Geriausi „WordPress“ įrankiai ir šaltiniai laisvai samdomiems darbuotojams

Geriausi „WordPress“ įrankiai ir šaltiniai laisvai samdomiems darbuotojams

Apie 40 proc. amerikiečių darbo jėgos iki 2020 m. sudarys laisvai samdomi darbuotojai, o tai reiškia, kad tokios platformos kaip „WordPress“ vis labiau rūpinasi šiais savarankiškais žmonėmis, kurie nori pasirinkti verslumo kelią, kad užsidirbtų pinigų sau.

Laisvai samdomas darbas yra nuobodus verslas, verčiantis būti savo paties viršininku ir iš tikrųjų atsisėsti ir dirbti be jokių blaškymų. Vienintelė problema yra tai, kad kiekvieną dieną prieš akis iškyla naujas blaškymasis, atimantis produktyvumą ir nurodantis kelią, kuris praneša blogas naujienas jūsų laisvai samdomam verslui..

Gerai tai, kad taip pat yra daugybė „WordPress“ įrankių, skirtų laisvai samdomiems darbuotojams ir „WordPress“ specialistams, siekiant kovoti su šiais blaškymais, padaryti jus produktyvesnius ir netgi sekti laiką, kaip galbūt dirbdami įprastą biuro darbą. Nors daugelis iš mūsų laisvai samdomų specialistų gali pasityčioti iš kai kurių metodų ir tropų, kuriuos galite rasti verslo pasaulyje, yra priežastis, kad kai kurios priemonės yra įdiegtos.

Pažvelkime, kaip galite naudoti kai kuriuos iš šių „WordPress“ įrankių laisvai samdomiems darbuotojams, kad pasinaudotumėte viena įspūdingiausių mūsų laikų internetinių dienoraščių ir svetainių platformų ir padarytumėte tai naudingą jums.

„Panoramos“ projekto valdymas

„Panoramos“ projekto valdymas

„Panorama“ yra paprastas ir nemokamas papildinys, kuris sujungia jūsų projektų ir užduočių tvarkymo įrankius tiesiai „WordPress“ prietaisų skydelyje. Projektams valdyti naudojau daugybę variantų, tačiau visada yra lengviau, kai nereikia atidaryti visiškai naujos programos, kai vistiek praleidžiu didžiąją laiko dalį „WordPress“.

Galite registruoti savo laiką, redaguoti ir pridėti projektus, pavesti užduotis komandos nariams ir netgi suteikti klientams savo prietaisų skydelį, kad jis galėtų sekti projektą..

„LastPass“ slaptažodžių valdymas

„LastPass“

Nesvarbu, ar esate laisvai samdomas tinklaraštininkas, ar žiniatinklio dizaineris, turite valdyti kelias „WordPress“ paskyras ir atsiminti visus naudotojų vardus ir slaptažodžius, kad jūsų informacija būtų saugi ir kasdien būtų lengviau atlikti darbą. Čia patenka „LastPass“. Jis veikia beveik bet kuriame įrenginyje, kad galėtumėte greitai ir saugiai išsaugoti visus savo slaptažodžius visose „WordPress“ svetainėse..

Didelis raktas čia yra saugumas. „Chrome“ naršyklė automatiškai išsaugo mano slaptažodžius, tačiau tai nėra pats geriausias būdas apsaugoti nuo įsilaužėlių, kurie gali visiškai sugadinti jūsų svetainę ar padaryti ją pavojingą lankytojams.

Redakcinis kalendorius

Redakcinis kalendorius „WordPress“ papildinys

Redakcinis kalendorius puikiai tinka visiems, turintiems tinklaraštį „WordPress“, nes galite pamatyti savo dienoraščių įrašų idėjų kalendorių ir automatiškai integruotis į prietaisų skydelyje esančią įrašų sistemą. Apsilankykite pasimatymuose, atsiminkite, kada reikia skelbti, ir palaikykite nuolatinį straipsnių srautą, jei lankote svetainę, kurioje rašo keli autoriai.

„G Suite“

„G Suite“, sukurta „Google“

„G Suite“ nėra tiesioginis „WordPress“ įrankis, tačiau jis būtinas žmonėms, dirbantiems „WordPress“. Lakštai, dokumentai, el. Pašto paslaugos ir kita suteikia galimybę atsikratyti nepatogių teksto redaktorių ir greitai sukurti atsarginę informacijos kopiją. Jūs netgi galite dirbti neprisijungę ir sinchronizuoti savo turinį, kai tik rasite viešosios interneto prieigos tašką.

Naudokite papildomus įrankius, tokius kaip „UpdraftPlus“ norėdami greitai sukurti atsarginę savo turinio „Google“ diske atsargines kopijas Arba net stumkite savo dokumentus į „WordPress“ sistemą, nereikia kopijuoti ir įklijuoti.

„Asana Task Manager“

asana

„Asana“ yra viena populiariausių komandos bendradarbiavimo priemonių rinkoje. Smagiausias dalykas yra tai, kad „Asana“ turi programą, leidžiančią sinchronizuoti veiksmus su „WordPress“ svetaine ir peržiūrėti darbo eigą „WordPress“ prietaisų skydelyje. Pradėti dirbti su komanda ar pamatyti, kada reikia paskirti kitą užduotį, reikia vos kelių paspaudimų.

WP butinės sąmatos ir mokėjimo formos

WP įvertinimo ir mokėjimo formos

Paslaugų kainodara yra daug mažiau nespalvota nei produkto kainodara – yra daug daugiau lankstumo ir nė vienas darbas nėra tas pats. Siekiant išsklaidyti šią problemą, buvo sukurtos WP vieningos sąmatos ir mokėjimo formos, pateikiančios vieną iš geriausių kainų nustatymo paslaugų sprendimų. Papildinys leidžia sukurti visiškai interaktyvias, stilingas kainų formas, kurios apžvelgia potencialų klientą per visas skirtingas jam prieinamas parinktis ir nustato kainą darbui progresuojant..

WP įvertinimo ir mokėjimo formų ekrano kopija

Formą galima visiškai pritaikyti: galite pasirinkti šriftus, spalvas ir laukų skaičių. Galite parodyti galimas parinktis kaip atvaizdą ar tekstą, taip pat galite naudoti žymimuosius laukelius, kai galimos kelios parinktys. Kiekviena pasirinkta prekė gali pridėti / pašalinti fiksuotą kainą į bendrą kainą arba procentą. Jei prekės reikia, galite leisti lankytojams pasirinkti kiekius su nuolaidomis, sukonfigūruotomis didesniems kiekiams (savo nuožiūra). Centre taip pat yra stilinga eigos juosta, kurią galima naudoti norint rodyti dabartines bendras išlaidas arba žingsnio numerį.

Jei norite atlikti mokėjimus tiesiogiai, formos gale galite integruoti „PayPal“ mokėjimo parinktį. Jei naudojate „WooCommerce“, galutinis produktas / paslauga gali būti automatiškai įtraukta į lankytojų krepšelį, kur jie gali atlikti mokėjimą naudodamiesi bet kuriuo iš jūsų prekybininkų palaikomų mokėjimo prekybininkų. Papildinį taip pat galima integruoti į „Gravity Forms“.

WP projekto vadovas

WP projekto vadovas

Darbas su komanda per „WordPress“ tampa nepatogus el. Paštu, todėl apsvarstykite galimybę naudoti tokį papildinį, kad tvarkytumėte kalendorių, sudarytumėte orientyrus ir netgi paskelbtumėte failus, kuriuos jūsų komanda galėtų pamatyti. Privatumas yra didžiulis rūpestis, kai veikia svetainės, todėl tai taip pat rūpinasi ir jūsų apsauga.

WP sąskaita faktūra

WP-sąskaita faktūra - sąskaita faktūra internete ir sąskaitos faktūros

Man patinka naudoti trečiųjų šalių sąskaitų faktūrų išrašymo sistemą, tačiau jei norite sutaupyti šiek tiek laiko ir išsiųsti sąskaitas faktūras iš „WordPress“, tai yra būdas tai padaryti. Sukurkite keletą greitų sąskaitų-faktūrų, integruokite mokėjimo sistemą ir nusiųskite sąskaitas-faktūras klientams.

„MonsterInsights“

„MonsterInsights Analytics“, skirtą „WordPress“

Tai yra būtinas įrankis, kad galėtumėte tiksliai pamatyti, kokio tipo žmonės lankosi jūsų „WordPress“ svetainėje. Jei nesuprantate savo klientų ir skaitytojų demografinių rodiklių, smarkiai sutrinkate galimybės kurti gerą turinį. Peržiūrėkite paspaudimų rodiklius, iš kur žmonės atvyksta ir kurie tinklaraščio įrašai veikia geriausiai. Man ypač patinka pamatyti, iš kur žmonės atvyksta, norėdami peržiūrėti mano aplanką.

„Canva“ vaizdo rengyklė

drobė

„Canva“ yra trečiųjų šalių įrankis, padedantis greitai sukurti vaizdus, ​​kuriuos galite patalpinti savo tinklaraštyje, socialinės žiniasklaidos puslapiuose ir dar daugiau. Jei nesate grafikos dizaineris, tada tai yra geriausias jūsų pasirinkimas norint padaryti stulbinančius vaizdus, ​​kad padidintumėte susižavėjimą jūsų svetaine.

„MailChimp“

„WordCress“ skirtas „MailChimp“

Susikurkite savo el. Pašto sąrašą sukurdami paprastą registracijos formą ir atiduodami ką nors. Nesvarbu, ką parduodate ar rašote „WordPress“ svetainėje, geriausias būdas palaikyti ryšį yra siųsti klientams, skaitytojams ir klientams el. Laiškus. Norėdami gauti geriausią integraciją, naudokite „MailChimp for WordPress“ papildinį.

Buferinės socialinės žiniasklaidos valdymas

Buferis

Jei visada galų gale išsitraukiate plaukus, kai rašote socialinėje žiniasklaidoje, nesate vienas. Jei vykdote laisvai samdomą verslą, turbūt girdėjote, kad malonu susisiekti su klientais per socialinius tinklus, tačiau gali būti sunku pasakyti, ar socialinė žiniasklaida iš tikrųjų padeda jūsų verslui. Jau neminint to, kad tai užtrunka nepaprastai ilgai.

Greitas sprendimas yra buferis. Naudokite buferį, kad greitai rastumėte įdomų ir patrauklų turinį. Tada per kelias sekundes pasidalykite turiniu visose savo socialinės žiniasklaidos vietose. Jūs netgi galite planuoti įrašus, kad jums nereikėtų kiekvieną dieną galvoti apie savo socialinės žiniasklaidos strategiją.

Protingas prieš žiūrint

Protingas prieš žiūrint

Jei norite pasisekti dizaino pasaulyje, jums reikės nepaprasto rinkinio. Problema ta, kad dauguma portfelių pateikiami taip pat, labai mažai juos skiriant. Net jei jūsų darbas puikus, pristatyti jį kasdienišku būdu vargu ar yra kūrybingo žmogaus požiūris. Jei norite išskirtinio savo darbo demonstravimo būdo, apsvarstykite galimybę naudotis „Smart Before After Viewer“.

Išmanusis prieš „View Viewer“ leidžia pristatyti savo darbą kaip prieš tai ir po vaizdai. Tai leidžia potencialiems klientams pamatyti visą jūsų atlikto darbo apimtį, o įdomus, interaktyvus požiūris sukuria puikų pirmąjį įspūdį.

Slankiklio ekrano kopija

Papildinys leidžia rodyti du vaizdus su interaktyviu slankikliu. Slankiklį galima perkelti vertikaliai arba horizontaliai, vilkdami arba tiesiog užveskite pelės žymeklį ant vaizdo. Jei norite pateikti informacijos apie kiekvieną vaizdą, taip pat galite pridėti etiketę prie kiekvienos slankiklio pusės – šių etikečių spalvą galima visiškai pritaikyti, kaip ir interaktyvaus slankiklio spalvą, kuri leidžia ką nors sukurti atitikti likusios jūsų svetainės stilių.

Galite pridėti slankiklį prie bet kurio įrašo, puslapio ar valdiklio srities – tai taip paprasta, kaip įvynioti du vaizdus tarp dviejų trumpųjų kodų. Norėdami gauti išsamesnį rinkinį, puslapyje taip pat galite pridėti keletą skaidrių. Lankytojams mobiliuosiuose įrenginiuose slankmačiai yra visiškai jautrūs ir juos galima suaktyvinti naudojant jutiklinius ekranus.

„Trello“ ir derliaus sąskaitos faktūros

derliaus nuėmimas

Tai įdomi integracija, apimanti du įrankius, kurie iš tikrųjų nėra tiesiogiai susieti su „WordPress“. Nepaisant to, aš jausčiausi blogai, jei juos nepateiksiu iš sąrašo, nes kiekvienas, dirbantis „WordPress“ kaip laisvai samdomas vertėjas, turėtų apsvarstyti galimybę naudoti ir „Trello“, ir „Harvest“.

„Trello“ yra paprastas projektų valdymo įrankis, turintis aptakią sąsają, kad būtų paprastas ir galintis greitai bendrauti su savo komandos žmonėmis. Derliaus nuėmimas yra galingas laiko stebėjimo ir sąskaitų faktūrų išrašymo įrankis, kuriame galite greitai padaryti produktyvesnį pamatę, kurios jūsų laisvai samdomų įmonių veiklos sritys užima per daug laiko.

Atskirai šie du įrankiai yra tiesiog nuostabūs, tačiau taip pat gausite gražų mažą „Google Chrome“ plėtinį, kuris juos sujungia. „Trello“ galite sukurti užduočių kortelę ir tada, kai tik pradėsite, spustelėti laiko stebėjimo mygtuką. Tai automatiškai fiksuoja laiką Derliaus nuėmimo metu ir jums niekada nereikia palikti „Trello“, kai žiūrite į savo projektus.


Praneškite man komentarų skiltyje, jei turite klausimų apie šiuos „WordPress“ įrankius laisvai samdomiems darbuotojams. Laisvai samdomo darbuotojo gyvenimas dažnai būna džiovinamas ir įtemptas, tačiau jūs taip pat turite galimybę pasijusti nepriklausomai ir sėkmingai dalyvauti procese. Šių įrankių pagalba galite užspausti „WordPress“ ir gyventi visavertį gyvenimą už šio korporacinio sektoriaus ribų. Smagiai praleiskite laiką ir praneškite, jei galvojate apie kitus įrankius, be kurių negalėtumėte gyventi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me