Ar turėtumėte dalyvauti kitame vietiniame „WordPress“ renginyje?

Trumpai tariant? Taip. Bet tai nereiškia labai jaudinančio įrašo, ar dabar taip yra? Vis dėlto tai yra tiesa ir jei rimtai žiūrite į „WordPress“, lankydamiesi vietos renginiuose galite gauti didžiulę naudą. Aš šiandien praleisiu šiek tiek laiko, kad apžvelgčiau lankymo pranašumus ir tai, ko galite tikėtis, kad pasinaudotumėte visa patirtimi.

Bendrieji privalumai

Mattas Mullenwegas San Francisko „WordCamp“

Pirma, jus gali nustebinti tai, kiek daug judėtojų ir rodytojų sutiksite tokiose konferencijose. Kaip „WordCamp“ glosto, „Neretai tenka sutikti … pranešėjų, pristatomų brangiose interneto pramonės konferencijose, tokiose kaip„ South by Southwest “.“

Ir nors daugelis konferencijų nepritrauks didelių vardų, kartais tai, ką jūs gaunate, yra dar geriau. Jūs galite susitikti su įvairiais interneto dizaineriais ir kūrėjais, dirbančiais prie visų rūšių projektų, iš kurių daugelis gyvena tiesiai jūsų mieste.

Ir net renginiuose, kuriuose nėra žvaigždės galios, verta tiesiog patirti vietinę „WordPress“ bendruomenę „tikriausia“ ir aistringiausia forma. Šiuos renginius pirmiausia veda ir lanko vietiniai žmonės, kuriems iš tikrųjų rūpi „WordPress“. Neįmanoma įvertinti, ar verta pasinerti į aplinką, kurioje pilna žmonių, kurie visi susiburia tikslui, kuris jus domina..

Nebijokite, jei vis dėlto nepakankamai patyrę. Daugelis šių renginių yra laukiami visų įgūdžių žmonių. Tiesą sakant, jei jūs pradedate naudotis „WordPress“, apsilankymas susibūrimuose su žmonėmis, kurie pragyvena iš to, gali būti tik motyvacija, kurios jums reikia norint perkelti savo darbą į kitą lygį.

Nepainiokite jų su vienu iš tipiškų nemandagių, korporatizuotų verslo įvykių. Daugelyje konferencijų netgi organizuojami pokyliai ir tinklinio renginiai, kurie leis dar neformaliau susipažinti su savo kolegomis. Reikia daugiau priežasčių? Supratai!

Tinklo kūrimas

Ne tik gausite informacijos iš kitų žmonių, bet ir patys ją išduosite. Jei esate kūrėjas ar svetainių kūrėjas, koks yra geresnis būdas reklamuoti savo paslaugas, nei vienas su kitu bendravimas su pažįstamais žmonėmis? Tai neabejotinas būdas sutelkti verslą.

Jei planuojate kurti tinklus, pirmiausia įsitikinkite, kad gausite savo antis iš eilės. Tai reiškia, kad savo geriausių darbų aplanką turite iš anksto sutvarkyti ir išsiųsti kur nors lengvai įsimenamame URL, apie kurį galite pranešti žmonėms. Tai reiškia, kad reikia atspausdinti vizitines korteles, jei to dar nepadarėte. Tai taip pat reiškia, kad iš anksto turėsite dirbti su įžanga ir lifto laipteliais, kad nesibaidytumėte žodžių, kai laikas parduoti savo paslaugas..

Darbo paieška

Tai siejasi su tinklų kūrimu, tačiau verta to paties skyriaus. Didžioji dalis darbo galimybių, kurias rasite suvažiavimuose, bus vienos su viena pokalbiai su žmonėmis, kuriems reikalinga pagalba įgyvendinant jų projektus. Būtent per šią realią, tiesioginę sąveiką jūs turite galimybę iš tikrųjų kreiptis į potencialius klientus ir panaudoti savo asmenybę jiems laimėti..

Bet net jei tokia sąveika nėra jūsų dalykas, daugelis konferencijų skelbia darbo tarybas ir suteikia jums geresnę „WordPress“ plėtros ir tinklalapių kūrimo galimybių jūsų srityje apžvalgą, nei galėtumėte gauti net naršydami internete. Ji yra specializuota, sutelkta ir pritaikyta lankytojams.

Paskaitos

„WordCamp“ paskaitos

Konferencijose, kaip ir daugelyje prekybos parodų, siūlomi žymūs „WordPress“ kūrimo ir naudojimo ekspertai. Šie ekspertai skaito paskaitas, aptardami, kaip jie sukūrė karjerą ir kaip jie daro tai, ką daro. Gebėjimas pamatyti, kaip jie atkakliai susiduria su tam tikrais iššūkiais arba kaip jie išgyvena savo darbo procesą, yra neįkainojamas.

Galbūt netgi sužinosite apie tuos interneto dizaino aspektus, apie kuriuos anksčiau nė nenumanėte. Asmuo, kuris yra viso proceso ekspertas, gali baigtis atskleisdamas, kad problemos, su kuria susidūrėte, raktas yra toje vietoje, į kurią niekada negalvojote ieškoti. Pvz., Jei jūs visuomet daugiau dėmesio skyrėte techninei žiniatinklio kūrimo pusei, gali būti naudinga apsilankyti prezentacijose, kaip tradiciškesnius grafinio dizaino metodus galima pritaikyti „WordPress“. Ir tai tik vienas pavyzdys. Yra tiek daug kitų!

„Talking“ parduotuvė

Bet nemanykite, kad tai yra tik pristatomos prezentacijos – jūs galite daug sužinoti apie savo prekybą tiesiog kalbėdami su savo kolegomis. Daugelis jų gali būti tokie pat išmanantys kaip ir žmonės, esantys už podiumų, o jei jums pasisekė, galite rasti naują mentorių ar bendradarbį.

Nėra geresnio būdo išmokti įgūdžių, nei vienas su kitu bendravimas. Dirbti izoliuotai gali būti daug sunkiau nei tada, kai turi ką nors padėti. Tokie renginiai dažnai padės susirasti draugų, kurie vėliau gali būti palaikymo šaltiniai.

Informacija apie naujas funkcijas

Vietiniuose renginiuose taip pat galite tiesiogiai pamatyti naujausius „WordPress“ ir jo papildinių atnaujinimus. Jūs taip pat susidursite su „WordPress“ aspektais ir funkcijomis, kurių galbūt niekada negalvojote naudoti, arba trečiųjų šalių sistemomis, kurių niekada nebūtumėte matę..

Kaip man rasti šiuos įvykius?

„WordCamp“, kuris yra didžiausias žodis, kai kalbama apie „WordPress“ konvencijas, rengia dešimtis renginių visame pasaulyje, paneigdamas poreikį pateisinti šimtų dienų išleidimą kelionėms į kitą šalies pusę norint aplankyti vieną. visas „WordCamp“ tvarkaraštis galima rasti jų tinklalapyje.

Viena iš įdomiausių „WordCamp“ renginių ypatybių yra „Genius“ juosta – taip, kaip ir „Apple Store“ -, kuri veikia visą konferencijos laiką ir suteikia vieno langelio principą visiems su WP susijusiems klausimams..

„WordCamp“ renginiai paprastai yra gana įperkami – paprastai tai svyruoja nuo 40 USD iki 60 USD visam savaitgaliui – ir už tokią kainą aš beveik galiu garantuoti, kad matysite didžiulę savo investicijų grąžą..

Jei norite pradėti nuo mažesnių, vietoje konferencijos galite apsilankyti vietiniame susirinkime. Bet kokiu atveju jie vyksta daug dažniau ir reguliariau, todėl galbūt norėsite pradėti nuo vieno vien dėl šios priežasties. Be to, jie paprastai yra nemokami – „WordPress“ fondas už daugelį iš jų sumoka organizatoriaus rinkliavas, tai reiškia, kad jie neprivalo pervesti išlaidų jums. Taigi, jei norite peržiūrėti savo vietinę „WordPress“ sceną ir nereikia iš jos išvalyti jokios tešlos, galite patikrinti vieną iš jų.

WP Susipažinkite su Monrealiu

Yra daugiau nei 1500 „WordPress Meetup“ grupės taip pat visame pasaulyje. Yra tikimybė, kad vienas yra artimiausiame jūsų namų gyventojų centre. Viena įdomiausių „Meetup“ ypatybių yra tai, kad jie gali būti teminiai. Pvz., Daugelyje „Meetup“ grupių vyks renginiai, skirti peržiūrėti ypač įdomias naujas funkcijas arba sukurti tam tikrų tipų programas. Taigi, jei yra konkreti tema, kuri jus domina, būtinai stebėkite susitikimų tvarkaraščius, kad pamatytumėte, ar jie greitai pasirodys.


Tiesą sakant, jei jūs domitės „WordPress“ ne tik mėgėjų sporto etape, nėra jokios priežasties nedalyvauti bent susitikime. Ir tikrai, jūs taip pat turėtumėte dalyvauti „WordCamp“ renginiuose. Aš negaliu jų rekomenduoti pakankamai.

Bet kokią „WordPress“ susitikimo ar su konvencija susijusią informaciją norite bendrinti? Ar aš kažko praleidau? O gal turite smagią „WordCamp“ atmintį ar patarimą, kuriuo norėtumėte pasidalinti? Praneškite man komentaruose!

„WordCamp“ vaizdai: Mortenas Rand-Hendriksenas, Eva mėlyna, Joshas Hallettas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me