CDN naudojimo jūsų „WordPress“ svetainėje pranašumai

Turėti CDN paslaugą, veikiančią šalia jūsų „WordPress“ palaikomos svetainės, yra labai geras dalykas, jei jūsų svetainė lankoma visame pasaulyje. Ypač, jei jūsų svetainė turi daug išteklių, ir kai turiu omenyje turtą, turiu omenyje visus tuos nemalonius „javascript“, CSS ir vaizdo failus.

Šis turtas jūsų svetainėje yra viena iš pirmųjų temų, kuriai reikalingas CDN. Jei jūsų svetainė yra mažas tinklaraštis, greičiausiai nesvarbu, nes apkrovos laikas bus sutrumpintas, bet ką jau kalbėti apie didelius?

Šiam eksperimentui aš sukursiu a CDN77.com sąskaitą mano technologijų / vaizdo žaidimų svetainei tai labai brangi svetainė, „turtinga išmintinga“, kurios dydis ne mažesnis kaip 2,4 MB ir daugiau nei 95 užklausos. Profilaktikai kalbant, tai sunki našta naršyklei ir serveriui. Žurnalas su daugybe naujienų nėra būdas to pagerinti. Serveris jau yra aukštos klasės serveris, o turinio mažinimas yra tikrai niekuo dėtas.

Internete yra daugybė panašių svetainių. Aš nuolat girdžiu balsus apie tai, koks nenaudingas CDN yra bet kokio tipo (didelėms ar mažoms) svetainėms, ir aš tiesiog negaliu atsiriboti nuo tokių komentarų..

Šiandien šiame straipsnyje apžvelgsiu, kodėl CDN yra svarbūs ir svarbūs (labai). Su skaičiais ir įrodymais pamatysite, kodėl turite CDN labai svarbu, ypač jei turite klientų toli nuo jūsų serverio vietos. Turite įkelti svetainę, kurioje yra nedaug išteklių, tačiau vienas dalykas yra vidutinis ir didelis, todėl aš jums parodysiu, kodėl …

Lyginamasis indeksas su CDN ir be jo

Aš ketinu naudoti šį eksperimentą „Pingdom“ įrankiai. Iš visų nemokamų įrankių, kuriuos galite sugalvoti norėdami patikrinti tikrąjį svetainės greitį ir įkėlimo laiką, „Pingdom Tools“ yra vienas iš geriausių (ir tiksliausias). „Pingdom“ matavimai apima turto, kuris gali būti išorinis ir, svarbiausia, asinchroninis, laukimo laiką. Taigi galutinio vartotojo krovimo laikas yra šiek tiek trumpesnis. Pirmiausia mes įkelsime svetainę tiesiai iš serverio, be jokio kompaktinio disko. Atsižvelkite į tai, kad serveris jau yra pakankamai greitas, „Xeon“, veikiantis 3,3GHz „Nginx“ su „FastCGI“ talpykle, nėra mažas žygdarbis ir jis gana greitai turėtų būti įkeltas..

Be CDN77 iš San Chosė, Kalifornijoje

Nuotraukoje galite pamatyti, kad bendras krovimo laikas yra maždaug 2,64 sek, šiam eksperimentui naudojau „San Jose“ serverį Kalifornijoje, JAV, kadangi mano serveris yra Šiaurės Karolinoje, JAV, įkėlimo laikas turėtų būti pakankamai trumpas. Dešiniajame ekrane galite pamatyti visus įkeltus išteklius (išteklius) pagal jų faktinį laiką.

Be CDN77 iš Stokholmo, Švedijos

Kaip matote, kai tik užklausa gaunama iš toli, viskas pradeda blogėti … Svetainė sumažino savo rezultatą iki 86, o dabar krovimo laikas yra apie 5,20 s, tai atsitinka, kai daugiau nei 95 užklausos keliauti po visą pasaulį. Atsižvelkite į šviesos greitį, o visi šie nemalonūs failai tik padidins bendrą įkėlimo laiką, tiesiog nėra jokio būdo.

Su CDN77 iš San Chosė, Kalifornijoje

Suaktyvinkime CDN77, kad jis automatiškai nuskaitytų visą turtą ir pamatytų, kas atsitiks …

Dabar tai yra pirmasis CDN naudojimo trūkumas. Netinkamai interpretavus, gali susidaryti klaidinga nuomonė, kad CDN neveikia. Pirmą kartą įkeliant svetainę, CDN tarnyba turi nuskaityti turtą iš kilmės serverio ir įkelti iš artimiausios vietos, kur buvo paprašyta. Galite aiškiai pamatyti, kad įkėlimo laikas padidėjo iki 6,36 sek., O dešiniame paveikslėlyje galite pamatyti kodėl. Ant Atsakymas yra „X-Cache“ atsakymo antraštė.  CDN tarnyba atsakė „a“ „MISS“ aiškiai nurodant, kad turtas anksčiau nebuvo talpykloje ir jį reikėjo įkelti „skrendant“, dėl to CDN sprendimas tampa lėtesnis, tačiau tik pirmą kartą įkeliant. Kadangi turtui reikia iš CDN paslaugos nuvykti atgal į kilmės serverį, po to atgal į vidinį tinklą ir į artimiausią serverį toje vietoje, kuriai buvo paprašyta. Apvalus maršrutas nėra toks lėtas, tačiau parametras „X-Cache“ aiškiai padės nustatyti, kada jis talpykloje yra ar ne. Dabar, ar „Pingdom Tools“ yra šauni, ar ne?

Su CDN77, antrasis važiavimas

Pažiūrėkime, kas nutiks antrame bėgime …

Tai gyva! Dabar mes kalbame. Galite pastebėti, kad įkėlimo laikas sumažėjo iki 2,48 s, o tai dabar yra greitesnis nei pradinis etalonas be CDN. Taip pat dešiniajame paveikslėlyje dabar galite pamatyti „HIT“ rodomas atsakymo antraštėje, signalizuodamas naršyklei, kad užklausa buvo išsaugota talpykloje ir ji buvo pristatyta iš artimiausio serverio į tą vietą, nebeatliekant jokių papildomų kelionių.

O kaip už JAV ribų

Ankstesniame pavyzdyje matėme, kad naudojant svetainę ne JAV ir ne šalies, kurioje yra svetainė, reikalai pradėjo keistis, pažiūrėkime, kas nutinka įjungus CDN.

Pirmasis krovinys kairėje davė mums laiką, daugiau ar mažiau panašų į pirminį etaloną, jei ne geriau. Tai netaikoma talpykloje faktinei užklausai. Dabar dešinėje esančiame paveikslėlyje galite aiškiai pamatyti patobulinimą, kuris nėra mažas. Dabar mes išvykome 5.20 sek be CDN į plačią 2,34 sek įkelti visą svetainę, tai pagerėjimas daugiau nei 2X kadangi dabar iš pradinio serverio yra įkeliami tik pagrindiniai PHP failai, o visas likęs turtas yra įkeliamas vietoje iš Stokholmo serverio, esančio CDN77 !

Norite įrodymo? Tikras dalykas. Štai jis:

„cdn77-datacenters“

Dabar eikime į kraštutinumus …

Be CDN77 iš Melburno, Australija

test03-01

Įkelti svetainę iš Australijos yra labai skausminga be CDN, o mano svetainė dabar tapo lėčiausia, suteikiant 77 balus ir C, o gerai..

Su CDN77 iš Melburno, Australijos

test03-02

Įjungus CDN77, greičio padidėjimas yra įspūdingas ir beveik dvigubai didesnis. Rezultatas yra A, žinoma, dar kartą įrodantis, kad CDN iš tikrųjų veikia taip, kaip turėtų būti.

Dabar pažiūrėkime visa tai į perspektyvą?etalonas-palyginimas

Ši diagrama beveik savaime supranta, kaip CDN iš tikrųjų pagerina našumą, atsižvelgiant į svetainės vietą. Jei jūsų skaitytojai / klientai naudojasi svetaine toje pačioje šalyje / vietoje, kurioje yra jūsų serveris, kodėl turėtumėte reikalauti CDN? Tai nepagerins situacijos. Geriausiu atveju tai padės tik serveriui su ištekliais ir sumažins procesoriaus laiką, tačiau tai sumažins nepagerės krovimo laikas.  Bet kai tik vienas iš jūsų skaitytojų bando patekti į svetainę iš šalies, kurioje nėra jūsų serverio, našumas pagerėja 2X, labai lengvai. Neatmetama, galite eiti į priekį ir patys atlikti visus šiuos testus. CDN yra labai svarbus, jei jūsų svetainė yra skaitoma iš viso pasaulio, ir tai taip pat palengvins pralaidumo reikalavimus jūsų serveryje.

Išvada

Turėti CDN savo tarptautinėje svetainėje privaloma. Ar tai būtų techninis dienoraštis, skaitmeninis žurnalas ar produktų svetainė. Jei jums rūpi našumas, o jūsų klientai / skaitytojai yra visame pasaulyje, CDN tikrai pagreitins jūsų „WordPress“ svetainę. Taip pat, Kuo daugiau turto įkelsite iš įvairių vietų, tuo didesnis patobulinimas. CDN turėjimas nėra rožių padėtis. Tinkamas paslaugos valdymas yra nepaprastai svarbus jos atlikimas. Atminkite, kad pirmasis prašymas visada bus lėtesnis, labai svarbu tinkamai laikyti CDN talpyklą svetainėje.

Kitame straipsnyje nagrinėsime, kaip tinkamai sukonfigūruoti CDN77 tarnybą su „WordPress“, kaip nustatyti jos vietas ir kuo geriau išnaudoti, kad galėtumėte patirti tuos pačius pranašumus, kaip ir šiame straipsnyje. Stebėkite!

Nemokamos CDN paslaugos

Nepamirškite patikrinti mūsų pranešimo apie geriausias ten esančias nemokamas CDN paslaugas. Kai kurie iš jų tam tikru metu yra 100% nemokami, o kiti bandomuoju laikotarpiu yra nemokami. Nors CDN77 yra geras pasirinkimas, mes norėtume, kad patikrintumėte šias kitas puikias paslaugas, kad galėtumėte pasirinkti sau tinkamiausią..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me