Aukšta nemokamų „WordPress“ papildinių kaina

Aukšta nemokamų „WordPress“ papildinių kaina

„WordPress“ požiūriu, du mano mėgstamiausi dalykai yra tinklaraščių kūrimas – aišku – ir pagrindinės programos išplėtimas naudojant papildinius.

Taip, aš dirbau su temomis ir net platformoje sukūriau pora žiniatinklio programų, tačiau dažnai grįžtu prie darbo su papildiniais. Jie yra panašūs į „WordPress“ programas, tiesa?

Ir dabar yra beprotiškas brūkšnys kuriant programas įvairioms platformoms: ar tai būtų „iOS“, „Android“, „Mac“, „Windows“ ir bet kuri kita pagrindinė jūsų įsivaizduojama platforma – įtraukta „WordPress“.

Bet kaip ir su statyba nieko, „WordPress“ pastatas pristato savo iššūkių rinkinį. Jei jus domina įsitraukimas į papildinių kūrimą ypač kad būtų linksmiau, tada atsikratyk to, ko turėtum tikėtis.

Ko tikėtis kurti nemokamus „WordPress“ papildinius

Kūrimo procesas daug skiriasi nuo bet kurios kitos sistemos ar platformos programinės įrangos kūrimo:

 • Jūs turite pagrindinį programos sluoksnį – tai yra „WordPress“ – ir jo API rinkinį
 • Jūs turite priklausomybių – tai yra jūsų „JavaScript“, stiliaus lentelės ir bet kurios trečiosios šalies bibliotekos
 • Ir jūs turite rinkinį kodavimo standartai
 • …ir dar

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad jei jūs tik pradedate nuo to ar esate iš kitos platformos, kalbos ar bendruomenės, tada vien todėl, kad ketinate nemokamai pasiūlyti savo papildinį, nebūtinai reiškia, kad jūs turite sukurti jį kaip laukinius vakarus.

Tiksliau, kai pateiksite papildinį „WordPress“ papildinių saugyklai, jūsų kodų bazė bus patikrinta prieš patvirtinant..

Tai yra puikus būdas užtikrinti tam tikrą kokybės lygį to, kas pasiekiama per „WordPress“ saugyklą, tiesa?

Tačiau yra išimtis!

Aš sakiau, kad tu negalėtum vystytis taip, lyg tai būtų laukiniai vakarai, bet tiesa yra ta, kad jei planuojate išleisti jį savo tinklaraštyje, savo svetainėje ar bet kokioje kitoje nuosavybėje, kuri jums gali priklausyti, tada esate praktiškai nemokama statyti taip, kaip jums atrodo tinkama.

Laikui bėgant, žmonės tapo šiek tiek atsargesni naudodamiesi nemokamomis „WordPress“ temomis ir „WordPress“ papildiniais, kurių netaiko patikimas šaltinis ar kurie nėra aukščiausios kokybės dėl jų kokybės stokos..

Tai nebūtinai reiškia, kad netinkamas funkcijų rinkinys, kodo kokybė yra prasta, todėl dažnai kyla per daug įsilaužimų, suderinamumo ar bendrosios vartotojo patirties problemų. Nors jūsų darbas gali ne Todėl tikėtina, kad ši reputacija susiformuos vien dėl reputacijos, kurią sukūrė tokio tipo darbas.

Taigi padarykite sau paslaugą ir gaukite nemokamą auditą iš „WordPress.org“ papildinių peržiūros komandos. Iš to naudosite tik kokybe.

Laisvai prieinami įrankiai

Be to, jei norite išleisti nemokamą papildinį ir įsipareigojate laikytis darbo su geriausios praktikos gairėmis, tada „WordPress“ papildinių saugykla siūlo daugybę nemokamų įrankių, kuriuos galite naudoti palaikydami papildinį..

„WordPress“ saugykla

Be šaltinio valdymo, jūs taip pat gaunate:

 • Papildinio pagrindinis puslapis
 • Įskiepis indeksuojamas ir jo galima ieškoti „WordPress“ prietaisų skydelyje
 • Saugyklos pagrindiniame puslapyje yra nemokamas palaikymo forumas, kad galėtumėte palaikyti savo vartotojus
 • Įvertinimo sistema, skirta kitiems pranešti, kaip jiems patinka (ar nepatinka) jūsų darbas
 • Montavimo instrukcijos
 • Būdas valdyti dažnai užduodamus klausimus
 • Statistika, kiek žmonių naudoja kurią jūsų darbo versiją
 • …ir dar

Saldu, tiesa?

Tačiau štai dalykas, apie kurį mažai žmonių diskutuoja ar net žino, kai įsitraukia į šį žaidimą: Jei turite įskiepį, kuris tampa ypač populiarus, palaikymas gali tapti nepaprastai sudėtingas..

Jūs esate vienas asmuo, palaikantis projektą, įdiegtą dešimčių tūkstančių tinklaraščių tinklalapiuose, ir visi šie žmonės turi galimybę pasidalyti problemomis apie jūsų darbą.

Dabar tai, ar jūs įpareigojate padėti šiems žmonėms, yra daugybė žmonių. Kai kurie žmonės sako, kad dėl nemokamo įsipareigojimo nėra jokios prievolės; kiti sako, kad kadangi jūs jį išleidote, tuomet turėtumėte būti pasirengę palaikyti.

Tai nėra tas diskusijų įrašas.

Nesvarbu, kur patenkate, nenuvertinkite laiko, kurį gali užimti palaikymas. Todėl aš taip pat raginu jus, vaikinai, perskaityti puikų jūsų pranešimą Chrisas Lema apie diferencijavimas tarp klientų ir vartotojų.

Žodis apie palaikymą

Būčiau atleistas, jei nepatikrinčiau, kad pakankamai pabrėžiau palaikymo aspektą. Be galo puikus „WordPress“ papildinių saugykla, jis gali sukelti daug neigiamų jausmų projektui, kurį kadaise pradėjote mylėti vien dėl daugybės palaikymo užklausų (ar tai būtų funkcijos, užklausos, ar tikros klaidos) ).

Aš nesakau, kad ignoruoji šiuos prašymus – galų gale, kai kurie žmonės imsis laiko pranešti apie dalykus, kurie tik pagerins jūsų darbą; tačiau jei žmonėms paprastai mokama kompensacija už savo laiką ir jūs praleidžiate per daug laiko atsakydami į palaikymo klausimus, gali būti laikas apsvarstyti galimybę į savo papildinį įvesti tam tikro tipo verslo modelį..

Nors tai nėra šio įrašo taikymo sritis, manau, kad verta paminėti nemokamos „premium“ papildinio versijos pasiūlymą. Jei žmonės naudojasi jūsų įskiepiu ir randa jame vertę, jie dažnai nori mokėti už jį.

„Jūsų įskiepis čiulpia!“

Vienas didžiausių iššūkių, susijusių su produkto valdymu, yra skundų, kuriuos galite gauti, lygis.

Tiesa, žmonės retai paskambinkite klientų aptarnavimo centrams, kad pasakytumėte „ačiū“ arba pasakyti „puikus darbas“, tiesa? Aš turiu omenyje, kaip dažnai tu tai darai tikrai praneškite savo mobiliųjų telefonų įmonei, kad džiaugiatės, jog paskutinį kartą nesulaukėte nė vieno skambučio?

Tiksliai.

Šiuo tikslu galioja bet kokio tūrio produkto, įskaitant „WordPress“ įskiepį, gabenimas, taigi, jei dar neparengėte papildinio ar esate pasirengę jį išleisti, tada būkite pasirengę skundams..

Tai nėra tie vartotojai nereikia pagirti įskiepius, kuriuos jie naudoja. Aš meluočiau, jei sakyčiau, kad taip neatsitiko, tačiau skundų skaičius dažnai bus daug didesnis už pagyrų skaičių.

Tiesiog tai yra žmonių ir kartu rinkos veikimo pobūdis.

Manau, kad mes visi esame sukurti skirtingai, nes tai susiję su kritikos gavimu. Kai kurie žmonės turi storą odą ir gali ją paimti, leisti jai nusimesti nugarą ir eiti; kiti, ne tiek daug. Bet tai kažkas gali būti išmoktas ir tobulinamas laikui bėgant.

Taigi, jei jūs esate pastarojoje grupėje ir tik einate į rinką: būkite pasirengę, tačiau nepriimkite jo asmeniškai. Tai nutinka mums visiems ir, rizikuodami padaryti baudą, žodžiai ir toliau spaudžiami :).

Dabar eikite Sukurkite papildinį

Iš esmės, šis įrašas yra „jei aš žinočiau tada tai, ką žinau dabar“ apie „WordPress“, tada būčiau nurodęs daug klaidų, klaidų ir išmokęs tam tikras pamokas sunkiai..

Manau, visi taip vertina mokymąsi iš kitų tikiuosi šis įrašas padėjo nuorodas į kai kuriuos dalykus, kurie paprastai kyla išleidžiant papildinį.

Bet kokiu atveju kalbėti yra pigu. Eik ką nors statyti :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me