Jei, kodėl ir kaip pridėti aukščiausios kokybės turinį į savo „WordPress“ svetainę

Pirmasis klausimas, kurį turite sąžiningai užduoti sau, svarstant galimybę savo turinį padaryti prieinamą tik mokamiems skaitytojams. Ar jūsų turinys tikrai to vertas? Daugelis žmonių, kurie pradeda verslą, linkę į labai perspektyvius verslo lūkesčius. Optimizmas yra geras mažomis dozėmis, tačiau pragmatizmas ir kritinis vertinimas dažnai verslą palaiko ilgą laiką. Geriausios kompanijos pasižymi sveika dozės optimizmu, kurį palaiko pragmatizmas.

„Google“ būtų puikus pavyzdys. Jie nuolatos investuoja į svetimas technologijas (optimizmą) ir dar 96% jų pajamų priskiriama reklamai nuo 2011 m. Jie turi turtus ir išteklius, kurie leistų jiems sau leisti keletą didelių finansinių žagsėjimų..

Jei pradedate veiklą kaip pirmą kartą tinklaraštininkas, galbūt neturite finansinių išteklių mokytis iš klaidų. Įsitikinkime, kad nieko nepadarėte!

Ar žmonės mokės už jūsų turinį?

Tai yra pats svarbiausias ir svarbiausias klausimas, kurį turėsite užduoti sau. Ir labai lengva atvykti į „Lengvą taip“. Svarbu tinkamai išspręsti šį keblų, tačiau labai svarbų klausimą.

pinigai

Kai turiu omenyje turinį, turiu omenyje vaizdo įrašų vadovus, internetinius kursus, paveikslėlius, paveikslėlius, garso knygas, elektronines knygas, paprastus straipsnius, naujienų istorijas ir bet kokią žiniasklaidos formą, kuri bendrauja su auditorija. Jums reikia žmonių, norinčių perduoti sunkiai uždirbamas pajamas už jūsų suteiktas žinias / informaciją. Ir tai nėra lengva. Čia yra keli geri klausimai, kuriuos užduokite sau, kad nuspręstumėte, ar vartotojams bus svarbu jūsų turinys:

 • Ar galite rasti visiškai tą patį turinį, kurį nemokamai parduodate savo skaitytojams bet kurioje interneto vietoje? Jei atsakymas yra „taip“, sustokite čia, niekada negalėsite parduoti savo turinio už pinigus. Jei kas nors gali ką nors gauti nemokamai, nėra jokios paskatos jo pirkti (darant prielaidą, kad nebus laikinų pranašumų). 
 • Ar turite patikimumą šioje srityje, apie kurią jūs siūlote informaciją? Ar jūs jau turite tinklaraštį ar svetainę, kurią naudojatės metų metus ir teikiate konkrečią informaciją tam tikromis temomis? Ar turite aukštesnįjį laipsnį toje ar kitose susijusiose srityse? Daugiausia žmonių apsilanko jūsų svetainėje? Viskas, kas padidina patikimumą, labai aktuali diskusijoje.
 • Ar tinkamas laikas? Pridėjus išlaidas už turinio peržiūrą, turės įtakos jūsų verslo masto didinimas. Jei pasiekėte kritinę auditorijos masę arba jei naujų globėjų įsigijimo išlaidos mažėja ir jei augimas lėtėja dėl to, kad esate rinkos nišoje ar savo pramonės viršūnėje ar netoli jos, tuomet tai yra geras laikas sukurti aukščiausios kokybės turinį.
 • Ar informacija, kurią ketinate parduoti, turi kokių nors įžvalgių ar įgyvendinamų žinių? Turinys, kurio nauda iš finansinio / emocinio praturtėjimo yra labai nedidelė, arba neturi jokios naudos, paprastai rinkoje turi sunkumų. 

Sekite pinigus, tai labai retai jus klaidina. Galite suprasti, kokia vertinga jūsų niša ar kokia konkurencija yra jūsų nišoje, jei suprantate, kaip veikia raktinių žodžių tyrimai. Čia galėčiau parašyti apie raktinių žodžių tyrimus, tačiau tema yra didžiulė ir verta diskusijų išsamiai – rekomenduočiau jums apsilankyti „Moz“ raktinių žodžių tyrimo vadovas.

Jei negalite išsiaiškinti, kaip susieti rinkos vertę su lygtimi, bus labai sunku gauti pelną jūsų verslui. Be numerio atsakymas į bet kurį iš aukščiau paminėtų klausimų yra tik laukinis spėjimas, kuris jums nepadės. Sėkmingas verslas uždirba pinigus, o jūsų tikslas turėtų būti pajamų optimizavimas. Turėsite žinoti, kaip turinio pateikimas tik mokamiems vartotojams daro įtaką jūsų pajamoms ir pasiekiamumui.

Viskas priklauso nuo to, kokio dydžio pyragas turi būti bet kurioje nišoje, minėtos nišos konkurencingumas, jūsų galimybė pateikti auditorijai didelę vertę ir kompromisai tarp didėjančio verslo ir geresnių pajamų maržos..  

Kaip internetinės įmonės uždirba pinigus?

Dabar, kai aš neparduodu turinio ir sukuriu aukščiausios kokybės turinį, turiu omenyje įmones, kurios vien tik ar didžiąja dalimi pasitiki daiktų pardavimu rinkoje.

„BusinessCalc“

Skirtingi verslai ši diskusija kardinaliai skiriasi. Kokie yra galimi pajamų šaltiniai internetiniame versle? Dažniausios yra šios:

 • Reklama
 • Partnerių marketingas
 • Paslaugos ar produktai
 • Aukščiausios kokybės turinys

Iš esmės dauguma internetinių verslų dirba naudodamosi vienu iš keturių kanalų, kad gautų pajamų. Pavyzdžiui, paimkite „WPExplorer“ – kodėl „WPExplorer“ samdo rašytojus kurti turinį, tik neparduoti to turinio?

Pirma priežastis – Mes ne vienintelis WP naujienų šaltinis. Mūsų svetainėje yra gana nuostabus turinys, galintis padėti internetinėms įmonėms, kurios naudojasi „WordPress“. Turime puikų turinį įvairiomis temomis, apimančiomis rinkodarą, paieškos sistemų optimizavimą, prieglobą ir beveik visus kitus aspektus, susijusius su sėkmingo verslo valdymu per WP maitinamas svetaines..

Antra priežastis – Geras turinys mūsų tinklaraštyje reiškia puikią rinkodarą. Atminkite, kad kalbėjau apie patikimumo kūrimą, tai labai padidina mūsų patikimumą. Jei turinys bus prieinamas tik mokamiems skaitytojams, tai kliudys.

Trečioji priežastis – Pagrindinis „WPExplorer“ verslas yra temų, o ne turinio pardavimas. „WPExplorer“ yra teminis namas kuria nepaprastas temas, kurios per pastaruosius kelerius metus buvo parduota daugiau nei 35 000 kopijų. Be temų pardavimo, mes taip pat naudojame Partnerių marketingas kad šiek tiek padidintume savo pajamas. Vėlgi, kurti kokybišką turinį nesuderinama su mūsų pajamų šaltiniais, jis tiesiog trukdys.

Daugelis svetainių, parduodančių savo turinį, gali pasiūlyti tai, ko negali kitos svetainės – laiku pristatyti naujienas ar įžvalgias nuomones bei straipsnius, kurių niekur kitur nerasite. Dėl šios priežasties tiek daug internetinių laikraščių ir žurnalų gauna pajamų prenumeratos modelį. 

Kaip jūs parduodate aukščiausios kokybės turinį?

Jei parduodate el. Knygą, kuri labai skiriasi, palyginti su medžiagomis, apie kurias mes čia kalbame. Mano aprašytu atveju mes kalbame apie įmonę, kuriančią puikų ir šviežią turinį kiekvieną dieną / savaitę. Taigi net jei svetainė neuždirba pinigų naudodama reklamą ir nėra nei filialas, nei paslaugų pardavėja, ji gali laiku parduoti turinį, kad uždirbtų pinigų.

Abonentų ir narystės modeliai

A prenumerata modeliuotas yra skirtas sukurti puikų turinį, tada tiekėjas ir skaitytojas sąveikauja labai mažai. Tai yra daugelio „premium“ žurnalų ir laikraščių, tokių kaip „The New Yorker“ ar „WSJ“, pasirinkimo modelis.

A narystė Šis modelis tinka internetinėms įmonėms, kurios teikia daugiau informacijos nei apie turinį, toms svetainėms, kuriose yra aktyvių narių bazė ir kurios taip pat yra paslaugos ar produkto, kurį teikia internetinis verslas, gavėjai. Į tą pačią narystę gali patekti tik turinys, skirtas tik nariams.

Diskutavome apie jūsų turinio pardavimą ir nesiekiame pateikti produkto ar parduoti paslaugos. Taigi mes kalbame apie prenumeratorius, o ne narius. Turime sukurti abonentų bazę. Tinklalapiai paprastai turi didelę auditoriją, tačiau tik nedidelė jų dalis yra abonentai, o mokamų abonentų procentas dar labiau sumažėja..

Tai gali būti šiek tiek sudėtinga, todėl aš tai laikysiuos paprasto. Yra keletas būdų, kaip tai padaryti. Bet geriausias būdas būtų.

 1. Sukurkite puikų turinį
 2. Sukurkite auditoriją ir pasiekite mastelį
 3. Sukurkite aukščiausios kokybės turinį
 4. Konvertuokite nedidelę procentą iš nemokančios auditorijos į mokamus abonentus
kompiuteriniai grafikai

Augimas yra svarbesnis nei pinigų gavimas.

Ar galite įsivaizduoti, kaip bandote parduoti turinį visiškai naujoje svetainėje su domenu, kurio srautas yra labai mažas arba jo nėra? Jei nebūsite įžymybė, ji neveiks. Taigi jūs turite atskleisti tam tikrą turinį. Bet kiek?

 • Naudokite metodą, kuris kiekvienam skaitytojui suteikia konkretų straipsnių skaičių per mėnesį. Tai gera idėja, jei kas mėnesį sukuriate daug turinio.
 • Parodykite auditorijai išsamią straipsnio ištrauką arba straipsnio fragmentus, kuriuose pateikiami pasipiktinantys teiginiai. Suviliokite savo auditoriją pirkti turinį.

Tai tikrai turi jums priminti, kaip veikia programinės įrangos kūrėjai, jie parodo jums pakankamą funkcijų skaičių, kad suviliotų jus įsigyti aukščiausios kokybės programinės įrangos versiją. Siūlymas čia yra labai panašus, parodykite savo auditorijai tik tiek, kad priversite sumokėti už likusius.

Taip pat turiu pabrėžti, kad turėsite išsiaiškinti, kaip tai paveiks jūsų paieškos sistemos optimizavimą. Jei jūsų svetainė naudojasi paieškos varikliais srauto srityje, kaip tai daro dauguma svetainių, užblokavę prieigą prie jūsų turinio, kai paieškos variklių tikrinimo priemonės yra žvilgtelėjusios, jūsų svetainės paieškos variklių reitingai gali būti išsiųsti į nosį.

„WordPress“ papildiniai jūsų abonentams ir nariams kurti

Dabar prie gerų dalykų! Kaip galite parduoti savo aukščiausios kokybės turinį. Paprasčiausias būdas yra pasitelkti kelis gerus papildinius, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į savo turinį. Pirmiausia jums reikia tvirto narystės ir prenumeratos papildinio. Ir nors dauguma įskiepių yra vadinami „narystės“ įskiepiais, jie taip pat gerai veikia sukurdami įvairius abonementų lygius ir skirtingą prieigos lygį jūsų svetainėje. Čia yra mūsų mėgstamiausi „WordPress“ narystės ir prenumeratos papildiniai:

 • Apriboti „Pro Pro“ turinį yra vienas iš geriausių būdų užsidirbti iš savo turinio. Savo prenumeratos ar narystės lygiams kurti ir valdyti yra lengvai naudojamos funkcijos ir galimybės apriboti konkrečius įrašus, puslapį ar turinį..
 • „MemberPress“ yra dar viena puiki įskiepio parinktis, kurioje integruotos daugiau narystės galimybių, ataskaitų teikimo įrankiai ir galimybė parduoti parduodamas skaitmenines prekes bei aukščiausios kokybės turinį.
 • „MemberMouse“ yra dar vienas nuostabus ir galingas papildinys, kurį galite naudoti norėdami parduoti narystę, prenumeratas ir produktus. Su pridėtomis funkcijomis, skirtomis klientų valdymui, adresatų sąrašams, tik nariams skirtoms sritims, palaikymo automatizavimui, ataskaitų teikimui ir dar daugiau, tai yra galingas įrankis parduodant aukščiausios kokybės turinį.

Be narystės papildinio, norėsite puikios parinkties ir iššokančiojo papildinio, kad reklamuotumėte savo aukščiausios kokybės turinį. Keletas mūsų mėgstamų:

 • Optino monstras iki šiol yra viena geriausiai žinomų optin paslaugų internete. Turėdamas daugybę formų, maketų, spalvų, išėjimo ketinimų, A / B padalijimo testavimo galimybių ir daugybę ataskaitų, tai puiki investicija bet kokiam verslui.
 • Žydi „Elegantiškos temos“ yra dar viena populiari galimybė, nes joje yra paprastos funkcijos, reaguojantis dizainas ir tinkinimo parinktys, be to, ji gaunama iš tokio gerai žinomo prekės ženklo.
 • „Popup Pro“ WPMU yra švarus ir paprastas „Optin“ papildinys. Tiesiog naudokite šablonus ir paprastas spalvų, animacijos ir kitos parinktis, kad reklamuotumėte savo biuletenį ar pasiūlymus skaitytojams.

Ir jei norite pamatyti daugiau, patikrinkite šiuos naudingus narystės ir „Optin“ papildinių tipus:

 • Apribokite nario turinį jūsų „WordPress“ svetainėje
 • Geriausi „WordPress“ narystės papildiniai
 • Įvaldykite 5 populiariausius „WordPress“ konversijų skatinimo iššokančiųjų papildinių papildymus
 • Naudingi „WordPress“ įskiepiai jūsų el. Pašto sąrašui išplėsti

Apvyniokite

Tai viskas dabar. Kalbėjome apie tai, ar turėtumėte parduoti aukščiausios kokybės turinį savo skaitytojams, ir keletą geriausių „WordPress“ įrankių, kurie leistų lengvai parduoti geriausią turinį abonentams. Ir jei abejojate, kokį turinį žmonės norėtų mokėti už tai, skaitykite Miles Galliford imasi „MarketingProfs“. Norėčiau išgirsti jūsų mintis apie tai, ką aptariau toliau pateiktuose komentaruose ��