Blogiausios klaidos, kurias daro laisvai samdomi „WordPress“ dizaineriai

Blogiausios klaidos, kurias daro laisvai samdomi „WordPress“ dizaineriai

Jūs nekenčiate daryti klaidų, net jei tai neišvengiama. Kartais klaidų darymas yra geras dalykas, nes tai galimybė mokytis ir tobulėti. Bet jei jūs darote tas pačias klaidas, kaip ir bet kuris kitas „WordPress“ laisvai samdomas dizaineris, galų gale paliekate daug pinigų ant stalo. Dabar to tikrai nenorite.

Taip pat ne mes, todėl pabrėžiame keletą bjaurių klaidų, kurias daro laisvai samdomi „WordPress“ dizaineriai. Mūsų tikslas yra padėti jums nustatyti klaidas, kurios trukdo pasiekti sėkmę. Tai darydami, džiaugiatės išvengę klaidų ir, jei jau per vėlu, atlikite reikiamus pakeitimus.

Sėkmė reiškia, kad niekada nepadarome klaidų, bet niekada nepadarome to paties antrą kartą. – George’as Benardas Shaw’as

Tai pasakykite, praneškite mums apie klaidas, kurias padarėte kurdami laisvai samdomo „WordPress“ dizainerio karjerą. Bet kokiomis priemonėmis pasidalykite patirtimi ir išvenkite klaidų. Kaip? Nesivaržykite naudotis komentarų skiltimi pabaigoje. Tačiau kol kas pradėkime!

1. Kramtymas daugiau nei galite sukramtyti

Laisvai samdomų vertėjų klaida: įkandama daugiau, nei galite sukramtyti

Ar ne mes visi dėl to kalti? Imkitės projekto po projekto, kol lėkštė perpildyta, o paskui – bumas, praleistas terminas. Na, o laisvai samdomi darbuotojai ir paskutinės minutės skubėjimas nėra svetimi dalykai. Tačiau visi žlunga, kai imiesi per daug darbų – darbas, kuris, greičiausiai, neturi jokios įtakos tavo esmei.

Nesvarbu, kaip viliojanti užklausa, tiesiog to nedarykite. Gerkite savo geriausią klientą (-us) ir imkite mokesčius už tai, ko esate verti. Žinoma, jūs turite suteikti vertę, bet aš nemanau, kad tai įmanoma, kai jūs uždusiate po darbo kalnu. Taikykite šiek tiek metodo, žinomo kaip 80/20 „Pareto“ principas.

Kitaip tariant, susikoncentruokite į savo portfelio kūrimą ir tada sutelkite dėmesį į 20% klientų, kurie jums pristato 80% verslo. Ėmimasis per daug darbas čia yra santykinis priklausomai nuo to, kaip tu dirbi. Tačiau prisiimdami per daug, kad negalite suteikti vertės, tiesiog šaukite sau į koją.

Tas pats pasakytina apie padidėjusį darbo mastą. Tarkime, kad klientas nori paprastos internetinės parduotuvės, o tai gerai, nes žinote savo kelią aplink „WooCommerce“. Tada iš niekur klientas prašo jūsų pridėti tinklaraštį keliomis kalbomis. Taigi jūs ir toliau sutinkate su daugiau darbų, tačiau terminas (ir greičiausiai atlyginimas) išlieka tas pats. Pažiūrėkite, kur aš einu su tuo?

Apibendrinant, nemėginkite įtikti kiekvienam klientui, kuris ateina į jūsų kelią. Jei sutiksite nuodingą klientą (galite lengvai pastebėti vieną milijoną mylių), mandagiai atsisakykite pasiūlymo. Jei klientas toliau plečia dabartinio projekto apimtį, aiškiai pasakykite, kad tai kainuos daugiau laiko ir pinigų. Aš žinau, kad tai lengviau pasakyti, nei padaryti, tuo labiau, jei imi fiksuotą kainą.

Vis dėlto pareikalauti daugiau laiko ir pinigų yra geriau, nei kenčiant nuo triukšmo tyloje ir dėl žemų vibracijų, susijusių su praleistu terminu. Taip pat jūsų reputacija – jūsų didžiausia internetinė valiuta – kabo ant linijos, todėl tiesiog nedarykite to.

Pagrindinis išvežamas takelis: Įkrauk tai, ko esi vertas. Negalima atsiskaityti dėl žemės riešutų uždirbti juostelių / patirties. Žinoma, dirbk pagal savo įgūdžius ir sukurk stiprų portfelį. Tada neužsiimkite visais klientais – laikykitės 80/20 taisyklės. Be to, išmaniai parduokite savo verslą, pavyzdžiui, „Don Draper“ Pašėlę vyrai. Ne kiekvienas žmogus yra jūsų klientas.

2. Pamiršimas apie vaiko temą

Laisvai samdomų vertėjų klaidos: pamirštama apie vaiko temą

Tarp jūsų ir aš turiu draugą – mokamą „WordPress“ dizainerį, kuris pasamdo mane mažoms užduotims keliose svetainėse, kuriose jis dirba. Kaip ir tikėjotės, gaunu administratoriaus prieigą, nes kai kurios užduotys apima temos pakeitimą ir demonstracinių svetainių nustatymą. Trumpas pasakojimas, mano draugas nenaudoja „WordPress“ vaiko temų ir tai sulaužo mano širdį.

Taigi, kai jis neseniai pasamdė mane pakeisti temą, aš sukūriau vaiko temą naujai temai ir jis nebuvo nė vienas išmintingesnis. Bet aš jam viską papasakojau ir dabar jis negali pakankamai suprasti vaikų temų. Bet ne todėl mes šiuo metu esame čia. Kuriu visas svetaines, skirtas vaikų temoms, ir jūs taip pat turėtumėte.

Dėl vaikų temų galite plačiai pritaikyti savo svetainę. Galite „… sukurti naujus šabloninius failus, kurie nebuvo pagrindinės temos dalis. Galite pridėti naujų funkcijų, stilių ir dar daugiau “. Ar reikia pasakyti daugiau? Taip?

Jei tinkinsite vaiko temą, tai nė kiek nekeis pagrindinės temos. Be to, pagrindinės temos redagavimas turi vieną svarbų pranašumą. Be jokios abejonės, prarasite visus pasirinktinius pakeitimus, kai (arba, dar blogiau, klientas) atnaujinsite pagrindinę temą. Vaikų tema apsaugo pasirinktinius stilius, net kai atnaujinate pagrindinę temą.

Sukurti vaikų temą taip lengva, nesitikiu, kad nuo šiandien pritaikysite tėvystės temą. Jūs netgi galite naudoti madingą vaiko temos papildinį, pvz., Vaiko temifikacija arba Vaikų temos konfigūratorius. Jei norėtumėte praktinės patirties, pateikiame išsamų „WordPress“ vaiko temos vadovą.

Ypatingas atsargumo žodis laisvai samdomiems „WordPress“ dizaineriams, kurie redaguoja „WordPress“ pagrindinius failus. Tiesiog sustoti. Kodėl tu net taip darai? Dar daugiau, kai „WordPress“ yra pilnas prijungiamų filtrų, galite naudoti norėdami pridėti pakeitimų, kurie neišnyks atnaujinant „WordPress“ platformą. Redaguoti „WordPress“ pagrindinius failus ir pagrindinę temą kelia problemų.

Pagrindinis išvežamas takelis: Naudokite vaikų temos paminklą arba ruošiate savo klientą dėl nesėkmės, ypač jei jie yra naujokai. Neredaguokite „WordPress“ pagrindinių failų.

3. Neturite sistemos

Laisvai samdomų vertėjų klaida: jūs neturite sistemos

„Sistema“ tikriausiai yra stiprus žodis ir tikriausiai priverčia jaustis kaip pašėlus. Tai verčia jus jaustis tarsi įstrigę nuo 9 iki 5 šlifavimo ar Matrica. Vis dėlto jūs žinote, kad priversti jus atsitraukti niekada nebuvo mūsų tikslas. Mes kalbame apie tai, kad jūs elgiatės kaip laisvai samdomas vertėjas, o ne verslo žmogus.

Ir žinote, tai kainuoja verslą kairėje, dešinėje ir centre – sudeginti skylę kišenėje kaip apšviestą cigaretę. Bet jūs nežinote, kaip priversti sustoti – visos tos finansinės atliekos – ir tai prikausto prie jūsų širdies. Sunkus yra jūsų širdies svoris, tačiau, kaip įprasta, mes daugiau neleisime jums sukti galvos.

Jums reikia verslo plano (skamba geriau nei sistema). Aš tai sakau todėl, kad turite visą savo gyvenimą nukreipti į savo verslą, bet kaip tai padarysite, jei nežinote, kur einate? Jūs net nežinote, kiek mokėti, paprasčiausiai todėl, kad nelaikote savęs verslu. Be to, net neskiriate pakankamai laiko darbui, nes – jokio plano.

Man nesvarbu, ar dirbate iš bet kur, ar jūsų darbas yra vieno žmogaus operacija, bet jūs negalite tęsti minties kaip laisvai samdomas vertėjas. Laikas pradėti galvoti kaip apie verslą. Jums reikia verslo plano pradedantiesiems. Be to, jums reikia sistemų sekti laiką ir išteklius jūs naudojate savo darbe.

Jums reikia klientų ir projektų valdymo programų. Ir jei jūs kovojate dėl kalno, turbūt turėtumėte apsvarstyti galimybę perduoti paslaugas, jei turite pajamų, o tai ne visada būna. Paprastais žodžiais tariant, tapkite laisvai samdomu darbuotoju verslo savininku. Pirk verslo kursą ir mokykis.

Pagrindinis išvežamas takelis: Jei norite mėgautis visais saldžiais dalykais, kuriuos lemia verslumas, jūsų laisvai samdomų „WordPress“ dizaino koncertų programą reikia perimti iš pomėgio į visavertį verslą. Gaukite verslo planą, išmokite finansų ir jau užregistruokite savo verslą. Be to, nepamirškite mokesčių mokėtojo.

4. Nekuriate atsarginių kopijų

Laisvai samdomų vertėjų klaida: Jūs nekuriate atsarginių kopijų

Aš čia guodžiuosi, bet jūsų, kaip „WordPress“ dizainerio, darbas nesibaigė, kai suteikėte klientui svetainę. Dabar ir tada jie paprastai kviečia jus į pokyčius. Pakartokite verslo kūdikį – auksinę žąsį, kuri apeina daugelį laisvai samdomų „WordPress“ dizainerių. Taip, aš žinau, kad jūs gaunate tuos sausus burtus, todėl kartoti verslą reiškia gerus dalykus bet kada.

Tačiau, kas nutinka, kai klientas pažeidžia svetainę? Ar jūs viską sukursite nuo nulio, ar turėsite atsarginį sprendimą. Pvz., Jei klientas sujaukė keletą dalykų bet kurioje mano sukurtoje svetainėje, aš tiesiog paspaudžiau mygtuką „Atkurti“ ir diena bus išsaugota.

Bet taip yra todėl, kad kiekvienoje mano valdomoje kliento svetainėje naudoju „ManageWP“, o šie vaikinai („ManageWP“) iš tikrųjų tvarko pavienes jūsų atsargines kopijas. Jei to nepakanka, aš sukuriu atsargines kopijas „cPanel“ ir trečią rankinę atsargines kopijas kiekvieną kartą, kai ruošiuosi bet kurioje svetainėje atlikti pakeitimus..

Skamba kaip didelis darbas, bet dar ne viskas ir verta. Aš galiu atkurti svetainę per rekordiškai trumpą laiką, sutaupydamas daug laiko. Klientas džiaugiasi, kad svetainė iškart prisijungia prie interneto, tai reiškia, kad jie nemokės mokėti už savo svetainės atkūrimą. Ar ne tas grąžinimo verslas? Mano manymu, tai yra gerai uždirbti pinigai – viskas paspaudus mygtuką „Atkurti“.

Po velnių, aš nesuprantu, kodėl jūs turėjote apsunkinti savo klientą visu šiuo atsarginiu verslu, kai yra milijonas ir vienas būdas sukurti automatines atsargines kopijas. Tiesą sakant, aš pradedančius klientus raginu pažaisti su svetaine ir kuo daugiau pertraukti, nes turiu atsarginių kopijų. Haha. Taip, kai kurie klientai neišmoks, nes bijo sugadinti „WordPress“ administratoriaus sritį!

O, beje, prieš kurį laiką pamečiau šešias svetaines įsilaužėliui. Aš turėjau atstatyti svetaines nuo nulio, nes neturėjau atsarginių kopijų. Galite įsivaizduoti, kiek laiko praradau atstatydamas medžiagą, kurią būčiau tiesiog atkūręs iš atsarginių kopijų. Ir nereikia pasikliauti atsarginiais sprendimais, kuriuos siūlo jūsų kompiuteris.

Pagrindinis išvežamas takelis: Susikurkite atsargines kopijas, kurias jau esate buvę, arba sumokėsite kainą tuo atveju, jei atsitiks blogiausias atvejis. Atsarginė kopija padės greitai išspręsti daugumą jūsų kliento problemų. Yra daugybė automatinių atsarginių kopijavimo sprendimų, kurie, manau, nėra rimti, jei neturite atsarginių kopijų. Puikus, prieinamas ir patikimas pasirinkimas yra „VaultPress“ – kurį sukūrė „WordPress“ kūrėjai.

5. Nepaisymas mokyti klientą

Laisvai samdomo darbuotojo klaida: ignoravimas mokyti klientą

„WordPress“ yra žavingas kūrinys, kurį lengva naudoti. Bet tai tiesa tik todėl, kad jau kurį laiką dirbate su platforma. Jūsų naujas klientas tiesiog nori svetainės, ir jie tikriausiai net nežino, kad ją sukursite „WordPress“.

Taigi jūs einate į darbą, nes turite nustatytą terminą, ir pateikite svetainę klientui. Deja, klientas net nežino, kaip prisijungti prie „WordPress“ administratoriaus. O jei parodysite jiems, kaip prisijungti, prietaisų skydas jiems atrodo visiškai svetimas. Be to, jie negali paskelbti straipsnio, kad išgelbėtų savo gyvybę.

Asmeniškai aš tikiu, kad sumanus „WordPress“ dizaineris gali nužudyti šioje srityje. Aš turėjau klientams susimokėti už mokymą dar ilgai, kol jie neprašė mokymų! Vienas iš klientų buvo toks: „Ei, aš tau iš anksto nusiunčiau pinigų, kad galėčiau gauti valandą tavo laiko“. Jaučiausi kaip pasyvių pajamų bro.

Įsivaizduokite, kad galite užsidirbti pinigų kurdami internetines svetaines, ir padaryti dar keletą mokymų tų pačių vaikinų, kurie pirmiausia jus pasamdė. O ką jūs juos mokote daryti? Meninės užduotys, tokios kaip straipsnių paskelbimas, puslapių kūrimas ir galbūt komentarų moderavimas. Na, aš turėjau klientą, kuris nežinojo, kaip atkurti savo slaptažodį, kad ir jis.

Jei norite rašyti tinklaraščius, galite dalytis šiomis temomis savo interneto svetainių kūrimo tinklaraštyje ir uždirbti daugiau klientų, nes internetinė rinka yra nustatyta taip, kad dalydamiesi tokiais dalykais, kurie paprastai uždirba jūsų klientus. Aš ne kodėl, bet manau, kad pasidalinę patarimais automatiškai užsidirbate eksperto ženklelį.

Nepamirškite paklausti kliento, ar norint naudotis naujai sukurta „WordPress“ svetaine, reikia kokių nors mokymų. Patikėk manimi, dauguma žmonių net nežino, kad „WordPress“ yra turinio valdymo sistema (burnos lašai). Jie būtų prisijungę prie „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinės ir vis dar nežinantys, kad spokso į „WordPress“. Tai yra ne visada juokinga.

Pagrindinis išvežamas takelis: Neskubėkite mesti svetainės ant kliento stalo ir greitėti taip, kaip esate greitkelyje. Kuo naudinga pastatyti tai, ko klientas veiksmingai nenaudos? Išnaudokite šią uždirbimo galimybę priversdami mokyti klientus savo atsakomybę. Jie tave mylės už tai, ačiū man vėliau. Ieškai lengvo būdo? WP101 siūlo kursus su baltu ženklu, kuriuos galite pasidalyti su klientais.

Baigiamieji žodžiai

Akivaizdu, kad yra daugybė kitų klaidų, kurias galite padaryti būdami laisvai samdomi „WordPress“ programuotojai, tačiau manau, kad visos jos tinka taškoms, kurias aptarėme šiame įraše. Bet mes nenorėtume būti subjektyvūs, todėl pasidalykite klaidomis, dėl kurių esate kaltas, ir kaip išvengti klaidų.

Mes raginame pirmiausia galvoti apie vertę, o ne apie piniginę naudą. Būkite atsargūs dėl bjaurių klientų, kurie jus čiulpia. Atminkite, kad kiekvienam parazitui reikalingas šeimininkas, todėl nepriimkite toksiško kliento tikėdami, kad panaudosite savo magiją ir padarysite juos nuostabius.

Išskyrus tai, būkite nuostabūs ir niekada neprisiminkite, nes kiekvienam verslui reikia pinigų srautų, kad galėtumėte išgyventi. Galų gale grynieji pinigai valdo viską, todėl pasiimk save ir eik pasidaryti pinigų. Kokias klaidas padarėte būdamas laisvai samdomas „WordPress“ dizaineris? Praneškite mums savo mintis žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me