Kai įskiepiai susiduria: geriausia „WordPress“ papildinių konfliktų sprendimo praktika

Beveik neišvengiama, kad tam tikru savo „WordPress“ svetainės gyvenimo momentu patirsite didelį įskiepių konfliktą.

Kai kyla šie konfliktai, tai tikrai nėra problema tarp dviejų mažesnių įskiepių. Jūs beveik galite garantuoti, kad bus padarytas tiesioginis poveikis svarbiausiam jūsų svetainės papildiniui, nes visas jo funkcionalumas bus sudužęs aplink jus.

Šis teiginys yra 50% paranoja ir 50% priežastis. Dėl svarbiausių jūsų naudojamų papildinių kyla konfliktas su kitais dėl jų sudėtingumo. Nesvarbu, ar jūsų svetainė veikia aplink įvykių valdymo papildinį, el. Prekybos papildinį ar dar ką nors kita, galite būti tikri, kad ji bus pagrindinė auka kilus konfliktams.

Visiškai išvengti konfliktų yra beveik neįmanoma, jei naudojate daug papildinių. Tačiau yra keletas metodų, kuriuos galite naudoti, norėdami sumažinti įskiepių konfliktus ir problemas iki minimumo.

Venkite pasenusių papildinių

Jei tam tikrai funkcijai turite naudoti papildinį, įsitikinkite, kad jis neseniai buvo atnaujintas ir suderinamas su naujausia „WordPress“ versija.

Jei jo kūrėjas per šešis mėnesius neatnaujino papildinio, yra didelė tikimybė, kad jame bus pasenęs kodas. Dabar, kai „WordPress“ bando sutrumpinti savo kūrimo ciklą, tai tampa dar svarbiau.

Prieš pradėdami ką nors atnaujinti, sukurkite atsarginius papildinius

Papildiniai-aplankas

Daugelis žmonių atnaujins savo papildinius ir svetainę negalvodami apie tai. Savo svetainėje turėtumėte naudoti naujausias programinės įrangos versijas, tačiau atlikdami šiuos atnaujinimus neturėtumėte būti atsargūs..

Kaip ir atnaujinant pagrindinę „WordPress“ programinę įrangą, prieš atliekant svarbius pakeitimus, yra gera praktika turėti išsamias ir tinkamas visos jūsų svetainės atsargines kopijas. Turėdami atsarginę kopiją galite atkurti senesnes kiekvieno papildinio versijas, jei kažkas negerai ir jūs turite grįžti į ankstesnę versiją.

Yra tokių paslaugų kaip „VaultPress“ tai leis jums sukurti atsarginę kopiją viskam, nors jūs galite tiesiog atsisiųsti wp-turinys / papildiniai aplankas naudojant FTP programą, tokią kaip „FileZilla“.

Sukurkite savo svetainės vietinės plėtros versiją

Norėdami sukurti savo svetainės versiją vietiniame kompiuteryje, naudokite tokią programą kaip MAMP ar WAMP.

Tada galite naudoti šią vietinę savo svetainės versiją kaip bandymo aplinką atnaujindami kiekvieną jūsų įdiegtą papildinį. Tai leidžia išbandyti kiekvieno papildinio veikimo atnaujinimus nesukeliant jokių konfliktų su kitais.

Jei kyla konfliktų, jie neįvyksta tiesioginėje jūsų svetainės versijoje. Galite išbandyti ir patobulinti kūrimo versijos papildinius, kol būsite patenkinti, kad viskas veikia.

Tada galite atnaujinti tiesioginę versiją.

Atnaujinkite papildinius atskirai

Gali kilti pagunda pasirinkti visus papildinius ir leisti „WordPress“ atnaujinti juos tuo pačiu metu. Tai tikrai bus laiko taupymas, jei viskas vyks pagal planą.

Jei po atnaujinimo iškilo problemų dėl kurio nors iš papildinių, džiaugsitės, kad praleidote kelias papildomas minutes atnaujindami kiekvieną papildinį atskirai. Naudodami šį metodą galite tiksliai pamatyti, kuris papildinys sukėlė konfliktą, ir iš karto atkurti ankstesnę versiją iš atsarginės kopijos.

Atnaujindami juos visus tuo pačiu metu rizikuojate, kad turėsite didelę laiko dalį praleisti ieškodami prieštaringų papildinių..

Konflikto paieška

Ankstesnis punktas yra geroji patirtis, tačiau ne tai, ko dauguma žmonių nori skirti papildomoms kelioms minutėms. Jei tuo pačiu metu atnaujinote visus savo papildinius, jums liko dvi parinktys ir, jei įmanoma, norite išvengti antrojo iš jų..

1. Atkurkite papildinius

Galite visiškai atkurti papildinius iš atsarginės kopijos, kurią ėmėtės prieš pat atnaujinimą. Tada atnaujinkite kiekvieną papildinį po vieną, kad rastumėte tą, kuris sukelia konfliktą.

Jei jūsų atsakymas į pirmąjį punktą buvo „O taip. Aš pirmiausia turėjau paremti juos. “ Man labai gaila, kad sumažėjote iki antro punkto naudojimo.

2. Rankinis procesas

Jūs neturite atsarginės kopijos. Jūs atnaujinote visus papildinius vienu metu, kad sutaupytumėte laiko, ir dabar kažkas svarbaus nutrūko. Dabar susiduriate su sunkia užduotimi – rankiniu būdu patikrinti kiekvieną papildinį, kad rastumėte konfliktą.

Norėdami tai padaryti, turite išjungti kiekvieną įdiegtą papildinį.

Kai jie visi bus išjungti, galite suaktyvinti pagrindinį papildinį, kuriam kilo problema, ir įsitikinti, kad jis veikia tinkamai – gali būti, kad jis yra sugedęs..

Tada turite suaktyvinti kiekvieną papildinį po vieną ir patikrinti, ar įvyko konfliktas. Jei įdiegėte daug papildinių, tai gali šiek tiek užtrukti.

Jei dar blogiau, suradę šį konfliktą turėsite palikti antrąjį įskiepį išjungtą arba pabandyti surasti versiją, kurią įdiegėte prieš atnaujinimą – darant prielaidą, kad žinojote, koks jos versijos numeris..

Šis rankinis metodas gali užtrukti daug laiko, ir jis gali sukelti didelių jūsų svetainės funkcionalumo problemų. Geriausia visiškai išvengti šio scenarijaus, jei esate iniciatyvus, darydamas atsargines kopijas ir turėdamas savo svetainės atnaujinimo planą..

Norėdami išspręsti konfliktą, naudokite papildinių palaikymo forumus

Kai nustatysite pažeidžiantį papildinį, verta kreiptis į jo palaikymo forumą. Paprastai tai yra „WordPress.org“ puslapyje, kuriame yra papildinys, jei jis laisvai prieinamas, arba papildinyje ar kūrėjo svetainėje, jei tai yra aukščiausios kokybės papildinys..

Papildinių forumas

Gali būti, kad jūs nesate pirmasis konflikto dalyvis. Jei jums pasisekė, kad nėra šios problemos paciento, turėtumėte sukurti forumą forume arba nusiųsti kūrėjams el. Laišką, kad pradėtumėte tirti problemą..

Norėdami pradėti savo forumo giją, turėsite sukurti „WordPress.org“ paskyrą, jei jos dar neturite, arba prisijungiate prie paskyros, kurią sukūrėte įsigiję „premium“ papildinį.

Pakeiskite mažąjį papildinį, jei skyra neįmanoma

Gali nebūti konflikto sprendimo. Jums gali likti tik galimybė atsisakyti šio papildinio funkcijų. Bent jau kaip trumpalaikį sprendimą.

Jums bus prieinami kiti papildiniai, atliekantys tą pačią funkciją. Skirkite šiek tiek laiko atsarginio įskiepio paieškai ir nenaudokite tik pirmojo, kurį rasite. Suraskite jį gerai palaikydami ir neseniai jo kūrėjai atnaujino.

Gal net verta skirti laiko susisiekti su naujojo papildinio kūrėjais ir paklausti jų, ar jiems kilo problema dėl ankstesnio papildinio iškilusio konflikto..

Atminkite, kad nesate susietas su jokiu konkrečiu įskiepiu ir jei nerandate tokio, kuris daro tiksliai tai, ko norite, gali būti idėja surasti ką nors savo svetainei sukurti tinkintą kodą, kuris visiškai pašalina papildinį..


Nors papildinius galite naudoti praktiškai bet kuriame „WordPress“, tai gali būti ne pati geriausia išeitis.

Jei naudojate papildinius, kad atliktumėte paprastas užduotis, yra daug protingesnis pasirinkimas išmokti juos pakeisti tinkintu kodu. Galite arba išmokti patys, arba paprašyti, kad kas nors parašytų specialų kodą, reikalingą užduočiai atlikti, pridėkite jį prie savo temos.

Kiekvienas papildinys, kurį naudojate lustai, yra ne jūsų interneto svetainės valdymas, o jo ilgalaikė sveikata perduodama trečiųjų šalių kūrėjų rankoms.

Kūrėjui gali nepavykti visiškai atnaujinti papildinio. Jų kodas gali būti nepatogus ir turėti netyčinių skylių bei problemų. Tai gali tiesiog naudoti funkciją, kurią jau naudoja kitas jūsų įdiegtas papildinys.

Kad ir kokia būtų problema, dažniausiai jos galima išvengti pakeitus papildinį tinkintu kodu, kuris sunaudoja mažiau išteklių ir mažiau sukelia kitų problemų.

Ar esate patyręs kokių nors didelių įskiepių konfliktų savo svetainėje? Kaip jūs juos išsprendėte? Mes norėtume apie tai išgirsti komentaruose.