Ar turėtumėte pridėti „WordPress“ paslaugų sąrašo plėtrą?

Jei užsidirbate kurdami „WordPress“ svetaines, šansai yra geri, kad esate bent jau menkai susipažinęs su PHP ir greičiausiai šiek tiek daugiau.

Gal galite tinkinti temas ar net sukurti jas nuo nulio ir veikti kaip tinkamas administratorius savo klientams. Nepaisant to, greičiausiai jums teks susidurti su proga, kai jūsų įgūdžių rinkinys neatitinka to, ko nori klientas. Ir tai gali būti tikras bummeris. Jūs esate priversti perduoti dalį savo projekto arba visiškai atmesti. Nei vienas scenarijus nėra idealus.

Jei vis dažniau susidursite su šia problema, gali būti laikas apsvarstyti, ar prie savo pasiūlymų sąrašo pridėti naujausią plėtrą. Vis dėlto, prieš pradėdami tobulinti foną, turite atsižvelgti į keletą dalykų.

„WordPress“ išorės kūrimas

„End-end“ plėtra reiškia, kad jūs iškeliausite už „WordPress“ kūrimo teritorijos ribų, su kuriomis esate labiausiai susipažinęs. Tai gali būti baisu, nes įsijausti į bet ką nauja yra baisu. Aš bandau pasakyti, kad ne viskas atrodys taip funkcijos.php. Ir tai visiškai gerai, jei žinai, kad į tai įsitrauki.

Vienas didžiausių dalykų, su kuriais teko susidurti, yra vadinamas objektiniu programavimu (arba trumpai OOP). „WordPress“ jo nenaudoja, tačiau dėl jo lankstumo galbūt norėsite jį įtraukti į savo paslaugų sąrašą. Be to, jį naudoja daugybė kitų sistemų (plačiau apie tai vėliau).

Taigi, neinicijuotam, OOP naudoja klases, kad sugrupuotų funkcijas. Šios funkcijos gali būti nurodytos vėliau, kad būtų pradėtos naudoti. Prieš rašydami vieną eilutę, užuot rašę daugybę funkcijų, kaip tai darote PHP (tiesioginis priežasties ir pasekmės metodas), naudodamiesi OOP, turite sėdėti ir galvoti apie tai, kaip bus sudarytas jūsų kodas. Tai gali atrodyti bauginančiai, bet jei jūs mėgstate organizuotis, jums tikrai gali būti čia pranašesni.

Iš tiesų puikų tokio vystymosi pavyzdį siūlo Jay Hoffman iš Sukimo momentas. Tai „WordPress“ papildinio katilinė pateikė Tomas McFarlinas, kuris siūlo platų vaizdą, kaip galima naudoti OOP. Visų pirma reikia sukurti struktūrą, tada sukurti bet kurią, ką norite sukurti.

Kai kuriate naudodami „WordPress“, daugelį dalykų lengva suvokti kaip savaime suprantamą dalyką. Jis yra pritaikytas atlikti daugybę dalykų, jums nereikia pakelti nė piršto. Dėl kurių aš tikrai neketinu skųstis. Tačiau jei rizikuosite ne „WordPress“, greitai pastebėsite, kad kitose sistemose nėra viskas įmontuota, vadinasi, jas turėsite sukurti patys. Tai, ką sukursite, bus mažiau išsipūtusi nei „WordPress“, tačiau tai užtruks daug daugiau darbo. Tai tik realus sąžiningas įspėjimas ir jis nėra skirtas atgrasyti jus nuo bandymo. Aš tiesiog labai tikiu, kad viskas atvirai žiūrima į dalykus.

Priemonių kūrimo operacijų atlikimas

Jūs, kaip kūrėjas, galėtumėte turėti didelę patirtį dirbant su PHP ir paprastai gilinantis į „WordPress“ temos failų kodą. Ir nors tai tikrai padės padaryti šuolį į modernų vystymąsi, tai nėra viskas, kas pasibaigs pasiruošimu, man liūdna pasakyti.

Žinoma, jūs pateiksite aiškų HTML ir PHP supratimą. Tikiuosi, kad ir „Javascript“. Jūs žinosite viską apie tai, kaip visi svarbūs kodo bitai eina kartu kurdami svetainę. Ir tikriausiai galėsite pažvelgti į kodą daugelyje svetainių ir suprasti, ką kūrėjas padarė, net jei šiuo metu negalite patys parašyti to kodo..

Ir kadangi čia kalbame apie serverio turinį, būčiau atleistas, jei nepaminėčiau to, kad visą laiką, kurį praleidote taisydami „WordPress“ svetaines, praversite. Jei kada nors teko susidurti su neveikiančia svetaine – kas to nepadarė? – žinote operacijų tvarką, reikalingą jai ištaisyti. Šis žingsnis po žingsnio procesas yra tiesiogiai susijęs su tobulinimu ir kurį greičiausiai naudosite reguliariai.

Sužinok ką nors naujo

Nors visiškai nėra jokios priežasties, kodėl jūs turėti norint įsitraukti į modernų vystymąsi, tai gali būti sumanus žingsnis daugeliui „WordPress“ kūrėjų. Kodėl? Kalbama apie vieną pagrindinį terminą: įvairinimas.

Kuo daugiau plėtros sričių esate susipažinę, tuo daugiau darbo gausite. Galite galvoti apie tai kaip pridėtus įrankius savo įrankių dėžėje. Visi šie jūsų įgūdžiai, kuriuos sukaupiate, tiesiogiai paverčiami doleriais ir centais, atsižvelgiant į tai, ką galite sukurti savo klientams. Ir kuo mažiau kartų turėsite perduoti projekto aspektus ar net atmesti projektus, tuo geriau būsite.

Žinoma, yra ką pasakyti ir apie specialistą. Tai, be abejo, turi ir pranašumų, ypač jei tave vadina geriausiu žaidime. Bet kadangi šis pavadinimas yra skirtas tik nedaugeliui, tai gali būti geresnis pasirinkimas įvairinti savo portfelį ir pasiūlyti įvairesnes paslaugas, kad galėtumėte aptarnauti platesnį klientų ratą.

Taigi, kur pradėti? Į kokį „back-end“ plėtros aspektą pirmiausia turėtumėte pasinerti? Na, tai priklauso nuo jūsų. Yra daugybė variantų, kurie gali jaustis šiek tiek bauginančiai. Kartais per daug galimybių gali būti našta. Pabandykite pagalvoti apie tai, kokie vystymosi aspektai jums šiuo metu yra patogūs ir ką norėtumėte panagrinėti toliau. Jei jau gerai mokėtės su PHP, galbūt norėsite išbandyti Laravelis. Jei tau gerai sekasi su „Javascript“, Išreikšti gali būti geras pasirinkimas.

Jei jums patinka gyventi pavojingai, pasinerkite į Rubinas ant bėgių. Ir tai tik subraižo paviršių. Čia yra per daug struktūrų, kad galėčiau čia įvardyti. Tiesiog žinokite, kad nėra įstatymo, sakančio, kad turite mokėti viską. Bet jei tu nori tapti daugiau įgudusiam tobulinant foną, jūsų galimybės yra plačios. Kiekvienas iš jų turi pakankamai palaikymo dokumentų ir įtraukia bendruomenę, kad padėtų jums atlikti kiekvieną žingsnį. Ir kuo daugiau sužinosite, tuo daugiau sužinosite, kaip visos šios sistemos gali veikti kartu, turint omenyje vieną tikslą: kurti geresnes svetaines.

Išvada

Normalu, kad tam tikrą laiką dirbote kaip „WordPress“ programinės įrangos kūrėjas, nesiryžtate vystyti perspektyvos. Bet vien todėl, kad kažkas gali būti suvokiama kaip iššūkis, dar nereiškia, kad turėtumėte jo vengti. Tiesą sakant, naujų įgūdžių mokymasis gali sustiprinti jūsų paslaugų pasiūlą ir padaryti jus labiau paklausius, gyvybiškai svarbius kūrėjus platesniam klientų ratui..

Ir bent jau turėtumėte pamatyti, kaip tobulėja jūsų tobulėjimo įgūdžiai. Kuo geriau suprasite, kaip viskas veikia foninėje aplinkoje, tuo geriau galėsite rašyti švarų kodą ir numatyti galimas problemas. Iš esmės sakau taip: net jei nuspręsite nesiūlyti šios paslaugos klientams, vis tiek nepakenksite jos išmokti.

Ar siūlote modernų kūrimą kartu su darbu priekyje? Galvojate išplėsti savo įgūdžių rinkinį? Ar esate patenkintas tuo, kur esate. Aš norėčiau išgirsti jūsų mintis!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me