalyti „WordPress“ svetainę

Ar esate įskiepių kaupiklis? Minutę pagalvok apie tai. Iš pradžių tai skamba šiek tiek juokingai, ir, žinoma tu esi nė vienas iš jų. Bet kadangi šimtai „WordPress“ „ekspertų“ kiekvieną savaitę rekomenduoja naujus papildinius, nenuostabu, kad kai kurios svetainės ir žiniatinklio valdytojai yra šiek tiek … per daug pasirengę atlikti šią užduotį. Pusę laiko įskiepis ateina sugadintas beveik garantuodamas, kad jis tam tikru būdu teigiamai paveiks jūsų esmę, o jei jis nemokamas, gali būti sunku pasakyti „ne“..

Aš žinočiau, kad įdiegiau ir išbandžiau beveik visus ten esančius socialinio bendrinimo papildinius. Geriau to nepripažįstu, bet esu įsitikinęs, kad tai padariau tikėdamasis, kad auditorija pasirodys iš beveik plono oro, šiek tiek paspaudus dešinįjį papildinį. Ir aš žinau, kad nesu vienintelis toks.

7 įspėjantys ženklai, kad esate „WordPress“ papildinių kaupiklis

Jei kuris nors iš įspėjamųjų ženklų skamba varpu, gali būti, kad jūsų „WordPress“ svetainė gali naudoti pavasarį. Skaitykite toliau, norėdami sužinoti, kaip galite paspartinti „WordPress“ pašalindami nenaudojamus papildinius.

1. Neturite idėjos, ką daro pusė jūsų papildinių

Visa priežastis, kodėl papildinys buvo įdiegtas, yra faktiškai juo naudotis, o jei jūs ne tik nenaudojate pusės savo papildinių, bet net negalite prisiminti, ką jie turėtų padaryti jūsų svetainei, tai yra blogas ženklas, kad galbūt esate įskiepių kaupiklis.

2. Negalite atnaujinti „WordPress“ dėl pasenusių papildinių

Tai ne tik neleidžia jums naudotis naujomis pačių „WordPress“ naujinių funkcijomis, bet taip pat gali reikšti, kad turite atsisakyti papildinių ar savo temos atnaujinimo, nes ji nebeatitinka jūsų senosios „WordPress“ versijos.

3. Turite daugiau papildinių nei turinio dalių, o jūsų svetainė yra daugiau nei kelias savaites sena

Ne visada aktualu, tačiau paprastai tai yra geras požymis, kad galbūt jūs šiek tiek nuėjote už borto.

4. Jei nuolat atnaujinsite papildinius, greitai tapsite nuolatiniu darbu ir faktiškai pasamdėte ką nors tai padaryti.

Bent jau dabar laive yra kažkas, kuris gali atlikti valymą už jus, nors jie gali nenorėti, jei supras, kad sumažins, jei ne visiškai panaikins savo darbo valandas.

5. Turite keletą sudėtingų „sunkiųjų įrenginių“ daugiafunkcinių papildinių, kuriuos naudojate tik vienai ar dviem funkcijoms.

Kartais mažiau nereiškia geresnio ar greitesnio. Kartais geriau, jei keli lengvesni papildiniai atliktų tą patį darbą.

6. Jūs vis dar turite papildinių, kuriais „prekiavote siekdami geresnio“

Kartais gali būti lengva pamiršti pašalinti seną, kai ateis naujas ir geresnis. Geros žinios yra tai, kad tol, kol jie neaktyvūs, bent jau jie užima vietą fone. Blogos žinios yra tai, kad jis užsikemša jūsų papildinių katalogas ir kad tai gali rodyti blogesnę ir žalingą situaciją.

7. Įdiegėte daugybę papildinių, kurie „kurią nors dieną tikrai naudosite“.

Nors tai gali atrodyti pagrįsta, daug geresnė idėja yra sukurti aprašomąjį „Evernote“ papildinių arba „Google“ dokumento priedų sąrašą ir bandyti juos išbandyti laikui bėgant. Jei jūs tiesiog sėdite krūva papildinių, greičiausiai tai yra viskas, ką jie kada nors darys. Naudok juos arba praras juos.

Kodėl daug papildinių dažniausiai būna blogi (ir kodėl reikia sutvarkyti)

įskiepių valymas

Pertekliniai papildiniai gali padaryti jūsų darbą sunkesnį ir sudėtingesnį, nei turi būti. Ir nors nėra nieko blogo, jei turite daugybę reikalingų papildinių, problema yra daugybė papildinių, įkeliančių daug išteklių. Tai gali sulėtinti jūsų svetainės įkėlimo greitį pridedant papildomų „http“ užklausų. Paprasčiau tariant, jis verčia naršyklę pereiti per papildomus lankus, kad galėtų iš tikrųjų įkelti ir parodyti jūsų svetainę, todėl ji įkeliama lėčiau. Ir jūsų svetainės įkėlimas lėčiau gali turėti žiaurų poveikį jūsų esmei.

Jei jūsų svetainė įkeliama ypač lėtai, jus gali persekioti stulbinantys atmetimo rodikliai, prarasti klientų pasitikėjimą arba, dar blogiau, pamatyti tiesioginį poveikį jūsų pardavimams. Pavyzdžiui, „Amazon“ pranešė, kad pardavimai sumažėjo net 1% per 100 ms, todėl puslapis įkeliamas lėčiau (Šaltinis: „Strangeloop“). Kitame tyrime nustatyta, kad pakėlimo laiko padidėjimas per 1 sekundę 7% sumažino konversijų skaičių, 13% sumažino puslapio peržiūrų skaičių ir 17% sumažino klientų pasitenkinimą (Šaltinis: Tagman). Geros žinios yra tai, kad padidinus pakrovimo greitį turėtų būti gaunami priešingi rezultatai.

Kaip trumpai minėta aukščiau, įskiepiai taip pat gali netyčia (arba net ne atsitiktinai labai, labai retais atvejais) suteikti saugumo spragas, kuriomis žmonės gali piktnaudžiauti, norėdami patekti į jūsų svetainės pagrindinę programą..

Paskutinė priežastis nėra tokia akivaizdi. Turėdami per daug papildinių, galite pasiūlyti per daug dėmesio atitraukimo, kuris nukreipia jūsų dėmesį nuo ten, kur jis turi būti. Tai gali tapti pretekstu nervintis dėl smulkmenų. Dėl laisvų dalykų, susijusių su smulkmenomis, galite nerasti naujų verslo galimybių, patobulinti kopiją, kad masiškai padidintumėte konversijas, arba rasti laiko prisijungti ir išplėsti auditoriją..

Kaip atmesti „WordPress“ svetainę

Laimei, išvalyti papildinius nėra taip sudėtinga. Sužinosite, kokie papildiniai iš tikrųjų daro įtaką jūsų svetainei, o tada atsikratysite visos kitos.

Jums gali kilti pagunda paklausti: „Kas yra pagrindiniai dalykai?“ Atsakymas yra, kad nuomonių šiuo konkrečiu klausimu yra daug ir daug. Ir nors kai kurie žmonės linkę rekomenduoti daugybę papildinių, kiti yra daug minimalistiškesni ir siūlo tik: „Analytics“, spartinimo talpyklą, saugumą, socialinius tinklus, SEO ir, žinoma, pasirenkamą.

Man daug svarbesnis klausimas yra tai, kokie papildiniai yra būtini jums ir jūsų svetainei?

Yra daugybė skirtingų svetainių, turinčių daugybę skirtingų tikslų ir poreikių. „WordPress“ grožis yra universalumas ir gebėjimas spręsti daugybę iššūkių naudojant papildinius, tačiau kartais tai gali įgalinti „Plugin“ kaupiklį. Taigi išsiaiškinkite, kurie papildiniai turi reikšmės, o likusius išmeskite.

Idealiu atveju norėtumėte tik labai apčiuopiamu būdu išsaugoti papildinius, kurie yra naudingi jūsų tikslui pasiekti. Įskiepiai, kurie pagerina jūsų esmę. Net jei turite tik asmeninį tinklaraštį, paprastai kažkur ten yra išmatuojamas tikslas, pavyzdžiui, pritraukti didesnę auditoriją. Verslui – lankytojų sugrįžimas, vartotojų įtraukimas, prenumeratoriai ir išpardavimai. Ir tada, žinoma, yra saugumas. Kadangi niekas nenori, kad jų svetainė būtų užgrobta tam tikrą laiką.

Įskiepiai, kuriuos norite išsaugoti

„WordPress“ papildiniai, kuriuos turėtumėte laikyti

Papildiniai saugumui pagerinti

Įskiepiai, kurie padidina jūsų svetainės saugumą, sumažina būsimų problemų riziką. Tai paveikia jūsų esmę tokiu būdu, kad jums nebereikia leisti pinigų ir valandos nusivylimo bandant atgauti valdymą svetainėje, kuri buvo užgrobta dėl nepakankamo įžvalgumo.

Neseniai Kevinas parašė apžvalgą „Slėpti mano WP“, kurioje paaiškinama, kaip papildinys padidina jūsų saugumą, neslėpdamas fakto, kad jūsų svetainė veikia „WordPress“, Tomas taip pat parašė „Security Ninja“ papildinio apžvalgą, kurią taip pat galite išbandyti. Tai yra abu puikūs papildiniai, į kuriuos galbūt norėsite atsižvelgti, kad jūsų svetainė būtų saugi.

Beje, įskiepiai kartais gali suteikti saugumo spragų, kad žmonės galėtų piktnaudžiauti, taigi turėti mažiau perteklinių įskiepių nėra bloga idėja, kad ir saugumas..

Papildiniai, kad būtų galima pagerinti krovimo greitį

Patobulinę įkrovimo greitį, galite žymiai sumažinti atmetimo rodiklius. Jei jūsų svetainės įkėlimo greitis viršija kelias sekundes, talpyklos papildinio gavimas gali būti puikus pasirinkimas. Ne tik tai, kad mūsų „Sourav“ netgi paaiškins, kaip nustatyti „WP Total Cache“, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai (ir būtinai patikrinkite visą jo „WordPress“ talpyklos įrašų serijos vadovą, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip talpinimas veikia ir kaip galite juo naudotis. pagerinti savo „WordPress“ svetainę).

Kaip premija, sutrumpinkite papildinius, kurie atlieka ne tik funkcijas, bet ir kurias nenaudojate. Tai taip pat gali padėti sumažinti jūsų svetainės įkėlimo greitį..

Papildiniai, skirti patobulinti vartotojų įsitraukimą

Aktyvesnis vartotojų įsitraukimas yra svarbus, nes kuo ilgiau kažkas stebėsis ir sąveikaus su jūsų svetaine, tuo didesnė tikimybė, kad jie iš tikrųjų atkreips dėmesį į jūsų pranešimą ir iš tikrųjų taps jūsų auditorijos dalimi / taps mokančiu klientu. Per pastaruosius kelerius metus didelę vartotojų įsitraukimo dalį sudaro „dalijimasis“, o papildiniai, kurie padeda padidinti dalijimąsi, padeda pasiekti daugiau srauto. Jei ieškote gero bendro naudojimo papildinio, patikrinkite mūsų geriausių socialinės žiniasklaidos papildinių sąrašą, taip pat Tomo straipsnį apie tai, kaip padaryti jūsų „WordPress“ svetainę socialine..

Papildiniai, skirti patobulinti pasirenkamuosius kursus / konvertavimo kursus

Nesvarbu, ar tai įskiepis, dėl kurio jūsų pasirinkimo laukelis iš tikrųjų geriau konvertuojamas, ar įskiepis, kuris kaupia duomenis apie vartotojo elgesį (aišku, kad turite sužinoti apie vartotojo elgesį, kad sužinotumėte, kokie papildymai iš tikrųjų daro skirtumą), „optin“ įskiepiai yra akivaizdūs svarbu jūsų esmei ir pasilikite. Vienas papildinys, kurį rekomenduotume padidinti pasirinkimo rodiklius, yra „OptinMonster“.

Verta išlaikyti bet kurį papildinį, kuris daro pastebimą tiesioginį ar netiesioginį poveikį jūsų esmei. Bet koks įskiepis, kuris tiesiog apsieina nieko neveikdamas, leidžiasi į mažą kelionę ir daugiau niekada negrįš.

Kaip įvertinti papildinio efektyvumą ir jų poveikį pakrovimo greičiui

Papildinių efektas - pakrovimo greitis

Nustatykite „Google Analytics“ arba mėgstamą analizės įrankį, kad galėtumėte išbandyti papildinius, kurie turėtų padėti konversijų rodikliams. Jei niekada netikrinote savo rezultatų be jų ir tik manote, kad jie turi teigiamą poveikį, padarykite tai. Tikrinkite savo konversijas nesuaktyvinę papildinio. Įsitikinkite, kad suteikėte jam tinkamą kontrolės periodą (nebent konvertavimas yra labai akivaizdus ir skausmingas, ir tokiu atveju jūs, žinoma, turėtumėte jį atsarginę kopiją sukurti ir paleisti.) Norėdami analizuoti savo puslapio įkėlimo greitį, galite naudoti „Pingdom“ įrankiai ar kiti nemokami įrankiai, pavyzdžiui, norint įvertinti, ar papildinys pristabdo jūsų svetainę labiau, nei verta.

Svarbu: Įsitikinkite, kad nustatėte parametrus į vieną konkrečią bandymo vietą vienu metu, ir keletą kartų išbandykite puslapio įkėlimo greitį, prieš pradėdami išjungti papildinius..

Jei turite atlikti daugybę skirtingų dalykų, norėdami patikrinti puslapių greitį, galbūt geriau tai padaryti mažiausiai užimtomis valandomis. O jei turite ypač užimtą svetainę arba joje dirbate visą darbo dieną, klijuokite ją rankiniu būdu arba naudokite klonavimo papildinį ( nemokamas kopijavimo priemonės papildinys yra geras pasirinkimas).

Žinoma, visa tai turėtų būti tame pačiame DNS ir serveryje. Galite tiesiog sukurti naują tinklaraštį savo svetainės pavadinime „wpclone“. Tuomet galėsite išbandyti greitį, neleisdami lankytojams pamatyti, kaip jūs klaidinate.

Pavyzdžiui, vienas dalykas, kuris gali nutikti, yra tas, kad turite tikrai nepatogų pasirinkimo dėžutės papildinį, kuris sulėtina jūsų pakrovimo greitį, nors padidina pasirinkimo normą, tačiau tai gali turėti neigiamą ilgalaikį poveikį lankytojų sugrįžimui, ir iš tikrųjų, abonentų.

O dabar … Tikrasis valymas

Jei turite didelį turinį, turite daug pasenusių papildinių arba jūsų pajamos priklauso nuo jūsų svetainės kūrimo, atsarginės jūsų svetainės atsarginės kopijos darymas prieš pradedant darbą yra puiki idėja, jei ne absoliuti priemonė (galite, pavyzdžiui, naudoti atsarginį draugą).

Dabar, kai sužinojote, kurie papildiniai yra naudingi, o kurie nenaudingi (jums), laikas susitepti rankas.

Išjungti ir ištrinti papildinius

Laimei, tikrasis papildinių pašalinimas yra labai paprastas. Tiesiog atidarykite papildinių skirtuką ir pradėkite dirbti. Išjunkite (jei to dar nepadarėte) ir pašalinkite perteklių ir nepageidaujamą. Jei neturite labai pasenusių ar netinkamai veikiančių papildinių, viskas turėtų būti pašalinta, net sql duomenys. Taigi nereikia jokio papildomo šveitimo!

Jei vis dar skaitote ir jums pavyko atsijoti savo papildinius ir išvalyti šiukšliadėžę, patarčiau jums padaryti dar vieną dalyką. Toliau optimizuokite savo svetainę išmokdami tinkamai įdiegti ir naudoti talpyklos papildinius.