Kaip įdėti “WordPress” į priežiūros režimą arba pridėti netrukus pasirodysiantį puslapį

Kiekvienas turi savo idėją, kas yra laikinas svetainės uždarymas. Naujam tinklaraštininkui gali nerūpėti, jei niekas nieko nemato svetainėje kurdamas, todėl jie išjungia svetainę, kol nėra pasirengę pradėti. Kita vertus, esamoje el. Prekybos parduotuvėje nėra prabangos visiškai ją išjungti. Turi būti pranešimas klientams, o idealiu atveju – būdas gauti el. Pašto adresus iš klientų ar net atiduoti kelis kuponus už nepatogumus..

Apskritai „WordPress“ svetainės laikino išjungimo priežastys skiriasi. Todėl turite keletą užduočių atlikimo galimybių. Pirmasis nėra tiksliai smegenų chirurgija, nes įdiegsite labai paprastą papildinį, kuris didžiąją dalį darbo atlieka už jus. Tačiau priežiūros režimo ir netrukus pasirodysiančių ekranų papildiniai yra sudėtingesni ir geresni verslui.

Kada jums reikės laikinai išjungti „WordPress“ svetainę?

Aptarėme kai kuriuos atvejus, kai jūsų svetainės išjungimas gali būti gera idėja, tačiau svarbu suprasti visas šias situacijas. Kodėl? Nes tam tikru metu galite su jais susidurti. Jei būsite pasirengę to, ko tikėtis iš svetainės, ir procedūrų, kurių reikia imtis, kai viskas klostosi ne taip, būsite tikresni, kad galėsite valdyti „WordPress“ svetainę. Taigi … kada jums reikės išjungti savo svetainę?

  • Jei į jūsų svetainę įsilaužta ir norėtumėte pašalinti visas kitas grėsmes.
  • Jūsų svetainė įsilaužta, o jūs geriau, kad klientai matytų tuščią ekraną, o ne saugumo problemą.
  • Norėtumėte reguliariai prižiūrėti savo svetainę.
  • Jums reikia laiko sukurti „WordPress“ svetainę, todėl verčiau jūsų klientai pamatys priežiūros puslapį ar netrukus pasirodysiantį puslapį, o ne jūsų pusiau užpildytą svetainę..
  • Norėtumėte sutelkti dėmesį į kitas pastangas, tačiau galbūt sugrįšite į šią „WordPress“ svetainę. Todėl nenorite jo visiškai ištrinti.

1 greitasis metodas: įdiekite „Išjungti svetainės papildinį“

Nesu didžiulis kelių papildinių diegimo gerbėjas (manydamas, kad galite sulėtinti savo svetainę ar atverti saugos spragų), tačiau naudodamasis tokiu papildiniu galite jį suaktyvinti tik tada, kai jums to reikia. Po to, kai baigsite išjungti savo svetainę, galėsite išjungti papildinį, kad jis nepaveiktų jūsų svetainės.

„WordPress“ papildinys vadinamas Išjungti svetainę. Tai puikus sprendimas užblokuoti visą „WordPress“ svetainės priekinę dalį, kartu suteikiant prieigą prie prietaisų skydelio / administratoriaus srities. Priedas „Išjungti svetainę“ yra tas, kad jis yra beveik toks pat paprastas, koks yra. Jūs turite pateikti greitą pranešimą, paaiškinantį, kas vyksta jūsų klientams, tačiau neturėtumėte tikėtis jokių įrankių, skirtų grafikos įkėlimui, el. Pašto adresų rinkimui ar susiejimui su savo socialinės žiniasklaidos paskyromis..

Tačiau galite įterpti bet kurį norimą HTML kodą. Taigi, jei turite įgūdžių, tai techniškai visiškai pritaikoma.

Kaip laikinai išjungti „WordPress“ naudojant papildinį

Pradėkite diegdami ir aktyvindami nemokamas „WordPress“ įskiepio išjungimas. Po to informacijos suvestinės meniu raskite skirtuką Išjungti svetainę ir spustelėkite jį. Tai pateks į vienintelį nustatymų puslapį iš „Disable Site“. Kaip minėta, tai yra pradinis papildinys, tačiau jis užbaigiamas.

Pradėkite pasirinkdami Taip, esantį skiltyje Įgalinti papildomą puslapį. Tinkinto pranešimo lauke galite įvesti sakinį ar du, kad lankytojams paaiškintumėte, kas vyksta. Taip pat galite pereiti į pasirinktinio išvesties HTML, kad taptumėte kūrybingesni ir įtrauktumėte tokius dalykus kaip laikmenos, tinkintas tekstas ir nuorodos.

Pagal numatytuosius nustatymus „Administrator“ prieiga yra nustatyta Taip, ir ji turėtų išlikti tokia. Aš nesu visiškai tikras, kodėl jūs kada nors norėtumėte užrakinti savo administratorius (daugiausia jūs), tačiau įsitikinkite, kad neperjungiate to į Ne. Įskiepis taip pat suteikia galimybę leisti autentifikuotiems vartotojams apeiti puslapį. Pagrindinė priežastis, kodėl pasirinkote „taip“, yra ta, kad jums reikia keleto bendradarbių ar rašytojų, kurie galėtų tęsti savo darbą. Kitu atveju padarykite šį lauką „Ne“, kad nė vienas vartotojas negalėtų patekti į „purslų“ puslapį.

Po to galite išsaugoti nustatymus ir patikrinti, ar jūsų priedėlis veikia tinkamai. Jei nematote, kad jūsų „WordPress“ svetainė yra išjungta, tikriausiai turite atsijungti nuo savo administratoriaus paskyros.

Kadangi tai yra laikinas pataisymas, grįžkite į tą patį nustatymų puslapį, kad išjungtumėte splash puslapį, kai būsite pasiruošę.

2 greitasis metodas: naudokite temos kūrimo puslapį

Sukurkite „Under-Statyba“ puslapį su „Total“

Gali būti, kad į jūsų „WordPress“ temą įtraukta įmontuoto puslapio parinktis. Pavyzdžiui, bendroje „WordPress“ temoje yra parinktis, kurią naudodamiesi „Visual Composer“ puslapio kūrimo priemone galite susikurti savo netrukus pasirodysiantį arba rengiamą puslapį..

Iš viso statomas variantas

Naudodami „Total“, pirmiausia sukurkite naują puslapį, pridėdami visus norimus rodyti modulius (informacinis biuletenis, kontaktinė forma, socialinės nuorodos, žiniasklaidos kanalai ir kt.). Tada eikite į Temų skydas> Kuriama iš „WordPress“ prietaisų skydelio. Iš čia pažymėkite langelį, kad įgalintumėte funkciją „Kuriama“, pasirinkite savo sukurtą puslapį, tada išsaugokite.

Jei norite pašalinti statybų puslapį, kai svetainė bus paruošta dideliam jos atskleidimui, tiesiog panaikinkite žymėjimą „įgalinti“ parinktį ir išsaugokite. Viskas! Iš viso yra labai lengva perjungti pirmyn ir atgal, kai reikia, paleidžiant savo svetainę.

3 būdas: išgalvokite priežiūros režimą arba netrukus gausite papildinį

Aukščiau aprašytas greitasis metodas turi pranašumų (daugiausia leidžia per kelias minutes išjungti svetainę), tačiau jis nėra beveik toks pat produktyvus kaip tikras priežiūros režimas arba netrukus pasirodys puslapis.

Bet pirmiausia turėtume pakalbėti apie skirtumą tarp priežiūros režimo ir netrukus pasirodysiančio puslapio.

Netrukus pasirodys puslapis, kai jūs vis dar dirbate savo svetainėje, bet norėtumėte sukurti „buzz“ apie tai, kas ateina, ir galbūt gauti klientų el. Pašto adresus. Šiuose netrukus pasirodysiančiuose puslapiuose dažnai yra vaizdo įrašų, paveikslėlių, komentarų skyrių ir socialinės medijos mygtukų. Dažniausiai naujo produkto ar įmonės puslapis yra naudojamas netrukus. Svetainę taip pat indeksuoja paieškos sistemos, taigi jūs pradedate tobulinti savo SEO.

Priežiūros režimo puslapis yra naudojamas, kai šiuo metu veikia jūsų svetainė, tačiau jums reikia greito būdo, kaip pranešti klientams, kai baigsite techninę priežiūrą ar koreguosite svetainės dizainą. Kadangi tai yra laikinas puslapis, priežiūros režimo puslapis nurodo paieškos varikliams neindeksuoti svetainės tokioje būsenoje.

Tiek palaikymas, tiek netrukus pasirodysiantys puslapiai yra tinkami laikinai išjungti „WordPress“ svetainę. Tiesą sakant, jie tikriausiai yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Norėdami gauti daugiausiai funkcijų, naudokitės artimiausiu arba palaikymo režimo papildiniu. Nors mes ketiname jus apžvelgti nepaprastai efektyviai Netrukus pasirodys „SeedProd“ puslapio ir priežiūros režimas papildinys, čia yra keletas kitų papildinių, į kuriuos reikia atsižvelgti:

Netrukus pasirodžiusio puslapio ir priežiūros režimo naudojimas „SeedProd“

Įdiegę ir aktyvavę „Coming Soon Page“ ir „Maintenance Mode“ parinktis galite rasti skiltyje „Nustatymai“.

Rasite keturis skirtukus, iš kurių galite pasirinkti. Pagrindinis dėmesys turėtų būti skiriamas turiniui. Pasirinkite, ar norite „Coming Soon“, ar „Maintenance Mode“ puslapį. Šiame straipsnyje šiek tiek anksčiau aptarėme skirtumą.

Taip pat turite galimybę pakeisti tokius dalykus kaip SEO pavadinimas, SEO Meta aprašymas ir „Analytics“ kodas. Visi jie yra visiškai neprivalomi, tačiau jie gali jums padėti.

Paskutinis žingsnis yra naršymas skirtuke „Coming Soon“. Čia galite pakeisti tokius elementus kaip fono spalva, vaizdo ir teksto spalva.

Baigę dizainą, jūsų rezultatas gali būti gražus „Coming Soon“ puslapis su logotipu, fono paveikslėliu ir daug daugiau.

Ar esate pasirengęs laikinai išjungti savo „WordPress“ svetainę?

Pirmasis (paprastas) metodas, apie kurį mes kalbėjome, yra geriausias mažesniems tinklaraščiams, kurie neturi daug kuo. Tai taip pat nėra blogas būdas naujoms svetainėms. Tačiau tikroji grąža ateina netrukus pasirodysiančiame puslapyje. Naujesnės svetainės ir produktai iš šių laikinų puslapių yra kur kas labiau matomi, tačiau vis tiek galite atnaujinti savo svetainę niekam nematydami. Be to, priežiūros režimo puslapis yra puikus greitam pataisymui.

Jei turite klausimų apie laikiną „WordPress“ svetainės išjungimą, praneškite mums komentarų skiltyje žemiau.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me