Geriau susipažinkite su „WordPress“ auditorija: svarbi metrika, į kurią reikia atsižvelgti

„WordPress“ auditorija geriau: svarbi metrika, į kurią reikia atsižvelgti

Nors daugelis iš mūsų valandų valandas praleidžia kurdami, atnaujindami ir reklamuodami savo svetaines, mes nesame linkę skirti tiek daug laiko ir energijos, kad suprastume naudotojų analizę..

Daugelis nurodo, kad analizė yra nuobodi, bet aš manau, kad žmonės atidedami, nes praleidę laiką analizuodami, kaip jūsų auditorija naudoja jūsų svetainę, nesuteikia greitų rezultatų.

Tačiau supratę, kaip žmonės sąveikauja su jūsų svetaine, galite suprasti ir atlikti pakeitimus, reikalingus padidinti srautą, generuoti daugiau potencialių klientų ir konvertuoti rodinius į pardavimus..

Google analizė

Google analizė gali padėti suskaidyti ir suprasti įvairias „WordPress“ svetainės metrikas. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip ši nemokama paslauga gali būti naudojama siekiant geriau suprasti auditoriją.

Žinokite, kur yra jūsų auditorija

„Google Analytics“ srauto šaltinis

Jūsų auditorija į jūsų svetainę atvyks iš įvairių vietų; Socialinė žiniasklaida, paieškos varikliai, kitos svetainės ar jūsų adresų sąrašas – tai tik keli. Svarbu žinoti, iš kur jie atsirado, kad galėtumėte padidinti savo buvimą ir pastangas tose srityse, taip pat nukreipti į šaltinius, kur negaunate norimų konversijų geresniais būdais..

Ar jūsų organinis srautas yra pakankamai didelis?

„Google Analytics“ diagrama

Nėra nustatyta, koks yra „geras“ žmonių skaičius, atvykstančių į jūsų svetainę naudojant natūralias paieškas. Nepaisant to, galite naudoti savo metriką norėdami sužinoti, ar reikia patobulinti natūralias paieškas, ar ne, palygindami jas su kitais srauto šaltiniais..

Jei didžiąją dalį savo srauto pritraukiate per socialinę žiniasklaidą ar kitą persiuntimo srautą, tuomet turite įdėti daugiau pastangų į savo SEO. Patobulinkite savo turinį ir sukurkite daugiau tinklaraščių įrašų naudodami tuos svarbius raktinius žodžius ir frazes. Laikui bėgant tai turėtų padėti padidinti reitingą paieškos sistemose ir sugeneruoti daugiau natūralaus srauto.

Jei jūsų natūralus srautas yra didelis, palyginti su kitais šaltiniais, tada gali būti laikas daugiau dėmesio skirti kitai sričiai.

Ar socialinė žiniasklaida didina jūsų auditoriją?

Svarbu sekti savo socialinės žiniasklaidos metriką, nes tai suteiks aiškų vaizdą apie tai, kas veikia ir kas nėra jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros kampanijų dalis..

Ši metrika gali parodyti, koks turinio tipas gerai tinka jūsų auditorijai, koks jis yra bendrinamas ir mėgstamas, ir ką turėtumėte ir toliau skirti dėmesio gaminimui. Jei rengiate akcijas ar konkursus, galite sekti šių užsiėmimų populiarumą, kad sužinotumėte, ar jie gauna pelną iš jūsų sugaišto laiko ir pastangų..

„Easy Social Metrics Pro“ „WordPress“ papildinys

„Easy Social Metrics Pro“ yra įspūdingas „WordPress“ papildinys, leidžiantis stebėti savo socialinės žiniasklaidos našumą iš „WordPress“ prietaisų skydelio. „Social Metrics Pro“ padeda suprasti, kur daugiausia auditorija dalyvauja, ir taupo laiką leidžiant sutelkti dėmesį į populiariausias platformas, mažiau į kitas. Stebėdami savo buvimą socialinėje žiniasklaidoje per tam tikrą laiką taip pat galite pamatyti, ar jūsų rinkodaros strategija veikia ilgą laiką, ar ją reikia peržiūrėti.

Patobulinkite persiuntimo skaičių užmegzdami ryšius

Persiuntimai iš kitų svetainių yra puikus būdas sulaukti srauto, nes tai greičiausiai reikš, kad žiūrovai jau domisi jūsų niša ar pramone. Patikrinkite savo metriką, kad sužinotumėte, iš kokių svetainių žiūrimi lankytojai, tada užmegzkite ryšius su jais. Stiprūs santykiai su kitais jūsų srities atstovais gali padidinti jūsų internetinį profilį, reklamuoti prekės ženklą ir padidinti srautą į jūsų svetainę.

Patikrinkite fizinę auditorijos vietą

Lankytojo vieta

Priklausomai nuo jūsų verslo, vieta gali būti svarbi. Jei turite plytų ir skiedinių verslą, į kurį norite pritraukti nuolatinius vietinius klientus, žmonėms, žiūrintiems jūsų svetainę iš kitos pasaulio pusės, yra malonu, bet galbūt ne tai, ko reikia jūsų verslui. Jūsų analizė leidžia patikrinti, ar savo turiniu ir reklama pritraukiate reikiamą auditoriją.

Jei norite pritraukti vietinius klientus, nustatykite savo svetainę ir ypač savo tinklaraštį pagal jūsų vietą. Parašykite apie tai, kas vyksta jūsų vietovėje. Vykdykite parduotuvių žmonių varžybas ir viešinkite jas internete. Nėra nieko blogo, jei pritraukiate platesnę auditoriją, bet priskirkite artimiausiems žmonėms jūsų prioritetą.

Supraskite, kas daro įtaką jūsų atmetimo rodikliams

„Google Analytics“ atmetimo rodiklis

Dažnai sunku išsiaiškinti, kas verčia žmones palikti jūsų svetainę. Metrikos analizė gali padėti susidaryti idėją apie tai, kur jūsų svetainė jus užleidžia.

Kaip sumažinti atmetimo rodiklius tinklaraščių žinutėse

Tinklaraščių įrašuose, kurie atsako į klausimą „kaip klausti“, dažnai atmetimo rodikliai yra aukšti. Tai galima lengvai paaiškinti, nes žmonės specialiai atėjo į paštą norėdami gauti atsakymą į klausimą. Patenkinę užklausą, jie išvyksta.

Jei taip yra jūsų tinklaraštyje, turėtumėte pabandyti išspręsti šią problemą pridėdami „raginimus veikti“. Nuorodos į kitus jūsų svetainės straipsnius ir reklamas ar nemokamas pasiūlymas mainais į el. Laišką yra puikus būdas paskatinti lankytojus toliau tyrinėti jūsų svetainę.

Kas gali sukelti aukštus atmetimo rodiklius pagrindiniame puslapyje?

Aukšti atmetimo rodikliai jūsų pagrindiniame puslapyje beveik visada yra blogas dalykas. Jei taip yra su jūsų svetaine, atidžiai pažiūrėkite į analizę, kad padėtumėte nustatyti, kodėl žmonės palieka jūsų svetainę, prieš tai nesižvalgydami..

Pirmiausia pažiūrėkite, kiek laiko žmonės gyvena jūsų pagrindiniame puslapyje. Jei žmonės išvyksta tik po kelių sekundžių, greičiausiai dėl to, kad jūsų svetainė įkeliama lėtai, jie neatsako į mobilųjį telefoną ar tam tikru būdu sugedo. Laikas susitvarkyti!

Ką daryti, jei žmonės apsistoja ilgiau nei 5 sekundes, bet nespustelėja į kitą puslapį? Šiuo atveju greičiausiai yra ir kitų problemų, kurių nebus galima greitai išspręsti. Greičiausiai kils problemų dėl svetainės dizaino ir patogumo, arba dėl turinio, kuris nėra pakankamai įdomus. Tačiau dar kartą patikrinkite, ar svetainė reaguoja visiškai.

Pagrindiniai puslapiai turi būti aiškūs, glaustai, o lankytojai turi jus „perkalbėti“ per 5 sekundes nuo nusileidimo jūsų puslapyje. Ar akivaizdu, koks yra jūsų verslas ir ką siūlote? Nenaudokite per daug teksto ir žargono savo pagrindiniame puslapyje, tiesiog laikykitės to paprasto. Pagrindinio puslapio dizainas turi būti švarus ir lengvai naršomas, parodant lankytojams, kur jiems reikia eiti toliau. Pasinaudokite kai kuriais kvietimais į veiksmus, bet ne per daug, nesinori sužavėti ir supainioti savo auditorijos.

Individualių puslapių analizė

„Google Analytics“ populiarieji puslapiai

„Google“ analizėje yra daug informacijos apie kiekvieną jūsų „WordPress“ svetainės puslapį. Tai padeda nuodugniai pažvelgti į tai, ką jūsų auditorija veikia jūsų svetainėje, ir suprasti, kaip galite patobulinti savo svetainę, kad išlaikytumėte ir padidintumėte auditoriją..

Populiariausi nukreipimo puslapiai

Pažiūrėkite, kur žmonės atvyksta į jūsų svetainę, ir nurodykite geriausius nukreipimo puslapius. Tai žinodami galite padėti dviem būdais:

  1. Sukurkite daugiau tokio turinio, nes tai akivaizdžiai traukia žmones.
  2. Norite, kad atvykstantys lankytojai liktų jūsų svetainėje, todėl pateikite šiuose puslapiuose kokybišką turinį su „raginimais veikti“. Tai skatina žmones likti jūsų svetainėje ir padidina potencialių klientų arba pardavimų galimybę.

Populiariausios puslapio peržiūros

Viršutiniai puslapio rodiniai rodo, koks turinys yra populiariausias ir kuo jus domina jūsų auditorija. Tai tikrai svarbi informacija, nes ji padeda suprasti, koks turinio tipas patraukia jūsų auditoriją. Čia taip pat turėtumėte pateikti nuorodas ir reklamas, kad skatintumėte pardavimą ar el. Pašto adresų rinkimą.

Taip pat nepamirškite patikrinti savo socialinės žiniasklaidos metrikos ir sužinoti, kas buvo bendrinama. Tai leis jums gerai suprasti, kokie jūsų turinio tipai yra populiarūs socialinėje žiniasklaidoje.

Išėjimo puslapiai

Norėdami, kad žmonės būtų įtraukti į jūsų analizės puslapį kaip išėjimo puslapį, žmonės turi būti peržiūrėję daugiau nei vieną jūsų svetainės puslapį. Tai žmonės, kurie rodo tam tikrą susidomėjimą jūsų svetaine ir turiniu, todėl galbūt tai bus potencialūs sugrįžtantys lankytojai ar klientai.

Gerai, jei matote, kad žmonės palieka jūsų svetainę iš jūsų kontaktų puslapio, kontaktinės formos ar užsakymo formos. Tai, ko nenorite, yra metrika, rodanti žiūrovus, išeinančius iš pagrindinio puslapio ar dar blogesnius, patikros metu, prieš jiems baigiant pirkimą. Tokiu atveju turite peržiūrėti savo patikros procesą, kad įsitikintumėte, jog jis sklandus, patogus naudoti ir ar jis neužtrunka per ilgai.

Grįžtantys lankytojai

Norite stebėti grįžtančių lankytojų skaičių, kad pamatytumėte, ar laikui bėgant tai padidėja. Grįžtantys lankytojai yra svarbūs, nes būtent jie iš tikrųjų domisi jūsų niša ir labiau linkę tapti klientais. Jei jūsų sugrįžtančių lankytojų skaičius yra mažas, tada daugiau nei tikėtina, kad turėsite patobulinti savo turinį. Padarykite tai įdomiau, kad žmonės norėtų grįžti ir skaityti daugiau.

Pažiūrėkite į savo perskaičiavimo kursus

Be abejo, kad svarbiausia stebėti metrika, konversijos rodiklis nurodo, ar jūsų svetainė siekia pagrindinio tikslo. Ar jūsų auditorija daro tai, ko norite? Tai gali būti elektroninių laiškų rinkimas, narystės didinimas ar produktų pardavimas.

Jei jūsų konversijų rodikliai yra žemi, tačiau srautas į jūsų svetainę yra didelis, tai gali reikšti daugybę dalykų. Arba jūs pritraukiate netinkamos rūšies auditoriją, arba jūsų svetainė nėra pakankamai gera. Tai gali būti prastas turinys, nepakankamas raginimas veikti arba netinkama svetainė. Tokiu atveju laikas sutelkti dėmesį į konversijų rodiklių gerinimą.

Baigiamosios mintys

Nors iš pradžių analizuoti savo svetainės duomenis gali prireikti laiko, supratę, ko ieškoti, tampa lengviau ir greičiau. Dar svarbiau, kad suprasdami, kaip auditorija sąveikauja su jūsų svetaine, galite atlikti patobulinimus, reikalingus skatinti lankytojus grįžti, pritraukti naujų ir galiausiai įgalinti jūsų svetainę konvertuoti į savo tikslus..

Kas jums trukdo įsigilinti į analizės ir lankytojų metriką išsamesnės informacijos? Prašome pasidalinti savo mintimis komentaruose žemiau.